Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Gość balladynka32
tak, u nas tez sloneczko zagląda do mieszkania, wlasnie susze włosy i potem ruszymy w teren. Empiczka - chlapnij cytrynki i zaraz skutek bedzie :) Setek, czyli trzeba sie uczyc od nowa? wczoraj sie dowiedzialam, ze studenci sie mnie boją, - no ja nie wiem, czego tu sie bać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no i ja tez chory, dopadło mnie w końcu choc broniłem sie męznie:D ... ale walcze dalej, flacha soku z malin z plasterkiem cytryny i mam juz tylko katar:) Tiaaa moja droga ballladynko - powtórka z rozrywki dzis zaczynam, 9tego kończe;] Ps: ja nie wiedziałem ze ty tez jestes panią \"profesor\":D ... zupełnie jak w tej piosence \"w aucie\" ... Mam ukłaady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w MARCU !!!!! Ladny i sloneczny dzien. Znowu spedze w lozku. Ciesze sie, ze u Was wszystko OK. Zycze milego dnia. Przeciwkatarowi, pycha nalewka :D 300 ml. soku z cytryny 200 ml. goracej wody 3 lyzki miodu .......... koniec dreszczy i kataru !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja życzę wszystkim chorowitym osobom szybkiego powrotu do zdrowia. Ja na problemy przeziębieniowe pije kwiat czarnego bzu, oraz sok z czarnej porzeczki, na zmianę z malinowym sokiem. Pozdrawiam -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
haha, Empiczka, jak gorącej? :D calusy dla Was a my zdrowi jak rybki. tylko maluch daje mi sie we znaki - strasznie samodzielny sie zrobił, co jak na 19miesieczniaka uwazam za szczyt bezczelności :) ja w jedną, on w drugą stronę - a tu na dodatek po roztopach sniegowych gówienka wypłyneły, wiec uważac trzeba, ze hej! Setek - powodzenia. dom mnie tez mała kolejka jutro, ale llicze na to, ze szybko ich spławie. kochane - babcia przyjeżdza - jest szansa na wyrwanie sie z domu i chlapniątko w miłym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nieśmiertelny problem gówienek tzw U-bootów znowu wypłynął ... jesli mam byc koneserem to najgorsze są te owczarków niemcowskich;] zwłaszcza jak idziesz pocąc sie wodką, a cos tak niemiłosciernie wali ze szok;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Balladynko, przy grypie ........ z gorąca woda !! Przy antybiotykach czy polopirynach, % % odpadają !! Nadal mnie trzyma przeziębienie, to już tydzień czy więcej ? Jak długo trwają te choroby ? :D Co u Was? Pozdrawiam i życzę zdrowia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem totalnie przemeczona z przepracowania. Ciśnienie mi wariuje.Wczoraj miałam 80/50 przy pulsie 90. .a dzisiaj mam 120/101 przy pulsie 101. . a potem 117/89 przy pulsie 93. . kurcze, chyba wieńcówka się zaczyna. . Łeb napieprza, że hej. . Musze chyba iść do konowała. Pozdrawiam cieplutko. -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai, nie znam sie na tych wynikach [na szczescie dla mnie] Ale brzmia groznie. Moze IDZ do lekarza jak najszybciej ? Ze mna tez nieciekawie, nadal przeziebiona. Musialam odlozyc dzisiejszy wyjazd do W-wy. Loreali, daj znac co postanowilas. Dbaj o siebie. Milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć jestem kobietka, to już w przeddzień składam wszystkim przedstawicielkom życzenia wszelkiej pomyślności , radości, uśmiechu i samych słonecznych dni na resztę dni roku 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z Kielc
facet,moze wyskoczymy w sobote gdzies na piwko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu nie;] ale wątpie zebys sie tutaj \"osobo\" pojawiła 2 raz;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
oj Setek, spłoszyłeś potencjalną kompankę do piwka - ee, nieładnie. możnaby pomyslec, ze tu dom jakis nawiedzony duchami, ze drugi raz by nie wlazła. kochani, sloneczko za oknem!! hura! niech tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo po takiej zimie to wiosna wyczekiwana z utęsknieniem:) A co do kompanki do piwa - po dłuższym namyśle i analizie posta stwierdziłem ze jest to \"facet\", a napisałem tak bo szczerze watpie zeby ten ktos regularnie tu zaglądał;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona25
Witam :) ja jestem z Kielc (mieszkam tu od 2 m-cy) Kiedyś wpisałam się tu pare razy, ale przyznaję, że już dawno nie zaglądałam na forum. Miasto podoba mi się, choć z utęsknieniem czekam na wiosnę - wtedy na pewno będzie mi się milej je poznawać ;) (Teraz mapa mi przemięka na deszczu, wiatrzysko wyrywa parasol z ręki więc biegam tylko na trasie praca-dom) Byle do wiosny!:) PS możecie polecić mi jakiegoś dobrego, sprawdzonego fryzjera w Kielcach? Pozdrawiam serdecznie i życzę duuużo słońca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam taką fryzjerke na piekoszowskiej, blisko tego nowo budowanego bloku, z meskim strzyzeniem potrafi piescic sie do 40 min;] i nigdy nie narzekałem, babcia, mama, siostra tez;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze kiedyś ja skorzystam z tej na piekoszowskiej. Grypa mnie odcięła na jakiś czas od życia. Brzydki wirus i tyle. Dzisiaj mamy piękny, ciepły dzień. Jade do mamy na pycha rosół. Świeżego powietrza zaczerpnę przy okazji. A co u Was nowego ? Zycze miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AkademickaMłodzież
