Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia_

pulchna twarz, POMOCY!

Polecane posty

Gość no toooooo
no to gimnastyka twarzy, modelujący makijaż i twarzowa fryzurka. :) ot wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastin
mam taki sam problem jak reszta dziewczyn ... bardzobym chciala miec szczupla twarz .. a nie pulchna:(( .. Co mogE robic oprocz tej gimnastyki.. jakie kosmetyki moga mi pomoc aby moja twarz byla szczupla i z wyraznymi konturami twarzy? .. prosze pomozcie mi .. bo amma juz dosc okragles buzi:(((( plose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam okrągłą twarz
okrągła twarz to jeszcz nic, gorzej jak się komuś robi drugi podbródek....ja tak mam, jestem szczupła a przez tą twarz wyglądam na pulchną moim trikiem jest stosowanie samoopalacza na twarz, całą twarz smaruję jeden raz a potem jeszcze boki twarzy i podbródek i szyję drugi raz opalona twarz trochę wygląda na szczuplejszą, mocno tuszuję rzęsy by oczy wyglądały na większe (mam małe i wąskie) i używam pudru brązującego w kulkach by podkreślac policzki najlepiej taki puder nakładac dużym pędzlem wtedy wyjdzie równo, ten puder nakładam też na powieki zamiast cienia do oczu tyle że taki puder lepiej wygląda na dzień bo w sztucznym świetle za mocno sie błyszczy,k no chyba że ktoś kupi bez drobinek, ale wtedy trzeb auważac by nie kupic za ciemnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susa
Ja kiedys tez miałm pyzatą buzie i w sumie tego nie zauwazałam ale z czasem kiedy zaczełam dorastać zrobiła sie strasznie chuda a moje kości policzkowe bardzo wyraziste. jak patrze na zdjęcia z przed kilku plat nie poznaje sie i nawet nie wiem keidy to sie stało ahaa dodam jeszcze ze rzuje bardzo dużo gum w sumie to jestem od nich uzależniona :) może to dzieki nim... a może to kwestia dorastania kiedy rysy twarzy zminiają sie. Przyznam że chyba wolałam sie bardzej pulchną teraz wyglądam jak by mnie nie karmili... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzina
no ja jeszcze 2 miesiace temu miala szczupla twarz taka akurat ale bylam na diecie na przytycie i weszlo mi wtwarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastinka*
hey:) wiecie .. po moim napisaniu ostatniego komenta .. jasne zgodze sie tu z kolezanka.. Z wiekiem dorastania buzka sie zmienia.. mowie wam..:) mi od ostatniego dnia bardzo sie zmienila..: podbrodka nie mam .. :P cio prawda kosci policzkowych mi nie widac:) ale mam lada twarz:P kazdy mi to teraz mowi:) buziaki:* nie zalamujcie sie tym:D:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! Mam problem z twarzą.... :( Mam 14 lat i ogólnie jestem szczupłą osobą. Tylko ta twarz - jest po prostu gruba! Najgorsze w tym, że jak już tyję, to tylko na twarzy, co mnie już wkurza. Nie wiem co z tym robić, bo jak tak dalej będzie, to zrobi mi sie drugi podbródek. Czy te ćwiczenia na twarz faktycnzie pomagają? Proszę, pomóżcie mi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! Mam problem z twarzą.... :( Mam 14 lat i ogólnie jestem szczupłą osobą. Tylko ta twarz - jest po prostu gruba! Najgorsze w tym, że jak już tyję, to tylko na twarzy, co mnie już wkurza. Nie wiem co z tym robić, bo jak tak dalej będzie, to zrobi mi sie drugi podbródek. Czy te ćwiczenia na twarz faktycnzie pomagają? Proszę, pomóżcie mi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *mushka
moim zdankiem to warto spróbować, bo ćwiczenia nie zaszkodza. W moim przypadku nie dają za wiele, ale trzeba liczyć się z tym, że u każdego jest inaczej.. ja bardzo lubię gumy do żucia i stwierdziłam, że to lepsze od ćwiczeń, bo nie męczy i jest przyjemne :P, dlatego zainwestowałam w paczkę gum... co do tego, że ciemniejsza twarz wygląda szczuplej -> zgadzam się :) naprawdę to pomaga... ale nie do końca... po prostu nieco \"maskuje\" pufy... od wielu osób słyszałam, że kremy nic nie dają, jednak mam zamiar sobie jakiś zakupić najlepiej ten, o którym wspomniała anka22 (dax cosmetics contour magic), bo nie ma ograniczeń wiekowych, a ja też jestem młoda :( mi jednak nie znikną poliki same.. buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz ni mam grubej twarzy
