Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość __zosia78

Gruczolak przysadki

Polecane posty

A ja już mam pusto w głowie Dalej bierzesz jakieś tabletki sterydowe? Jak Twoja waga? Coś się zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam już pusto w głowie
Od operacji biorę hydrocortisnon 1,5 tabletki dziennie. Zatrzymuje on wodę w organiźmie dlatego po operacji, miałam chyba z 7 kg mniej a teraz znów mam lekkie obrzęki przez tą wodę i waga mi skacze. Liczę na to, ze już niedługo skończę brać tabletki i waga powoli zacznie spadać. Nie liczę na to, ze znów będę ważyć 50kg bo hormon wzrostu na dobre doprowadził do powiększenia się niektórych organów wewnętrznych i one będą wpływały na większą wagę. Ale woda z organizmu kiedyś zejdzie i nawet 60kg mnie zadowoli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do a ja mam pusto w głowie super,ze miesiaczka nadeszła ciesze sie razem z Tobą:) mam nadzieje,ze usuneli ci go w całosci i juz nie odrośnie :) u mnie na wyniku rezonansu jest napisane tak: w obrebie płata przedniego po stronie lewej w bezposrednim sasiedztwie zatoki jamistej,widoczna zmiana ogniskowa wielk ok 5x4mm mogące odpowiadać mikrogruczolakowi... wiec mi tak długo rósł ehh gdybym wczesniej wiedziała,a tak jak ty piszesz wszystkie obiawy nagle sie nasiliły a teraz nawet okresu nie moge zatrzymac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam już pusto w głowie
Madzik81 zatrzyma się tak samo jak mój powrócił. I będzie regularny i po operacji będzie dzidzia na horyzoncie :) Będę trzymać kciuki za to. No i wypiję za szybkie uregulowanie Twojego okresu :) Ktoś jeszcze jakieś zamówienia na toasty zamawia?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiem Wam, że pokręcone to wszystko, jedne nie mają okresu, a chciałyby mieć, inne dziewczyny mają aż za dużo, co te gruczolaki z nami wyprawiają ;-) Madzik81 Jak tylko będziesz znała jakieś terminy to dawaj znać szybko, to będziemy coś planować. Znam dobrze Warszawę to zawsze mogę zawieść tam gdzie trzeba, ze mną tu nie zginiesz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam już pusto w głowie Ja mam życzenie, trochę z innej beczki, jakis fajny mąż by się przydał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam już pusto w głowie
Do czarnamegan Ok, zamówienie przyjęte. Za facetów też mogę jutro pić. Przy okazji wypiję zdrowie prof. Zielińskiego. W środę będę w Warszawie u niego :) Już się nie mogę doczekać wizyty. Zapisałam na liście pytania, na które chciałabym poznać odpowiedź i wiem, że on mi wszystko wytłumaczy. I może tabletki już odstawię. Jutro proszę trzymać kciuki bo będę miała wyniki ostatnich badań hormonów. Mam nadzieję, że będą w normie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do a ja mam pusto w głowie ja zamawiam napewno zdrówko i dzidziusia :) jesli się nie okaże,że jeszcze cos mi jest heh do czarnamegan kochana to jest tak pokręcone jak domek slimaka he he,dobrze dam ci napewno znać tylko gorzej jak bedziesz w szpitalu a ja wtedy tam pojade bedzie problem;/ ja byłam pare razy w warszawie bo mam tam kolege,ale mój mąż jest o niego zazdrosny,;) a co do męża he he jak ciebie zobaczyłam mówie kurcze jeszcze mnie mój mąż zostawi dla Ciebie hehe jestes jak dla mnie sliczna i szybko mąż sie znajdzie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do a ja mam pusto w głowie ja bede mocno trzymac kciuki,i jak już tam bedziesz to pozdrów dr chociaz go nie znam,ale pomógł tylu osobom w zyciu,ze i toast dla niego sie należy:) wypytaj sie wszystkiego i wracaj aby nam dac znać o wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik81 Madziu widać po Twoich zdjęciach, że Twój mąż Cię bardzo kocha i nawet nie myśl o takich głupotach kochana A ja mam już pusto w głowie Gdybyś miała jakiś wolny czas w środę to daj znać, to pójdziemy na kawę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam już pusto w głowie
