Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość 17
hejka dziewczyny...sorki że dopiero teraz ale kończe późno lekcje i jeszcze musiałam śmignąć na angielski..no a później na aerobic:/ znaczy ja nie wiem za bardzo... o co chcecie to pytajcie:P ale tak-w Model plus jest dużo pracy-nawet dzisiaj chcieli zebym przyjechała bo mam zlecenie do Avonu(ale mam strasznie dużo klasówek w tym tyg)-odmówiłam więc....nawet jeśli sie nie ma zleceń(ale to bardzo żadko sie zdaża-oj bardzo żadko)to dzwonia chociaż zapytać sie jak sie miewasz,kiedy masz jakiś wolny czas itp. atmosfera tam jest bardzo miła(kocham tych ludzi) nie owijaja Ci w bawełne-jak sie im coś nie podoba mówią ci wprost-ale tak że nie czujesz sie jakoś "gorzej"...agencja wysyła dużo dziewczyn za granice,dbają o interesy każdej modelki tak samo(nie mają jakiś swoich "top-pupilków") Wymagania wiadomo też są-jak w każdej renomowanej agencji...ale nic nie trzeba brac dosłownie do siebie bo np. ludzie z agencji jak masz jakiś problem-mówisz i juz jest wszystko ok...nie wiem co więcej chcecie wiedzieć...jak coś to sie pytajcie tylko że ja będe raczej odpisywać wieczorami bo dopiero wtedy wracam do domciu buziaki dla was wszystkich Ps.MILKA-CO Z TOBĄ????GDZIE SIE SZLAJASZ CO?:)JA TU SIE CHCE ZAPYTAC CO Z TĄ DIETKO CZY BEZ JOJO A CIEBIE NIE MA-foch!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
esetellaa wyslalam ci maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do meggaan jak narazie nic nie doszlo:-( do 17 a jesli chodzi o pieniadz.. mowilas kiedys ze na poczatku trzeba troche zainwestowac, a pozniej, jak to naprawde jest, jakie sa stawki i za co..? kurcze jak tak sobie czytam co piszesz to straaaasznie marzy mi sie m+ no ale nie jestem jedyna:p i tak jeden glosik mi mowi \"nie masz szans\" a 2 \"sporbuj\".. no i probowac bede.. tylko zobaczymy z jakim rezultatem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co chodzi z tym pozowaniem za portfolio i gdzie mozna sie na takie cos zalapac..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
hej! słuchaj w każdej agencji jest tak że najpierw trzeba troszke kaski wyłożyć od siebie...wiesz-nikt ci nie sponsoruje wyjazdów do warszawy a podczas jak robisz sobie portfolio masz bezpłatne(dla ciebie) sesje...stawki w polsce są niskie dlatego najlepiej modelki pracują za granicą...wszystko zależy od agencji i klijenta..ja-jak ci mówie nie narzekam:p a co do tych głosików to ja jestem za tym drugim-"spróbuj"! CO CI SZKODZI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no probuje tylko narazie to zrzucic te centymetry w bioderkach, tylko moze byc z tym duuuuzy problem.. ma ktos jakies extra skuteczne sposoby.. no dobra nie musza byc extra, poprostu sposoby..? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwiczenia przede wszystkim
sama dietka bez ćwiczeń wiele nie da:-oRuch to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
heja tak czytam wasze posty powiem wam , że też się interesuję modelingiem byłam na konkursie hook faschion look 2006 robili laskom fotki takie zwykłe a potem w bikinii mają się kontaktować w tym tygodniu no ciekawe jak to będzie któaś z was byłą może na tym konkursie aha jestem ze Szczecina.. też szukam jakiejś dobrej agencji ale niesety w Szn nic ciekawego nie ma . Mam kilka propozycji na fotki ale tylko sesja fotki za pozowanie nic więcej..hmm i co tu wymyśleć A tak wogle witam wszystkie :)heh..chyba mnie przyjmiecie do dyskusjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj szyszunia16