nie bede sie rozpisywac, po prostu nic nie pomagalo a ja juz nie spowaznieje. schudlam itp itd.. nic nie dawalo efektu (kremow ni uzywalamale nie daja trwalego efektu) powiem co mi pomoglo : peeling z kawy... (masaz chyba pobudzil krazenie, a kawa wchlania sie w skore i rozbija tkanke tluszczowa) UWAGA: taki peeling jest zwykle do ciala bo skore twarzy moglby uszkodzic, ale ja zrobilam go inaczej: mala lyzeczka kawy nierozpuszczalnej + oliwka lub oliwa z oliwek (bezpieczne a dodatkowo nawilzy, na cialo tez jest super (tego drugiego z dodatkowymi skladnikami nie stosowalam)) oliwki dodalam tyle, zeby byla kremowa konsystencja. no i juz! uzywac jak peeling 2-3 razy w tygodniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilina
Ktoś Ty pytał o przczyne tego, ze ma taka twarz a nie inna, oczywicie nie pamietam nicka :P bo mam pamiec dobra, ale krótka :P no wiec mieszanie rasowe jest przyczyna tego, jezeli wsrod przodków był azjata np (czysty, lub mieszany) to raczej potomkowie maja czoło niskie twarze szczupłe, ksci policzkowe wydatne, brody okragłe i krótkie. I tak z tymi to rasami juz jest dynarska, armenoidalna, mongolska, przeróznie, więc to nie my i nie kremy decydujemy o tym jakie mamy ryjki :) Trzeba znać triki jak zatuszować pyzatą buzie, lub poprostu cieszyc sie swoją indywidualnością, co do łatwych nienalezy :) no jakby co pisac na gg 2130569 zawodowo podnosze poczucie wartosci :) no i mozna zawsze pogadac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadzee
No... moją buźke to w szczególności widać, bo mam głowe w chmurach ;) Jednym słowem jestem bardzo wysoka. Pulchną twarz można zamaskować...ja za zamiezam zrobic cos z fryzurką, tylko nie wiem co ;) a wy jakie macie fryzurki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutkisi
tez jestem pyzata. na dodatek mam 158 cm wzrostu i jestem drobna. wyglądam jak wyrośnięty przedszkolaczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadzee
ja mam 184 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glikemmiken
dobra a więc po pierwsze to rozbawiła mnie dziewczyna, która napisała, że przez to, że ma pyzatą twarz nie ma faceta buahahaha - moja droga ja mam pyzatą twarz i mój mężczyzna się z tego śmieje razem ze mną w sensie że mam słodkie poliki czasami ale on lubi moją buzię bo jestem ładna i taka jest moja uroda - po prostu nigdy nie bede miała wydatnych kości policzkowych itd bo kiedyś byłam bardzo chuda i mimo wszystko twarz została taka jaka była!!! aha i ten facet nie jest jakims tam z braku laku tylko każda mi go zazdrosci wiec nie mow mi ze jak ktos ma pyzata twarz nie moze miec faceta zwlaszcza zajebistego faceta bo ja jestem przykładem że można to jest też kwestia nastawienia, jesli myslisz o tym, ze masz taka okrągłą buzie to zawsze bedzie ci sie wydawac taka! sproboj troche naprężyć podbródek, wystarczy pare minut dziennie odchylić głowę do tyłu i ruszać szczęką jak przy żuciu gumy - troche pomaga po drugie fryzura ktora podkresli rysy np skośna grzywka pazurki cieniowanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parszywa14
tez mam strasznie pulchna twarz jaka jest ta gimnastyka twarzy? mam przez to bardzo malo koleznek i wstydze sie przebywac z chopakami.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka0007
ja mam troche inny problem otoz moja twarz wydaje sie szczupla tylko ze za bardzo kwadratowa:(i w dodatku mam duzy nos co juz totalnie mnie dobija zastanawialm sie czy jakis krem wyszczuplajacy twarz dalby rade chociaz odrobinke pomoc zwlaszcza tzw. skrzydelka nosa sa duze a rano po przebudzieniu moj nos wydaje mi sie jeszcze wiekszy:(:(pomocyy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuniaxx
