Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

ja nie mam takiego problemu.. MÓJ akceptule wszystkie moje pasje itp , i bez zadnego ale mnie zawiezie, tylko problemem jest szkola, bo studiuje zaocznie.. no i mam nadzieje ze ten casting nie potrfa dlugo.. to teraz jakas extra dietka i w ogole jakies sugestei..?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_16
Cześć dziewczyny przeczytałam wasze wypowiedzi na tematy związane z modelingiem ~~ ruszyła 3 edycja konkursu new age models czy któraś z dziewczyn wysłała juz swoje zgłoszenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie:( ale musze to nadribic a Ty Lady_16 interesujesz sie modelingiem..? masz juz jakies doswiadczenie..? opowiedz nam swoja historie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_16
Mieszkam w Rzeszowie i uczęszczam w pokazach w tym mieście...!!! Wysłałam zgłoszenie na konkurs D'vision w bravo girl ale nie dostałam odpowiedzi i pewnie juz nie dostane :) W piątek wysłałam swoje zgłoszenie do New Age i dotałam tylko odpowiedz że prosze o przesłanie swojego zgłoszenia ponownie ponieważ jest jakiś błąd techniczny więc w sobote wysłałam ponownie no i czekam na odpowiedz :) :) :* opowiedzcie mi czy agencje często odpowiadają na zgloszenia ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
ej ale ten konkurs new age models to tylko casting w wawie buu to mi się nie opłaca jechać za daleko buu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
lady 16 odpowiadają często mi prawie zawsze ale potem jest odpowiedz możesz pryjechać heh beton może tak wybiorę się kiedyś do wawy i jednym zamachem raz dwa 10 agencji odiwedz hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
No Estella masz fajnie :P Ja wytłumacze wszystko swojemu chłopakowi, napewno mnie zrozumie, jesteśmy juz razem 4 lata :) Do Lady 16-> agencje zazwyczaj szybko odpowiadają jak są zainteresowani, chociaż wiadomo że czasem mog.ą nie spradzić poczty :) Wiem na swoim przykładzie że jeśli chcą się spotkać to raczej na drugi dzień dzwonią. Wiadomo od wszystkiego są wyjatki... Ja nie biore udziału w konkursie new age, bo nie bedzie mnie w teraminach castingow :/ Ja bede atakowac agencje dopiero pod koniec wakacji, jakos na poczatku wrzesnia w tzw. martwym okresie w agencjach no ale coz, przynajmniej bede szczuplejsza i opalona :) Powodzenia dziewczyny :****** A jak tam plany na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
No Estella masz fajnie :P Ja wytłumacze wszystko swojemu chłopakowi, napewno mnie zrozumie, jesteśmy juz razem 4 lata :) Do Lady 16-> agencje zazwyczaj szybko odpowiadają jak są zainteresowani, chociaż wiadomo że czasem mog.ą nie spradzić poczty :) Wiem na swoim przykładzie że jeśli chcą się spotkać to raczej na drugi dzień dzwonią. Wiadomo od wszystkiego są wyjatki... Ja nie biore udziału w konkursie new age, bo nie bedzie mnie w teraminach castingow :/ Ja bede atakowac agencje dopiero pod koniec wakacji, jakos na poczatku wrzesnia w tzw. martwym okresie w agencjach no ale coz, przynajmniej bede szczuplejsza i opalona :) Powodzenia dziewczyny :****** A jak tam plany na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_16
Hah zaczynam uzależniac się od tego forum :) :) A moze wy pracujecie juz w swoich miastach jako modelki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak narazie nie wzbudzilam powszegnego zainteresowania.. no ale wiecie kwestia czasu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe.. ja tez sie chyba od forum uzalezniłam :P:( Ale co taam. :D:D ja raczej nie pojde na casting do New Age.. Warszawa to stanowczo za daleko:(:( Normalnie czasami az mi sie cos robi.. ze mieszkam tak na zadu** :P Ale co tu mozna poradzić:P trzeba zyc dalej:D:D A co do odpowiedzi od agencji to badz cierpliwa, chodz to prawda ze wiekszosc zainteresowanych agencji odpowiada od razu.. ale czasami trwa to dluzej wiec nie tracic nadzieji !!!:D:D A jak nie wyjdzie to probowac dalej i dalej.. az do skutku :):D:D Nom wiec pozdrawiama:* i zycze wytrwałości :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy..