Dobrze... :) A teraz wszystkim Wam życzę dobrej nocy :) Idę spać :) Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czarnamegan ja wiem,ze mnie kocha i wogóle,ale wiesz wszystko sie moze zdazyc he he nie no zartuje,ale z tym,ze jestes bardzo ładna nie zartowałam jeszcze napiszesz,ze wychodzisz za mąż:) ja mam pusto w głowie dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik 81 Madziu nie martw się o takie rzeczy, ja nie mieszkam sama, poza tym nigdy w życiu nie zrobiłabym czegoś takiego, a jak chcesz to mogę załatwić nocleg u kolegi a ja mam już pusto w głowie dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnamegan nie martwie się,bo jak nie będzie mozliwości to sama tam również wytrzymam np poznałam Ciebie,takze wszystko sie okaze jutro dam od razu znac jak tylko sie jutro dowiem kiedy ide tutaj do szpitala,niestety w szpitalu nie ma internetu wiec bede musiała byc z toba pod telefonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma problemu, dzwoń o każdej porze, nawet gdybyś miała sama przyjechać, to przyjedź do mnie dzień wcześniej, żeby rano na spokojnie sobie pojechać do szpitala. Dobranoc kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ci bardzo dziekuje za pomoc,ze chyba cie uściskam za to:):):) spij dobrze do juterka pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziewczyn KOCHANE MOJE DZWONIŁAM DO SWOJEGO SZPITALA,JUŻ JUTRO JADE NA BADANIA NIE WIEM ILE ONE POTRWAJĄ,ALE STRES CORAZ WIĘKSZY WYMIOTUJE CO CHWILĘ Z NERWÓW;( SPAKOWANA JUŻ JESTEM I CO IDE NA ŻYWIOŁ BO CO MI POZOSTAŁO:( do a ja mam pusto w głowie jak ja ci zazdroszcze,ze masz już operacje i badania za sobą ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam już pusto w głowie
Witam :) Do madzik81 Siedem tygodni temu leżałam w szpitalnym łóżku i płakałam bo się bałam. Przed operacją nie wiedziałam o tym forum i w zasadzie nic o tym jak wygląda taka operacja. Gdybym wtedy była bogatsza o tą wiedzę, którą mam teraz nie płakałabym. Na pewno czułabym lekki stres ale...Bez paniki :) Będzie dobrze. Badań też nie ma się co bać. Nic strasznego. Bądź dzielną dziewczynką :) Musisz być silna i pomyśl sobie, że to już takie małe pierwsze kroczki w staraniach o bobasa. Pomyśl, że musisz przez to przejść dla niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO A JA MAM PUSTO W GŁOWIE hej:) widzisz płakałas sobie a teraz ja płacze i pewnie popłaczes obie jeszcze troche,to jest taki strach,że tego nieidzie powstrzymac normalnie! a badań sie nie boje bo wiem co mnie czeka duzo kłuc i kilka siniaków,oby tylko jeszcze czegos u mnie nie wykryli bo klapa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik81 Ja wczoraj miałam taki gorszy dzień, bo ostatnio wszystko zwaliło mi się na głowę w jednym momencie. Liczę, że wszystko się nam ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam już pusto w głowie
Właśnie otwieram bezalkoholowego szampana. Zaczynam pić za zdrowie, powodzenie i dobrego męża dla czarnamegan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi ale fajnie wypij zdrówko nasz i koniecznie za męża CZARNEJMEGAN:) CZARNAMEGAN ja mam tak dziwnie od szczesliwosci po,depresje,rozdraznienie i tak w kółko,teraz znowu sie ciesze,ze to juz jutro będe plakac i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czarnamegan znajdzie sie zobaczysz jak szybciutko:) a ja teraz znowu siedze i na niczym sie nie umiem skupić,matko jedyna niech ten strach i to wszystko juz sie skończyło,ja sie nerwowo szybciej wykończe przeciez ja sie tak boje,ze ja nie wiem jak ja dam rade z tym wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam już pusto w głowie
Do madzik81 Włącz sobie jakąś relaksującą muzyczkę, wejdź do wanny albo pod prysznic, męża poproś żeby Ci pomasował plecy i pomyśl o czymś miłym. Nie stresuj się tak bo od stresu rośnie prolaktyna, jeszcze sobie pogorszysz wyniki. Kochana spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam już pusto w głowie
A ja dziś odebrałam wyniki badań endokrynologicznych. Nie wiem dokładnie jakie są normy dla hormonu wzrostu po obciążeniu glukozą i prolaktyny po obciążenu MCP ale te zanim podano mi glukozę i MCP są w normie :) Czekam jeszcze na wynik IGF-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktyne to ja mam dobrą tylko kortyzol mi moze rosnąć bo to równiez hormon stresu... staram sie udpokoić ale cos ty za chiny ludowe ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mae_
do madzik81 jak to mówią strach ma wielkie oczy, a pomyśl sobie, że jeszcze chwilka i wszystko będzie już dobrze Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik 81 Ja również trzymam kciuki i jesteśmy w kontakcie Madziu. Będzie dobrze trzymaj się A co do faceta, to ktoś tam jest na oku, ale jest daleko, ma wrócić pod koniec lutego. Chciałabym byc już wtedy po wszystkim. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje moje kochane trzymam sie bo musze jestem młoda,beda mnie ratowac jak by cos nie tak poszło,ale stres jest i to duży,odezwe się juz po wszystkim a CZARNAMEGAN I A JA MAM PUSTO W GLOWIE jestesmy w kontakcie :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×