pewnie,że przyjmiemy Cię do dyskusji:-) pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj szyszunia16 jak ciekawe to propozycje to zawsze cos.. trzymam ciuki zeby Tobie tez sie poszczescilo.. ja mam w planach jechac na casting do hook do poznania 9.04, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.. najpierw treze trosze nad soba popracowac.. mam dodatkowa motywacje:P znalazlam piekne spodenki w sklepie i ale postanowialm sobie ze kupie je dopiero jak wejde w rozmiar mniejszy.. wiec sie jeszcze bardziej teraz pilnuje.. co myslicie o tymbarkach fit..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyszuniu.. ja nie mieszkam w Szczecinie ale mam najbliżej do niego z tych wszystkich dużych miast..:P Nom więc sluchaj wcale nie myśle że w Szczecinie nie ma dobrych agencji.. Moim zdaniem Ml Studio jest bardzo dobrą agencją i naprawde dziewczyny z tych agencji wyjeżdżają bardzo często za granice:) Jedna dzewczyna z ktorą rozmawiałam z tej właśnie agencji ma 15 lat, a była już w Korei i brała udział w wielu pokazach oraz sesjach, w czerwcu znowu jedzie.. Więc osobiście uważam że jest bardzo dobra agencja, może nie aż taka duża jak Model Plus czy D\'vision, ale jest ona nowa i szybka sie rozwija:) Wiec może byś najpierw tu spróbowała jakby nie wyszło z Hook?? Strasznie reklamuje tą agencje ale jakoś tak strasznie mi się ona spodobała:):) Osobiście sama już wysłałam zdjęcia do tej agencji i mi odpisali żebym przyjechała się pokazać :D I mam nadzieję że coś z tego będzie, pojade tak gdzieś koło kwietnia/maja jak juz bedzie cieplutko:) A co do hook faschion look 2006 to też miałam pojechać do Szczecina ale jakoś całkowicie otym zapomniałam:(:( Szkoda że mam do Szczecina aż 150 km.. Ale cóz :P Trudno się mówi :P Trzeba cierpieć jak chce się do czegoś w życiu dojść :D:D:P Pozdrawiam:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella co do tymbarków fit.. to nie stety wogole mi one jakoś nie idą..:P Nie smakują mi i dlatego ich nie pije :P Ale dużo moich koleżanek je uwielbiaa.. więc może tylko ja jestem troszke dziwna :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
myślę , że to ściema.. ogólnie uważam, że modelki powinny być z naury szczupłe rozumiem jak ktoś ma rozmiar 38 i chcę spaść do 36 ale nie rozumiem ludzi którzy na siłę prubują schudnąć;P no hmm a do tymbarkó i tak to przecież barwniki i wogle chyba lepsza jest woda niegazowana któej nie lubię:) heh albo sok z marchwii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
heja a o co chodzi z tymbarkiem?? jakaś nowa dietka?:P och zycie cięzkie jest ..musze sie iść uczyć buźka dziewczyny*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi tymbarkami to chodzilo mi o to ze zabijaja uczucie glodu i jakos tak na mnie dzialaja, tzn nie chce mi sie jesc a czy pomagaja w schudnieciu to sie okaze.. jak sie cwiczy pilates..? do 17 ehh ta nauka.. ja juz mam dosyc, nie ma to jak klasa maturalna.. blee caluski:+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewa na plus
wiecie co mnie zastanawie jedno czy jak one sie tak odchudzaja, bo napewno sie odchudzaja to ciekawe jak tam ich sprawy kobiece,tzn okres i w ogole, wiadomo wszem i wobec ze kobety ktore sie odchudzaja(nie wszystkie)maja problemy z okresem,chodzi mi o te ktore odchudzaja sie intensywnie i ich waga spada ponizej normy jaka jest w obliczeniach BMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliia17
nom ja wlasnie sie odchudzalam ... waze mniej niz powinnam ale mialam schudnac 4 cm w biodrach... zanikla mi miesiaczka..;/ a ja zrzucilam niecale 2 cm:(:( i po co mi to bylo??;/ cwicze i cwicze i nic .. nie mam pojecia co moge zrobic zeby to zrzucic;/ dziewczynkki:P moze wy macie jakies pomysly??:) bylabym wam wdzieczna:):* dobranocki:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
co do bioder i pupci kiedyś był taki artykuł w galmour na ten temat , przytocze fragment: Jeśli masz tylko... miesiąc Trening. -Nawet sama Heidi Klum ma problemy z sylwetką. W tym roku przyszła do mnie przed pokazem Victoria's Secret (najbardziej znana marka produkująca bieliznę)- mówi trener David Kirsh - Trzeba stawić czoła prawdzie: jeśli nosisz na sobie tylko stanik i majtki z piórek, na pewno nie ma miejsca na zbędne centymetry- mówi Kirsh. Dla Heidi opracował specjalny plan treningu, który opierał sie na codziennym wykonywaniu ćwiczeń przez pótorej godziny. Połączył intensywne treningi siłowe z ćwiczeniami kardio przyśpieszającymi spalanie tkanki tłuszczowej. Na dwa tygodnie przed pokazem David włączył do tego treningu czterdziestominutowy bieg na bieżni trzy razy w tygodniu. Głównym