Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Dzieki Setek za tego linka. . -setnie sie ubawiłam! Co do kropli visine, to ja bardzo sobie je cenie, też używam- chyba ze 2 lata i trzymam w lodówce, aby sie nie popsuły i mam piękne oczęta zawsze jak są wcześniej czerwone z niewyspania. . . nie przejmuj sie wiec data wazności, tylko trzymaj je w lodówce i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN NIEPODLEGLOSCI 🌻 Wszystkiego najlepszego KIELCE! Czy ludzie mieszkajacy w Kielcach, czuja te WOLNOSC ? Czy nadal zyja jakby oprawcy odebrali im ja ? Mielgo dnia moi drodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai, na pewno trzymasz krople do oczu AZzzz 2 lata??? Pewnie zartujesz :D Przyznam sie, ze nic nie uzywam po dacie waznosci. Czy to herbata, kawa, jogurty, a juz nigdy lekarstw. Co nie znaczy, ze mam racje. Ale tak robie. Tak piekny dzien mamy znowu. Co robicie dzisiaj? Wczoraj zaliczylam goraca czekolade w "4 porach roku" i duzy sernik brzoskwiniowy - nie chorowalam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak fajny dzien sloneczny cieply to DZIEN NIEPOLDEGOSCI -flaga wywieszona wiec bawcie sie dobrze milego udanego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Empiku, Lora uzywa visine od 2 lat a nie trzyma ich przez 2 lata po terminie w lodówce;p przynajmniej ja tak zrozumiałem:D Ps: Co wy gadacie jaki dzień niepodległosci, toż to przeciez moje urodziny od 10:38:D ... wiecie ze jakby sie uprzec to mam 5 x 11 w dacie urodzenia? Heh Skorpion to jednak najlepszy znak zodiaku temperament, władza, pożądanie ... w skrócie "chcę tylko wszystkiego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setebos, sama nie wiem, co ja zrozumialam z tymi kroplami - nie przejmuj sie data waznosci ........... upssss ! to tylko wskoczylo mi w oczy :D:D SETEBOS, 🌻 😘 HAPPY BIRTHDAY TO YOU, HAPPY, HAPPY. Dlaczego nie swietujemy wszystkie razem, a Ty jeden? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Setebos - bon anniver'! happy birthday! wszystkiego najlepszego! empiczka - ja tez tak zrozumialam :D ale setek ma chyba racje, .... albo i nie :D setek - trzymaj w lodowce, ale patrz na date ważnosci :) my dzis z maluchem zaliczylismy spacer - co ja mam - maly bojkotuje wozek, zyczy sobie sam i w swoją strone - jak ruszy, to mamy jakby nie bylo - tylko biegam z wozkiem. empiczka - jeden bucik juz zgubiony, trzeba bylo kupic nowe, ale zato sa o niebo fajniejsze - maly juz przy nich gmeral, ale uchowaly sie. pozdrawiamy wszystkich i nowy głosik na forum balladynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie przyczepiliście do tych kropli. . zaraz pójdę sprawdzić te datę. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, kupiłam je ze 4 lata temu, a data ważności upływa 9.09.2009. I cały czas trzymam w lodówce, a uzywam w sytuacji- krwawych- wampirzych oczu- hehe :D a to rzadko bywa (przy pełni księżyca- a...uuuuuu -dziś jest pełnia. . Twe marzenie się spełnia. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai, jestes niesamowita :D A czy te krople juz otwarte :D:D:D Zartuje :D nie chce wiedziec, (na wszelki wypadek, jesli napiszesz, TAK otwarte od 4 lat) :D:D:D Tak Cie lubie. Setebos, jak po urodzinach? Balladynko, oj bedzie sie dzialo - Wojtus juz biega w swoje strony?? Bucikow nie widzialam na swoich drogach :D Tylko moje rozmiary :D Pozdrawiam serdecznie. Ide poodwiedzac urzedy, uffff ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziny to juz opiete były w zesłym tygodniu ... taka kumulacja:) a zeby było ciekawie to dzień wczesniej sobie zrobiłem kolacyjke urodzinowa z moja droga siostrunia;D uczczenie ostatniego dnia w roku kiedy mam tyle samo lat:D ... no i po co sie tak spieszyła tak to bysmy mieli jednego dnia moze:( Balladynko ja to bym tego twojego