Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Flowers ja mogę pobawić się w pośrednika i przeslac je Agus wiec najpierw wyslij do mnie. Flowers zdjecia super. Kamil staje w łóżeczku i marszeruje sobie po nim :) A jeśli chodiz o Karen ka to może któras z was ma do niej numer telefonu? Wysłałoby się smsa z zapytaniem co się dzieje i co u niej i niech wraca na forum! . Wczesniej sie wymieniałyscie numerami wiec moze któras ma? Celebre czy te zdjecia co dzis dostałam maja trafic do albumu? A mnie z kolei zastanawia co się dziej z ewunią 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Udało sie,udało ale sie ciesze,Agus albumik jest cudowny,wzruszajace opisy ja nie umiałabym czegos takiego zrobic,bardzo z ciebie zdolna dziewczyna. Ogladalismy wspolnie z mezem juz 3 razy. Sylwia u mnie byl ten sam problem ,zapisz 9 cz. a albumik sie otworzy bo dwa razy zapisuje sie 10 cz. tylko trzeba sie tego doszukac. Eli bardzo,bardzo ci dziekuje a jednoczesnie przepraszam ze robilam ci klopot i przesylalas wszystko jeszcze raz ale dzieki temu odnalezlismy przyczyne. Musze przerwac bo mala marudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Myślę że ta wersja mix będzie najfajniejsza tylko czy Agus się tego podejmie bo to będzie dużo pracy.Uważam ze kazda z nas powinna wysłac do Agus koperte zwrotną ze swoim adresem i znaczkiem na kopercie oraz płytke do nagrania tak zeby Agus mogła tylko później rozesłac pocztą i miała z tym jak najmniej kłopotu.Najlepiej żeby Agus okresliła ile ma to byc zdjęć i jakiego formatu. Flowers dziękuję za fotki,Bartus nawiazał nowe znajomości i lubi czytac gazety. Moja Natalka od kilku dni opanowała 3 sposoby przemieszczania sie po pokoju:raczkowanie,pełzanie do tyłu i przesuwani sie na siedzaco na pupci do przodu śmiesznie to wyglada bo co chwila kombinuje inaczej. Eli do mnie nie dotarł twój albumik ale to napewno dlatego ze zrobiłam ci klopot z tym poprzednim zatem poczekam cierpliwie,wiem ze kazda ma swoje sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 30 to absolutnie zaden kłopot. Nie czekaj cierpliwie tylko się głosno domagaj to szybciej dostaniesz! :) Wysyłam Ci ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli ewunia21 jaksie nie mysle wspominala,ze miala wirusa w komputerze,wiec moze znowu jej komputer szwankuje i przez to jej nie widac na forum. eli to jak uszykuje fotki to bede wysylac do Ciebie,a ty przesylaj do agus:) ania30 tezn drugi chlopczyk na fotkach to synek mojej siostry,czyli kuzyn Bartka:)) A jak tam Wasze miasta?nie tona od deszczu?ja mieszkam na gorze naszego miasta przez to osiedle nazywa sie gorna,wiec mi nie grozne powodzie,ale na dole kto wie,bo kiedys przy ulewach to deptak zawsze plywal.Troche doluje mnie ta pogoda bo z malym na spacer nie mozna wyjsc tylko ciagle w domu siedzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowers- GRATULACJE PIERWSZEJ ROCZNICY !!!! sorki ze spóźnione deplhi spróbuj tak jak inne bo wysłałam przez pomyłkę wiadomość z cz. 10 dwa razy a pewnie zapisało się jako 9 i 10 , więc może trzeba tą dodatkową zapisać jako 9 przykro mi że jest tyle problemów z otwarciem albumu, przy nasepnym postaram się żeby ich nie było, a będzie łatwiej jak chcecie mieć go na płytce dziewczyny więc może ja wam nie wyślę poprawionej wersji tego pierwszego albumiku tylko wam nagram na tej płytce razen z albumem