Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężatka nie matka

mąż nie chce mnie zapłodnic

Polecane posty

Gość mężatka nie matka

nie wpuszcza chłopaków do srodka tylo na mnie......jest jakas szansa ze mi sie kiedys uda??????????????????????????:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do sąsiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbierz szybko
wszystkich chłopaków ;) póki jeszcze ciepli są i wsadź sobie do pochwy. I będziesz zapłodniona - szanse podobne do tego jakby Ci się spuszczał w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka
poważnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takkkkkkk
tak, mozesz sprobowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale może on
nie chce dziecka? rozmawiałaś z nim na ten temat? bo wiesz... laski które na siłe chcą z faceta zrobić tatusia bywają załosne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem żadną laską
tylko moze jak nie doczytałas/es mój mąż 6 lat po ślubie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wcześniej
a wcześńej mówil, ze nie chce mieć dzieci? 6 lat po słubie to juz chyba najwyższa pora niedługo będzie za późno... rozmawiałaś z nim o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być i sto lat po ślubie, tylko co z tego? Jak nie chce to znaczy, że nie chce. Ma jakieś powody, trzeba porozmawiać, nic na siłę. Nie ma co przesadzać. Chyba, że wszystko wskazuje na to, że mąż może być ojcem, ale np brak mu pewności siebie, za mało szczegółów napisałaś. Nic na siłę, porozmawiaj z nim. Może się bać albo coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężataka nie matka
chce miec dzieci ale zawsze jet nie pora nie czas, jak sobie poradzimy..... chyba naprawde uzyje jakiegos sposobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnm
rozmawiamy duzo rozmawiamy.........kochamy sie czesto bez zabezpieczenia ale nie konczy we mnie, a tak tez nie szybko zajde w ciaze jestem zdrowa i nie ma przeciwskazan abym zaszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To wejdź na niego
nie ma szans aby sie spuścił na Ciebie.Powodzenia!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morze
a moze jest po slubie nie z toba?? i to wogole nie twoj maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niyska2222
mam ten sam problem,na razie mu przemykam ze na wakacje zachodze wciaze czy chce czy nie ,tez mi przychodzily pomysly wpadki,nie uwazam ze to grzech,skoro kobieta ma macierzynski insytkty nikt nie jest w stanie jej przeszkodzic bo tak naprawde kto jest bardziej winny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam macierzyńskich inst
nie sądzę, aby robienie dzieciaka na siłe było czymś dobrym będzie ci przykro jak dzieciak znisczy miłość, a zwykle tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężątka nie matka
dziewczynki kochane za ok 2 tygodnie powiem wam czy mi sie udało. Pozycja na jeźdzca pomogła nie mógł inaczej jak we mnie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakataka
zmień męża bo nie liczy się z twoimi pragnieniami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gygygy
kurfa co za pojeby z tych bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guza
trzymam kciuki za autorke topiku ps. do poprzednika :" co ty wiesz o zabijaniu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka nie matka
juz za pare dni za dni parę.........chociaz czuje ze to jeszcze nie juz:(:(:( ale póki nie ma @ to mam nadzieje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka nie matka
oczywiscie ze chce miec poza tym mamy juz jedno dziecko 6 letnie i mysle ze pora na drugie. Zreszta czest rozmawialismy ze bedziemy miec 2 dzieci bo jedynacy/jedynaczki są tacy jacys. Fajnie jest miec rodzenstwo ale co mamy czekac az mi stuknie 30? albo później?? Poradzic sobie poradzimy bo mamy rodziców oboje mogliby pomóc w złych chwilach, a kiedy juz ich nie bedzie??? Kto nam pomoze w razie czego? mysle ze z 2 dzieckiem jest łatwiej; mam ubranka i wogóle wiadomo jak sie przygotowac na dziecko w domu bo za 1 razem było kiepsko, nie miałam nic nawet nie wiedziałam co mi bedzie potrzebne a latanie po sklepach po porodzie nie jest fajne.............. chce miec dziecko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie chce dziecka to namów go żeby się spuścił Tobie na brzuch a Ty póżniej paluszkiem do pochwy spermę wprowadż ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×