Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Do Empik, czemu nie, bardzo fajnie, możemy większą grupą się wybrać w Kierunku Krakowa i Wieliczki, będzie weselej! -Pozdrawiam i życzę miłych wrażeń podczas wojaży do Jeleniej Góry. -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JACEK1S
SZUKAM NOWEJ ŻONY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W celu znalezienia nowej zony polecam portal www.sympatia.pl I życzę szczęścia. Być może kafeteria też jest dobrym portalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewijepwj
Ja jestem z Kielc :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeznaczeni.pl jest lepsze, mozna samych uczciwych katolików znaleźć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz jakieś namiary na baptystów, słyszałam, że oni są fajniejsi. . .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
a może mormoni? :) co u was kielczanie kochani? humor widzę dopisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsi sa jehowcy, oni zawsze zdołowanego człowieka pierwsi na duchu podniosą:) obroniłem sie na 4+, za srednią mi obnizyli z 5:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Setek - gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moje serdeczne gratulacje Setebos. To masz teraz glejt, aby masować babki? -Gdzie szukasz roboty, może będzie się można do Ciebie zwrócić przy bólach lędźwiowych-? - hehe :) -pozdrowienia i jeszcze raz WIELKIE GRATULACJE !!! -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u matuli w rodzinnym mieście przez ostatnie 3 dni i zdecydowałyśmy powierzyć naszą chałupę firmie, która zrobi remont. Ja podpisałam umowę i dałam zadatek 2500 zł w poczet zakupu materiałów. Sprawa dotyczy ocieplenia połowy chałupy steropianem z lekkim położeniem kleju pod tynk. na elewacje zewnętrznej.Faceci życzą sobie 35 zeta z 1 m2.od robocizny. Czy to jest dużo, czy mało na dzisiejsze czasy. Moja matula chce się z tego wycofać, mówiąc , ze za dużo, a mnie się wydaje , że nie. Co Wy o tym sądzicie? (ogólnie koszt całej imprezy bez tynków mineralnych wynosiłby 4500 zł. -pozdrawiam słonecznie- Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
mysle, ze to bardzo dobra decyzja, mama bedzie miala cieplej,a okna jakie sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okna tez powinny iść do wymiany, bo sa takie stare, jak ja. . -hehe, nie wypominając nikomu wieku :) Znalazłam w necie cennik brygady 102 i wiem, ze oni biora 60 zeta za metr tynku od robocizny, tak wiec 35 nie jest źle! Wszystkiego najlepszego Balladynko, dla Twojego 2 letniego chłopczyka, niech rośnie w zdrowiu, i pomyślności ku uciesze mamusi, rodzinki i chwale Ojczyzny. Ja mam prikaz pisania prac zaliczeniowych ( z tych 8 przedmiotów) , i właśnie dziś zainicjowałam pisanie, zobaczymy, czy zdążę do 15.09 , a w międzyczasie powinnam doglądać postępów w remoncie chałupki matuli(właśnie dziś weszli z robota na posesje i w przeciągu 3 tyg. powinni zrobić( już z tynkami mineralnymi, co wzrośnie do sumy prawie 9 tys. ale trzeba to wykonać, i jeszcze smołowanie dachu i wymiana 2 okien i drzwi i tyle tego. . Muszę oddać Ci okulary słoneczne, bo zostawiłaś je ostatnio u mnie. Siostra Jola przyjeżdża do mnie od piątku, będzie mi trochę pomagać przy tłumaczeniu tekstów z niemieckiego, ale w miedzy czasie możemy się gdzieś wyrwać i spotkać, naturalnie zapraszam do siebie, kiedy wyrazisz życzenie i wole, bowiem córeczka moja juz jest \"odwirusowana\" Do miłego zobaczenia. -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Dziekujemy za życzenia, zapraszamy Was do wloskiej cukierni na urodzinowe ciacho :) zastanawiam sie nad wyjazdem do gdanska , w tę niedziele chyba ruszymy, co prawda ciezko sie polapac z naszą pogoda. na razie byczymy sie nad jeziorem w Cedzynie, całkiem fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam po dluzszych wojazach. Jelenia Gora/Cieplice, i nasza piekna Stolica. Po raz kolejny, zachwycily mnie Łazienki. Arkady