z roczku . co wy na to ? I wtedy nie będzie żadnych problemów flowers- dzisiaj utworzę sobie nowe konto które wam tu napiszę , i wtedy bardzo was proszę o zmianę w waszych skrzynkach. I to konto nie będzie ściągane przez outlook. bo chyba o to chodzi. jak tylko założe to zaraz napiszę. I wtedy wysyłajcie mi zdjęcia do albumiku i nie tylko na ten adres. I flowers - te które dzisiaj wysyłałaś też poproszę !!! I zaraz przemyślę koncepcję albumiku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok juz założyłam agulka1977@wp.pl PROSZĘ WSZYSTKICH O ZMIANĘ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus7 dzieki za zyczenia,juz wprowadzilam zmiane adresu i wyslalam fotki,sprawdz czy doszly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
album na roczek !!! tematy: - w szpitalu -jazda do domu -w domku -pierwsza kąpiel -Spię -jem -chrzest -boże narodzenie w wózku - po kolei każdy miesiąc -ulubiona zabawka -jem coś innego -spacer -wielkanoc -lato -ząbekpierwszy chodzę na razie wymyśliłam tyle , ale mam nadzieję że mi w tym pomożecie i dopiszecie coś a jak coś jest głupiegoto też napiszcie. Po drugie ja myślę że nie każda ma takie zdjęcia na wszystkie tematy ale to nic nie szkodzi bo może utowrzyć właśny dodatkowy temat. Ja mam zdjęcia w rozdzielczości chyba 1600 x1200, a ilością jak na razie się nie przejmujcie bo mam pokazy które zawierają 200 zdjęć. Chodzi o to żeby to nikogo nie znudziło, jak będzie to twać godzinę. I jeśli opiszcie każde zdjęcie czyli pierwszy zabek, 2 miesiąc itp itd I jeśli macie zdjęcia z fajnymi minami to też chętnie !!!1 Tylko fajnie jakbyście napisały mi nawet nie na zdjęciu tylko w emailu że zdjęcie nr 1 \"kicia zapomniała o bożym sświecie, \" bo przy takiej ilości zdjęć moja wena na wymyślanie się skończy. ja jakoś to połączę , posklejam ale najlepsze pomysły mi przychodzą w trakcie robienia. I jeszcze prosze was o przysłanie muzyczki która może służyć jako podkład !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowrs -doszły !!!!! czy to są zdjęcia do albumu? Proszę was że jeśli tak to piszcie album roczek, a jeśli ktoś dosyła zdjęcia do poprzedniej wersji to piszcie pierwszy album Zebym nie pomiszała !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Eli twój albumik równiez bardzo mi się podoba nie miałam zadnych problemów z jego otwarciem,dzieki temu ze udalo ci sie pozyskac tyle zdjęć mogłam wreszcie zobaczyć jak wyglądają niektóre mamy np. jokas,megji,stysia,mama szczęściara,waga.I tobie i Agus bardzo jeszcze raz dziękuję za przygotowanie tych albumów tak sie cieszę że zdecydowałam się do was napisać,bo pamiętam że przez jakiś czas czytałam was tak po cichu. Flowers u nas powodzie nie grożą raczej deszczu jest zawsze za mało. Mąz właśnie się śmieje że robie się nałogowa internautką ale oczywiscie przesadza bo tyle co ja siedzę przy kom.to jest nic. Agus tzn. że tamten e-mail jest już wogóle nie aktualny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowrs - a czyta już chyba nieźle !!! I fajny temat go zainteresował. !!! A propo takich fajnych gaf, przyszedł kiedyś kolega mojego męża do nas (ma około22lat) , nie jest żonaty ani dzieciaty, Sebek miał wtedy parę tygodni ,w sumie jeszcze nie trzymał prosto główki a ten rzucił pytanie : czy on już raczkuje ? my wszyscy w śmiech !!! hahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dzisiaj