Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia_

pulchna twarz, POMOCY!

Polecane posty

Gość oli14
gliwice :D pomozcie !!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam lat 17 i też mam okrąglutką. a najgorsze że nie tyle okraglutką tylko tłuściutką. co nie jest normalne, bo nie ważę nawet 50 kg. no niewazne. chce tylko powiedziec, ze uno- nie martwcie się, tylko w jakiś totalnych beznadziejnych szkolach koca tak na prawde. jak już to bedzie to bardziej zabawa, lub coś mało groxnego, wiec luz i spoko. dos- nic niestety nie zrobicie z buźką ot tak. wiec najlepszą metodą, jest bycie bpewnym sibie, wtedy nikt nie będzie miał wam ochoty mówić że jesteście takie a owakie. oczywiscie być soba, mieć poczucie wartości, wierzyś w siebie, ale bez przesady by nie wzieli was za zarozumiałe no i tres- jeszcze macie czas, pewnie wam sie buźki ze 4 razu zmienią jeszcze :P powodzenia, i będzie dobrze. a jak test? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli13
no nie wiem dokładnie bo jeszcze nie oddali wyników, ale mi poszło średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M-rza
Moje drogie! Też mam taki problem- pulchna twarz, kompletnie niewidoczne kosci policzkowe, a figure bardzo szczupłą. Od miesiąca próbuje ćwiczeń podanych w tym temacie i powiem Wam, że one rzeczywiście coś dają! Zaczynają mi się robić dołki w policzkach których do tego czasu nie mialam, a same kosci policzkowe zaczynają mi się zaznaczać. :) A z tą gumą to wstrętny mit! Nie rzujcie gumy myslac ze wyostrzy Wam policzki, bo rzucie jej w dużych ilościach rozwala szczękę. Nie chudnijcie też jeśli nie musicie, ponieważ na policzki to też mało daje. :/ jeśli macie sporą szcczękę to cieszcie się, że macie takie a nie inne poduszki tłuszczowe w polikach Pozdrawiam Was serdecznie i życzę powodzenia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli13
Ile razy dziennie robiłaś te ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli13
i jakie dokładnie, które z podanych? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dibi dibi
ja tez mam ten problem jak mnie to denrwuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M-rza
Ćwiczenia, które wykonuję: "Ćwiczenie 1 Nadymamy policzki i wypuszczamy powietrze, silnie napinając mięśnie jak przy grze na trąbce, następnie rozluźniamy. Ćwiczenie 2 Wargi przykładamy ciasno do zębów i rozciągamy kąciki ust maksymalnie na zewnątrz - rozluźniamy. Ćwiczenie 3 Kładziemy palce po obu stronach ust i rozciągamy na boki. Jednocześnie próbujemy przeciwdziałać ściągając jak najmocniej usta - rozluźniamy. " Ze strony: http://www.sfd.pl/Gimnastyka_twarzy-t226084.html Sądzę, że w sumie w ciągu dnia ćwiczę ok 1,5 godziny. Ćwiczenia wykonuję np jak siedzę przy komputerze, oglądam telewizję i zazwyczaj jak mi się nudzi ;) Pozdrawiam i zachęcam do ćwiczeń.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dibi dibi
a czy np pofarbowanie wlosow na ciemniejszy kolor cos da???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M-rza
Sądzę, że kolor włosów nie ma tu większego znaczenia, raczej postawiła bym tu na fryzurę- do takiej jak nasza twarz dobre jest cieniowanie tak jakby do twarzy, w każdym razie taka fryzura wysmukla twarz. Jak przefarbowałam się na blond, (a jestem szatynką) to było też ok, tyle, że włosy mi się zniszczyły ;/ Dlatego uważam, że rodzaj naszych buź nie ogranicza nas w farbowaniu włosów na jakikolwiek kolor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad89
ja znam pewien masaż który mi osobiście p0omógł po za tym cera nabiera łądnego kolorku sedecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M-rza
ad89 mogłabyś napisać coś o tym masażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad89
