Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaagaadkaaa

zmiana Mercilonu na Novynette......

Polecane posty

Gość zaagaadkaaa

dziewczyny ktoras z Was zmieniala te tabletki? lekarz powiedzial ze mam wziac 1 novynette pierwszego dnia miesiaczki po zakonczeniu listka Mercilonyuw polowie ktorego jestem, a w ulotce wlasnie wyczytalam ze nalezy brac od razu nastepnego dnia po zakonczeniu opakowania poprzednich tabletek, bez jakiejkolwiek przerwy... jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.m.m
Oba rodzaje pigułek mają identyczny skład: EE 20 , DSG 150 Więc chyba można brać je tak jakbyś wcale nie zmieniała i nadal brała te same tabletki Ale CHYBA Niech ktoś inny Cię upewni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercilonka do niedawna
no wlasnie. mi tez lekarz zmienil mercilon na novynette a sklad jest taki sam... wiec po co ta zmiana? to jest gabinet prywatny, wiec i tak nic z tego nie ma lekarz a mowil mi ze novy sa nowoczesniejsze i lepiej dzialaja tez na skore....przeciez te tabletki sa identyczne.o co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * *
" o co chodzi??? " o zmianę przedstawiciela firmy farmaceutycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiana z Novynette na Mercilon i odwrotnie nie ma wiekszego sensu. Chyba, ze ktores z nich sa tansze i zmienia sie ze wzgledu na cene ;) Przy takiej zmianie pigulki bierze sie normalnie - tak jakby zmiany w ogole nie bylo. Do Mercilonki do niedawna: lekarze prywatni tez maja kase ze zmian pigulek. Chodzi o recepty ktore wypisuja ;) Jesli lekarz wypisze iles sztuk dostaje jakis bonus od przedstawiciela handlowego firmy farmaceutycznej. \"Najlepsi\" lapia sie na luksusowe wakacje i inne bardzo drogie podarunki (np. telewizor plazmowy). Tak niestety dziala rynek i teraz wielu lekarzy zamiast dbac o zdrowie pacjenta dba tylko o wlasna kieszen. Stad sie biora wlasnie bezsensowne zmiany pigulek, zapisywanie pigulek mimo przeciwskazan itp. Smutne, ale prawdziwe... Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×