Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszaq

microgynon

Polecane posty

Gość myszaq

Hello:) dziewczyny czy któraś z was tak miała że przy pierwszym opakowaniu tabsów miałyście taki stan podgorączkowy?? wczesniej brałam Logest i nie miałam żadnych takich dziwnych rzeczy a teraz jestem na pierwszym opakowaniu po zmianie na Microgynon i od pierwszej tabletki mam zazwyczaj tak 37,1-2 stopni goraczki a pozatym to nic mi się nie dzieje a przynajmniej nie zauważyłam:( więc chciałabym wiedzieć czy ktoś mial coś podobnego niekoniecznie z tymi tabsami:) pozdrawiam i dzięki z góry za odpowiedź:) cmoks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_
Ja tak miałam na pewno przy pierwszym opakowaniu Micro, przez pierwszych kilka dni. Możliwe, że później też, ale o tym nie wiedziałam bo sobie nie mierzyłam temp. :) Ale tak jakoś niedawno miałam ok. 37 przez jakieś 3 dni, nawet z ciążą mi się skojarzyło brrrr. Myślę że to może mieć jakiś związek z pigułami, w końcu one robią z nami różne rzeczy... pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaq
do m: a powiedz mi dlugo je juz bierzesz?? i czy dobrze na ciebie działają?? w sensie czy nie masz skutkow ubocznych żadnych?? nie przytyłaś?? bo tego to sie najbardziej boję:) hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_
biorę od końca lipca/początku sierpnia na początku było OK (jedynie problem z łydkami), ostatnio zaczęło się coś chrzanić... nie, nie przytyłam ani trochę (ale to może jest związane z typem hormonalnym kobiety - estrogenny/androgenny - jak masz utyć w ciąży to i na pigułkach utyjesz), zresztą ja w ogóle nie mam skłonności do tycia. ale ostatnio mam powiększony brzuch (napuchnięty taki) ostatnio skutki uboczne: od mdłości aż po bóle podbrzusza jak przy okresie :( właściwie już nie biorę Micro, lekarz zmienił mi na Novynette - ostatnie Micro wzięłam w niedzielę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorąc akieklwiek tabetki antykoncepcynje ma siępodwyższoną temperaturę do 37 to normalne. ja brałam ponad 2 lata i ciągla taką miałam spytaj gienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonnie blue
To chyba ma zwiazek z progesteronem. Bo ja np. w poniedzialek zaczelam brac hormony po miesiecznej przerwie i juz wczoraj miala 36.9 (zazwyczaj mam 36.4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×