Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Bla, bla, bla wszyscy kochamy reklamy a ja nie kocham arabów i innych islamistów - niszcza zabytki a to jest niewybaczalne, no i ja jestem fe i rękodzielo mi sie jednoznacznie kojarzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi kochani! Srająca grypa nie tylko jest w Łodzi, ale zapewniam Was ,ze od 2 tyg. w Kielcach również. Zalecam nie wychodzenie z domu. Wirusa tego przyniosła moja córeczka z przedszkola. .teraz wszyscy w chałupie na nią chorujemy.Mnie juz przeszło w niedziele sranko, ale cały czas mam światłowstręt i ból głowy. To juz ostatnie podrygi choroby, bo codziennie biorę gorące kąpiele,po których czuje się lepiej i prawie\"ugotowałam wirusa\" i siebie tez . .-hehe. jutro o 13.30 trzymajcie kciuki, będę maltretowana w Krakowie. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha padłem, ja w przypadku srajki moczyc sie nie moge bo moje półprodukty do płodzenia potomstwa ugotuje razem z opakowaniem. A światłowstret jest cool, miałem chce jeszcze;] Lora popatrz jak ten swiat idzie do przodu, dawniej dzieci przynosiły do domu owsiki a teraz prosze pandemia:D Hehe bd trzymał kciuki ... czy powiedzenie: \"nie sraj sie bedzie ok\" jest na miejscu:D Sry za zarty ale jak humor to korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Balladynko za tego linka o sraczce. Uspokoiło to trochę moją mamę, która już schudła z 5 kilosów. . -myślała, że umiera. . . . No to możecie mi pogratulować. Jestem nauczycielem dyplomowanym. Na 10 możliwych punktów zdobyłam 9.(chyba Twoje kciuki Setebos pomogły!!!-dzięki) I miałam śmieszne przejście, bo zaczepiłam faceta przed rozmową, który okazał się expertem- matematykiem- informatykiem, który był umówiony też na tą samą godzinę co ja. Myślałam więc, że i on może chce podwyższyć swoje kwalifikacje i czeka na egzamin, który się przeciągnął o 3 godziny. . wiec poszliśmy na kawę, pogadaliśmy \"do bólu\" objaśniłam mu możliwości programów muzycznych (o których wiedział) zabajerowałam o programach matematycznych(przesuwanie brył itd) nagadałam o second-lifach, leczeniu autystycznych dzieci przez gry komputerowe, wspaniałych efektach,jakie poprzez gry uzyskują chirurdzy amerykańscy, o programach komp.linuxie, exelu, googlach itd, nabajerowałam faceta, a on za 1.30 godziny znalazł się na sali, na której mnie egzaminowano. . - hehe. .fajnie. .co? (miałam sporo na ten temat w swojej książce, do której on musiał się również odnieść na rozmowie kwalifikacyjnej jako rzeczoznawca). Jak to człowiek nie wie, z kim pije kawę przy stoliku . .? Ps. A miałam stracha, bo przede mną 2 osoby oblali. . . -Pozdrawiam cieplutko. .:) -wasza Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamknęłam długi 4-letni okres w moim życiu. Teraz jeszcze muszę nadrobić zaległości z 4 przedmiotów ( na Akademii w Warsiawce) dokończyć skrypt(który pisze od 2 lat) i wziąść się porządnie za doktorat. . Moje dziecko teraz jest najważniejsze, bo poprzez te wszystkie obowiązki zawodowe zaniedbałam je. .i za mało gada, jak na swoje 4 lata. . i teraz muszę biegać po logopedach i inn. specjalistach. . niestety coś kosztem czegoś. . :(. . takie życie. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chodzi o gadanie to ja moge nawet z 4 latkiem i tak zawsze paplam bez ograniczeń, gratulacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lora z Toba to nie tylko o muzyce mozna:D I tak sobie czytam i sobie myślę, ze jak mi sie kiedys wreszcie uda wprosic na ciacho do 4 pór rokuz wami to będe mial sporo nauczycielskich pytan;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne. .spodziewaj się krzyżowych pytan z całą :\"artyleryjska \" konsekwencję. . -hehe -pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai 🌻 GRATULACJE !!! Nalezy to ... oblodzic/opisc? Ciacho w 4 porach roku? Chetnie poslucham tych pytan Setbosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto wie jak zaczac kompo od nowa? od ZERA. Mam tysiace virusow, orginalna plyte Microsoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chciałam rzucić propozycję na najbliższą niedzielę, co Wy na to? Ciacho i winko stawiam. Teraz ustalcie o której \"randka\" w ciemno miałaby się dokonać? -Pozdrowionka Wasza Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Empik, Balladynko, może Kollorowa i inne foremki się odmeldują. . - zapraszam, czy Wam pasuje czasowa propozycja Setebosa? