Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko moment

JAKIS PROGRAM DO SCIAGANIA FILMOW ZA DARMO!!!

Polecane posty

Gość Tunek
Ostatnio przerzuciłem się na http://www.filefox.pl O wiele szybciej pobiera filmy niż przy pomocy programów. Daje możliwość pobieranie z dużej liczby miejsc - a to jest bardzo wygodne. Moi znajomi też właśnie przerzucili się z programów, które zamulały im kompa na filefox.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym wam polecić, zamiast korzystania z programów do ściągania, które zajmują miejsce i spowalniają komputer, taką stronkę Filefox.pl. Stamtąd można pobrać szybko film dobrej jakości w sumie za niewielką opłatą. Opłaca się trochę zainwestować za dobry transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSTRZEŻENIE
uwaga !!! laski właśnie się dowiedziałam że nawet zwykłe tabletki antykoncepcyjne mają także działanie poronne o czym się z przyczyn marketingowych nie mówi, nie wierzycie to wpiszcie to w wyszukiwarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIEM CO MÓWIE WIEC ZAUFAJ
hej ludzie, mam wam coś do powiedzenia: bóg kocha was tak, jak nikt nigdy nie będzie was kochał, jego miłość to najlepsze co wam się mogło przytrafić choć może nienawidzicie swojego życia, ale uwierzcie, to nie ma nic wspólnego z nim, on jest doskonały i jego miłość też, jeśli jesteś daleko od jezusa, wróć, jeszcze wszystko się da poukładać, uwierz w cud, oddaj wszystko bogu !! ja go doświadczyłam osobiście, jezus czeka, zawsze cię kochał, nigdy nie przestał, rozumiesz? nigdy !! jego miłość da radę zniszczyć cały twój ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×