Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Do Setebosa, Wiesz, ze 3 lata temu z powodu zapalenia płuc wylądowałam w szpitalu na Czerwonej Górze. Oj makabra, co tam przeszłam. Fakt, ze mnie wyratowali, ale 20 zastrzyków dziennie dostawałam(przeróżne antybiotyki i silne sterydy)- przychodziła pielęgniarka i dawała 5szt. róznych zastrzyków dożylnie. . - ech sama rozkosz! I połozyli koło mnie babke, która umierała. . . do dzisiaj mam to wszystko w pamięci. . a i jeszcze grabarze wieczorowa porą(mało dowcipni. . Idę sobie pod prysznic, a ci tocząc wózek( na umżyka) który zmarła w sąsiedniej sali pytają, czy czasem nie umyć mi pleców ??? Tak więc nie najweselej wspominam ten okres leczenia. . -Wole w domu się leczyć, choc od kaszlu płuca bola, ale mam oko na rodzinke i oni na mnie. . . -Pozdrawiam. Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
"Mocno wierzył w przesłanie idei. . i stosował się do zaleceń . . a w konsekwencji nieuleczalnie zniszczył nerki.. ..jest obecnie dializowany i czeka na przeszczep nerki." Lorelai, ale to nie acerola zniszczyla mu nerki. on i tak juz mial je zniszczone, tylko zwlekał z radykalnym leczeniem, liczac, ze medykamenty pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Balladynki, Witamina C w bardzo dużych ilościach ma niestety negatywny wpływ na nerki, czytałam gdzieś na forach, gdzie ludzie skarżyli się na acerole właśnie! Pomimo, że witamina C nie zatrzymuje się długo w organiźmie, tylko jest wydalana. Nerki mogą być zniszczone również przyjmowaniem dużej ilosci antybiotyków, lub nawet sterydów przez dłuższy okres czasu. To narazie tyle. . . -pozdrawiam P.S Wczoraj oglądałam nasz wspólny wyjazd sprzed lat na Słowację. . ta piekna kolorowa fontanna w Koszycach z muzyczka na starym mieście. . i moje dziecko, które wtedy wyglądało inaczej, niż teraz, a Twoje było jeszcze w myślach. . nie w planach- hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No. .kochana Empik, jak miło, że nas co trochę zaskakujesz. Ten\"czerwony punkt\" do zdefiniowania był\"zarabisty\" . . o mało co ataku serca nie dostałam!!! Jeszcze fajniejsze były zwierzaki żyjące w symbiozie. Ja tez miałam kiedyś niesamowitego kaczora,(dzika kaczka francuska) którego mama wytresowała, na świetnego \"gentelmena\". Był i ojcem, i dziadkiem i pradziadkiem. .żył 7 lat, dopóki sąsiedzi( złodzieje) nie wykradli całego miotu razem z sędziwym Lolusiem. Mięso z niego musiało być bardzo kłykciaste. Szkoda go było nam bardzo. . Posiadamy tylko fotografie(nie miałam wtedy kamerki, ale to co on wyczyniał było niesamowite!!! Istnieją różne \"cuda natury\" czego dowodem jest tez ten filmik wrzucony przez Ciebie na kaffe. -pozdrawiam serdecznie zdrowiejąca już Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm nudziło mi siejak diabli to sobie polazłem do Primavery w celu weryfikacji informacji o zadymieniu lokalu, ale powiem ze ja niesamowicie cienty na dym ... moglem swobodnie oddychac a w salce dla niepalacych było lajtowo. O a była któras z was w tej kawiarni na sienkiewce co kiedys był Big Star, Cremova sie toto chyba nazywa, podobnież do woli przedniego jadła i napitku znaczy si edeserów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Ale Lorelai to wcale nie jest śmieszne. To jest żałosne. Nie podejrzewałam Cie o taki prymitywny sort jeśli chodzi o Twoje poczucie humoru. Bleee. Czuje sie zmieszana i zażenowana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie! już kiedyś mówiłam o superlatywach czarnego nicka. Wczoraj na tv4 oglądałam program Ibisza pt. \"kłamczuch\" i chciało mi się śmiać z pytań, jakie zadaje swoim uczestnikom. Np jak mężczyźni określają duże kobiece piersi . . ? albo co można kupić w sex- shopach?. . Ciekawi mnie do kogo on się zwraca z ankietami. .do OBOP- U?? Pozdrawiam. Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Balladyna widze pierwszy raz w sexownym czarnym wdzianku:P Juz dawno radziłem;] Hehe gdzie nie spojrze to tylko ekhm \"cycki\" ... nawet Lora ... ale jak to mawiaja \"głodnemu ...\" ... oj jak mi burczy w brzuszku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Setebos. . tu sie mylisz \"cyce\" były premiowane najniższą kwotą bardziej popularna nazwa są \"kokosy\", \"niebieskie oczy\", \"bufory\". . tak więc \"kokosy\" premiowane były kwota 2500 zł, najwięcej facetów tak właśnie odpowiedziało. . tak więc. . Setebos, jesteś chyba nie na czasie ze sloganem męskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak po prawdzie to ja mówie \"Jakie masz ładne duże oczy\" :P:P ... ale po co sobie komplikowac ... i tak wiemy ze najprostsze jest najlepsze ... a Ibisz to ma te ankiety z Polsatu:D chyba od Pazury kolejnego jełopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
