Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misia21

wczoraj miałam wpadkę chce tabletkę po czy to nir późno?

Polecane posty

Gość misia21

do kiedy moge wziąść taką tabletkę po stosunku?Ile kosztuje przede wszystkim taka tabletka? Rany co ja mam robić poradzcie!!!!proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl
postinor działa do 72 godz., ale oczywiście im szybciej weźmiesz tym lepiej. 2 tabletki (trzeba wziąć w odstępie 12 godz.) kosztują ok. 70 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez
a czy na te tabletki potrzebna jest recepta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no wcale nie jest
potrzebna... o bossssheee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
recepta jest potrzebna takich srodkow nie daja od tak - wiec proponuje poniewaz dzisiaj sobopta albo odwiedzic ostry dyzur w szpitalu (tam na pewno dostaniesz recete) lub poporbowac w aptekach (czasami pozowla ci doniesc rtepcepte w nastepnym tygodniu) jednak radze zalatwic to dzsiiaj bo im wczesniej tym lepiej - pozdrawiam i zycze szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez
Dziękuje Sephora za konkretną wypowiedź. A czy taką receptę musi wystawić lekarz ginekolog czy może internista bo takowy ma dzisiaj dyżur w mojej przychodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze internista moze byc wyjasnisz sprawe ze muisz ja miec i na pewno wystawi - :) nie powinien robic problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez
Strasznie panikuje. To nie był szczyt moich dni płodnych, wpadka nastąpiła w 5 dniu okresu który już prawie zanikł, ale ja się panicznie boję. Mam już dwoje dzieci i ciąża by mnie załamała. Saphora a nie orientujesz się w takiej sprawie - gdzies kiedys obilo mi sie o uszy ze w takim przypadku mozna wziasc wieksza dawke tabletek antykoncepcyjnych. Ja mam w domu całe opakowanie Mercilon może to da się wykorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcialabym cie wprowadzic w blad wiem ze mozna z tabletkami antykoncepcyjnymi jednak do konca nie wiem jak sluchaj zapytaj no tym forum tam sa kobitki zorientowane lepiej niz ja we wszytskim:) mowisz 5 dzien zalezy jakiej dlugosci masz cykle ale ja tez bym zeswiorwala czekajac po temcaly miesiac na okres... http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=216

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez
Dziękuje Sephora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×