Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość serio

czy kulki pomagają????

Polecane posty

Gość maya luana
ja rowniez uwazam, ze kuleczki to fajna sprawa.mozna wykorzystac je w zabawie erotycznej jak rowniez pomagaja w cwiczeniach miesni pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafnee
po porodzie odczuwałam mniejszą przyjemność, bo moja córcia urodziła się konkretnych gabarytów i pewne zmiany wewnątrz zostawiła:) prawdą jest, że pochwa jest narządem elastycznym, jednak (po rozmowach z innymi mamami) na palcach jednej ręki mogę policzyć szczęściary, które po porodzie nie miały wrażenia, że są "tam" luźniejsze. w trakcie stosunku jest to odczuwalne dla obu stron. warto dla siebie samej i jakości współżycia postarać się o większą elastyczność ścianek pochwy. doskonałym ćwiczeniem jest wstrzymywanie strumienia podczas oddawania moczu, podobnie działają ćwiczenia z kulkami. żeby były efekty, trzeba ćwiczyć regularnie i przez dłuższy okres, nie od razu czuć różnicę. kulki mają jeszcze jedną zaletę, zwłaszcza dla kobiet o niskim temperamencie. jeśli nosi się je w ciągu dnia, podczas wykonywania różnych czynności, pobudzają. wrażliwsze panie mogą nawet osiągnąć orgazm. ponadto można ich z powodzeniem używać podczas stosunku z partnerem, oczywiście jeśli obie strony to akceptują. nie przeszkadzają we wprowadzeniu członka do pochwy, jest tam nadal wystarczająco dużo miejsca:) wibracje spowodowane poruszaniem biodrami podczas stosunku stanowią dodatkową stymulację. mężczyźnie podobno też jest przyjemnie (przynajmniej mój partner bardzo lubi, kiedy mam je w środku). mnie najbardziej wtedy odpowiada pozycja na krześle, kiedy ja jestem na górze, bo kulki wtedy bardzo odczuwalnie wibrują. polecam wszystkim paniom, nie dlatego, żeby dać zarobić sexshopom, ale dlatego, że sprawdziłam na sobie i naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalalala
Dafne (lub ktos kto ich uzywa) czy mozesz mi doradzic jaki rodzaj kulek jest najlepszy? Przegladam stronki i nie mam pojecia,ktore wybrac : metalowe,silikonowe,ksztalt typowej kulki czy inny? Jaka jest roznica miedzy nimi,poza cena? Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurek_P1
Mojej żonie pomogły i do dziś są fajnym gadżetem w nocnych igraszkach. Do tego doszło jeszcze jajko z wibrą. Jest dosyć ciekawie. Ma wyćwiczone mięśnie pochwy dosyć mocno więc jak mnie nieraz ściśnie to nieźle czuć. I to uwielbiam. Polecam drogim paniom by tych kulek nie traktowały jako jedyne ćwiczenie ale ... dodatek do nich. Chodzenie z nimi po parku jest ... hmm... dosyć ciekawe ale na pewno nie widać tego na zewnątrz... No chyba że któraś założy mini i stringi :D . Gu Gu ma racje skoro ich używa. Jedno mnie zastanawia... kulki i penis w tym samym czasie... Musisz być nieźle rozciągnięta w środku :) . Muszę spróbować takiego eksperymentu choć wydaje to mi się wykonalne, bo jak jestem w środku to ciasne jest tylko wejście pochwy ale dalej to jest w miarę luźno. Mit... powinnaś już słownie pie...szyć skoro fizycznie nie możesz. Ty moherowy berecie ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurek_P1
Dodam tylko że żona jest po dwóch porodach z czego ostatni był przez CC (mam bliźniaczki). W sumie 3 córki... Cudowne i słodziutkie. Nawet ta najstarsza potrafi być słodka... jak coś chce. Ech... 10lat a już się uczy jak wykorzystać faceta (akurat ojca) do swoich celów. Bez podtekstów erotycznych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
ciężarki, kulki, schowek na buty sobie od razu zróbcie. Tylko uwazajcie żeby wam jelita nie wyleciały przy okazji. Niech żyje cesarka-bardziej ludzka metoda rodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyra02
ja chyba sobie zrobie cesarke...Nie chce miec 'rekawa czarnoksieznika'.duza jest po tym blizna? po cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i masz teraz
mi pomogły, ale nosiłam je ze względu na nietrzymanie moczu po ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