jeszcze tydzień i ferie :D juz nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze niecały tydzien i zacznie sie ujeżdżanie tym razem trójrogiego smoka:D zwanego \"seszyn\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwoliłam sobie na chorobę(2 tyg.), a tu studenci molestują o wpisy. . nic to, wszystko wyjaśni się w najbliższym tygodniu(mam nadzieję). Przedwczoraj postawiła mi mama bańki i znacznie lepiej się czuję. . szkoda, ze tydzień temu na to nie wpadłam!. Ale zimowo sie zrobiło, jeszcze może gdyby jakimś mrozem przycisnęło, to może by te wirusy wytrzebiło? Dzis mężulo mnie opuścił stwierdzajac, ze nalezy rodzinkę odwiedzic w \"grodzie ojca Rydzyka\" . .le nic to, dziś tez siostra z \"Hindenburga\" nadciaga. . czy ktoś wie, co to za polskie miasto hitlerowcy tak nazwali? \\Pozdrawiam cieplutko -jeszcze chorująca Lorelai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabrze:D Hehe zadzwoń na uczelnie niech zbiora te indeksy i jedna/en niech przniesie wszystkie:D A jak nie odpytani to zapytaj czy 3+ pasi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jak się macie? Grypa zaatakowała moja Mamuśkę. Tez banki pomogły - na szczęście. Cały tydzień jestem ..., ze tak powiem pielęgniarka :D Oby tylko mnie nie zgięło, jeszcze raz. Duzo zdrowia. Co robicie w ferie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setebos- jesteś genialny, być może zaszczepię Twój pomysł. Problem z tym, ze mamy komisje akredytacyjna, więc jest amok i wszyscy się boją. . . Wiec muszę być grzeczna i robić wszystko jak się należy. . -pozdrawiam -Lorelai Ps. łapówek nie przyjmuję. . na pysk wyrzucam, niech sami wypijają swoje \"łapówki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypiją? hehe ale wiesz jak dostajesz cos w formie wdziecznosci lub docenienia \"pani wkładu\" w wykonaną prace a nie przed jej wykonaniem to chyba nie jest łapówka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Setebos, masz rację. . ale w moim długim doświadczeniu- jeśli chodzi o studentów, to raczej dziwnym trafem próby\"wyrażania wdzięczności\" częściej zdarzają się przed niż po . . .i to mi się nie podoba. -serdecznie pozdrawiam i życzę szczęścia w sesji egzaminacyjnej. -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lorelai Tak, tak, ale acerola aceroli nie jest równa, tamta była z wiśni kanadyjskiej, oni maja tam gospodarstwa ekologiczne, gdzie zamiast glebozgryzarki używają "glichy"- różne hodowlane robactwo. . . Ten znajomy uzywał nie tylko aceroli, ale również innych, tych bardzo zdrowych"suplementów diety"daily" itd.jesli chcesz zobaczyć dokładniej dowiedziec o co mi chodzi, to wejdź nawww.vebso.com jako gość i tam obejrzysz sobie to wszystko. -pozdrawiam " Czy mogłabyś podać odnośnik do strony bardziej zrozumiałej:O?A co do witaminy c stanowczo protestuje.Ile jadła tych tabletek dziennie?Ja jem tyle co w kilkudziesięciu tabletkach dziennie i nie czuję większych problemów niż zwykle.Aby przedobrzyć trzeba conajmniej 5 gramów dziennie jeść a niektórzy nawet sporo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Amanta. . - niestety nie ma lepszego odnosnika w tłumaczeniu polskim na tej stronie dotyczącej aceroli. Powtórzę tylko, że 1 tabletka w tym pojemniku = 30 tabletkom naszej polskiej witaminy C. Ten znajomy zjadał 6 tabletek dziennie, czyli =180 tabletkom w celu wyleczenia się z infekcji np. zapaleniu oskrzeli(przez 6 dni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loreali, ja mam wspaniala dawke Vit. C. Pamietasz? Zapraszam. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedzcie liczi albo cytryne, mój organizm domaga si ealbo C albo kwasu bo cytryny wpierniczam jak pomarancze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×