Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1981

POSTINOR i brak okresu ???

Polecane posty

No więc to znowu ja - tym razem szczęsliwa posiadaczka okresu. Mi sie opóxnił o tydzień tylko ale wogóle to jakoś głupio wyszło. Bo musiałam wziąć Postinor w dniu kiedy spodziewałam sie miesiączki więc tak jakoś zgłupiałam do reszty. Ale teraz juz jestem spokojna. Zobaczymy tylko czy następny okres będzie w normie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beacia
Zielononiebieska - witaj;) a jestes pewna ze to okres a nie krwawienie popostinorowe?:P Ja juz wlasnie po tym krwawieniu, tez wlasnie jak okres wygladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanha
No właśnie... Wziełam postinor jakieś 3 tyg temu. W sumie za pare dni powinien wypadać termin okresu. Moj zazwyczja był nieregularny, ale będzie się spóźniał to będę zawału dostawać, że może jednak postinor nie zadział... A to chyba mało prawdopodobne, bo wzięłam przed upływem 24 godz. Ale i tak będę się stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G
Ja tez wzielam Postinor, okres spóźnil sie jakies 5 dni czyli chyba normalka. Az dziwne bo 3 tyg wczesniej przestalam brac tabletki, potem nagle tyle hormonow i wszystko moglo sie rozregulowac.. Ktos tam wczesniej pytal czy to prawda że lekarze nie chca wypisywac recept... wejdz na strone www.wpadka.pl :) Ona jest cała własnie o postinorze i jest tam spis lekarzy z adresami, ktorzy wypisują bez zbędnych pytań. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietam
brałam postinor z 4-5 lat temu ,3 razy!!niegdy nie spózniał mi sie okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1981
To ja, założycielka tego topiku. Widzicie datę, kiedy został on założony?? Od tamtego czasu, nadal nie mam okresu. :-( Nie wiem już co myśleć; tylko nie piszcie, żebym poszla do lekarza, bo wiem. Jeszcze mam nadzieję, jeszcze czekam. Zrobiłam 2 testy ciążowe, wykazały, że nie jestem w ciązy. Więc ki czort??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie doszla mamuska
Musze ci powiedziec ze postinor nie zawsze dziala,mimo iz na ulotce zapewniaja o 99,9% skutecznosci, ja znalazlam sie w tym 0,01.... problem musialam rozwiazac inaczej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1981
Co w takim myśleć o tych testach?? Postinor zawiódł? Testy 2 zawiodły?? Czy tak myśleć?? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie doszla ma....
Przede wszystkim musisz pojsc do lekarza... mi pierwszy test wyszedl negatywny i troche mnei to uspokoilo... ale gdy po jakims czasie dalej nie dostalam okresu i zrobilam nastepny test... ten juz pokazal prawde... pobieglam szybko do lekarza na usgi i on to potwierdzil.... bylam przerazona zemdlalam mu w gabinecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1981
Przybiegłam tu prędko, by napisac, że JEST!!!!!!!! Pojawił się!!!!! Okres!! Miesiączka!! Menstruacja!! Krwawienie!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) Cieszę się, jak nigdy!! Jednak Postionr zadziałał. (fakt - dość silnie hehe) I wiecie co?? To pierwsza moja miesiączka W TYM ROKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beacia
1981 - gratulacje:)))) ja nie mam juz ponad miesiac.......... wychodze z siebie... jakie mialas objawy? bo mnie z tydzien, jak nie lepiej, lupie krzyz, ale w ogole nie zanosi sie na okres:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdupel
Dwa tygodnie tyle mi sie spoźniła a miałam krawienie 5 dni po zazyciu, a te dwa tygodnie to licze od regularnej miesiaczki a nie odtego krawienia, wiec sie nie ma co bac, choc ja powiem szczerze zrobiałm dwa testy :-) były ujemne, pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×