Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość __zosia78

Gruczolak przysadki

Polecane posty

Ewa2007, 7 dni po operacji TSH wynosiło 0,172 i obawiam się, że lekarz który zlecił to badanie nie przyjrzał się wynikowi bo stwierdził, że wszystkie wyniki w porządku. Dzisiaj powtórzyłam badanie i jest trochę lepiej bo 0,213 ale i tak poniżej normy. We wtorek mam wizytę u innego endokrynologa, zobaczymy co on powie. Ewo, wynik rezonansu napewno będzie taki jak u MMKK. Nie może być inny:) Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrolina79
Do Ewa2007!! Ewa czy znasz dobrego endokrynologa!????? Bo ja własnie chodzę od jednego do drugiego, szukam dobrego, poleconego, który nie bęzie chciał mnie odrazu ciąć. Będę wdzięćzna za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_kika
do MMKK Mam pytanie do Ciebie, jesteś po operacji i czujesz się dobrze, czy bierzesz jakies leki? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa2007
karrolina79 Tak jak pisałam przed operacją i po operacji byłam na edokrynologii na oddziale w Szpitalu na Szaserów. Tak pokierowal mną dr Zieliński. Jest to dr Jaroszuk. I był tak uprzejmy że powiedział mi że raz w tygodniu w srodę przyjmuje w Rembertowie w AON (Akademia Obrony Narodowej) z NFZ tak że za wizytę nić nie płacę. Oczywiście musiałam mniec skirowanie od dr rodzinnego. Słyszalam że równiż przymuje prywatnie w spółdzielnie w Rembertowie ale tego nie wiem dokładnie. Do AON ciężko się dostać bo są długie terminy i zapisy są raz na kwartał i pierwszy raz musisz być ze skierowaniem osobiście. Nie wiem gdzie mieszkasz ????? Ale z tego co wiem nie ma rejonizacji wiec jak blisko warto bo jest to lekarz wymagający, konkretny ale naprawdę ja go polecam. Ja teraz idę do niego 2 lipca. Ponieważ nie będę zaglądała na forum ponad dwa tygodnie - jadę na urlop:) podaję Ci telefon do AON-u (022) 681-44-44 Kasiu Nie pamiętam ile miałam w styczniu po operacji ale mieściły się w normie ( nie mogę zerknąć bo jestm w pracy) :) a teraz takie niskie ale jak pisałam endo powiedział że to wcale nie jest źle. Ja teraz jadę na ulop ale 24 czerwca będę robiła powtórnie badania i 2 lica idę zwowu na wizytę. Zbaczymy czy coś się zmieni. POZDRAWIAM wszystkich ciplutko Odezwę się po urlopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawa 7
jestem nową osobą na tym forum i bardzo proszę o kilka informacji na temat operacji mikrogruczolaka przyszdki,jadę do Warszawy do dr. Zielińskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa2007, miłego wypoczynku:) Agawa 7, jak poczytasz forum to bardzo duzo dowiesz się o operacji. Większość z nas jest już po i miałyśmy to szczęście że trafiłyśmy właśnie do dr Zielińskiego. Jeśli masz jakieś konkretne pytania to napewno ktoś Ci na nie odpowie. Życzę powodzenia:) Mam kolejne pytanie do dziewczyn, które niedawno były operowane. Jak Wasze noski? Bo nie wiem czy to przez te upały, ale wydaje mi się, że tak, mój strasznie się zapycha. W dzień jeszcze jako tako, ale w nocy nie mogę wogóle oddychać przez nos. Pozdrawiam wszystkich gorąco. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa2007 z tego forum wynika ,że Byłaś operowana przez dr. Zielińskiego.Proszę podpowiedz jak wygląda pobyt w oddz. neurochir.i co może się przydać będąc po zabiegu.Do szpitala mam sięzgłosić 10=go na godz 8rano, tak mi powiedział dr. Zieliński.Nieukrywam, że bardzo się denerwuję,ale jak poczytałam niektóre wypowidzi na temat dr.to jakoś mi lżej ,bo wszyscy piszą o Nim pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agawa7, Ewa pisała, że idzie na urlop, może ja Ci pomogę. Na oddziale jest całkiem nieźle, co prawda mają tam teraz remont i jest trochę głośno ale chyba da się wytrzymać. Personel bardzo sympatyczny, w każdym pokoju telewizor i łazienka z prysznicem i ubikacją. Na jedzenie też nie narzekałam. Operacja jest zaraz na drugi dzień po przyjęciu. Po operacji przez dobę leżysz na sali pooperacyjnej później już możesz chodzić i przenoszą Cię na salę normalną. Zarówno przed jak i po operacji będziesz potrzebowała dużo wody niegazowanej. Po operacji najlepiej w małych butelkach z dziubkiem, albo weź ze sobą słomki do picia. Ja zopatrzyłam się też w chusteczki higieniczne ale można korzystać z ligniny, której na oddziale jest pod dostatkiem. Weż też ze sobą balsam do ust bo bardzo wysychają . Bądź dzielna:) pamiętaj, że będziesz w dobrych rękach. Ja trzymam kciuki za Ciebie. Będzie dobrze. MUSI BYĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu kasia- dziękuję za informacje ,będę jechała już z lepszym nastawieniem wiedząc coś na ten temat,może ktoś jeszcze podpowie jak z dworca dojechać do kliniki,czy lepiej jechać taxi?tuKASIA pozdrawiam i życzę zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga2