nie wiem czy uda mi się to wystarczajaćo opisać tak żeby było wiadomo o co chodzi bo neistety nie mam już tego artykułu przy sobie ale spróbuje 1.nabieram kretm do twarzy na palce nastęnie przeciągamy nimi twarz najpierwzdłuż kości żuchwy ażpos skronie; od kącików ust po skronie;od skrzydełek nosa ponowie do skronie uważajć żeby zbytnio nie naciągać twarzy powtarzamy kilkukrotnie 2.chwytam skórę pomiędzy kciukami a palce wskazujące i szczypiemy wzdłuż lini żuchwy aż po skronie czynnonśc powtarzamy ok 1 minutę nastęnie postęujemy podobnie z szyją kierując się ku górze 3.opuszkanim palców klepiemy twarz najpier po lini żuchwy następnie zaczynając od końcików ust potem od skrzuydełek nosa kierując sioę cały czasy ku górze czynność powtarzamy następnie okrężnymi ruchami masujemy skrzydełka nosowe 4.kłądziemy całe ręce na policzkach nastęnie przesuwamy je w dół aż do końca szyi po czym nie odrywając rąk wracamy do położenia pierwotnego powtarzamy 10-15 razy 5.ukłądam,y zewnętrzną częsc dłoni na podbródku nastęnie energivcznym ruczem przesuwamy dłoń do przodu powatarzamy 6.uciskamy skórę palcem wskazującym i kciukiem po żuchwie, od kącików, od skzydełek nosowych, nastęnie od środka czoła w każdym przypadku kierując się ku skroniom czynność wykonujemy ok 1min 7.ukłądamy dłonie na policzkach taak aby kciuki znajdowały się za uszami pochylamy głowę do dołu. przesuwamy dłonie jednocześnie w stronę uszu i do góry powtarzamy 10-15 razy 8.układamy dłoń na szyi najpier prawą i kierujemy ją po skosie ku górze w lewą stronę nastęnie zmieniamy ręke i kierujemy ją po skosie ku górze w prawą stronę czynnośc powtarzamy 10-15 raz. nastęnie wykonujemy masaż karku okręznymi ruchami kierując się ku górze 9. ukłądamy dłonie u podstawy szyi tak aby ręce krzyżowały się na piersi kciuki znajdują się na środku podstawy szyi a reszta złączonych palcówna barkach następnie na zmiane oddaając i przybliżająć łkcie ku sobie wykonujemy okrężne ruchy powtarzamy 10-15 razy 10.masujemy palcem wskazującym i środkowym wzdłuż dołka nad obojczykimem ok 30 sekund nastenie stukamy palcami wzdłuż szyi zaczynając u podstawy kieru7jąc się ku górze ok 30 sekund 11. palcami wskazującymi i środkowymi wykonujemy masaż okręznymi ruchami wzdłuż lini włosów zaczynajać od środka czoła kierując się ku skroniom ok 1 minut nastęnie uciskamy nasadę brwii ok 30 sekund 12.zaciskamy dłonie w pięsci i tą częscią którą uderzamy masujem wykonując delikatnie pociągłe ruchy po żuchwie nastęnie zaczynająć od miejsca między brodą a ustami nasępnie od końcików ust nastęrnie zaczynając od miejsca pod nosem nastęnie od skrzydełek nosowych kierując się za każdym razem ku skroniom powtarzamy oik 1 minutę nastęnie powtarzamy czynność w pierwszym punkcie na twarz należy co jakiś czas nakłdać niewielką ilość kremu tak aby skóra pod czas masażu cały czas była nawilżóna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad89
jeżeli coś bęzie nie zrozumiałego to piszcie spróbuję innaczej wytłumaczyć mam nadzieję że jakoś pomogłam w ten sposób jak możecie to piszcie jakie widzicie rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M-rza
Ooo, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roll- on
elo dziewcząta! mam podobny problem, co wy z moją "śliczną" buźką. i tu moje pytanie. moja siostra używa garnier roll on na brzuch i cellulit zniknął, troche wyszczuplił. czy jeśli będe go używała na policzki, to to coś da? i czy nie zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ćwiczeń na poliki. Jeśli wam się nie chce wkładać palców do japy i udawać grania na trąbce polecam jeden mały myk :) Mianowicie zakupcie sobie balon(najlepiej taki gruby ciężko nadający się do nadmuchania) i po prostu dmuchajcie go w wolnych chwilach. Zapewne jeszcze z dzieciństwa pamiętacie jak was bolały poliki po nadmuchaniu kilku balonów, tak, tak wtedy bolały was te mięśnie dlatego iż nie są one używane i wystarczyło trochę wysiłku by spowodować ból. Także ćwiczcie na balonach a będziecie mieć poliki wklęsłe jak gwiazdy filmowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i juz
Ja mam 14 lat gdy miałam12 to miałam pyzatą okrąglą twarz ale odstawilam słodycze tłuste rzeczy mieso i w ciągu miesiąca miałam tylko troszeczkępyzate policzki ha radzę wam tak zrobić nara:) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negrajs
