Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Jak tak o kłotniach malzenskich zaczela sie dyskusja to ja sie dolacze:)My jestesmy dwa koziorozce,u nas tak jak ania30 pisze klotnie sa z powodow albo zajmowaniem sie Bartkiem albo pieniadze,moj maz jest bardziej lagodny i nie lubi klotni a ja jestem taka zaraza,ze moge sie nie odzywac miesiace,ale,ze moj maz jest tak dobry i zawsze,przewaznie po 5 minutach lagodzi sytuacje to szybko wszystko wraca do normy,ale nawet w najgorszych sprzeczkach,momentach nie myslalam o tym,zeby sie rozstawac. A powracajac do drzemek,maly wyrobil sobie jedno spanie w dzien i dodatkowo odstawilam chodzik bo zauwazylam,ze zamiast chodzic na wprost siebie i patrzec na wprost siebie to maly zaczol akrobacje idzie do przodu ale od pasa w gore wykreca sie w bok,ja od poczatku nie tolerowalam chodzika,ale tesciowa nam zalatwila a maz przytaknol,ze przeciez my tez wychowali sie w chodziku,ale dzisiaj maz mi przytaknol i chodzik poszedl w odstawke,dlatego na forum bede zagladac tylko wieczorem jak maly bedzie juz spal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem dziewczyny i zaraz odpisuję w wysyłam wam brakujące emalie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylmag
agus7 a mi brakuje wszystkich części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jokas jak czytałam opis twojego Oliverka to jaknym widziała mojego Sebka, na chwilę go spuszczę z oczu a ten już coś broi!!! A moim malżeństwom jest bardzo źle !!! I chyba nic z tego nie będzie, bo nie wystarczy że jedna osoba chce ... Ale nie będę wam tu pisać epopei na temat mojego związku !!! Jawiem że ostatnio jest sporo rozstań, ale u mnie głównym powodem jest to że nie chcę być tą drugą w związku, a jeśli maż nie chce zrezygnować to ja muszę podjąć decyzję .! Sorki za te emaile , było ich tak dużo że trochę namieszłam ale robiłam to z Sebkiem na kolanach a jeszcze on strasznie marudził i ciągnął mne za włosy i zrzucał wszystko dookoła. Mam nadzieję że teraz będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie znać czy cos przeszło bo jeszcze mi poczta wariuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus7 do mnie wszystko juz doszlo,ale za boga nie idzie tego rozpakowac!!zainstalowalam programik i nici,zapytam jeszcze meza jak wroci,moze ja jestem za tepa i nie umiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylmag
agus7 a ja nic nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowers a próbowałaś tak jak mówiłam Czyli prawy klaiwsz myszy na plisku pazdziernik2005 part 1 I wypakuj pliki np. tutaj Wtedy powinny wszystkie te pliki połączyć się w całość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus obejrzałam! Cudny jest! Jestem zachwycona! Aż się wzruszyłam. To juz wiemy kto przygotuje album na roczek. Niesamowite jak dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli - dzięki , cieszę się że ci się podoba !!! A czy mozesz tu napisac jak go otworzyłaś , bo może ktoś potrzebuje pomocy !!! A ja niestety nie wiem czy dobrze radziłam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylmag
nowicka@pr.radom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja otworzyłam inaczej - prawym przyciskiem myszy na pierwszej częsci i \"otworz\" A następnie otwiera mi się okno w którym klikam na \"październik 2005\" i się otwiera. Tyle tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśnie sprawdzamy z eli że parę razy się pomyliłam i dzieciom które się urodziły w październkiu wpisałam wrzesień, sorki oczywiście to poprawię pewnie błędów jest więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus7 wlasnie obejrzalam,okazalo sie,ze niemam powerpoints,ale juz sciaglam z netu zainstalowalam i obejrzalam,super!!!!Bardzo dziekuje,ze poswiecilas swoj czas,bo wyszlo to naprawde pieknie,az mi lezka w oczach stanela,bo ja taka miekka jestem czasami,ale nie moge sie napatrzec na ten albumik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to był dobry pomysł z tą prezentacją . Agus jesteś the best!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ! cieszę się że wam się podoba !!! Czy ktoś jeszcze już oglądał ? Dziewczyny mówice szczerze, szczególnie o błedach !