agawa7 Trzymam kciuki. powodzenia!! Pozdrawiam serdecznie wszystkich tych przed i po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agawa, z dworca jest autobus nr 102. Wsiadasz na dworcu i wysiadasz pod samą kliniką. Jedzie około 30 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrolina79
Do tu_kasia!! Powiedz mi Kasiu a jakie Ty miałaś objawy?? Bo napisałaś, że obecność miesiączki nie gwarantuje, że nie ma guza przysadki? Od trzech dni jestem nie do życia, nic mi się nie chce, siedzę w pokoju i czytam, ale ciągle myślę, że mam dość biegania po lekarzach, że jak do tej pory nikt nie postawił diagnozy. Ogólnie źle mi bardzo. Mam jakieś czarne myśli:((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu kasia dziękuję Ci bardzo za dalsze informacje,moj pociąg dojeżdża do Warszawy ok godz. 6-tej także spokojnie dojadę do kliniki na 8godz. jeszcze raz pozdrawim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga2 dzięki za wsparcie,jestem na tym forum od 2 dni ,a już tyle osób mi pomgło-widzę że wszyscy tutaj się na wzajem wspierają -to dobrze że człowik niepozostaje sam ze swoimi problemami,bo to może zrozumieć tylko ten kto przeszedł lubprzechodzi to samo.Umnie zdiagnozowano chor.Cushinga dopieropo kilku latach jeżdżenia po lekarzach,myślę że teraz po zabiegu będę się czuła lepiej.Dr Zieliński pocieszył mnie ,że po usunięciu gruczolaka p ozbędę się niek órych dolegliwości.Pozdrawiam i życzę zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata-40
czesc wszystkim wykupilam bilet na poniedzialek i jade do Nowego Jorku szkoda ze nikt mi nie mapisal jakie mam zadac pytania do lekarza:(nadmienie ze kwalifikuje sie do operacji bo ma 2 cm,moze ktos mi udzieki do jutra jakis wskazowek bede niezmiernie wdzieczna buziaczki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga2
Do karrolina79. Wiem, ze to trudne, ale postaraj sie mysleć pozytywnie... Nie zawsze wszystko idzie po naszej mysli.Ja na diagnozę tez czekałam długo (6lat).Nie miałam typowych objawow gruczolaka.Miałam okres jak w zegarku, tarczyca w porządku. Nic nie wskazywalo na gruczolaka.Nawet rezonans nie naprowadził na trop lekarzy.. niestety. Pewnie gdybym trafila od razu do dobrego lekarza byłoby inaczej-bez depresji, paniki co będzie dalej?Bylam przerazona, słabłam z dnia na dzień, miałam ataki teżyczki, podejrzewali padaczkę, tętniaka..Bylam naprawde przerazona i bezradna. I wierzę, że jest Ci bardzo cieżko,najgorsza jest niewiedza i bezradnosć.Ale nie poddawaj sie szukaj dalej lekarza, ktory przyniesie Ci ulgę i prawidłowo zdiagnozuje.Napewno Ci sie uda.Mocno w to wierzę.Dzięki prawidlowemu leczeniu powrocą sily i chęci do życia, działania, poprostu świat znowu zyska barwy! Tego Ci życze z całego serca. pozdrawiam serdecznie.I główka do gory, działaj!!!! Bedzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nareszcie zatrybiło
Hej dziewczyny! Ja też mam gruczolaka przysadki. Mam 27 lat. Bardzo chcę mieć dzieci-bueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrolina79
Do GAGA2!!! Dziekuję Ci z całęgo serducha:))). Nie ma jak słowa otuchy od osoby, która wie co czuję, bo przeszła to samo co ja!. A skąd jesteś, bo nie wiem, jakiego miałaś lekarza?? Możesz kogoś polecić. Jeszcze raz wielkie dziękuję za te słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga2
karrolina79 .Jestem ze Śląska.Leczę się u endokrynologa, neurologa,okulisty,neurochirurga. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga2
