Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość nataliiia17
email : natalia_777@vp.pl z gory dziekuje:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Nataliia17 plik ma 111 MB i jest o wiel za duzy zeby go zalaczyc, prbowalam kompresowac ale jednak nie umiem sama tego zrobic, zapytam chłopaka i jak sie uda to wysle :) wiec czeka cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki;) co u Was słychać?? ja tylko obżeram się w domciu;((((( ma do Was pytanie: czy hulajhop (hulahop?) i np zero jedzonka po godzine 18-19 wystarczy zeby zrzucić od 2-6 cm w talii? któras z Was ćwiczyła z hulajhop? ile tak okolo powinnam ćwiczyć dziennie?? plissssss;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dziewczynki mam problem!!!!!!!!!! Mam okropne cienie(siniaki) pod oczami... :/:/ Naprawde strasznie one wygladają.. :(:(:( POMOCY!!!!!! Napradw juz ne wiem co mam z nimi zrobic... nawet juz tony korektoru nie pomagaja... :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
ja nie próbowałam hula hop bo nie mam za wiele miejsca by nim kręcić :P ale brzuch się wtedy rusza wiec i pewnie spala tłuszczyk :) Próbuj a co do cieni pod oczyma to najlepszy sposób to odpoczynek i wysypianie się :] prosty i niezastapiony! Ja tam inaczej z nimi nie umiem walczyć P.s do Nataliia17 nadal nie dam rady ci przeslac tego pliku, jak rozkminie to wysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Meggan ja moge spac nawet ponad 10 godz.. i to i tak mi nic nie daje :/:/ Cienie jak byly tak sa..:/ :(:( POMOCY!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliia17
Ok meggan nie ma sprawy:) thx za dobre checi:D:D:* ja cwicze hula hop od ponad tygodnia tak po 35-40 min dziennie i do tego cwiczonka z 8min abs na brzuch i posladki i jestem po tym zmeczona jak cholera !! hehe ale chyba warto:D pozdrowka :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaka jesli naprawde sie wysypiasz to moze to byc wynik slabego krazenia. Najlepiej byloby sie wybrac do lekarza. Sprobuj robic oklady z kostek lodu owinietych w husteczke zimno poprawia krazenie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie raz juz bylam u lekarza robia mi badania a ptem sie okazjue ze wszystko w porzadku... :/ Sprobuje z tymi koskami lodu:) Dzieku Ci milka :) Aha tak ostatnio pomyslalam ze to moze to juz sie u mnie niezmieni no nie wiem taka moze mam urode ? :P:P Nie wiem juz glupieje.. pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliia17
Dziewczyny slyszalyscie cos moze o agencji Rarapi ?? i czy jest to dobra agencja??:) sprobuje najpierw w Hook.. jak tam sie nie dostane to Rarapi..!!:|do Warszawy mam troszq daleko i zostaje tylko Poznan.. :( (zobaczymy co z tego bedzie) ale to dopiero tak za 3 tygodnie jak zrzuce te 2 cm;/;/;/ wydaje mi sie ze to nigdy mi nie zleci z tego tylka..;/heh i czy dam rade w trzy tygodnie :(:( niedlugo chyba na glowe dostane.. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
hej dziewczyny..ja sobie juz w zeszłym tygodniu narzuciłam ostry rygor...i sie jakoś jeszcze 3mam...co do Vischy to krem jest REWELKA-skóra na pupci to już po jednym dniu była jak u niemowlaka(ale przed każdym smarowaniem mocno masowałam ciało gąbką taka ostrą troche a później owijałam folią_efekty naprawde super) co do mojego rygoru to męcze sie jeszcze na stepie i siłowni ale mam nadzieje że to mi sie jakos wynagrodzi... DO kasi_słuchaj moja wizażystka powiedziała że najlepszy na spuchnięte lub podkrązone oczka jest...żel przeciw żylakom-też sie zdziwiłam ale podobno ma efekt natychmiastowy bo jest to żel typowo chłodzący...ja tam sie zreszta nie znam bo jak cos to ja mam tn drugi problem-zaczerwienione...ale tak mi mówiła babka która naprawde sie na tym zna buziolki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka ja tez slyszalam o tym kremie na zylaki:) Mam na razie wewnetrzne opory bo smierdzi to paskudztwo propolisem ale moze sie przelame, ja tez mam dosc duze cienie , ale to dlatego ze sie nie wysypiam, mnie kostki lodu pomagaja, dobre sa tez schlodzone plasterki ogorka. hehe , dziewczyny to wyprobujcie te zylakowa masc i dajcie znac jak efekty to moze wtedy sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja dzisiaj albo jutro polece po masc na zylaki do apteki i dam znac co i jak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milama troche obawy przed ta mascia .. bo troche smierdziala..:P:P Ale przelamalam sie :D:D Ju dwa razy smarowalam:D Ale nie ma jeszcze zadnych widocznych rezultatow ale trzeba czekac:) Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plasterek cytryny