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Thefly oczywiście wszystkiego wybaczyć się nie da ja napewno nie wybaczyłabym zdrady,jestem zazdrosna i nawet gdy widzę,że przygląda się jakiejś dzieczynie to juz jestem podenerwowana.Mój maz mówiże ja to bym chyba innej oczy wydrapała,gdyby chciała mi go odbić-tak poślubie uważam że jest tylko mój i innym wara od niego.No dobrze dosyć tych sprawach małżeńskich,Agus jakąkolwiek decyzję podejmiesz pamiętaj że my jesteśmy tu z tobą,napewno wybierzesz to co będzie dla ciebie i Sebastianka najlepsze,macie takiego fajnego synka,bądzcie szczęśliwi we troje albo we dwojejeśli tak będzie trzeba. Agus ja też nie umiałam wypakować ale jutro pomoże mi mąż więc pewnie jutro albumik obejrzę ale skoro Eli jest pod wrazeniem to napewno jest super. Dobrej nocki dziewczynki słodkich snów dla dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama szczesciara
Albumik Super!!!!!! Obejrzałam go razem z mężem i jest cudowny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylmag
:(a do mnie nic nie dochodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylmag - wysłałam na ten adres już dwie wiadomości i nic nie dochodzi , masz może jakiś inny email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Dziewczyny na czacie nie wyświetla się to co piszę nie wiem co robię źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kilkasz na dole myszką w to miejsce gdzie trzeba pisać , wtedy pojawią się kursor i można pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Chyba dawno mnie nie było. Moja ciocia miała przeszczep wątroby w niedzielę i dziś ją przenieśli z oiomu na normalną salę. Operacja trwała prawie jedenaście godzin. Jutro przyjeżdża do mnie siostra z Bydgoszczy, córka tej cioci i zostaje u mnie na parę dni, więc nie wiem czy będę miała czas żeby do Was zajrzeć. Stysia dziękuję za pozdrowienia i my też Was pozdrawiamy. Eli ja z miłą chęcią bym się podjęła zrobienia takiej prezentacji, tylko u mnie z czasem jest nie bardzo ostatnio. Pomyślę na razie nad koncepcją czegoś takiego. Ania ja bym chciała na roczek zrobić chrzciny Małemu, bo na razie nie mamy chrzestnego. Wtedy by było podwójne święto. Zapomniałabym Wam napisać o nowym wyczynie Stefcia. Nauczył się naciągać na siebie jakiś kocyk lub pieluszkę. Mówię wtedy „Nie ma Stefanka, niema, niema” on później się odkrywa i wtedy mówię „Jest Stefanek”, a on się cieszy i tak powtarzamy parę razy. Ma przy tym dużą frajdę. Jak uda mi się zrobić fotkę podczas tej zabawy to zaraz podeślę. Eli dzięki za fotki. Co Bartuś ma na główce takiego w kwiatki?? Co do spania w ciągu dnia to Mały ma dwie drzemki w ciągu dnia, ale ta druga ostatnio jest dosyć późno i wieczorny sen rozpoczyna się dopiero ok.23. Chyba to za późno ale jakoś nie mogę mu tego zmienić. Aguś dziękuję za album. Jest super. Szkoda tylko że te nasze poczty są takie małe, bo można by było jeszcze dodać muzyczkę. A może postarasz/postaramy się na roczek zrobić taki duży album i prześlemy go na płytach normalna pocztą?? Dziewczyny widzę że u nas kryzys małżeński przeszedł to teraz do Was się przyplątał. Waga przy wiadomości która weszła Ci do spamu musisz odhaczyć żeby adres nadawcy znalazł się na białej liście, tzn. żeby wiadomości z tego adresu nie były uznawane za spam. Szkoda że nie ma Was już na chacie:( Kończę i idę lulu, bo już późno. Papa i słodkich snów wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś- pięęęęęęęęęęęęęęęknyyyyyyyyyyyy album!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Po prostu cudny. Bardzo Tobie za niego dziekuję:) Już 3 razy go obejrzalam a odkąd zasiadlam do komputera minęło może z 5 minut:) Extra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus tak mnie zachęciłaś tą swoją prezentacją że otworzyłam sobie powerpointa i zaczęłam coś tworzyć. Wiesz że ja te wszystkie rzeczy pamiętam??Nie dotykałam się do tego już trzy lata.Robiłam na tym prezentację do szkoły i wszystkiego uczyłam się sama.Czy Ty tak jak ja Zosia samosia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×