ja mam bliznę poprzeczną , ok. 10 cm długą, wkurwia mnie ale wolę to niż wiadro między nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że dalej panują stereotypy dotyczące wiader po porodzie siłami natury. Chyba w większości przypadków wymyślają je kobiety, które nigdy tak nie rodziły, mają kompleks blizny na podbrzuszu i chcą go sobie zrównoważyć. Owszem, może i się poszerza, ale nie wszystkim. Niech każdy sobie rodzi jak chce, ale jeśli nie ma zielonego pojęcia niech autorytatywnie nie stwierdza, że poród siłami natury prowadzi do powstania wiadra. Dużo kobiet rodzi 3-kg dzieci i to też przekłada się na szybszy powrót do kondycji niż w przypadku 3,5-4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelam czytac i troche mnie rozbawilo:) dlaczego na tego typu tematach zbiera sie grono kobiet ktore usilnie staraja sie przetlumaczyc wszytkim ze pochwa wraca do rozmiaru sprzed:) w literaturze fachowej, poradnichach, czasopismach - no doslownie wszedzie pisza ze pochwa juz nigdy taka sama nie bedzie po naturalnym.. poza tym podczas ciazy bylam u 3 lekarzy ( mialam 2 prowadzacych).. i kazdy z nich powiedzial ze jest to naturalne ze staje sie szersza, ze oczywiscie - w pologu sie \"kurczy\", jednak jak przed porodem bedzie tylko po ewentualnej plastyce.. po co wprowadzac w blad?? chociaz domyslam sie ze wiekszosc tego nie robi swiadomie bo poprostu zapomina sie ( po dlugiej abstynencji w pologu) jaka ta pochwa byla.. w kazdym razie partner pewnie nie zapomina:) ale co ma powiedziec? \"tak kochanie jestes odrobine szersza, ale jest ok\"?? i tym samym zasiac w glowie kobiety ziarenko zwatpienia we wlasna atrakcyjnosc ( jesli \"rozmiar\" pochwy w takich kategoriach mozna zamknac)?? i na marginesie - cwiczenia tego stanu rzeczy niestety nie zmienia - chocby sie cwiczylo 24 na dobe.. niestety takie moje zdanie..i zdanie kilku lekarzy:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo lucky - wlasnie przeczytalam po fakcie Twoja wypowiedz:) wierz mi - kompleksu blizny na podbrzuszu nie mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghththtgj
a czy ginekolog moze rozjechacpochwe jak wkłada tam narzedzia które ledwo sie mieszcza i z wielkim trudem wchodza niestety na takiego debila trafiałm. Pewnie ma małego ptaszka albo przeprowadzał mnustwo aborcji skoro taki jest agresywny wobec kobiet to badanie było bardzo bolesne nigdy zaden inny ginekolog/zka tak duzym wziernikiem mnie nie badała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luckylady popieram w 100% ja po porodzie wyszlam bez najmniejszej blizny :) a jak mialabym wybor to wolalabym taka na dole niz na brzuchu do konca zycia ja naleze do tych kobiet ktore jedna z Was pisala ze moze policzyc na palcach jednej reki :) serio, nie czuje zadnej zmiany, nie zmienilam tamponow na wieksze, moj maz tez nigdy mi nie powiedzial ze jest inaczej poza tym w mojej rodzinie malzenstwo zartowalo ostatnio ze po porodzie przezyli drugie rozdziewiczanie bo lekarz waska zszył :) wiec chyba po cieciu i szyciu nie jest tak zle ;) mi pomogly cwiczenia ktore pokazala polozna, do robienia zaraz po porodzie, polegalo na takim uciskaniu brzucha w jednym miejscu i tak jakby podciaganiu reki, ze niby macica miala szybciej wrocic do siebie do tego udawanie ze wstrzymuje sie siku :) cwiczylam i moze to pomoglo troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owocowa uwierz mi ze gdybym byla szersza czulabym to, to jest czesc mojego ciala chybia wiedzialabym o tym no nie?? :-D a jak juz wspomnialam nawet tamponow nie zmienilam na wieksze, bo nie maja szans, wiec gdyby bylo tak jak mowisz moglabym zmienic sobie spokojnie tampony na 2 rozmiary wieksze a tak nie jest i chyba to ja wiem ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok w takim razie lekarze sie myla, pisma specjalistyczne sie myla, autorzy ksiazek sie myla:) a na kafeterii same wyjatki - waskie pochwy nierozciagniete nietkniete i niezmienione:) spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnosnie rozmiaru tamponow to nie wklada sie tym wiekszego im wieksza pochwa:) tylko rozmiar dopasowuje sie do wielkosci krwawienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa: dlaczego na tego typu tematach zbiera sie grono kobiet ktore usilnie staraja sie przetlumaczyc wszytkim ze pochwa wraca do rozmiaru sprzed Dlatego, że zbiera się grono teoretyzujących kobiet, które starają się wszystkim przetłumaczyć, że można liczyć wyłącznie na wiadro. To dopiero jest zabawne. OK. Nie każdy musi mieć kompleksy z powodu blizn i wyglądu brzucha po cesarce, bo często takich śladów nie widać, a nawet jak widać, nie ma sensu się rozczulać, jednak pierwsze co mi przychodzi na myśl jak czytam, że kobieta po CC wspomina o wiadrach u tych po porodzie siłami natury, to całkowity brak kompetencji. A lekarze mówią to czego się nauczyli na studiach i się asekurują. Często jak badają wcale na pierwszy rzut oka nie widzą, czy kobieta rodziła, czy nie - u niektórych kobiet tego po prostu nie widać, bo naturalnie były tak wąskie, że nadal mierzą się kategoriami