opanowałam forum bo tylko moje wypowiedzi ania30- dla bezpieczeństwa zmieńcie email na nowy, wtedy ja będę pewna że wszystkie wiadomości do mnie dochodzą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus7 nie to nie sa do albumu,do albumu dopiero wybiore:)co do tematow :sa fajne,tylko,ze ja z pierwszych3ms.zycia Bartka to mam zdjecia ze szpitala,dopiero od grudnia mam fotki w domu,wiec tych pierwszych tematow to ja nie zalicze... Ja moge ogladac zdjecia godzinami,wiec album moze byc wielkiiiiii:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylmag
flowrs -doszły wreszcie do mnie zdjęcia od Ciebie dzięki są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus dla mnie ta prezentacja moze trwac i godzinę :) Agus to moje sugestie, zrobisz z nimi co zechcesz: Myslę, że jesli robić rozdział \" chodzę\" ( a robić koniecznie to dobrze by bylo aby były tez \" leżę na brzuszku\" i \" siedzę\" bo to takie kolejne etapy rozowju. Nie wiem czy tej katgorii \" chodze\" nie lepiej zamienic na \" stoję\" bo na pewno nie wszystkie maluchy będą juz chodzić . Chociaz na zdjęciu i tak nie bardzo będzie wiadomo czy stoi czy idzie ;) Propnuję wiec\" leżę na brzuszku\" ( obowiązkowo z wysoko uniesioną główką) później \" siedzę\", póxniej \" stoję\" ( albo \"chodzę\") Nazwę \" w szpitalu\" zamienilabym na \" urodziłem się\" bo szpital jakos tak się źle kojarzy i niekoniecznie sugeruje, że chodzi o pierwsze doby dziecka. Rozdział drugi \"jazda do domu\"- myślę, że chodziło Ci o pierwszą drogą do domu po urodzeniu dziecka? Nie wiem czy dziewczyny będa miały taką fotkę. Ja nie mam. Myslę, że niewiele osób taką posiada ale moze się mylę. Ale mozna dac rodzial \" jadę samochodem\" - z obojetnie jakiego wieku. Takie zdjęcie na pewno posiuada większośc z nas. \" Jem coś innego\" mozna podpisać \" mój pierwszy dorosły posiłek\" ale to szczegół i Ty zdecydujesz jak nazwiesz rozdziały. Ja tylko rzucam pomysły z których skorzystasz albo nie. Tak smao \"lato\" zamieniłabym na \"wakacje\" bo jak jest lat to az się prosi o \"zimę\" a wtedy niewiele by można było zamiescic. No i dodałabym \" robię smieszne minki\". Sądze, że większosc z nas ma jakies zdjęcie z głupia miną dziecka. Mógłby to być najśmieszniejszy rozdział . Jakbym miała jakies pomysły co do inneych rozdziałów to dam znać. Zabieram się do wybierania zdjeć. Ostatnio chciałam wybrac zdjecie z pierwszych 3 miesięcy i z 3 wybrałam chyba ze 30 :0 Trudna sprawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylmag
hej dziewczyny mam ciche dni z mężem opowiem po kolei teściowa mnie nie lubi bo jestem rozwódką a jej kochany synek sie ze mna związał 19 września siostra mojego męża wychodzi za mąż mój mąż ma być świadkem na slubie , dla mnie to dziwne ale jakoś przezyje Wczoraj bylismy u teściowej bo zaprosiła nas na grila, i mój mąż powiedział że nie wie czy bedzie przez całą noc na weselu bo mamy małe dziecko i może byc różnie żeby nikt do niego nie miał pretensji, a moja teściowa na to że przecież Magda (czyli ja ) może siedzieć z dzieckiem w domu a on może byc na weselu, więc się na nia obraziłam i nie miałam ochote na jej kiełbaski z grila mój mąz ją zaczął bronic, że nie powiedziała tego złośliwia wyszło na to ze to ja jestem nie miła bo kochana teściowa zaprosiła mnie na grila a ja miałam fochy i sie nie chciałam się poczęstować jestem wkurzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia30
