Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ziuta100

ODSTAWIENIE TABL.ANTY. A MIESIACZKA.

Polecane posty

Gość pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia1
Berry tamten temat dotyczy innej kwestii!! a ten temat dotyczy cyklu i zachowania miesiaczki po odstawieniu tabl.anty. Nie myl temtow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia, jakbyś czytała wszystko dokładnie to byś nie pisała, że mylę tematy;) Na tamtym topiku jest dokładnie to czego szukacie - właśnie o pierwszych miesiączkach po odstwieniu tabletek, po ilu dniach kto dostał, jak szybko wróciła, o plamieniach w środku cyklu, o reakcjach organizmu przed zbliżającym się okresem itp.. Pewnie że są tez tam poruszane inne kwestie, ale to co jest tematem TEGO topiku jest zawarte również w tamtym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co myśleć
Proszę Was o pomoc, bo już nie wiem co myśleć: Od 3-4- lat biorę pigułki antykoncepcyjne (z małymi przerwami). Mój lekarz powiedział, że powinnam zrobić sobie przerwę około 3 miesięczną w braniu pigułek, aby organizm mógł odpocząć i zrobić badania w tym czasie. Od miesiąca nie biorę wiec pigułek. Ale...zdarzyło się że kochałam się z moim mężem bez zabezpieczenia (tzn komputerowo wyliczyłam płodne i niepłodne dni). Teraz miesiączka spóźnia mi sie już 5 dzień! Do tego odczuwam duży apetyt i mam takie dziwne napięcie w brzuchu, jakby miał mi sie zacząć okres, albo jakby mi się brzuch "rozciągał" od środka... Dodam jeszcze, że zanim zaczęłam w ogóle brać pigułki miałam bardzo nieregularne okresy, które spóźniały się nawet 30 dni i trwały nawet 16 dni, bóle brzucha, wymioty w każdy pierwszy dzień miesiączki. Dopiero jak zaczęłam brać pigułki to wszystko się uspokoiło i miałam regularne miesiączki. Czy to spóźnienie i objawy jakie napisałam to wynik odstawienia pigułek, czy jestem w ciąży??? Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×