Kubickiego oraz przepiekna wystawa bursztynowa. Balladynko, Najlepsze zyczenia dla Wojtulka - chetnie pobyczylabym sie na Cedzynie .................... - nigdy tam nie bylam ! ! ! Za kilka godzin przyjezdza siostra z rodzina z Niemiec na ok. 3 tygodni. Ciesze sie bardzo. Moze tym razem posiedze dluzej w naszych okolicach. W swoim mieszkaniu, [chyba nadal tam stoi] ? ? :D nie bylam od ...... tygodni? miesiecy ? W pierwszym tygodniu sierpnia, znowu wyjedzam na kilka dni do Wrocka, a okolo/po 10 sierpnia do Niemiec Dobrze, ze Mama dbala o moje orchidee. Kwitna od pol roku, a ja nie mam okazji podziwiac. Lorelai, dobra decyzja z ociepleniem domu, moja mama zrobila kilka lat temu. Zima i latem odczuwa sie roznica temperatur. Lorelai, czy byliscie juz w Wieliczce ? Ciesze, sie ze u Was wszystko dobrze. Setebos, 🖐️ gratulacje. Pozdrawiam i zycze udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lorelai Do Amanta, Wiesz, jak mnie spotyka cos złego w życiu, to mam na początku takie "zabójcze" myśli. . a potem coś w tym stylu, że" złodziej, to jeden z najstarszych zawodów świata i że od czasu do czasu trzeba ten "haracz" zapłacić dla "fachmenów", co sie tak "trudzą" i ryzykują. Teraz bedę ostrożniejsza i w podróż będę zabierać najgorsze rzeczy i ubierać się jak lump. . Do Balladynki. . wiesz, telefon mam na górze, a najwięcej urzęduje na dole, te całe przygotowywanie posiłków i więcej programów w tv. To zadzwonie do Ciebie w najbliższym czasie . Do Setebosa, to przy pomyślnych wiatrach może dasz się namówić na wypad? Jak tam praca licencjacka, obroniona juz, czy jesteś przed? -pozdrawiam Lorelai " Nie usprawiedliwiaj czegoś tylko dlatego że jest normalne:P.Normalne nie znaczy właściwe:O.Tak samo odradzam portal www.sympatia.pl :P.Podejrzewam że są tam fałszywe profile aby skusić kogoś do opłacenia składek do tego towarzystwa.I by był problem z udowodnieniem ze oni oszukują.Do tego podejrzewam że w wielu miejscach tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfdfd
a jest tu ktos z Buska-zdróju ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Empik
Cześć, to fajnie, ze już jesteś.Widzę jednak, że nie tkwisz jednak w jednym miejscu, tylko jak pszczółka fruwasz to tu, to tam. Na pytanie Twoje, czy we Wieliczce byliśmy odpowiem, ze nie. Na razie pisze te nieszczęsne prace, które powinnam ukończyć do 15 września, a jest ich 10 i nie wiem, czy zdążę to zrobić, więc żyje w stresie i co trochę wędruje na Uczelnię, bo w domu moja córeczka i domownicy odwodzą mnie od pracy naukowej. ( hehe- pseudonaukowej). Musze więc wyjazd odłożyć na nieokreśloną bliżej przyszłość. -Pozdrawiam wszystkich -zapracowana Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Lora:D ja jestem licencjonowanym biologiem lub nauczycielem biologii:) zalezy na co beda patrzec A kurs masazu mam zamiar zrobic ... teraz jedynie moge polecic znajomego, ceny o połowe mniejsze niz u innych bo nowa firma, a umiejetnosci ... poparte dokumentami A co do ocieplania to cena taka w miare dobra, jak taniej by było to juz wieksze ryzyko ze spartolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setebos gratuluje i pozdrawiam. Loreali, dasz rade z pracami naukowymi. Jak nie Ty, to kto ? Moze wybierzemy sie do Wieliczki, teraz planujemy wyjazd do W-wy. Dzisiaj jedziemy do Jaskini Raj. Balladynko, pojechalas na Polnoc? Dobrej pogody zycze. Pozdrawiam serdecznie i zycze milej niedzieli. Nicollka 🖐️ podoba mi sie Twoja stopka. Napisz wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim foremkom pieknej pogody, udanych wywczasów i spełnienia wszystkich swoich zamierzeń. 🌼🌼🌼 -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj w nocy wrocilam z wojazy wakacyjnych, a WY ? Pozdrawiam, Empik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
ja też żywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
no wlasnie, takie ladne dni, ze ja non stop na świeżym powietrzu. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×