szkraba chciał uczyc:D ... PS; Dzis dzien pełen smiechu i radosci ... dla mnie:D 1. Ide sienkiewką stoi taki hopowiec w szerokich gaciach i tak oblesnej zielonej odblaskowej kurtce, że ... podszedł do niego dziadzius i zapytał czy mozna kupić u niego bilety parkingowe, a szeroki: Co k***a? 2. Ida sobie dwa drechy: - "Ty a Maciek był w Wawie i na Złotych Tarasach tez" - "Że tez mu sie chciało w jednym dniu do Krakowa na galerie":z 3. Ide na uczelnie: Patrze laweta i jakis kombiak na niej, instynktownie szukam drugiego uczestnika wypadku: LOL micra L - jazda egzaminacyjna z wgniecionym tyłem i jakas laska na masce siedzi i ryczy .... peszek, ale ewidentnie kolo nie zachował odstepu i jeszcze na pasach ją rabnął Ależ się wylewny zrobiłem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Empik. . -powiem Ci tak - odnośnie kropli, tak, krople otwarte od 4 lat- hehe. .i dobre nadal, bo oczy po użyciu ich nie pieką i są bielutkie i ok. Natomiast wczoraj kupiłam szampana- winko musujące firmy MIchel (polskie wino musujące, zawierające siarczyny)w Biedronce, i jestem 20 min. po wypiciu 2 małych kielonków(ok. 150ml. każdy - no i moja kochana, świąd straszny, bordowa skóra się zrobiła na twarzy , na szyi, piersiach i brzuchu. Jak myślisz, czym nas jeszcze trują? Nie obyło się oczywiście bez wapna, wzięłam je przed chwilą i nie wiem co dalej będzie. . zaraz wskakuje do wanny, bo świąd skóry mnie chyba zeżre!!!!!!! auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai, o kroplach UDAM, ze nic nie czytalam :D:D:D Setebos ? Viva Kobitki i ich czystosc umyslu :D Eee tam, to pewnie moj wiek i doswiadczenie :D:D:D Balladynka 🖐️ i udanego spaceru. Tak mi przykro, z powodu Twojego uczulenia. Wiesz jest dobra masc Fenistil - Mam nadzieje, ze juz jestes OK. Kazde wino sklepowe ma chemie. Nie wiem ile kosztuje to. U nas sie moiwi: im tansze wino, tym wiecej chemi. A z tym, bol glowy czy uczulenie. Czy mozna u nas zlozyc reklamacje w tej sprawie? Znowu ide na bieganie po urzedach /ubezpieczenia itp/ Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm Lora to ty widze menel jestes jak siarke pijesz:D Ja szampana za 4.90 ale bez siary:P ... w ogóle ja to mało pije a o dziwo najlepiej przyswajam wóde \"Viva Kobitki i ich czystosc umyslu \" oj świeta prawda:D niektóre to maja naprawde czyste umysły:D A z bierdonki to tylko piwko;]i w sumie wszystko byle nie winko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setebos 🖐️ czy ten czysty umysl to od ..... czystej ? :D:D Mowisz, najlepiej przyswajasz czysta? Probowales cytrynowke wlasnej roboty (na spirytusie) ? O la la ......... warta grzechu:D Balladynko, czy nadal szukasz bucika ? :D Tak pewnie dla siebie u Rylka :D:D:D 😘 dla Wojtulka. Lorelai❤️czy juz jest Ci lepiej? 😘 😘 dla przemilej rodzinki. Udanego dnia, lece na targ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to jest własnie ból, studiuje 3 lata a cytrynówke samoróbke miałem w ustach tylko raz:( Co do czystosci kobiecych umysłów, nie wiem po czym to ale ostatnio przechodzą same siebie:D Ja: (do kolezanki z osiedla) Kurde jeszcze raz powiesz żal.pl to cie no normalnie zgwałce chyba:( Ona: :) ... a jak?? Ja: no, normalnie ... Ona: Eee na misjonarza to ja nie chce:( ...moja mina bezcenna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
