Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Własnie wróciłam z Warszawki.Wszędzie biało i śnieznie.Przyszła prawdziwa zima. Pozdrawiam wszystkie foremki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie biala niedziela. A u Was ? :D Czesc Lorelai. Gdzie Balladynka ? Setebos, zyjesz? :D Kiedy masz te jazde L ??? Milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehe żyje i sie zamulam:( Kurde biało, biało a w czwatrek juz bedzie paskudnie ... a taki świetny tydzień na wszystko ... Znajdzcie mi lekarstwo na treme:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymamy ksciuki za Ciebie Setebos na czwartkowym egzaminie. . -Lekarstwo na termę. . hm.to na pewno : 1.dobre przygotowanie, 2. pewność siebie, zaproponowałabym Ci kieliszeczek koniaczku. . , no ale skoro zamierzasz jeździc, to musisz miec sprawny umysł. .to moze melisa wypita kilka godzin wcześniej, albo tabletka \"persenu\" na uspokojenie. Pozdrawiam w ta mroźną noc. .-Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakim egzaminie ... aaaa kurde chyba znowu o czymś zapomiałem!! Tak na marginesie co sie ze mną dzieje 4 kolokwia do poprawy (czytaj wszystkie) ... a jazdy mam jak zadzwone czo musze wreszcie uczynic gdyz, albowiem, poniewaz nie miałem czasu przez zeszły tydzien na nicz. Lora ty juz nie pij tych kropli do oczy, bo sie zamieszamy i kto nas odkręci?? Chyba nie Balladynka ... sam jej nick kojarzy mi sie z wirująca staropolską kiecką w paski a paski \"hiponitze me\" Btw tremę to ja mam przez babę ... (nie myslcie ze podbijam jedno serce po drugim, jakos tak wyszło) a bezsennosc rlz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milanka polanka
Ja jestem z kilc! Tylko troche nie wtemacie jestem:D Nie nabieżąco z topem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz byc w temacie, napisz co slychac w Twojej czesci Kielc. Pozdrawiam, Milanko-Polanko. Lorelai, raczej nie wskazane zadne uspakajajace srodki - zwalniaja umysl/reakcje? . Moze na tylko noc przed egzaminem, melisse? Zawsze balam sie brac cos tam, przed waznymi egzaminami zycia. Nie wiadomo, jak zareaguje nasz organizm? Wiec wolalam byc trzezwo myslaca. :D Pracuje to dla mnie. A nasz Rodzynek, niech smialo stawia czolo tak prostym rzeczom, jak ........ nauka jazdy. Nie takie rzeczy sie robilo. :D:D Powodzenia!!! Setebos, a moze ustawimy sie w szeregu, na kazdym rogu i bedziemy Ci wiwatowac z szampanowka w dloni ? :D:D:D Bedziemy z Toba!! O ktorej godzinie z \"Krzysztofem\"? Balladynko ????? What\'s up ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje stac z tym szampanem za barierkami:D Kurde słyszałyscie co sie ostatnio na Grunwaldzkiej stało?? Normalnie 4 min od mojego mieszkania:( Chyba sie pierwszy raz w zyciu wypadkiem przejałem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, słyszałam o tej nastolatce zabitej na pasach przez pijanego młodego kierowcę. .-to straszne!! A dzisiaj po południu w Morawicy tir zabił faceta(42lata), kolega jechał do pracy do Pińczowa i widział jak facet leżał na chodniku, a koło niego mała dziewczynka biegała w szoku. . . straszne to wszystko! A gmina Morawica, to jedna z najbogatszych. .powinni tam jakąś kładkę zrobić dla pieszych, aby mogli swobodnie przejść na drugą stronę ulicy i jakieś światła. Pozdrawiam -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykre wiadomosci. Siedze wygodnie w domu, popijajac kawe - a w tej chwili inni cierpia. Loreali, to tragiczne z ta dziewczynka. Czy w Polsce, w koncu, ludzie-kierowcy, zdadza sobie sprawe, ze predkosc zabija !!!! Nie zle ulice, zle drogi, zle znaki - PREDKOSC !!!!! Jesli kierowca jedzie 50 km/godz. zdazy sie zatrzymac, nikogo nie zabije, moze potlucze troche. Jadac 80 - 150 przez zabudowane tereny - NIGDY nie zdazy wyhamowac. Smierc pewna. Skoro narzekaja na zle znaki, drogi, ulice, tzn wiedza, ze jest zle - dlaczego nadal jezdza na wariackich papierach ??? Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to na Grunwaldzkiej to przegiecie było, mało ze radary są, ze sie ludzie zatrzymywali przed pasami to ten osioł 100km/h i długa i nie patrzy tylko menda wymija, kumpel akurat ze sklepu wychodził co naprzeciwko tych pasów jest to normalnie szok, dziewczyna idzie i jeb ... (no comment) heh on ma takie proste myslenie ale cos w nim jest bo powiedział ze jak prawie 17 letnia panna z plecakiem chodzi to musi byc porzadna i dobrze wychowana, słyszałem ze ludzi z tych bloków tam jakis marsz knuja ale to sie zobaczy Motywacja zeby byc dobrym kierowca:( btw trafiła mi sie błekitna micra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam Setebos. .jak Ci poszedł ten egzamin?? Jesteś już kierowca z kategorią B? Mnie będą egzaminować w Krakowie 9 lub 10 grudnia z moich kompetencji zawodowych. Mimo, że fachura \"jezdem\", to boje się już teraz. A poza tym w grudniu dadzą mi popalić i jeszcze 2 egzaminy mnie czekają( w Warszawce tym razem na Uniwerku im.F.Chopina) tak brzydko teraz nazywa się Akademia Muz. w Warszawie. I moje dzieci ze Szkół Muz.