http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode =view&id=2969 dziewczyny wyprobujcie ten zel arnikowy ja zaczyma ale podobno jest efekt i picie duzo wody to naprawde pomaga aa i picie wody 2 do 3 litrow na dzien przez dzien a nie ze w poludnie wyopicjecie butelke i po problemie trzeba sobie ta wode rozmozyc na caly dzien zeby nie latac do kibelka co 5 min wiec picie wode i nie bedzie problemu z opuchlizna na twarzy aaa i jeszcze jedno zerooooooooooooooo soliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii duzzzzzzzzzzzzzzzzzoooooooooooooo wodyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagaga
Jedyna rada - zmienić fryzurę i zacząć się malować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka34
Jest jedna metoda ,która przyniosłaby moim zdaniem oczekiwany efekt.Poczytalj sobie o hydrolifcie. Czesto efekty sa naprawde niespodziewane www.medycyna-estetyczna.biz/index.php?kat=zabiegi&side=hydrolift

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągłatwarz
Nie wmawiajcie nam, że okrągłe jest piękne!! zwłaszcza, jeśli tyczy się to twarzy. Skoro taka pućka jest piękna, to dlaczego jak mnie mijacie to słyszę docinki i widzę pobłażliwe uśmiechy ?? Ogólnie jestem szczupła ale ta cholerna twarz!! Czasami wyobraąm sobie, że podłączam rurkę i spływa tłuszcz ... ale ulga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzamatasi123
ajjj jestem zalamana:(:( nie jestem osoba gruba aczkolwiek moja twarz jest pulchna:(:( mam twarz dosc podłużną ,policzki jak chomik i 2 brode;/;/;/ jak dam twarz na dol to widac moja 2 brode;/;/ nie wiem co robic czytam ze trzeba makijaz ale nie chce rozem robic czy czym innym a operacyjnie czy jakos to odpada!! i nie wiem co mam robic:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta... pulchna twarz przy stwarza wiele kompleksów,coś o tym niestety wiem, mimo tego ze waze 45 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Athene
ciesze sie, ze nie jestem sama z tym problemem... nie jestem przesadnie otyla, przy wzroscie 163cm waze 53kg, ale od zawsze mam okraglo-kwadratowa twarz i drugi podbrodek, ktorego za nic nie moge sie pozbyc :/ jedyna rada - znajdowac sie w otoczeniu ludzi, ktorzy beda Was akceptowac takimi, jakimi jestescie, a jesli jeszcze do tego znajdziecie mezczyzne, ktory uzna pucki za urocze i kocha wszystko, czym jestescie obdarzone, poliki stana sie mniej uciazliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli18
witam, widzę tu dużo osób które mają ten sam problem co ja, czyli : szczupła sylwetka pulchna twarz. Sama Mam 170 cm wzrostu przy wadze 54 kg. mimo to moja twarz jest zwyczajnie "tłuściutka" trochę dziwnie to wygląda ale no nic... raczej nie ma mowy o wyszczupleniu jej przy dojrzewaniu bo mam już 18 lat, zauważyłam ,że u mnie "przyrost" twarzy wiąże się też z ilością wody, jak przerzuciłam się na picie wody moja twarz jakby napuchła więc se ją odpuściłam. Ja też się nie maluję więc wszystkie triki z makijażami odpadają. Od jakiś 2 tyg stosuję różne ćwiczenia na wyszczuplenie twarzy, na razie nie widzę efektów ale jak zaczną być widoczne to na pewno je tu opisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulala
A może gromadzi Ci się woda w organiźmie?? Masz to przed okresem? Mi pomogły tabletki z zieloną kawą i herbatą slimgreen, stosuję je na odchudzanie, a przy okazji zauważyłam właśnie taki efekt. I bardzo mnie to cieszy, bo już myślałam, że to problemy z nerkami. Tylko, że u mnie było to uzależnione bardzo od cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli18
nie... :D jak mówię miałam tak tylko raz, jak zaczęłam trenować do biegów i chciałam codziennie pić te niby 8 szklanek wody dziennie dla zdrowia, i po paru dniach moja twarz zaczęła rosnąć ;) ale potem jak zastopowałam z wodą to przestała :D teraz wykonuję ćwiczenia z tej strony, dotyczące dolnych partii ciała i muszę przyznać ,że trochę widać już efekty :D :D jupi!!! http://vitalia.pl/index.php/mid/25/fid/201/odchudzanie/diety/forum/24/topicid/55144/page/0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzamatasi
Mam podobny problem:( Mam podłużną twarz i troszeczkę pulchną :(chciałabym schudnąć z niej ale nie chce wygladac jak kon :d i rownież z innych części ciała nie chce schudnąć bo jestem patykiem;/ Rok temu mialam jeszcze dlugie wlosy to jakos bylo a teraz musze nosic kucyka gdyz mam bardzo geste wlosy i brzydko wyglada jak sa rozpuszczone ajj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×