Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość esther

dieta kapuściana

Polecane posty

Gość gość
Ja zaczynam sobie od jutra, ktoś ze mną? Zmodyfikowałam sobie trochę przepis, dodałam kostkę rosołową , żeby zupa była zjadliwa;P Ponoć powinna być bez soli, ale lepiej schudnąc mniej i wytwac tydzien niż zrezygnowac po drugim dniu. Napiszę codziennie, jak się trzymam. Trzeba schudnąc do wakacji!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj mam na imie Marta tez chcem zaczac diete ale od poniedzialku bo akurat w niedziele konczy mi sie ostatni dzien antybiotyku. .. bylam na tej diecie 4 lata temu schudlam 8 kilo w tydzien waga sie utrzymuje ale potrzebuje jeszcze zzucic okolo 5 kilo bo mam wesele siostry. .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doosia
Dziewczyny nie dodajcie do tej zupy kostek rosołowych, generalnie w ogóle ich nie używajcie jeśli chcecie żyć zdrowo. W zamian polecam sól himalajską. Jeśli chodzi o słodkości to tylko ksylitol, żaden biały cukier, to też samo zło, no i oliwa i olej kokosowy do potraw. Do diety kapuścianej polecam tą jabłkową, czyli zaspokajać głód jabłkiem, polecam zakupić i po 2kg dziennie wsuwać. Po zakończeniu diety kapuścianej, powoli wprowadzajcie inne produkty, ograniczcie się do 5 posiłków dziennie, pijcie butelkę 1,5 litrową wody dziennie i na dwie godziny przed snem już nie spożywajcie posiłków, włączcie 2-3 razy w tygodniu ******czy bieganie, czy pływanie, czy inny sport. Przed każdym posiłkiem 1 szklanka wody, rano zaczynajcie dzień od szklanki wody z cytryną lub łyżeczką octu jabłkowego. Trzymając się tych zasad, macie ogromną szansę wyglądać tak jak chcecie, wystarczy pełna mobilizacja. Łatwo nie będzie. A na przyszłość pamiętajcie o bardzo ważnej rzeczy: czytajcie etykiety zakupowanych produktów i miejcie świadomość, że tyje się od węglowodanów(które niespalone odkładają się w organizmie) a nie od tłuszczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz stad naganiaczu tabletek. Napewno stosujesz a nie reklamujesz. Won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosci w postaci Kaliny
Tu jest fajna alternatywa dla diety kapuscianej: warzywkubek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia 25
Hej :) dziś za mną pierwszy dzień diety ciężko jest Ale dam radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia 25
Gdzie można kupić te jagody ?mi się już udało schudnąć 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOH
JA NA DIECIE KAPUŚCIANEJ W TAMTYM ROKU SCHUDLAM 7 KG, W SUMIE BYŁAM NA NIEJ 12 DNI. PO PIERWSZYM TYGODNIU ZROBIŁAM SOBIE DWUDNIOWĄ PRZERWĘ, NIE JADLAM WTEDY ZUPY, ALE TEŻ NIE TKNĘŁAM ŻADNYCH WĘGLOWODANÓW. Uważam , że dieta jest super skuteczna i wcale nie monotonna, trzeba tylko wykazać się inwencją. Ja garnek zupy dzieliłam na 4 części, do jednej dodawałam posiekany imbir, chilli, trawę cytrynową i toche pasty tom yam i miałam wersję tajską. Do drugiej curry, kumin, kurkumę i miałam smak indyjski, do trzeciej oregano, tymianek, dużo czosnku i świezej bazylii i była włoska, a czwartą doprawiałam węgierską wędzoną papryką. Na dodatek zupę lekko soliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyla
Hejka :-) zaczynam dietę od jutra, ktoś chętny? Nie chce być sama...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, zamiast dodawać te sztuczne kostki do zupy kupcie sobie bulion w płynie Krakusa. Same przekonacie sie ze jednak zupa moze smakowac naprawdę swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im dluzej czytam te wypowiedzi, tym bardziej zdaje sobie sprawe jak wiele debilek tutaj sie wypowiada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×