(czytaj:uczniowie) też maje egzaminy, przesłuchania regionalne . . i jeszcze tyle wykładów do napisania i ze 2 książki. . - ech. . doby brakuje. .przyszłam dziś z roboty ok. 21.00 i z dzieckiem troche pogadałam, ululałam i teraz muszę jeszcze do 2.00 działać nad \"rozwojem naukowym\" . .-oj nie ma \"letko\" na tym padole. . Pozdrowienia z okolic zimnej Kadzielni śle Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajć współczuje Ci:( Wiesz co mysmy sie źle zrozumieli moja droga - ja dopiero zacząłem jazdy ... ale jakos to będzie, po 30 min na placu, koles wypuscił mnie na miasto z bardzo budujacym tekstem: \"Nie ma co w gównie strugac - jedziem\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to musze uwazac bo swiezo upieczony kierowca moze mnie rozjechac uroczysko to moja dzielnica---wiec nie chce widziec tu nowicjuszy ok pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto tak powiedzial, ze nie chcemy ? Tylko TY Tilza ! Pozdrawiam. Szukalam Cie Setebosie, w kazdej L ... tzn auta Krzysztof ... widzialam tylko jeden ... uczyla mloda panienka - :D na starej Buczka. Lorelai, dbaj qrna o siebie. Przepracowana jestes. Gdzie zabawa ? Daj kisska dla meza i slicznej Julci😘 Co z ta czeko/kawa/lodami? :D Balladynko i Wojtus 😘 Milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukaj mnie w czwartek o 8 i niedziele o 10:P Dziewczyny a byłyście moze w takiej kawiarni na Paderewskiego : "Primavera"? Ładny wystrój i jakos tak przytulnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
byłysmy i to nie raz. jest spoko, jesli chodzi o randkowanie, jak i spotkania towarzyskie. setek, ale sobie wybrales czas na nauke, mam na mysli listopad-grudzien - skok na głebokie wody. badź dzielny! empiczka - buziaki od nas rowiez. roboty pelno , nie ma czasu na kompa. lorelai - dbaj o siebie i malutką, jak radzila empiczka. szokda, ze tak pozno wracasz z pracy, mala pewnie tęskni. calusy dla wszystkich balladynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Grudniu. Ladny dzien dzisiaj mamy, na spacery z dziecmi. Co Wy na to ? :D:D Pozdrawiam. D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam egzamin 10.12.08 w Krakowie o 13.30. Trzymajcie kciuki. . już robię w majty. . . :o(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że nie pierwszy. Przyznam szczerze, że nawet jeśli by mi się nie powiodło(-4 lata w plecy . . na marne moje wysiłki byłyby) , to i tak jestem wygrana -do przodu. . . Kilka lat wstecz przeszłam ciężką operację, z której połowa ludzi przeżywa, a połowa nie. . tak wiec mi się udało. . - no więc jestem wygrana. . no nie? coż tam jakieś egzaminy zawodowe. . mam to gdzieś. . . . -pozdrowionka dla wszystkich miłych foremek i foremków. :) -wasza Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to była za operacja, jesli mozna tu na forum odpowiedziec?? Moja droga jak zaliczysz to idziemy pić ... zreszta i tak pójdziemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Setebosie, pozostawmy tą sprawę moich osobistych przypadłości zdrowotnych w tajemnicy. A tak doraxni9e chciałam zapytać, jeśli kogoś dopadł ten wirus grypy jelitowej-jak się leczycie?. . -pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
a co to jest grypa jelitowa? zaraz zerkne w googlach co i jak, moze zobacz rowniez Lorelai, jesli Cie dopadła. Setek, grunt, ze Lorelai cala i zdrowa :) oprocz jelitek chyba. ja chyba tez sie wezme za prawko, alena wiosne :) Empiczka - chodzisz? pogoda dzis nawet nienajgorsza. wyruszylismy z malym na dluzszy spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co by to grypa nie była to pewnie i tak skonczy sie sraczką, ot co:D Wiesz co Balladynko, zeby ni ebyło tak ze bedziemy egzamin na prawko zdawac razem, bo ten mój instruktor to jeździ o 8 10 i 12 przez 2h i ma tak zabite terminy ze ja sie łape raz na tydzien, dopiero 6h wyjeździłem ... jestem niesamowity ale o tym później bo nie chce misie pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×