Agus po prostu cudo !!!!!!!!!! Album jest fantastyczny. Bardzo Ci dziekuje za poświecenie swojego czasu. Cudo, cudo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylmag
Dziewczyny doradzcie mi co mozna kupić na prezent dla chłopca 7 lat i dziewczynki 2 lata w sobote ide do kolezanki na grila i chciałam cos kupić jej dzieciaczkom, coś fajnego i tak zebym sie zmieśiła 50-60zł razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus proponuję rozdział \" ja i moja mama\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylmag - dla chłopca proponuję model do sklejania albo model burago samochodu do składania około 30zł i nie gniewaj się na męża, olej teściową, wasz związek najważniejszy a nie fochy jego mamusi 🌻 🌻 flowers - no właśnie ja też spóźniona chcę Wam pogratulować pierwszej rocznicy ślubu i życzyć samych pomyślnych i szczęśliwych dni na dalszej wspólnej drodze 🌻 🌻 chciałam juz dawno ale zapominałam napisać ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowers a ja składałam na gg zyczenia ale nie wiem czy dostałas? Thefly gdzie się podziewasz i czemu tak mało piszesz? :( Flowers a próbowałąs napisac maila do karen ki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzątam chałupę aktualnie :) już wchodzę na gg to ci się wyspowiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za zyczenia:) sylmag olej tesciowa,ja tez bym sie wkurzyla i w sumie troche dziwne,ze twoj maz stanol po jej stronie,ty masz siedziec w domu a on na weselu,wogle nie powinien jej przyjsc taki pomysl do glowy,ale wypusc to drugim uchem i lepiej w spokoju dogadajcie sie z mezem. Co do prezentu to chyba nie doradze,bo sama mialabym klopot,najlepiej przejsc sie do miasta i popatrzec co jest w sklepikach. Eli bez urazy dla agus7,ale twoje tematy bardziej mi sie podobaja. Mnie dzisiaj tez tesciowa wkurzyla,bo przyszla i maly ladnie siedzial i sie bawil,a ta od razu buch na rece,na dodatek tak go trzyma,ze spodnie ma naciagniete po same pachy,nie dosyc ze go tarmosila dwie godziny na rekach,ani razu nie posadzila,nawet na sekunde to jeszcze poszla z nim do sypialni mowiac:chodz po smoczka,ty napewno chcesz troche smoczusia. Niestety jestem piz....i nie umiem sie odezwac,a w srodku mi sie gotowalo,ja chce dziecko oduczyc smoka i ona o tym wie,a robi swoje,na nocniczku jak usiadl to ta go rozpraszala:zobacz tam jest swiatelko,a zobacz tam jest zegar,a zobacz tam jest w lusterku bartus.....a bartus fruwal zamiast sie skupic...ja chyba z nerwow osiwieje!!na dodatek powiedziala,ze przyjdzie znowu jutro!! Nie powiem bo zawsze byla super babka ale pod wzgledem zajmowania sie Bartkiem to mnie szlak trafia jak ja widze.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli dobry pomysl podsunelas,zeby napisac meila do karen ki.....wlasnie go napisalam i wyslalam no i zobaczymy czy sie odezwie,jakby co oczywiscie Wam napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus flowers i stysia74 mam nadzieję że podtopienia ominą was szerokim kregiem, właśnie ogllądalam pogodę i widziałam, że Wasze okolice są porzadnie zlane deszczem. u nas spokojnie, mieszkanie na nizinie mazowieckiej ma właśnie taki pozytywny aspekt, że nam teoretycznie nic nie grozi. Trzymajcie się sucho !