Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Wrocilam w domowe pielesze. Wspaniale 3 tygodnie w PL, Czechach i Niemczech. Okolice Wroclawia, Jeleniej Gory, Szklarskiej Poreby - przepiekne. Pogode mialam wspaniala, towarzystwo tez. A teraz, sprzatanie, ukladanie, rozpakowanie, ufffff juz sie zmeczylam samymi planami :D Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- hehe, wszyscy maja smaczek na pluskanko, a tu nici. . Jesli chodzi o karnety z Uczelni, to rzeczywiście mogłysmy z Balladynką wziąć jeszcze po 2 dodatkowe. . -ale sie zgapiłyśmy, bo to należy załatwic w pierwszym tygodniu października.A te karnety po prostu rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. No cóż, ale nie będziemy przeciez płakac nad rozlanym mlekiem . .-przeciez na własna reke tez można sobie cos załatwić! -pozdrowienia. od Lorelai -dzisiaj jade do Krakowa zawieść swoje papierzyska do wizytatora. Staram sie o następny awans zawodowy. . - zobaczymy co z tego wyniknie. Czeka mnie następny życiowy egzamin. Chce mieć ten okres życia jednak za sobą. .pozamykać niektóre sprawy. Moze będzie czas na połazenie po Starym Mieście i wtargniecie do Sukiennic?bo Smoka chyba nie obejrze o tej porze roku. pomacham Wam łapka z pociągu. papa{cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sie nie pluskamy razem :D A na wlasna reke mozna w tym samym miejscu? A moze ktos ma ochote na ... nordic walking? Lorelai powodzenia w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Empiczka - pezewz Ciebie musialam zajrzec do googli. ja taki walking mam codziennie z wozkiem w ręku :) czasem sobie chwale, ze moge zawisnac na nim. taki nordic to najlepiej na miekkich sciezkach, nie? a tu wszedzie albo polamane chodniki, albo kostka. z basenem sprawa jeszcze nie stracona, zapytam jutro, sama tez jeszcze nie mam karnetu, ale a nóz sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kumpel mi chyba załatwi karnet:)chyba:D Btw nordic kojarzy mi sie z dziadkami:D, nad morskim okiem kiedys popylali wiec kieleckie chodniki to nic, aha za jakies 3 tygodnie radze sie tych chodników bezwzględnie trzymać bo wyjeżdzam na miasto:D Strzezcie sie eLek z Krzysztofa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nono- brawo-Setebos, nastepny odwazny do prawka. . -ja juz b. dawno temu zrobiłam,ale nie odważyłabym się wsiąść za kółko -ale Kraków pięęękny! Moje oddanie papiórzysk trwało ze 2 minuty, a potem hulaj dusza- piekła nie ma. . Ide spać -ahoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale \"zarąbiście\" piękna pogoda. Aż szkoda iść do pracy i siedziec w 4 scianach! -Pozdrowionka od Lorelai- słoneczne oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm Lora jakie dżezi słownictwo;] Aha moja droga Balladynko nord walking to ty bedziesz miala jak młody sie wózeczka pozbedzie i zacznie przebierac na swoich nóżkach ... jeah, az schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
oj Setek, nawet nie strasz, juz dzis mlody popędził na swoich dwóch. a ja chudsza niz sprzed ciazy, wcinam czekolade, zeby cialo jakies zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łee jaką czekolade, rozchorujesz sie:( BIAŁKO! Dużo kuraka, ryby, soja, fasola, ciemne pieczywo. Ciałko to Ci od białka rośnie, a nie od cukru;]Hmm od tego to tylko humor rośnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
hehe, masz racje. humor mi dopisuje, a cialanie przybywa :) obiady jem solidne, ale przyloże sie do bialka! lub moze lepiej czyjegos ciałka :D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łee chyba moje ciałko zostało olane, ajc a tak sie starałem;P hehe przynajmniej by sie smiesznie zrobiło czy cos i Lora miałby co skomentowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
