Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiwi

Czy mozliwa jest w tym przypadku ciąża??

Polecane posty

Gość Wiwi

Proszę was o radę!Okres spoznia mi się ok 8 dni!piszę ok bo nigdy nie jest regularny,zawsze 2-3 dni opoznienia!czasem nawet 11, a 8 miesiecy temu spóźnił się o 4 tygodnie!Planuje jutro zrobić test,tle że kochalismy sie z chlopakiem w prezerwatywie(i nie pękła!),i ani razu nie było "konca w srodku" nawet jesli zdarzało się bez,a wlasciwie sie nie zdarzało:// napiszcie prosze co to moze byc!objawy mam takie jak przed misiaczka,ból piersi (nie sutkow) i takie "okresowe" bole brzucha!czekam...Z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patri
Troche cierpliwosci :) Jutro rano zrob test i bedziesz wiedziala. Wydaje mi sie, ze wszystko jest w porzadku i w ciazy nie jestes. Mi rowniez wielokrotnie spoznial sie okres. Zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiwi
DZiekuje...wlasciwie juz sama nie wiem,bo mimo moich 20 lat w takich sytuacjach jestem jakas bezradna!:/ dziekuje Ci!a teraz jescze jak sie naczytalam o czestym siusianiu to mam wrazenie ze tez mi sie wiecznie chce,ale podswiadomie to wywoluje:)ehh...boje sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FLuuD
Spokojnie!! Wielokrotnie spóźniał mi się okres, a zwłaszcza zimą nawet do 14 dni. Nie wiem czym to było spowodowane. Jeżeli masz takie objawy jak przed miesiączką to napewno nadchodzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patri
Do Wiwi: Daj znac jak juz bedziesz wiedziala... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiwi
Okej!napewno dam znać!!dziekuje dziewczyny.rzymajcie za mnie kciuki!papa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 020lizaczek
napewno nie jesteś w ciąży gumka nie pękła, bez się nie kochaliście więc NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI!!!ja zawsze mam taki sam problem będzie dobrze nie kupuj testu nie warto tracić kasy bo w ciąży napewno nie jesteś! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiwi
Czesc wam!!:D pzepraszam ze dopiero teraz , ale nie mialam dostepu do internetu i nie moglam! DOSTALAM !!!!! heh...ale dopiero po 23 dniach spoznienia! Nie kupowalam testu, raz, ze sie balam, dwa, pomyslalam co bedzie to bedzie..Ale jest dobrze i sie ciesze!! papapap:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taszunko
osz, to bylo wiadomo od poczatku, guma cala , co wy chcieliscie, trzeba by miec drewnianego kolka z drzazgami zamiast penisiaka mieciutkiego zeby wpadke zaliczyc guma to guma pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×