Hej :)) ja też mam pyzata twarz. Nie aż tak baaardzo ale mam:))) ogólnie jestem szczupła :) nie lubię wiązać włosów przez to. Co do wypowiedzi którejś tam-to nie przez buzię nie masz chłopaka-to głupota. Ja mam chłopaka i on uwielbia moje policzki,na prawde :D nawet jego mama mówi że mam taki fajne policzki :D chciała bym mieć bardziej widoczne kości policzkowe, ale makijaż odpada,może zrzucic pare kilo..??? Chciała bym spinać fajnie włosy ale troche się krepuję..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achcem wiedziecijuz
pytanie do kolezanki co do tego pillingu z kawy... ile czasu czekalas na rezultaty wykonujac peeling 3 razy w tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli14
Hej .. mam taki problem :D mam 163 cm i waze 62 kg .. dla przyjaciol i znjaomych jestem chuda przynajmniej . ale mam problem z twarzą mam ookrągłą i sprawia mi ona kompleksy .. pomzcie mi jak wyszczuplic twarz ? bez kremów itd . np ćwcznie jakie są na twarz albo jak dobrac fryzury ? pomzocie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-chuda
163 i 62 kg? szczupła? ja mam 165 i ważę 47 i i tak nie jestem jakoś mega chuda, wiec raczej to normalne że masz okrąglejszą twarz! jak schudniesz to schudnie i twarz... kremy i ćwiczenia to jeden wielki bullshit. przykro mi. albo chudniesz cała i twoja twarzyczka też, albo czekaj i idź na lipolize np. ale chyba jesteś młoda, wiec może ci sie rysy jeszcze zmienią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facetom sie bardziej podobaja te pyzate! Jak bylam pulchniejsza po twarzy to mialam wieksze powodzenie u facetow a teraz moja twarz jest za sczupla i wydaje mi sie ze nie jestem pociagajaca,w dodatku mam spiczasty nos i twarz zachodzi mi bardziej pod kwadrat:/ nawet jak spotykam znajomych to mi mowia ze jakos mi sie zeszczuplalo. Szukam sposobow na przytycie!!!! Najlepiej jakby mi to poszlo tylko na twarz bo z figury jestem zadowolona:) Dziewczyny ciesczcie sie ze macie kragle policzki,jak ja wam zazdroszcze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli1230
nie-chuda słuchaj . mi lekarz mowil ze mam duze ksoci dlatego tyle waze ja jestem szczupla .. mam troche brzuszek ale jestem szczupla ... ja mam bardzo duzy biust .. wiec dlatego tyle wze ;/ wiec gdybym byla plaska jak dwska i chude kosci to bym wzyla z 40 kg .. :| pozdro ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-chuda
no ja o tym mówie- o tym brzuszku i biuście. jak byś ogólnie schudła, to twarz też. pozatym taki typ urody, ja tez tak mam. i strasznie cierpię, bo jako dziecko miałam sliczną, troche trójkątną i wystające (zapowaidajace sie wystajace) kości policzkowe, a teraz dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli13
ja mam 13lat i też mam pyzatą twarz!! nikt się najczęściej ze mnie nie śmieje ale już niedługo idę do gimnazjum więc się boję!! co moge jeszcze zrobić?? moja mama mówi że mi to zniknie to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i sie zmieni. a zawsze taką miałaś, czy ostatnio przytyłas i to temu? bo jeśli zawsze, to raczej tak o ci się nie zmieni, jak juz to stopniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli13
nie właśnie przeciwnie schudłam. a tak w ogóle to w przedszkolu miałam szczupłą twarz! ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli14
no .. ja tez ide do gim i nie chce miec takiej twarzy grubej .. ;| ja schudlam to mi twarz xcaly czas tak pozosatje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli13
no właśnie! a w dodatku w gimnazjum co idę to mówią że kocą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli13
oli14, a gdzie idziesz? (miasto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×