Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jekaterina

tabletki a uklad pokarmowy

Polecane posty

Gość Jekaterina

Przenosze topik z forum "Zdrowie i uroda"i ponawiam pytanie; Czy odczuwacie jakies nieprzyjemnosci ze strony ukladu pokarmowego podczas zazywania tabletek anty?To dla mnie b.wazne,dzieki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli takie problemy występują, nudności wymioty, biegunka to jest to wynik złego dobrania pigułek wtedy nalezy to skonsultowac z lekarzem www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusiowa
Ja mam lekkkie mdłości gdy zaczynam kolejne opakowanie (normalna reakcja), ale biorę wieczorami więc przesypiam. Oprócz tego, "odbija" mi się (nie wiem czy na pewno po pigułkach). Mam też zaparcia. Renika ---> nie zawsze wynik złego doboru tabletek. Niektórzy tak reagują i już (w końcu piguły wprowadzają w stan niby-ciąży). Dotyczy zwłaszcza mdłości kilka godzin po wzięciu. Kwestia indywidualna, każdy reaguje inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G.
Witam, Ja mialam i w dalszym ciagu mam takie problemy. Wystapily one w 3 miesiace po pierwszym opakowaniu Cilest, dlatego wiaze moje dolegliwosci bezposrednio z nimi. Byc moze jest to tylko moje widzi mi sie, wczesniej jednak takich przypadłości nie mialam. Na czym polegaja moje problemy? Przede wszystkim bol zoladka, nieznosny i bardzo bolesny (jedna z moich znajomych powiedziala, ze to najgorszy bol jaki moze istniec), a w dalszej kolejnosci bardzo nieprzyjemne mdlosci. Wystarczy, ze zjem cos nie tak (np. jablko :) i juz mi sie zbiera na wymioty. Aktualnie, jestem w trakcie leczenia (1 wizyta u lekarza internisty) i tak naprawde nie wiem, co mi dolega. Wkrotce kolejna wizyta i byc moze bede wiedziec wiecej. Dodam tylko, ze od tygodnia nie uzywam i nie mam zamiaru uzywac jakiejkolwiek formy antykoncepcji hormonalnej, a jak bedzie to zobaczymy.... Pozdrawiam :) Ps.A na czym polegaja twoje problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G.
Witam, Ja mialam i w dalszym ciagu mam takie problemy. Wystapily one w 3 miesiace po pierwszym opakowaniu Cilest, dlatego wiaze moje dolegliwosci bezposrednio z nimi. Byc moze jest to tylko moje widzi mi sie, wczesniej jednak takich przypadłości nie mialam. Na czym polegaja moje problemy? Przede wszystkim bol zoladka, nieznosny i bardzo bolesny (jedna z moich znajomych powiedziala, ze to najgorszy bol jaki moze istniec), a w dalszej kolejnosci bardzo nieprzyjemne mdlosci. Wystarczy, ze zjem cos nie tak (np. jablko :) i juz mi sie zbiera na wymioty. Aktualnie, jestem w trakcie leczenia (1 wizyta u lekarza internisty) i tak naprawde nie wiem, co mi dolega. Wkrotce kolejna wizyta i byc moze bede wiedziec wiecej. Dodam tylko, ze od tygodnia nie uzywam i nie mam zamiaru uzywac jakiejkolwiek formy antykoncepcji hormonalnej, a jak bedzie to zobaczymy.... Pozdrawiam :) Ps.A na czym polegaja twoje problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dolegliwości wystapiły równiez przy 3 opakowaniu co słoniło do zmiany pigułek :) www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jekaterina
Dziewczyny,dziekuje za wypowiedzi.U mnie tego problemu na razie nie ma,bo dopiero chce rozpocząc branie tabletek.Chcialam sie po prostu zorientowac,czy nie nabawie sie choroby zolądka albo watroby...No i te okropne mdłości...Generalnie jestem w kropce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
organizm na przyzwyczajenie sie do pigułek ma około 2-3 cykli jesli masz dolegliwości żołądkowe, wymiotujesz to natychmiast odstaw pgigułki nudności mogą wystepowac na poczatku i to normalny objaw reakcji organizmu www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G.
Renika, Zmienilam tabletki na Dianette :) a w dalszej kolejności zaczelam stosowac zastrzyk antykoncepcyjny Depo Provera (chcialam choc troche odciazyc uklad pokarmowy) i w tym momencie bylo naprawde zle. Bardzo przytylam, zoladek nie dawal mi spokoju, no i te mdlosci o ktorych pisalam wczoraj.... Jak pisala jedna z moich przedmowczyn to, czy beda tego typu skutki uboczne, zalezy od konkretnego organizmu. W moim przypadku za kazdym razem bylo coraz gorzej i mialam prawo do tego, by sie zrazic do hormonow. Na razie daje sobie z nimi spokoj :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusiowa
A czy którejś z Was odbija się może ?? Bo ja bekam i bekam jak jakiś żul :) Nie wiem czy to przez pigułki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak macie jakieś problemy z układem pokarmowym proponuję zacząć używać plsterków Evra. Ja używam plasterków Evra i nie mam żadnych problemów ponieważ Evra omija układ pokarmowy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak macie jakieś problemy z układem pokarmowym proponuję zacząć używać plsterków Evra. Ja używam plasterków Evra i nie mam żadnych problemów ponieważ Evra omija układ pokarmowy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do _ ally-20 _
To może jeszcze powiedz, ile kosztuję te plasterki, co??... Bo ja słyszałam, że jakieś 60 zł. W porównaniu z moimi pigułkami, to aż podwójny koszt. Ostatnio czytałam, że plasterki się marszczą i nie wiadomo co z nimi robić (rozprasowywać?). Mnóstwo osób skarży się, że tyje. Wiele osób bardzo źle je toleruje i wraca do pigułek. Więc sama widzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do _ ally-20 _
To może jeszcze powiedz, ile kosztuję te plasterki, co??... Bo ja słyszałam, że jakieś 60 zł. W porównaniu z moimi pigułkami, to aż podwójny koszt. Ostatnio czytałam, że plasterki się marszczą i nie wiadomo co z nimi robić (rozprasowywać?). Mnóstwo osób skarży się, że tyje. Wiele osób bardzo źle je toleruje i wraca do pigułek. Więc sama widzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio oki moze i tak. Ja tam na plasterki nie narzekam i nie panikuję jak się trochę zmarszczy. Przecież jest przyklejony na skórze więc musi się marszczyć. Po cilescie tyłam po logeście miałam problemy pokarmowe, a po Evrze nic. Ale to do każdej kobiety są odpowiednie środki antykoncepcyjne. Ale jeśli chodzi o cenę to fakt sa drogie ja za swoje płace 53 zł ale raczej ich nie zmienię. Chybe że wymyślą coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×