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Sylmag miałas racje ze sie zdenerwowałas ja pod tym względem jestem taka sama,ty w domu z dzieckiem a mąz będzie sobie hasał na weselu albo razem albo wcale.To że jesteś z drugim mężczyzną nie upoważnia teściowej do tego żeby cię nie lubiła,ale dobrze ze z nią nie mieszkacie takie wizyty raz kiedyś mozna jakoś wytrzymać.Zawsze miej na uwadze wasze małżeństwo i nie martw się,mąz długo nie będzie miał ci tego za złe. Flowers zawsze chce mi się śmiac jak piszesz o teściowej ,ona chyba nie robi ci na złośc poprostu taka jest ma stare metody wychowawcze zakodowane w głowie albo mysli ze ty młoda mama tylu rzeczy nie wiesz i trzeba cię poinstruować.Starszych osób nie da sie juz zmienić trzeba je akceptować jakie są nawet jeśli są trochę uciążliwe,życzę ci Flowers dużo cierpliwosci do babci Bartusia,ale na roczek napewno wnusiowi cos fajnego kupi zobaczysz. Jeśli chodzi o ten album to najlepiej niech Agus zdecyduje z jaką ilością zdjęć będzie jej się chciało pracowac,dziewczyny wexcie pod uwagę że jest nas sporo i to bedzie duzo pracy.Agus przemyśl sobie i napisz konkretnie ile kazda z nas ma przysłać a wtedy kazda będzie się tego trzymać,a tak to jedna wyśle 40 a druga 6.Tytuły to oczywiście sprawa do przemyślenia Agus podała je przeciez tylko przykładowo. Flowers ty pytałas o prezenty dla dzieci?Doskonale wiadomo ze dzieci najbardziej cieszą się z zabawek a rodzice z ubranek nie zapomnij o czymś słodkim a to moje propozycje:puzzle,model samochodu,może jakiś zestaw do malowania,dla dwulatki książeczka,zabawka grająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Sorry to Sylmag pytała pomyliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, na oczatku dziekuje Eli za album jest super. teraz wiem ,ktre dziecko kogo jest, bo czasami mi sie mylily. zobaczylam wrescie niektore mamy:) Oli statn coraz czesciej stoi sam na pare sekund, dlatego wczoraj kupilam mu skarpetki z gumkami na spodzie, zeby nie slizgal sie na podlodze i glowy nie rozbijal:) A ja mam dla was nowine na 51 % jestem w ciazy. bylam u ginekologa dzisaj i stwierdzla, ze jestem, albo przed miesiaczka albo w bardzo wczesnej ciazy. jak nie dostane w tym tygodniu miesiaczki to mam przysc w przyszly czwartek na badanie z moczem. jestem ciekawa i troche poddenerwowana, bo nie lubie czekac. Moj maz ju wie i powiedzial tylko, ze chyba chcem, zeby on sie za szybo zestarzal ja jetem rowniez za albumem mix , poysl swietny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokas idz do apteki po tets ciązowy i będziesz wiedziec od razu. niektóre testy juz 6 dni po zapłodnieniu wskazuje ciązę. I ich wiarygodnosc tzn dokładnośc jest ponad 99%. Ja zrobiłam test i od razu sie ciezyłam, że jestem w ciązy. Do ginekologa na potwierdzenie poszłam kilka tygodni pózniej .Jeszcze nie gratuluję. Poczekamy na wiesci i będziemy gratulować :) Ja bym chciała drugiego malucha i nie miałabym nic przeciwko gdyby się zjawił w moim swiecie niedługo. Tylko, że umowe w pracy mam do marca a wiec najlepiej po marcu ;) Ania 30 co do ilości zdjec to przeciez Agus mówiąc jakie rozdziały tam planuje zamieścić mówi nam ile zdjec przygotowac bo na kazdy temat przysyłamy po 1 zdjeciu. A my mamy uzgodnic jakie rozdziały chcemy itp. Ale Agus ma oczywiście zdanie decydujące bo ona będzi e nad tym pracwac. Poprosła o sugestie wiec sugestie dostaje. Prawda Agus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×