Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Gość Tinker Bell

hey! czy ktoras z was dotrzyma mi towarzystwa na tym forum przez nastepone 8 miesiecy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlag
CZESC! ja Ci dotrzymam! mam termin na 14 pazdziernika, a TY? Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izonka1
Cześć:) a ja tez mam termin na październik - konkretnie na 3 :) jeeeeju i jak sobie pomysle ileż to jeszcze czasu pozostało by zobaczyć mojego dzidziola to mnie skręca:) Jak w ogóle się czujecie ? hmmm bo ja poprostu okropnie poranne mdlości mnie zabijają:) muszę cichutko się zachowywać w kibelku w pracy a niebardzo mi to wychodzi :(((( buuuu kiedy się skończą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlag
Witam! Ja nie mam w ogole mdlosci (odpukac, zebym ich nie wywolala) ;-) Mam za to baaaardzo duzy apatet, moglabym na okraglo tylko jesc i jesc! Czy jeszcze sie ktos do nas dolaczy, tzn do Mam pazdziernikowych? Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Medluje sie mama zaplanowana na 23 pazdziernika ;) Dowiedzialam sie kilka dni temu, ale i tak przeczuwalam, iz jestem w ciazy.. Widzialam juz fasolke na usg ,)))))) ehhhhh,,, za 3 tyg idziemy z tatusiem na wizyte i wtedy zobaczymy raczki i nozki.. Byc matka to wspaniale uczucie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mych
Nie chce was straszyc ale bądzcie ostrozne... Jeszcze 3 dni temu ucieszyłam sie na widok tego tematu, a w ten sam dzien wieczorem wylądowalam w szpitalu - poroniłam w 7/8 tygodniu Prawdopodobnie waszym malenstwom biją juz serduszka - zazdroszczę ale tez życze zebyscie sie trzymały tu do konca i dbały o siebie by pierwsze usg było dla was szczesliwszą chwilą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja również na październik :) Termina z @ mam na 5-tego ale z usg na 14 - poniewaz owulacje w tym cyklu mialam bardzo późno więc chyba termin z 14-go będzie dobry :) Bylam już na pierwszym usg w zeszły czwartek ( 8 tydziń ciąży) no i widziałam bijące serduszko mojej dzidzi !!!! Tak się ciesze !! A tak poza tym mdłości mam, ale na szczęście nie wymiotuje no i bardzo wrażliwe mam piersi :) Pozdrawiam Was cieplutko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! (witaj Etkapetka!!!) ja mam termin na 11 pazdziernika. co do mdłości to raz je mam raz niemam, czasami mam niebywały apetyt i wcinam obiadek.....aż nagle czuję okropny wstręt i czuję że mi niedobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlag
Witam !!! Wlasnie zauwazylam, ze koleznaka Tinger Bill zalozylam 2 strony z terminem pazdziernika i niektore z nas wpisuja sie tam a niektore tu, spotkajmy sie wszystkie na jednej :) Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Spotykamy sie od dzis na tej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam termin
na 19 pazndziernika, i to prawie w moje wlasne urodziny :), jestem baaaaardzo szczesliwa, bo to moje pierwsze malenstwo, ale niestety mam takie mdlosci, ze mnie skreca, i chodze jak pijana po domu... tez juz sie nie moge doczekac kiedy ujrze moje malenstwo, w poniedzialek bylam u ginekologa i widzialam poraz pierwszy malenkie bijace serduszko!!! To byl dla mnie cud!!! Takie male a juz bije...Pozdrawiam wszystkie mamusie, ktore maja termin na pazdziernik i nie tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa
Powiedzcie mi jeszcze dziewczyny, czy miala ktoras z was takie brazowe uplawy?? Bo ja jestem w 7 tygodniu ciazy i nie wiem czy to jest cos powaznego czy nie, a u ginekologa bylam 2 dni temu na usg i jeszcze nie mialam takich uplawow, maz mowi, ze to nic zlego, zebym sie nie przejmowala, ale ja wole byc pewna...prosze powiedzcie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skoro spotykamy się teraz na tej stronie to wpisze się jeszcze raz :) Ja mam termin na 12 października czyli na rocznicę naszych zaręczyn :) Fajnie by było gdyby dzidzia urodziła się dokładnie tego dnia. Pozdrawiam pażdziernikowe mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia30
Witam wszystkie październikowe mamy!!! Ja również mam termin na ten piękny miesiąc październik i będzie to według lekarza 14. Nietetyn w 7 tygodniu zaczełam krwawic no i wylądowałam na dwutygodniowym chorobowym. Mam nadzieje że bedzie wszystko ok z moim dzidzi i ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Ja mam wizyte teraz w srode i bardzo sie boje. Dwa tygodnie temu widzialam bijące serduszko mojego skarba i mam nadzieje że nadal bije (moją pierwszą ciąże straciłam :( dlatego tak bardzo sie boje). No i na nieszczęście dziś miałam stłuczke - mam strasznego pecha. Mam nadzije że to mojemu skarbowi nie zaszkodziło!! Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki - musi być dobrze !! ❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Ja mam wizyte teraz w srode i bardzo sie boje. Dwa tygodnie temu widzialam bijące serduszko mojego skarba i mam nadzieje że nadal bije (moją pierwszą ciąże straciłam :( dlatego tak bardzo sie boje). No i na nieszczęście dziś miałam stłuczke - mam strasznego pecha. Mam nadzije że to mojemu skarbowi nie zaszkodziło!! Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki - musi być dobrze !! ❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimbla
Witam wszystkie mamy, ja mam termin na 8 pażdziernika. Tydzień temu byłam na usg. Na kolejną wizytę idę za dwa tygodnie. Źle się czuję, ale jestem szczęśliwa. Biorę duphaston na podtrzymanie ciąży i mam nadzieję, że będzie ok. Jestem na zwolnieniu i trochę się nudzę, ale w sumie jestem pełna nadziei. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Nimbla : ja również biore duphaston .... a u ciebie jaka jest przyczyna, że bierzesz ten lek ?? Bo ja jak już wcześniej napisałam straciłam moja pierwszą ciąże :( No i teraz mam straszne mdłości - nic nie moge robić. A poza ty to chyba ok 🌻 No i również jestem pełna nadzieji !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Termin mam na 14 października, ogólnie czuję się dobrze, schudłam nawet 3 kilo bo raczej nie mam apetytu. Z jakich miast jesteście dziewczyny? Ja reprezentuję Kraków- pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinker
Warszawa przepraszam za te podwojne tematy, ale na o2 to normalne :( ze sie czasmi cos dubluje- no wlasnie. ciekawa jestem skad piszecie? wpiszcie miasto nad wiadomoscia- bedzie widoczne z daleka ;) :) a termin mam wyznaczony na 9 pazdziernika, ale jak to lekarze licza wszyscy wiedza, wiec wedlug moich obliczen powinno byc najwczesniej okolo 18 pazdziernika :D ide dzis na usg to zobacze mojego malego fasolka- trzymam kciuki za dziewczynke ;) bo dzis Dzien Kobiet- Wszystkiego Najlepszego Dziewczyny- zycze nam wszystkim zeby nam sie urodzily zdrowe, silne dzieciaki w terminach! :D a nudnosci tez nie mam i ogolnie czuje sie... az za dobrze chyba. po prostu urosly mi piersi, ktore nie bola nawet za bardzo i jem malo i bardzo czesto, bo inaczej mnie brzuszek boli. hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem na dwutygodniowym zwolnieniu lekarskim bo tak bardzo wymiotuję, ze nie mam siły żyć :( Całymi dniami męczą mnie straszne mdłości. Lekarz dał mi radę i ja przekazuję ją wam, jesli macie mdłości to spróbujcie ze mną : mam pić często napój - woda przegotowana i ostudzona, do tego wciśnięte duzo soku z cytryny i lekko posłodzone dla smaku. Ja zmodyfikowalam przepis i robię z wodą moneralną. Testują ten napój pierwszy dzien. A wy jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinker
ojej :( no to musisz duzo pic, faktycznie... postaraj sie wcisnac w siebie ze 2 litry plynow. 3mam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezmama
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy październikowe:-). Sama jestem zeszłoroczną mamą październikową i powiem wam, że to bardzo dobry miesiąc na urodzenie dzidziusia. Mój synek w tą niedziele skończy 5 miesięcy a latem będzie już dużym facetem;-)Życzę wam powodzenia, wytrwałości i by ten czas oczekiwania przebiegł wam bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnka balbinka
a ja chyba mam termin na listopad, ale topik założę ja kwrócę od lekarza :) na razie szukałam najbardziej pokrewnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Zamienie zgage na mdlosci.. kto chetny ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Widziałam dzisiaj moje maleństwo!! ❤️❤️❤️ Ma 2,5 cm i widzialam jak sie rusza no i jego serduszko!! Tak się ciesze ... :) Nadal nie mogęw to uwierzyć!! Jestem w 10-tym tygodniu, no a termin mam jednak na 5-7 pazdziernik :) Ale jestem szczęśliwa!!!! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Widziałam dzisiaj moje maleństwo!! ❤️❤️❤️ Ma 2,5 cm i widzialam jak sie rusza no i jego serduszko!! Tak się ciesze ... :) Nadal nie mogęw to uwierzyć!! Jestem w 10-tym tygodniu, no a termin mam jednak na 5-7 pazdziernik :) Ale jestem szczęśliwa!!!! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinker Bell
Ja tez widzialam swojego "fasolka"! :D jest sliczny, taki maly, kochany robaczek! ma ,57 cm i okazalo sie ze jestem w 8. tygodniu, nie w 6. :D Widzialam serducho- pulsowalo niezle... na razie wcinam co popadnie co 40 minut i nie moge sie zebrac z telefonem do mamy... Jeszcze nic nie wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinker Bell
Ja tez widzialam swojego "fasolka"! :D jest sliczny, taki maly, kochany robaczek! ma 1,57 cm i okazalo sie ze jestem w 8. tygodniu (dokladnie 8tydz, 5 dzien), nie w 6. :D Widzialam serducho- pulsowalo niezle... na razie wcinam co popadnie co 40 minut i nie moge sie zebrac z telefonem do mamy... Jeszcze nic nie wiedza.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezmama
Na zgagę najlepsze ciepłe mleko choć mi pomagał malox. Starałam się go rzadko używać, ale nie udało mi się bez nie go przetrwać. Zgaga jest bardzo upierdliwa mnie męczyła przez całą ciążę i jak ręką odjął następnego dnia po porodzie. Nie chce wam źle życzyć ale te z was które maja zgagę będą miały ją do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×