Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pigułka

proszę o KONKRETNE dane na temat pigułek anty - nazwa, cena...

Polecane posty

Gość pigułka

Nazwa, orientacyjna cena,czy są refundowane, skutki uboczne jakie wystąpiły podczas przyjmowania, jeśli wiecie to jakiej są generacji i jaki mają mniej więcej skład. Wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby26
Ja biore Mercilon - to pigulka III generacji, zawierająca minimalną dawke hormonów, idealna dla kobiet młodych lub dla tych , które rozpoczynają zażywanie tabletek antykoncepyjnych. biore je od 2 lat i to są jedyne, które mój organizm bardzo dobrze toleruje.Nie przytyłam po nich , dobrze sie czuję, a moje libido nie zmalało :) Pigułki II generacji to raczej stare pigułki o duzej zawartości hormonów np Microgynon 21, Stediril 30, Triquilar,które kosztują niedużo ale ryzyko wystąpienia działań ubocznych jest znacznie większe. Ja jeszcze stosowałam Ciloest i Logest ale ani po jednym ani po drugim preparacie nie miałam miłych wspomnień. Po Cileście niestety przytyłam dosyć znacznie i bolały mnie piersi, a po Logeście występowały mi krwawienia podczas cyklu. Mercilon jak narazie jest jedyna pigułka , która mój organizm zaakceptował i nie zamierzam jej zmieniać. Musisz jednak pamiętać , że dobór pigułek jest indywidualny dla każdej kobiety. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz na http://members.lycos.co.uk/renika78/index.php tam takze dowiesz sie troche na temat niektorych pigul gdzies widzialam tabelke ze wszystkimi pigulami i cenami (juz w sumie niewaznymi :/) ale kurcze bie pamietam strony.. poszukaj tu na kafe, na pewno ja znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie http://www.antykoncepcja.com.pl (\"Wszystkie preparaty na jednej stronie - ceny, skład...\" - z lewej strony na dole) jest lista wszystkich pigułek, ale od jakiegoś czasu dostęp do większości stron tego serwisu (w tym i do tej listy) jest płatny (SMS za 1,22 zł pozwala na dostęp przez 5 dni). Ja mam zapisaną na dysku starszą (sprzed ponad roku) taką listę z tej strony. Ceny na pewno są nieaktualne, ale jest przynajmniej podział na generacje pigułek. Pozdrawiam Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore NOVYNETTE (kosztują różnie 29-33 w zalezności w jakie aptece). Nie wiem jakiej są generacji. Ginekolog przepisując mi je powiedział ze są bardzo dobre i mają mało hormonów. Nie odczuwam skutków ubocznych, nie przytyłam no moze ze dwa kg ale to dlatego ze przez pewnien czas jadła za duzo słodyczy:) Pamietaj ze dobór pigułek to sprawa indywidualna i na nic zdaza sie opinie innych dziewczyn. Dla mnie moje Novynette są super, a dla Ciebie mogą okazać sie niewłasciwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore NOVYNETTE (kosztują różnie 29-33 w zalezności w jakie aptece). Nie wiem jakiej są generacji. Ginekolog przepisując mi je powiedział ze są bardzo dobre i mają mało hormonów. Nie odczuwam skutków ubocznych, nie przytyłam no moze ze dwa kg ale to dlatego ze przez pewnien czas jadła za duzo słodyczy:) Pamietaj ze dobór pigułek to sprawa indywidualna i na nic zdaza sie opinie innych dziewczyn. Dla mnie moje Novynette są super, a dla Ciebie mogą okazać sie niewłasciwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę Diane-35 (ze względu na torbiel), 12.50. Wcześniej brałam Microgynon (9 zł z groszami) i Cilest (29 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diane 35, Microgynon, Rigevidon, Stediril 30 i Minisiston są tabletkami refundowanymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×