Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
terianieszka

Powiedzcie same ...

Polecane posty

Witam Wszystkie Panie , no i często odwiedzających ta stronke Panów. Ja mam takie pytanie. Kochałam się bez zabezpieczenia, ale był to stosunek przerywany, w dni niepłodne(wiemy wszystkie ,że te dni mogą ulec zmianie, poprzez nastroje, stres, itd.). W kazdym razie , nie wytrzymałam i po pierwszych 2 tygodniach przed miesiączką zrobiłam 1 test-negatywny. Póżniej wystąpił okres, po nim za jakiś czas wykonałam 2 test-negatywny. W trakcie tych obu wykonałam test z krwi -beta HCG- negatywny. Niestety moje Panie, organizm wariuje, mój mózg tez , do tego kac moralny , no i przejmowanie się.Czytając WASZE wypowiedzi, stresuje się nadal, dlatego wykonałam jeszcze 1 z krwi- negatywny i zrobilam 1 sikany-negatywny. Powiedzcie mi same, czy organizam kobiety , ma takowe tendencje do zamartwiania sie , wyszukiwania sobie objawów , tego typu jak mdłości, itd... Być może przesadziłam tym Testowaniem , uważam ,że testy z krwi są ważne czy Wy też tak sądzicie? Czy to mój organizam i ciągłe zamartwianie , jest winne ? Pozdrawiam, czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×