sprobujcie posmarowac sie pod oczami plasterkiem z cytryny bo cytryna wybiela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plasterek cytryny
ale nie na oczy tylko delikatnie pod oczy! zeby do samych oczu nie dotknac bo bedzie szczypac, na mnie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Ja właśnie zrobiłam sobie maseczkę z drożdzy no i powiem że ładnie mi bużke wygladziło :) Czekam na kolejne super rady :P POZDROWIONKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlopak wlasnie siedzi na spotakniu w pure models :] zdoolny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko
86/62/88 to nie zaduże wymiary żeby zostac modelką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sam raz
na pewnie NIE sa za duze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiii
Ja polecam na cienie pod oczami korektor EverFresh Meybelline, najlepszy korektor jaki mialam i swietnie nadaje sie na cienie pod oczami (uzywam jakies 2 lata) plus mozesz uzywac zele z wyciagiem ze swietlika na cienie pod oczami np z FlosLek- pomagaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiii
A i nie rozumiem czemu co niektore ciagle sie pytaja czy takie wymiary sa dobre albo nie, nie wystarczy przejsc sie po agencjach (powysylac zgloszenia) i samemu sie przekonac? Tam nam napewno powiedza czy sie nadajemy czy nie! Pamietajcie,ze zawsze mozna sie postarac zrzucic kilka cm,kg. A tak wogole to ktos kto chce zostac np modelka troche sie orientuje jak wygladaja modelki, jaki miaja wzrost, wymiary itp wiec jak ktos jest zupelnie niewymiarowy to po co wogole sie zastanawiac czy ma sie szanse? Realizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
hej dziewczyny..wiecie co -świat jest okrutny...dzisiaj w szkole chciały mnie pobić(dosłownie)dwie bliźniaczki-takie największe dziiiiewczyny lekkich obyczajów w mojej szkole...a o co?oczywiście o faceta...oczywiście ja ani nie byłam nim zainteresowana(sorki-ale dresy nie w moim typie)ani nie wiedziałam że chodzi z tą dziiiiiwną dziewczyną...i teraz jednym słowem mam PRZESRANE w szkole...i co ja mam zrobić-?jak sie im postawie i bede chciała chociaż przez chwile wyjaśnic ze to nieporozumienie to przeciez na samym początu mnie skwaszą...a przeciez rodzicom albo nauczycielom nie powiem bo albo zrobią afere i znając życie to ja ucierpie albo sie wyśmieją ze takie to sprzeczki między dziewczynami a ja dostane...we wrezsniu przenosze sie do innej szkoły ale nie wiem czy to tez coś zmieni bo u mnie w mieście to praktycznie zna sie każdego -znajomy twojego znajomego jest twoim znajomym....ufff...jedyna nadzieja żę wszystko jakoś ucichnie ....buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka a nie masz jakis bojowych kolezanek z ktorymi mozesz zaczac sie trzymac??? Ja na szczescie zawsze trzymalam sie z facetami, w podstawowce dzieki nim nauczylam sie bic i od tamtej pory zadna laska nigdy mi nie podskoczyla:) Natalia a jak nie masz mozliwosci to wez zapisz sie nakurs samoobrony, przyda sie, jak nie teraz to pozniej:D pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plasterek cytryny takie kwasy owocowe sa zabojcze dla delikatnej skory pod oczami, naprawde nie radze, pierwszy raz slysze o tak pokreconym i niebezpiecznym pomysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
wlasnie chodzi o to ze nie mam za barzdo i nie znam takich lasek...tez sie bardziej trzymalam z facetami i dlatego teraz takie rezultaty...a kurs samoobrony..w sumie?calkiem niezły pomysl...dzieksik bardzo buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabeth1234
hej:)jestem tu pierwszy raz na tym forum i mam do was pytanko. bo niedawno wyslalam swoje zdjecia do division (mailem) i odpisali mi mniej wiecej cos w stylu:"bardzo nam sie podobasz ze zdjec!!! czy mozesz przyjechac sie nam pokazac,jak mozesz to jak najszybciej? bardzo nam na tym zalezy!!!!!". no i teraz nie wiem,czy oni odpisuja tak kazdej dziewczynie ktora wysle im zgloszenie?i czy wogole to ma sens zebym tam jechala sie pokazac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojedź tam
Skoro Ci odpislai,ze im sie podoba sz i chca Cię zobaczyc to pojedź do nich:-)To moze byc Twoja sznsa,może akurta sie uda:-0 Pozdrawiam i powodzenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×