Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość __zosia78

Gruczolak przysadki

Polecane posty

Gość Akroo
do czarnamegan. dziękuję Ci za chęć pomocy! Jesteś kochana! :) jak dobrze, że są tacy ludzie, którzy chcą pomagać. Odezwę się do Ciebie na pewno jak już coś konkretnego będę wiedziała, to wtedy ewentualnie się dogadamy co do czego i jeszcze raz dzięki za zaoferowanie się z pomocą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam już pusto w głowie
Moi rodzice nocowali w zakonie u sióstr, z jedną z nich zawarli nawet bliższą znajomość. Gdyby ktoś nie miał wyjścia, można się popytać, niektóre siostry pomagają i udostępniają noclegi plus wyżywienie za "co łaska".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akroo
do a ja mam już pusto w głowie hihihi, dokładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnamegan
Do akroo nie ma problemu, trzeba czasem sobie pomagać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akroo
do a ja mam już pusto w głowie o, nawet nie wiedziałam, że takie coś istnieje, ale dobrze wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnamegan
wspólne problemy bardzo zbliżają ludzi, nie ma to jak nowi, fajni znajomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie mi sie zaczeło podobać to forum jestescie wszystkie przekochane dziewczynki..i tak jak pisze mam pusto w głowie zebrac sie i poznac super by było!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnamegan
Koniecznie dziewczyny, są różnego rodzaju zloty, to my możemy się "zlecieć" i poopowiadać swoje doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi kochane,czy wy też tak macie lub miałyscie,ze ciezko było wam się na czymś skupic nawet zdażały sie zaniki pamieci byłyscie ciągle zmęczone itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnamegan
u mnie to norma, czasem wstaje o 12 ledwo co,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam już pusto w głowie
Tak, mi się zdarzało, że zapominałam wiele rzeczy i ciągle byłam zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mam wstaje o 12 a mogłabym spać i spać to przytłacza bo wszyscy myślaą,ze ja jestem leń i od siedzenia w domku za chorobowym tak mam a to nie jest to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnamegan
Na mnie wszyscy tez krzywo patrzyli jak długo spałam, a ja mam tak prawie od zawsze, czasem żeby wstać o 10 muszę nastawić budzik. Dobrej nocy życzę wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam już pusto w głowie
Do czarnamegan Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZARNAMEGAN dokładnie zeby wstac o 10 musze budzik nastawiać,ja nie wiem jak ja wstawałam o 4:30 jak szłam do pracy na 6;/ dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! ja też postanowiłam do Was dołączyć Drogie Panie... łączy nas jedno-- mikrogruczolak przysadki. niestety też go mam aczkolwiek nie jest on sam w sobie wyrokiem, ale jednakowoż zmienia życie w wystarczająco dużym stopniu by nie móc sie wszystkim cieszyć... i ten strach... Boże, co mi jest... ale od chwili dowiedzenia się minęło już 8 miesięcy, wiec... ile można rozpaczać... wiec jestem od tego czasu po 2 rezonansach jeden głowy drugi przysadki, miałam 2 razy wyniki na hormony. pierwsze wszystkie wyszły złe, ale brałam femoden więc pewnie dlatego... potem przerwałam branie femodenu i po 3 miesiącach zrobiłam wyniki |( na własny koszt, bo na nfz nie ma szans dostania skierowania) no i wyszły złe DHEA 11,6, testosteron 0,95, reszta w normie, choć robiłam wyniki w 5 dniu cyklu, wiec nie wiem czy odpowiedni czy odpowiedni termin do badań. dostałam Verospiron 25mg raz dziennie przez 3 miesiące - czy ktoś to brał może? w czwartek byłam u neurochirurga i powiedział ze obserwacja zakończona, ze obraz stabilny i już sie z tym nic nie robi, zebym zgłosiła sie do neurologa jak będę gorzej widziec, albo bedzie mnie bardziej bolec głowa, czy jakiekolwiek inne niepokojące objawy. głowa to mnie czasmi tak boli, że skutecznie wyłącz mnie z normalnego funkcjonowania, np. w czw wyszalm od lekarza i nim dojechalam do domu ( prawie 3 godz autobusem) dostalam takiego bólu głowy, że dopiero dziś mogę myśleć o czymkolwiek, zając się życiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam jeszcze badaną prolaktynę i wynik jest taki 7,62 a po tabletce, po 1godzinie >200 czy to oznacza hiperprolaktylemię czynnościową, coś z tym się robi? do endokrynologa mam na 15 lipca 2012r i nie wiem co mam robić z tym wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do TECHNOLOZKA ja nie pomoge bo ja mam mikrogruczolaka wydzielającego kortyzol czynnie hormonalnego i wiem o nim od wrzesnia 2011 a moja prolaktyna jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, Mam jeszcze jedno pytanie, jestem w trakcie diagnostyki. Czy z gruczolakiem przysadki może być związane 'śnieżenie optyczne' ? Spowodowane uciskaniem nerwu wzrokowego czy w jakiś inny sposób. Może ktoś z was obecnych tu miał styczność z tym zjawiskiem ? Pozdrawiam Heyapple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnamegan
Do technolożka Również nie wiem czy Ci pomogę Ja mam makrogruczolaka , badałam tylko prolaktynę i miałam 550 ng/ml gdzie norma jest do 30. Jest podejrzenie że również mam zbyt dużo hormonu wzrostu. Nie brałam takich tabletek co Ty. byłam na bromku, norprolacu, duphastonie i luteinie. Ja za tydzień idę na parę dni do szpitala cała się przebadać, to jest chyba najlepsze rozwiązanie. Może zmień lekarza, jeżeli głowa Cię boli to pewnie coś dzieje. Ps. wszystkie badania hormonów również robię prywatnie, bo jak bym miała stać w tych kolejkach i użerać się z tymi ludźmi to pewnie szybciej szlag by mnie trafił, takie mam nerwy czasem przez te hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do CZARNAMEGAN to dobrze,ze idziesz sie przebadac a po badankach co wtedy? operacja również? ja miałam w szptalu robiony kortyzol to miałam ponad 600 a norma jest do 19,4 tylko miesiąc temu badałam to miałam i tak wysoki bo 35,no,ale moja Pani Ordynator mówi,ze jakbym nie brała ketokonazolu to byłby 50razy wyższy,narazie nie puchne na buzi,aczkolwiek codziennie patrze w lustro i sie boje,ze bedzie znowu to samo:( cały czas krwawie biore żelazo na wzmocnienie,ale w końcu sie wykrwawie :( w poniedziałek dzwonie do swojego szpitala i będę juz znała termin kiedy jade pna przed zabiegowe badanka i masz racje,ze jestem dobrą dziewczyną,ale za to od zycia dostaje po tyłku i jak tu byc dobrym?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnamegan
Do Madzik81 Madziu ja też dostaje po tyłku, całe życie pod górkę, eh pogadamy na żywo :-). Po badaniach chce iść na operację, koniecznie, jak najszybciej, bo mam problemy ze stawami kolanowymi, niedawno miałam operację bo miałam pękniętą łękotkę przez upadek, ale lekarz powiedział mi że oprócz tego mam tak zmasakrowane kolano w środku jak bym uprawiała wyczynowo sport albo brała sterydy, a ja ani jednego ani drugiego, dodatkowo miałam boczne przyparci rzepki. Drugie tez już mnie boli, chrząstka stawowa mi się strasznie starła, a ja mam dopiero 27 lat i chce jeszcze normalnie funkcjonować i pracować, skomplikowane to wszystko. ja znowu w ogóle nie krwawie, powiem Ci że czasem to chce mi się śmiać ze wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czarnamegan