Witam Właśnie tu wyczytałam, że w środy w Efekcie Motyla są imprezy "ulgowe" finansowo dla studentów. Tu przynajmniej tak napisali http://www.sybil.pl/event/full-details/id/49477 Prawda to, czy jakowyś haczyk sie w tym czai, bo jak już w środę się odstawię jak stróż w Boże Cialo i się tam udam i odbiję się od drzwi, to niewykluczone, że mnie coś trafi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do witaminki-łyknąłem ostatnio około 300 razy więcej niż oficjalna norma:classic_cool:.A czytałem że w KIelcach półgłówki rządzą:O.najpierw planują budowę linii tramwajowej a następnie mosty budują tak aby były problemy z ustawieniem jej pod tym mostem.Takich powinno się oddawać do obróbki przez kata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ten pomysł juz kiedys wypływał ale Kielczanie jednogłosnie stwierdzili: \"Fajny bajer ten tramwaj tylko gdzie on sie zmiesci;]\" A prawda taka ze gdzie my mozemy sobie linie połozyc?? Na IX wieków, warszawskiej, krakowskiej i chyba po to zeby juz w ogóle nie było sie jak ruszyc ... hehe a moze na sienkiewce:D, taka górka to prawie jak san francisco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znam taką oto piosenkę\" Nie gniewaj się Waldek, ten tramwaj jest na prawdę Twój, a reszta moja, moja ! \" Trzeba przyznać, że tramwaj nie wydala spalin, jest ekologiczny, jeździ co 5 min( tak jest przynajmniej w Cz-wie) byłaby to fajna sprawa, w porównaniu z kieleckim ZTM-em, gdzie autobusy kursują 1. lub 2 na godzinę! Za to taksówkarze zbijają krocie! A tramwaj przez Sienkiewkę wcale nie byłby głupim pomysłem.Fajnie byłoby połączyć Czarnów, czy Ślichowice z z północą, czyli Stokiem. . . -pożyjemy,zobaczymy. -Pozdrowionka od Lorelai P.s w sprawie Efektu Motyla nic mi nie wiadomo. . oj dawno nie imprezowało się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie na Sienkiewce, please !! to dla mnie jedno z najładniejszych miejsc w Kielcach. Tutaj można chodzić i chodzić i chodzić etc.etc. i o niczym nie myśleć, :D nie przejmować sie, ze auto zrobi nam ... garaż :D:D Ile Sienkiewka ma km? No ruszyliśmy sie w tematach. Witam dawno niesłyszanego Amana 🖐️ wiesz, pisząc o witaminach - my dziewczyny z topiku, mamy ....... sekret cytrynowy :D PYCHA !! Jak zjawisz sie w Kielcach, to Cie poczęstujemy :D Loreali, jak leci ? A Balladynka nadal spaceruje ? Setebos kiedy idziemy do.. fryzjera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sienkiewka ma 1,2 km, no fakt trwamwaj jak pisałem wczesniej fajna rzecz tylko gdzie go wsadzic, peryferiami ni epojedzi ebo wąskie ulice, głównymi tez niespecjalnie ... dałoby rade Grunwaldzka - żytnia - paderewskiego - IX wieków- warszawska tyle ze na IX i warszawskiej stoją posrodku tych szerokich trawników piekne budyneczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Setebos za info - tylko 1,2 km. ?? myślałam, ze 5 :D mamy ładny ten Deptak w Kielcach. I co jeszcze nowego dzieje sie w Kielcach ? Pozdrawiam D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje droga Empik, tramwaj przez Sienkiewke, to głupi pomysł, ogólnie jednak w Kielcach powinien być tramwaj, bo na komunikacje autobusowa nie ma co liczyć!. . a może metro? łączące aglomeracje ze Skarżyskiem, Ostrowcem, Końskimi, Buskiem, Pińczowem, Staszowem- byłoby to wielkie City- Centrum Świętokrzyskiego. . wszak Świat staje się powoli globalną wioską (global villige)!? -pozdrowionka Ps. Pytasz co u mnie? rano jeżdżę z koncertami po przedszkolach a od południa do 20.30 prawie każdego dnia gnębię a to dzieci w Szkołach Muz., a to studentów. . - takie życie- gnębiciela!- hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akysz z globalizacja, podpalmy mc donaldy i kfc;] przy okazji bedziemy zdrowsi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai, a czas na czekoladę czy coffee, masz ? :D Czy tylko maltretujesz młodzież ? Setebos, bezkarne jest tylko unikanie tych obiektów - bez klientów sami sie spala :D Słonecznie dzisiaj idę na spacer i gorąca czekoladę :D POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten syf na klientów nie narzeka;/ Siedzimy dzis na piwku z kumplem w tesco i akurat przyglądałem sie tym pysznosciom z KFC ... koles obgryzł 2 razy \"ramię\" kuraka i tyle było do zjedzenia, wiecej tej panierki niz miesa A w reklami pyszne kurczaki dowozone kilka razy w tygodniu ... z tym ze wczesniej myte domestosem bo juz smierdzą Apropo domestosa spotkałem sie z niecodziennym sposobem usuwania ciązy:( ALe skoro mozna wsadzic słoik do tyłka;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×