no gdzie tam olane, szykuję się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz uważać Setebos na Balladynkę, bo ona podczas kopulacji odgryza samcom głowę. .- hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szykujesz sie?? Tzn golisz pachy:D Ale wiesz biore cie tylko w sukience zespołu Mazowsze (chyba udzielił mi sie humor podszywaczy) A co do odgryzania głowy, e tam nie wierze;p ... w tym wieku trzeba szanowac zęby;p hihi a ja lubie byc pokąsany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm Lora a co ty masz takie kosmate mysli? O ile pamietam to było o przykładaniu vel przytulaniu a ty od razu do konkretów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, przytulajcie sie ile chcecie ........ :D a co z ......... ... basenem? ..................... Plywacie? Ja zaliczylam basen w Piekoszowie. 1 godz. 10 zl. Bylo dooobrzee. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
no wlasnie Setek, tak nas Lorelai nieromantycznie podsumowala, fuj! zęby wszystkie przy mnie cale i zdrowe, ale wole inne przysmaki. kopulacja, odgryzanie głowy, feee, błee. nie znam takich rytuałow. Empiczka - karnety chyba w tym roku odpuszczamy, ale jakies sporadyczne wypady uwazam za dobry pomysł. Co u Ciebie? tak dawno nie było odzewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Haj Balladynka, jak sie macie? Wojtus😘 Kilka dni temu wysiadlo mi kompo ... do ZERA ! Nie wiem jakim cudem, udalo mi sie START od ZERA ! Stracilam niemal wszystko (zdjecia itp) Z ksiazka, robilam wszystko ... step by step ............ etc Udalo sie ruszyc z kompem - nie wiem jak:D Jesli wybierasz sie sporadycznie na basen, to prosze daj znac. Lorelai, a Ty tez? Caluski dla Julci i TM. Setebos, kiedy to mamy uciekac z ulic? :D Powodzenia. Milego dnia zycze Wam i sobie. Jade w plener ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do basenu, to słyszałam, że w Morawicy postawili rewelacyjny basen, lepszy jeszcze niż w Nowinach. Dzięki Empik za ciepłe pozdrowienia. Byłam 2 dni temu koło Ciebie i zastanawiałam się, czy nie wyciągnąć Cie na coś pysznego, ale pomyślałam, ze jesteś baardzo zajęta, więc Ci odpuściłam. Balladynko, no nie bądź taka zniesmaczona, te moje określenia miały znaczenia alegoryczne. . - hehe :D; ale widzę, że zadziałały jednak studząco na Setebosa :; Tak podpuszczasz młodego, a ojciec małego Wojtusia nie byłby zazdrosny o to \"przytulanie się\" do \"świeżego ciałka Setka\" ? Ale jestem zmęczona. . - dokumentnie., ide spać. . papa{śpioch}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz pytanie do Was. .- polityczne. . , odnośnie obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych. -> Czy Barak ma jajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Tobie miłego wekeendu zycze droga Empik. . widzę, że tylko Tobie dopisuje ostatnimi czasy poczucie humoru. i tak trzymać 👄🌼 Idę spać, bo raniutko jadę po wiedzę do warsiawki. -papatki -pogodnego dłuuugiego wekeendu życzę wszystkim foremkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe z barakiem to znam, ale odwiedzcie sobie to: http://bash.org.pl/top/ Ciekawą miałem ostatnio akcję: 19stka znajomej idziemy z kumplem oblewac, pare żubrówek i kilka szampanów po 4,90:( Skutek wiadomy ... a mnie oczywiscie jak przechylałem kieliszka musieli rozsmieszyc, a odkąd nie mam migdałków zdaza mi sie jakies podcisnienie w jamie ustnej, więc cała wódka wyskoczyła mi nosem i wpadła do przepojki do tego w wielkim kubku na czekolade bedącej ... a potem wielkie halo bo Krzyś wydaje dziwne odgłosy w łazience ... a ja poprostu płukałem sobie nosek:( Heh a rano sie budze patrze w takie wielkie perwersyjne lustro na całą sciane i \"Matko co ja mam z okiem\" ....Spuchło ;o, no to ja stres i długa od razu do apteki na takiiim kacu. Wpadam i mówie jakies krople do oczu bez recepty ale juz ... Ona: visine, Ja: Ok poprosze .... Babka: 2 dychy .... A teraz kropie to kilka razy dziennie bo ma waznosc 30 dni Morał \\: Nic tak nie ubarwia życia jak jedna imprezka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z warszawki wrócilem o 20 a jutro na prawko, ale spoko na ulice wyjazd za jakies 2 tyg;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×