To równiez masz przeboje ze zdrowiem,a jak ta operacje przeszłas? była pod narkozą? ja równiez mam kolana chore mam zaawansowane zwyrodnienie kolan,spojenia łonowego oraz miednicy,musiałam jeszcze jakis czas temu byc na silnych tabletkach przeciwbólowych bo nie mogłam dojść do pracy:( jak schudłam to teraz jest o niebo lepiej chodze to jest piekne:) Oj mamy tematów kochana a tematów do rozmowy:) no ja mam 31 lat,i chce dziecko urodzić a tutaj sie nie da gruczolak wszystko mi zatrzymał:( chociaz panicznie sie boje operacji,ale chce ją miec juz za sobą to mój prorytet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez moją chorobe straciłam pracę i jestem na zasiłku chorobowym a teraz staram sie o zasiłek rehabilitacyjny,ciekawe czy mi go dadzą,skoro dopiero jestem przed operacja bo po niej napewno bede potrzebowała dojść do siebie a nie wiem jak to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnamegan
Do Madzik81 Oj mam przeboje. Nie miałam narkozy, miałam znieczulenie w kręgosłup. Jednym słowem sypiemy się ;-) czasem śmiać mi się chce, że moja mama lepiej się czuje ode mnie. Co do dziecka to narazie mogę zapomnieć, mam nadzieję że kiedyś się uda. Ja również boję się operacji, ale zobaczysz że będzie dobrze, głowa do góry. Ja musiałam sama zrezygnować z dobrej pracy, którą zaczęłam kilka miesięcy temu, a że byłam na zleceniu to nic z tego nie mam. siedzę 3 miesiąc w domu, bez dochodów, ten poprzedni rok był chyba dla mnie najgorszy w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnamegan zobaczysz po operacji będzie juz tylko lepiej heh widzisz przezyłas znieczulenie w kręgosłup to narkoza to psikus moim zdanie:) a z praca jest ciężko niestety,ale mysle,ze jak już dojdziesz do zdrowia i praca sie znajdzie,dobrze,ze masz mamę bo ja już rodzców nie mam :( teściowie mieszkają 30km ode mnie i mam tylko męża,kuzyna i brata,oraz przyjaciół,ale wiadomo to co innego. a myslisz,ze zakwalifikujesz sie do operacji? kiedy idziesz do szpitala? tam na Szaserów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jak myślicie ile może spóźniać się okres? Spóźnia mi się już 14 dzień i nie wiem co mam myśleć... 2 Dni temu zrobiłam Test i wyszedł negatywny.. A test robiłam 3 dnia po... Robiliśmy w czasie kiedy okres spóźniał mi się już tydzień.. Proszę o szybko Odpowiedz. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik81 znieczulenie w kręgosłup wcale nie jest takie straszne, najgorsze jest później uczucie jak przez kilka godzin nie czuje się nóg, można wtedy docenić to że można chodzić, bo inni mają gorzej, np. na wózkach. Mam rodziców, natomiast mąż jeszcze nie jest znany ;-), aczkolwiek ktoś tam pojawił się na horyzoncie. Przykro mi, że nie masz juz rodziców. Na Szaserów idę 16 stycznia, na endokrynologię a później od razu umawiam się z prof. Zielińskim, zobaczymy co powie, myślę, że się uda, m.in. ze względu na te stawy i na to że sama nie mam okresu Dobrze będzie słońce, zobaczysz. Mam dziadków w Twoich okolicach, w Nowej Rudzie, koło Kłodzka, to chyba nie jest tak daleko do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariaxxx radze ci kobietko udac sie do ginekologa bo tutaj my nic ci nie pomozemy ;) do czarnamegan noo wlasnie najgorsze jak sie nie czuje nóg po takim znieczuleniu masakra,dzielna jesteś gratuluje:) Nie dziwię się,że jest ktoś na horyzoncie,ponieważ jesteś bardzo ładna kobietką;) jak bedziesz juz na szaserów napisz do mnie co tam z Toba bo normalnie bede sie martwiła;/ Kłodzko nie daleko az tak 100km i jesteś:) najważniejsze aby Ci wróciły miesiaczki bo bez tego ani rusz;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×