Ktoras z was brala udzial w konkursie Hook???? Jeśli tak to pisac co zdziałałyście :D:D I czy ktoras ma zamiar w Ellite Model look???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
hmm ja chcę brać udział w elite.... ciekawe kiedy będzie w Szczecinie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_16
Ja też jestem ciekawa jak wygląda casting z agencji HOOK mam zamiar się wybrać tam 8.04 do Krakowa :P :* heh Ciekawe co będzie z New Age :P moja koleżanka była tam z miesiąc temu i kazali jej schudnąć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj wyslalam zgloszenie do new age.. po jakim czasie odezwali sie do tej Twojej kolezanki..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Elite model look stanowoczo odradzam!!! Oto cytat z wypowiedzi o tym konkursie pewnej kobiety "mialam do czynienia z konkursami Elite - bylam w komisji. samo Elite juz dawno stracilo renome i jedzie na dawnej swietnosci. afera byla i to dosyc glosna - jeden dziennikarz przebral sie za bogatego biznesmana i dostal zaproszenie na nocne imprezy z nieletnimi "modelkami" z tejze agencji - detale przemilcze;) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_16
po jakimś tygodniu ale musze się jej zapytać !! :) życze powodzenia mam tam koleżanke Sandre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_16
a jakie wymary miala ta Twoja kolezanka ze jej kazali schudnac..? i przy jakim wzroscie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady-16
173 wzrostu a wymiary to nie wiem ale miała 63 w tali napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to powyzej ja napisalam cos mi sie porecilo a pytanie bylo do Ciebie lady_16 oczywiscie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady-16
zrozumiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do Ciebie sie odezwali...? kiedy wyslalas zgloszenie, i jak to w ogole wygladalo jak ona tam pojechala..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady-16
wiem że ją zmierrzyli i powiedzieli że jak zrzuci kg to żeby się odezwała... a ja wysłałam zdjęcia do new age ale nie odpisali jeszcze :( więc nie wiem pewnie nic z tegoo :( a zgłoszenie wysłałam w sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady-16
4296844 odezwij się pogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
odradzasz elite model look :P ale pewnie laski któe chodzą na te nocne spotkania z bisnesmenami same tego chcą a nie muszą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Szyszunia no pewnie chcą wygrać, zresztą niewiem, ale wiem jak oni mierzyli w ubigłum roku np biodra : mierzyli je nie w najszerszym miejscu pupy tylko zaraz pod brzuchem na tych kościach miednicy no i dziewczyny mialy powpisywane po 79 cm w biodrach! Totalni amatorzy!! A przekretow jest tam wiecej. Ja tylko ostrzegam jak było, pewnie i w tym roku nie bedzie lepiej, ale jak chcesz to spróbuj. Ja jak byłam w New age w ubiegłym roku to niedobrze mnie zmierzyli, w kazdym wymiarze dodali po 2 cm, wyszlo ze mam biust 88, talie 62, biodra 95, nacykali zdjec pod sciana i powiedzieli ze sie skontaktują. JJa glupia pomylilam sie podajac im numer kontaktowy (nowa komorka) ale potem napisalam im wyjasnienie w mailu, jednak nic mi nie odpisano... ciekawostka: fajnego yorka maja w agnecji taki slodziutki psiaczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez slyszałam ze ten konkurs nie jest juz taki super... no ale w koncu jest on dosc glosny i napewno zjawi sie tam dosc duzo przedstawicieli najleprzych w polsce (i nie tylko:D) agencji.. Wiec moim zdaniem warto!!!:) Ale nie wiem wsumie t sie nie znam:P A wiecie jakbys sie nie zgodzila isc \"gdzies tam\" z biznesmenami to przeciez nie beda zmuszac.. dobraa wola:P A co z tym idzie kasaa.. No ale to tylko moje przemyslenia :P Piszcie co sadzicie o tym ! Buźka:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie tak sie zastanawiam czy np pozytywne myslenie upor i dazenie do celu cokolwiek da w modelingu.. przeciez jak ktos np 170cm albo ponad 90 w biodrach to nie ma szans takie realia i tyle.. a taka Kate Moss czy Devon Aoki to sie zdazaja baaaardzo rzadko.. i tak sie zastanawiam czy w ogole jest jakis sens szczerze mowiac to jak sie do mnie w ogole odezwa z tego new age to bede w ogromnym szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynylol
A jaka macie cere?? strasznie mnie ciekawi jak dbacie o cere. Z natury macie skóre normalna?? bo wszystkie modelki maja idealna cere. Dolujace:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×