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo, to juz jutro !! Oooo, musze zmienic \"plana\" niedzielnego. Stawie sie w \"4\"-ce bardzo chetnie. Milej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to do miłego zobaczenia jutro, w niedzielę (14.12.08) od 15.00 w 4-ech Porach Roku. Papatki -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkanie sie odbyło, tylko Setebos nie dotarł. . jakiś chłopak do niego podobny pojawił się z prędkością światła i uciekł. . .to Ty byłeś?- Setebos? wyskoczyłam z lokalu i krzyczę: Seteebos.. , Krzysztof. . ale żadnych reakcji. . . . a my z Empik w kolejce stałyśmy po specjały. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze. . następnym razem trzeba chyba jakiś znak rozpoznawczo-zaczepny przymocować do stolika. . może jakiś kwiat pluszowy. o \"zarąbiistym\" pomarańczowym kolorze?. .chyba tak będzie najlepiej. .Szkoda, . .:( bo czekaliśmy na Ciebie -Setebosie. Idą Święta dużymi krokami. . przygotowań co niemiara , pwewnie okna pomyte. . choinki poubierane?.. .. .a ja się tym nie (przejmuje), mam nastawienie takie, jak motylek (animowany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
eee Lorelai, nie wierze. dzieki za spotkanie :) rozmawialam wczoraj z empiczka, mowila, ze jeszcze do Was zajechała - no to sie impra rozciagnęla w czasie i przestrzeni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
aa, i jeszcze, w razie czego sluze pomaranczowym pluszowym kwiatem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mężol wgrał jej Linuxa, bo coś narzekała na windows. Mam nadzieje, ze jej jako tako komputer hula. Jeszcze tylko jakieś inne sterowniki trzeba jej wgrać i już będzie full - wypas. No i co- Balladynko, mama się nie obraziła, ze musiała tak długo Twojego urwisa pilnować? Dzisiaj mamy opłatek w Instytucie. . trzeba coś ze soba przynieść. . myślę o ciachu. . . to do miłego usłyszenia. . papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to znowu pecha Setebos miałeś z tym netem. . radiowy jest chyba pewniejszy, niż ten z TP. . Do Balladynki. . ja naprawdę wszystko mam gdzieś. . powiedziałam mężowi, ze to on będzie mnie obsługiwał przez Święta i,że z wyra nie wychodzę przez 2 dni. . tylko odsypiam. To na razie miłego odpoczynku. Acha. . jest jeszcze opcja zamówienia wigilii w restauracji i przywożą żarełko do domu. . (50 zeta na jedna osobę) -wychodzi. . Spokojnych Świat życzę wszystkim foremkom. -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
a małżonek co na to? przygotuje potrawy? :) posprzata? :) calusy dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Chrysteeee !!! Nareszcie mam Internet - drogo kosztowalo, ALE MAM !! Nie da sie zyc bez kompa :D - 2 tygodnie ??? qrde, co z tego zycia bez okna na swiat ? :D:D:D Spotkanie bylo wspaniale. Lorelai, ales sie postawila. % % % czekolada, ciacha, soczki ...... mniam - mniam. Dziekuje pani profesor ........... Pospiesz sie z tym doktoratem, bo smacznie uczcisz :D :D w naszym gronie :D:D Balladynko, a jak Twoje ..... baletowanie ? Sorry, ze nie moglam wtedy - smieszny powod - ALE \'wielki\' dla mnie. Setobos, byles czy nie byles - oto jest pytanie :D W drugi dzien Swiat, jade do Katowic po siostre i meza - zdecydowali spedzic z nami 2 tygodnie - jestem bardzo szczesliwa. Kochani, zycze Wam wszystkiego najlepszego, wesolych Swiat, zdrowych, slodkich i procentowych :D:D Wspanialych chwil w gronie rodzinnym. SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2009 - (tak na wszelki wypadek, gdyby kompo nawalilo - nie daj B... ) Uwielbiam WAS 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Kielczankom [ najpiękniejszym w Polsce] i Kielczanom , Zdrowka i miłości i uśmiechu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×