karrolina; Jezeli jesteś z okolic Śląska to polecam prof.B.Kos-Kudła. Jak bedziesz zainteresowana to podam namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:( Mina niewesoła po przegranym meczu. A miało być tak pięknie:( Beatko, nie bardzo wiem jakie pytania Cię interesują. Najważniejsze żeby ustalili w końcu termin operacji a reszta jakoś sama się ułoży:) Karolinko, głowa do góry. Stres źle działa na hormony no i piękności szkodzi:) Poczekaj na rezonans, jeszcze nic nie jest przesądzone. Wierzę, że w końcu trafisz na lekarza który odpowiednio się Tobą zajmie. Napisz skąd jesteś to wtedy łatwiej będzie polecić Ci jakiegoś lekarza. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga2
tu kasia. Witam serdecznie. szkoda,że nasi przegrali... ale co zrobic. Raz na gorze raz na dole.mam nadzieje, ze góra jeszcze bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka28
do gaga2 mam prosbę czy mogłabyś podać mi namiary na prof.B.Kos-Kudła gdzie dokładnie przyjmuje na Śląsku? prywatnie czy na NFZ podaje mój e-maila i będe wdzieczna za info iza.sikora@autograf.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrolina79
Do Gaga2! Dzięki, ale jestem z W-wy. Szukam tutaj dobrego lekarza. No zobaczymy czy się uda. Dzisiaj już mam lepszy humor.Jest w tym też Twoja zasługa. Pozdrawiam PS. Piłkarze przegrali, ale jeszcze przed nami dwa mecze, poza tym KUBICA wygrał:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borzeska
do karrolina79: ja tez jestem z wawy i moge polecić endokrynologa u którego sie leczę: dr Małgorzata Bańkowska: przyjmuje na NFZ w IMiDZ na Kasprzaka a prywatnie: w Junonie i lecznicy Nova

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko, ja mieszkam ponad 400 km od W-wy a jestem pod opieką endokrynologów ze szpitala bielańskiego w W-wie. Mają tam świetny oddział diagnostyki endokrynologicznej. W 100% polecam dr Zdunowskiego. Przyjmuje w poradni endokrynologicznej przy szpitalu. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradeus
Czy jest ktoś w stanie podać mi aktualny i dobry numer do Kliniki Neurochirurgii w Katowicach- Ligocie na ul Medyka 14. Mam jeden numer lecz nie idzie sie na nim dodzwonic. Sprawa jest pilna, siostra lezy w szpitalu w Opolu, opadla jej prawa powieka, głowe ma opuchniętą i na dodatek tyje na calym ciele. Lekarz twierdzi ze to nie od gruczolaka (a miala juz 2 operacje na niego), podaja jej jakies lekarstwa a to nic nie pomaga. Po prostu nie potrafią pomóc. Potrzebna jest profesjonalna pomoc. Zależy mi tylko na kontakcie ze szpitalem w Katowicach, slyszalem ze to jeden z najlepszych w Polsce, a na Warszawe jest dla nas za daleko:( Z góry dziekuje za pomoc, moj mail: tomek-rk@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradeus
Czy jest ktoś w stanie podać mi aktualny i dobry numer do Kliniki Neurochirurgii w Katowicach- Ligocie na ul Medyka 14. Mam jeden numer lecz nie idzie sie na nim dodzwonic. Sprawa jest pilna, siostra lezy w szpitalu w Opolu, opadla jej prawa powieka, głowe ma opuchniętą i na dodatek tyje na calym ciele. Lekarz twierdzi ze to nie od gruczolaka (a miala juz 2 operacje na niego), podaja jej jakies lekarstwa a to nic nie pomaga. Po prostu nie potrafią pomóc. Potrzebna jest profesjonalna pomoc. Zależy mi tylko na kontakcie ze szpitalem w Katowicach, slyszalem ze to jeden z najlepszych w Polsce, a na Warszawe jest dla nas za daleko:( Z góry dziekuje za pomoc, moj mail: tomek-rk@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradeus
Czy jest ktoś w stanie podać mi aktualny i dobry numer do Kliniki Neurochirurgii w Katowicach- Ligocie na ul Medyka 14. Mam jeden numer lecz nie idzie sie na nim dodzwonic. Sprawa jest pilna, siostra lezy w szpitalu w Opolu, opadla jej prawa powieka, głowe ma opuchniętą i na dodatek tyje na calym ciele. Lekarz twierdzi ze to nie od gruczolaka (a miala juz 2 operacje na niego), podaja jej jakies lekarstwa a to nic nie pomaga. Po prostu nie potrafią pomóc. Potrzebna jest profesjonalna pomoc. Zależy mi tylko na kontakcie ze szpitalem w Katowicach, slyszalem ze to jeden z najlepszych w Polsce, a na Warszawe jest dla nas za daleko:( Z góry dziekuje za pomoc, moj mail: tomek-rk@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×