Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _oka_

STAN ZAPLANY Z CZEGO TO SIE ROBI??

Polecane posty

Gość _oka_

nigdy tego nie mialam teraz wyszla mi z cytologi dwojka ze stanem zaplanym z czego to sie robi czy tabletki anty maja na to wpływ szybko sie to leczy?? co jeszcze wpływa ze sie robi zapalenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze stanu zapalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulka
ja dostalam przez tabletki anty dlatego lekarz mi zmienil i jest oki teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrilka
Ja brałam hormonet i po nim mnożyły mi się różne zapalenia , zaczęłam się niepokoić i poprosiłam ginekologa o zmianę pigułek , dostałam Mercilon i jak narazie nie ma nawrotów choroby. To może wiązać się z tym , że po Hormonecie miałam suchość pochwy a po Mercilonie zniknęlam ta dolegliwość . Ponoć gdy jest nieodpowiednie nawilżenie wówczas mogą pojawić się stany zapalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy
taki stan zapalny moze sie wziac po prostu od nieprzestrzegania higieny osobistej??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grupa II nie oznacza jeszcze katastrofy. Powiem Ci szczerze, że przeglądając wyniki badań cytologicznych w mojej przychodni około 70% kobiet miało II grupę. W miesiącu, do którego wtedy miałam wgląd była jedna osoba z grupą IV, kilka osób grupą III a pozostałe miały grupę I. Znajome położne skomentowały to wtedy w ten sposób, że najwięcej kobiet zgłasza się do ginekologa ze względu na chęć zabezpieczenia się przed ciążą. Jednym z negatywnych skutków antykoncepcji hormonalnej jest suchoć pochwy, co już samo w sobie jest doskonałym początkiem powstawania infekcji. Stan zapalny może wyłować zarówno niedostateczna dbałość o higienę intymną, jak i nadmierne mycie się. Należy pamiętać, że nie wolno używać do mycia miejsc intymnych mydła! Do tego celu są przeznaczone żele do higieny intymnej. Mydło wysusza skórę. Zbyt częste podmywanie się i irygacje prowadzą do wypłukiwania naturalnej flory bakteryjnej. Stany zapalne pochwy mogą mieć również miejce po odbytej kuracji antybiotykowej (antybiotyki niszczą naturalną florę bakteryjną). Infekcje i stany zapalne mogą być wywołane noszeniem bielizny z włókien sztucznych, niedoborem żelaza i witamin, podrażnieniami pochwy jak również należy wspomnieć o stosunkach płciowych z \"niepewnymi\" partnerami. Infekcje i stany zapalne przytrafiają się zarówno wielkim czyściochom jak i brudasom. Zarówno wiernym kochankom, jak i takim, którzy lubią skoki w bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale może też się zrobić
z powodu nadmiernej higieny. Naprawdę !! Jeśli przesadzisz i zniszczysz sobie naturalną florę bakteryjną... wtedy mogą zaatakować inne bakterie, nieprzyjazne. I jest problem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __
wyprzedziłaś mnie o minutkę z tą nadmierną higieną :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×