setek - no widzisz, wymagajaca kolezanka - czasy dziewic orleanskich minęly :) empiczka - bucik poszedl w niepamiec, mamy juz nowe i maly juz je rozpracowuje. winko z Biedronki - to odwaga :) chociaz trzeba przyznac, ze Biedronka jest niezła - kupuje tam dosc czesto wybrane produkty. spacerujemy z maluchem codziennie poki pogoda znośna. Lorelai - krople 4 lata - nic sie nie skrystalizowalo? to chyba sredni pomysł, ale co dla jednego trucizna dla innego eliksir. pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Balladynko, tak pamietam pisalas, ze bucik poooooszedl. Dobrze, ze nowe jeszcze sa. Usciskaj Wojtulka. Lorelai, jak sie masz ? Setebos, masz ci los - tak to z dziewczynami :D Dzien troche wilgotny u nas, ale i tak jaaade w swiat:D Milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja chyba nie lubie dziewic (eskimosi tez nie lubia a ja jestem fanem temperatury - 20 stC) ale wiadomo wszystko sie zmienia, wszystko wiruje:D Balladyna a co mały z tym butem zrobił?? Mały Mag, rozpracował zaklecie unicestwienia trzewika:D Co by to Empikowi napisac .. chyba tylko buziak na droge:) Hehe Lora to juz nie ma kropli tylko szkła kontaktowe do wycisniecia:D Zauwazyłyscie jaki sie rzep do tego forum przyczepił (czyt. ja:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj napisałam tekst , wkleiłam na forum i zniknął. . chyba jakieś czary- mary? Pisałam, że wszystko ok. z moim zdrowiem już i że gdybym wypiła moje 4-letnie krople do oczu\"Visine\" to z pewnością nic by mi się nie stało, bo to dobra francuska firma. Jutro jadę do Krakowa załatwiać sprawy urzędowe, życzcie mi powodzenia papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zauwazyłem ze jak wczoraj robiłe sobie złosliwe docinki do moich własnych postów zawarte w nawiasach < takowych to tez sie nie wkleiły "May the wind be on your back" - Lorelai;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Setebosa, Dziękuje za ten pomyślny \"wind \" w plecy. W Krakowie poszło dobrze, uff- teraz tylko czeka mnie egzamin. Remontują cały czas Rynek przy Sukiennicach, ale nie będą już kopać, pod Sukiennicami, bo bali sie, ze sie to wszystko zawali, ale za to Galeria Krakowska przy Dworcu PKP, to 3- poziomowy hangar, który został wybudowany na wzór\"Złotych Tarasów\" w Warszawie, mnóstwo ludzi tam przebywa, robi zakupy. Trochę przeraża mnie ta ilość szkła i metalu w stropie. Przypomina mi się ta tragedia w Katowicach zima parę lat temu - na targach gołębiarzy. . . Myślę jednak, ze w tym wypadku odpowiednie służby będą reagowały( a chyba te dachy maja tez system ociepleniowy i tam się nie będzie zbierał śnieg z lodem i zamarzał. Pozdrowienia. . -szykuje sie do pracy(będę dziś w domu po 21.30, jestem tu jednak gościem. . - ech. . .bliskich prawie nie widuję. . . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Empik. . tęsknie za jakąś kawą. .czy czekoladą na gorąco- wspólnie wypitą. . mniam. . :) Pozdrawiam wszystkie foremki cieplutko. . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai, daj znac kiedy masz czas. Dopasuje sie. Udanego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Cztery pory roku\" sa dobre na małe rendez - vous?? Czy moze \"Primavera\" czy \"Wesoła kawka\" a moze cos czego nie znam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe w 4 porach jak nie bd wiedział co powiedziec to zamówie looooody albo torcik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie wysączę jakąś kawę, lub piffo w miłym towarzystwie, ale jeśli już, to będzie hasło, telefon i spotkanie. .bo tylko wieczorowa pora w innym względzie wchodziłaby w grę, albo czas, kiedy jakiś uczeń, czy student nie przyjdzie mi na zajęcia. ale sie jesienie i zimowo zrobiło- brr. trzeba już cieplusio się ubierać! pozdrawiam wszystkie foremki i do miłego zobaczenia. -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai, daj znac. W nocy o polnocy idziemy na ...... cokolwiek :D Gdzie nasza Balladynka ? Setebos, lubie \"4 pory roku\" rogaliczki migdalowe i najlepsza czekolada w kraju. Jak Ci leci nauka jazdy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w Rynku ..... pada sobie snieg :D A u WAS ? Wczoraj 20 km. od miasta byla duza burza i grad o 20 : 00 ??? Wspanialego weekendu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×