zamierzeniem trenera było wyszczuplenie bioder i ujędrnienie pośladków modelki, do tego doprowadził m.in dzięki przysiadom i chodzeniu na stepperze. - Wszystkie ćwiczenia Heidi wykonywała z 4krotnym powtórzeniem. Kiedy powtarzasz trening każdej grupy mięśni podczas ćwiczeń, możesz stracić 5-8% tkanki tłuszczowej w ciągu miesiąca- podpowiada David Kirsh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Wogóle co do jakiś ćwiczeń, to jeśli już chodzicie do fitness klubu i jest tam dość duży wybór zajęć wrato porozmawiać z instruktorami i oni chętnie doradzą jakie ćwiczenia areobowe lub siłowe pomogą osiągnąć Wasz cel. Moja młodsza kuzynka swojego czasu miała zbędne kg, zaczeła chodzić na aeorobic wsumie była tam 6dni w tyg no ale pomimo tego po kilku miesiącach nie był efektów aż do momentu jak porozmawiała z trenerem który polecił jej ćwiczenia. Zaczeła zamiast na aerobic chodzić na fit-boks (ćwiczenia wytrzymałościowe bardzo intensywne z elementami boksu) oraz na spining (szybka jazda w rytm muzyki na rowerze stacjonarnym + ćwiczenia na brzuch i ramiona podczas jazdy, jeździ sie non stop przez 1h) i do tego doszło bieganie na bieżni. W przeciągu z 3-4miesięcy z rozm. L przeskoczyła na S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
hmm może to i jest dobre:) no ale i pewnie kosztowne i trochę wysiłkku wymaga ja chodzę na taniec towarzyski codziennie wieczorem robię brzuszki i czasem bassen w skzole figurę mam ok :) ale pewnie jak bym miałą zgłosić się do jakieś agencji to głódówkę bym robiłą nie jadłąbym przez np.2 dni heh a tak wogle ostatnio tak prubowałam + tabletki po któych nie czujesz głodu ale ściema i tak byłam głodna + cherbatka odchudzająca i w sumie nie wiem czy coś schudłam;PHEHprzynajmiej sadło nie wisiało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
kaka16 ml studio może i dobra miałam tam wykonywaną sesje zdjęciową 1 w życiu Pani Lipiejko zaproponowałą ale coś dalej współpracy nawiązać nie chciała.. a poza tą agencją ni więcej nie ma tak szczerze to bym chętnie do wawy się przejechała ale mamuśka nażeka , że ciągle coś kombinuję byłam już tam z nią na wybora miss polski nastolatek za bardzo się nie przygotowaliśmy..i buu tak wyszło:P szkoda ale wawa jest piękna:) tego nie żałuję w ciągu 2 dni wszystkie naj fajniejsze miejsca zwiedziłam:) teraz bym chętnie pochodziła tam po agencjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
Meggan -> Witam, hihi. :) Ja mam za sobą kilka sesji zdjęciowych, ale niepłatnych. Po prostu na zasadzie "zdjęcia za pozowaniee". :) Ale to mi odpowiada, bo ja i tak nie nastawiam się i nigdy nie nastawiałam się na karierę w zawodzie fotomodelki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
poprostu szukasz fotografó z swojego miasta gadasz z nimi i się dogadujesz :) ja mam chyba z 3 w najbliższym czasie hhe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.. no tylko ja mieszkam w malym miescie i u mnie to by raczej nie wypalilo:/ no ale cos trzeba poszukac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam pytanko..? robila sobie ktoras dietke kopenhaska..? jak tam na niej jest..? mozna normalnie funkcjonowac..? jakies problemy w koncentracji itp..? napiszcie all co wiecie o tej dietce caluski:+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już było patrz w góre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
uff właśnie wróciłam z basenu :) a w weekendzik planuje lekką głodówke tj. soczki marchewkowe, woda, owoce i obiadzik jakis bo nie wytrzymam :P i cwicze! A jak bedzie sucho to wskakuje na rower! Dosyć tego pięknego lenistwa! P.s wiecie slyszalam o niezlym sposobie na motywacje :D Trzeba zrobic sobie zdjecie w chwili kiedy wazymy najwiecej (np ja teraz :P) i wypiac brzuchol, i te zdjecie powiescic na lodowce zeby bylo motywacją do schudniecia:P ciekawe czy pomaga?! Estella tak jak juz ktoś napisał o kopenhaskiej bylo juz duzo kilka stron wczesniej :) 17 jak tam praca? Kolejne ciekawe zlecenia? a co reszta porabia? No chyba nie uczycie sie co??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×