wąskości. Prędzej widać natomiast po kształcie szyjki, choć to też nie jest reguła. A widok szyjki ma się nijak do satysfakcji z seksu. Owszem, zdarza się, i nie są to odosobnione przypadki, że część wagin po porodach siłami naturalnymi wygląda jak u kobiet, które nigdy nie rodziły - podobnie jak ze skórą na brzuchu. Kto uważa inaczej ma zbyt małe doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa: na kafeterii nie ma samych wyjątków. Takie tematy już były i pojawiały się dziewczyny, które zauważyły różnicę, ale też takie, które jej absolutnie nie odnotowały. To logiczne, że zaprzeczą, że z waginy zawsze zrobi się wiadro, skoro faktycznie pozostały wąskie. Poza tym, nie chcę dyskredytować kobiet, które są szersze. Teraz to już nie problem poddać się plastyce, w razie potrzeby. Trzeba tylko chcieć. I wyjdzie na to samo. Ja bym tak zrobiła, jakby mi przeszkadzało, bo rozumiem, że to może być problem. Choć pewnie rzadziej niż się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litości spokojnie
hej, panienki :) urodział 4 kg :) w postaci mojego dzidziusia i nie jestem za luźna, zero zmian, przesadzacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurcze ja też się spodziewałam leja po bombie, a tu nic :o Tzn była szersza na początku, nie ma się co oszukiwać, ale myśmy zaczęli współżycie 2 tygodnie po porodzie, po 4 tygodniach to ja nie zauważałam różnicy w stosunku do stanu "przed". A mąż też chyba nie narzeka na brak bodźców, bo "dojście" na szczyt nie zajmuje mu więcej czasu niż przed porodem, erekcja nie zanika po wejściu do pochwy, a tak byłoby gdyby siusiakowi było luźno... Zresztą - pipki suwmiarką mi mąż nie mierzył, a skoro żadne z nas nie czuje różnicy to po co sobie wmawiać problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pochwa po porodzie się
rozciąga i już nigdy nie będzie taka, jak przed porodem. A faceci żonie/partnerce mówią, że nie ma różnicy a wieczorem do burdelu na seks z wąską pipą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacan
Stożki dopochowe pomagają w ćwiczeniach mięśni Kegla i powrocie do formy po porodzie. Polecam Aquaflex. Więcej na : www.aquaflex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stork
Stożki dopochowe Aquaflex pomagają w ćwiczeniach mięśni dna miednicy - mięśni Kegla. Więcej na : www.aquaflex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roqq
A czy wam nie przychodzi do głowy, że istnieją tu róznice osobnicze? Niektóre z was mają wiadro i przed porodem, i po. Inne są ciasne nawet po kilku porodach. Niech każda zajmie się sobą i nie uogólnia. Co do kulek, to świetna zabawka i z wielką przyjemnocią ją z moją partnerką stosujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacan
Stożki dopochwowe Aquaflex pomagają w ćwiczeniach mięśni Kegla (mięśni dna miednicy). Więcej na www.aquaflex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię probowac
Co za babsaka sie wypowiadaja na tym forum! jak nie probowalas, to nie pisz! po co w ogole wchodzisz na takie forum i robisz zamieszanie? Chyba ze jestes jakims "poslancem" np. sw.jehowy i masz w tym pouczaniu misje, bo nie wiem jakie moze byc inne wytlumaczenie?! Z MOJEGO KROTKIEGO DOSWIADCZENIA- bo dzisiaj pierwszy raz bawilismy sie kulkami- stwierdzam, ze nie wiedzialam do konca jakie jest ich zastosowanie, dlatego przeszukuje internet...myslalam, ze maja dostarczac przyjemnosc... ale Przyjemnosc podczas seksu nie jest bardzo intensywna- wkladanie i wyjmowanie mila gra wstepna, delikatnie pobudza, ale nie daje szans na orgazm. Mozliwy jest STOSUNEK Z KULKAMI W SRODKU!(nie probowalas nie pisz)-mimo obaw nie wbijaja sie wewnatrz-moze odrobine poteguja przyjemnosc faceta i moja. (moze odrobine-tylko tyle:)) A co do CWICZEN MIESNI KEGLA, to jeszcze nie wiem-spróbuję je ponosic wewnatrz przez kilka dni i sprawdze. jedno wiem, ze napewno nie spowoduja orgazmu od samego noszenia, bo kompletnie ich tam nie czuje,nawet tego wibrowania... byc moze beda przypominac o zaciskaniu miesni i w ten sposob pomoga?:) A jak czytam na stronkach sprzedajacych, ze daja niesamowita przyjemnosc(ORGAZM:)) podczas chodzenia, same cwiczą mięśnie itp. to już po pierwszym razie mogę stwierdzic, ze to tylko reklama, ewentualnie ze trzeba czasu zeby odnalezc w nich te cudowne mozliwosci:) Pocwicze i jesli za jakis czas zmienie zdanie, to napewno wroce na to forum i sie pochwale osiagnieciami, jeslii nie, to znaczy ze nie ma efektow i kulki trafily na dno szuflady z gadzetami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×