Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

tez juz o tym Eli myslaam. Ogolnie jest ostatnio bardzo niespokojny. Dzewczyny mam pytanie, czy ktoras plamila na poczatku ciazy. U mnie wczoraj pojawila sie plama na wkladce, ale nie czerwona tylko brazowa i tak przez caly dzien nic nie bylo, moze troche znowu wieczorem. Dzisiaj rano nic i teraz troche, ale normalnej miesiaczki nie dostaje. Jak myslicie co to jest? Bo ja juz jestem glupia od tego wszystkiego. Wczoraj po tym plamieniu myslalam, ze dzisiaj wstane z miesiaczka a tu lipa:(. Bo przewaznie tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam jeden raz plamienie w ciąży ale nie ukrywam że każda miesiączka też zaczynała się od takich plamień, teraz po porodzie już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie, ale to jakos trwa za dlugo. Zobaczymy, jak nic sie nie zmieni do srody to mam do lekarzaw czwartek przyjsc. Zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nigdy nie miałam takich plamien przed ciązą, w ciązy ten nie, a teraz przy ostatniej miesiączce tak mi się zdarzyło ale w ciągu kilku godizn dostałam okres. Zaskoczyło mnie to plamienie bo nigdy tak nie miałam. A wiesz Jokas, własnie pomyslałam ze wejdę i zapytam Cię o tą ciąże- czy juz cos wiesz, patrzę a Ty juz cos napisałaś. Ale napisz czy robiłas test ? Zrób! I ile Ci się spóźnia??? ja przed chwilą usypiałam małego i sobie uswiadomiłam , że chyba dawno nie miałąm miesiączki. I gorąckzowo zastanawiałam się kiedy i liczyłam w myslach dni ;) Ale jeszcze parę dni zostało.... Poza tym przy moim obecnym bunym zyciu seksualnym były to jak traf w totolotka ;) No może troszeczke przesadzam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) U nas dzisiaj bylo zachmurzone niebo i wietrznie,ale spedzilismy czas troszke poza domkiem:)Maly odkad nauczyl sie papa to caly czas kiwa raczka:))chyba mu sie spodobalo:)) co do depilatorow,ja pol zycia gole sie jednorazkowk,byl czas,ze moja siostra,ktora zrobila szkole kosmetyczna namowila mnie na depilacje cieplym woskiem,efekt byl super i na dlugo,ale byl taki bol,ze zrezygnowalam po jakims czasie,a w sumie to jak zaszlam w ciaze,to prawie cale nie rosly mi wloski,po ciazy wrocilam do jednorazowki. jokas ja nie pomoge bo nigdy nie plamilam ani przed miesiaczka ani w ciazy. Wspolczuje tym,ktore musza wrocic do pracy i zostawic dziecko z obca osoba,ja narazie planuje przedluzyc urlop wychowawczy,z kaska bidnie,ale nie wyobrazam sobie zostawic malego,wiem,ze przyjdzie czas i bede musiala sie z nim rozstawac,ale narazie jak moge to wole pozyc biednie a siedziec z malym,tym bardziej,ze tez nie mialabym z kim zostawic bo jedna babcia pracuje a druga jest opiekunka i szczerze,jak patrze jak ona zajmuje sie dzieckiem obcym,to wstyd bo to moja mama,ale obiecalam sobie,ze Bartka jej nie dam pod opieke,po pierwsze widac,ze robi to tylko dla kasy,dziecko sie z nia nudzi bo jej sie niechce zabawiac maluszka lub starszego dziecka,nastepnie niema wogle cierpliwosci,teraz bawila taka dziewczynke ktroa naprawde byla diablica,ze zlosci rzucala sie na dywan,a mama ja potrafila niezle sprac na tylek....dlugo bym mogla opisywac,ale wstyd bo to moja wlasna mama...takzze niechce nikogo straszyc bo sa napewno opiekunki z powolania i takich Wam zycze:)ale mimo wszystko badzcie czujne tym bardziej,ze nasze dzieci nam narazie nie powiedza czy pani sprala im tylek. ja jutro na wieczor panienski:)juz sie nie moge doczekac,ale z jednej strony zal mi zostawiac malego,nawet z tata:)i w sumie ide na 20ta to i tak maly juz zasnie,ale ten pierwszy raz sama bez synka to jakos tak dziewne uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylmag
ELI ja tez nie lubiłam mojej pracy Jak wróciłam do pracy po macieżyńskim to mi szefowa zmieniła obowiązki wczesniej zajmowałam sie umowami z nadawcami telewizyjnymi (pracowałam w telewizji lokalnej ) miałam spoójśc do piwnicy bo tam sie znajduje archiwum i uporządkować dokumenty praca okropna, chodziło jej o to żebym sie sama zwolniła, bo jakby mnie oni zwolnili to by mi museli zapłacić odprawe (głupia baba) oczywiście nie poszłam porządkować tych dokumentów poszłam na wychowawczy, i w międzyczasie zrobiła doktorat i sobie znalazłam nową pracę na uczelni A u Kubusia nowy ząbek trzeci, dwójka na górze dziwne ale dobrze że chociaż jakieś rosną :) A dzisiaj mój synek pierwszy raz stanął sam w łóżeczku, a potem ze stania ładnie sobie usiadł jestem z niego bardzo dumna u nas ostatnio nocki nie przespane zęby dokuczaja strasznie pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delphi - trzymam za ciebie kciuki !!! I faktycznie fajnie wybrnełaś z tego pytania. ania30- wybieram się na wesele mojego kuzyna. dla którego moja mama jest chrzestną. eli - może nie będzie tak źle ? jokas - ja miałam małe plamienie na samym początku więc myślałam że tylko przesuwa mi się okres. A wiem że podobno znajomej synowa to nawet miała ze dwa razy takie plamienia jak okres i dlatego dopiero w drugim miesiącu dowiedzieli się że jest w ciąży. flowers - udanej zabawy !!! Więc tak przemyślałam sprawę albumu\" Myślę że podzielę go na dwie części pierwsza to będzie każdy miesiąc drugo włąsnie te tematy które wcześniej proponowałam Co do ilości zdjęćto wiecie co ja włąsnie nagrałam sobie taki pokaz ze zdjęciami Sebka i na zwykłej plycie zmieściło mi się ok 1200 zdjęć, więc ja myślę tak , jest nas 23 w tabelce, zakładam że większośc weźmie udział więc przyślijcie po 5 zdjęć z każdego miesiąca I po dwa zdjęcia na każdy temat I wtedy ja się zorientuję ile tych zdjęć będzie i ile osób weżmie udział to albo wstawię wszystkie , albo wybiorę te lepsze. (jeśli chcecie żeby jakieś zdjęcia było na pewno umieszczone to napiszcie przy nim np kolejnośc dodawania do albumu czyli najważnijesze i te mniej ważne) Dzisiaj wyślę do was wszystkich emaila z prośba kto weżmie udział. Proszę o odp. i Proszę przyślijcie jeszcze jakieś piosenki, te co mam są super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
•Sylmag.... 10.09..KUBUŚ..🌻..2700..50cm 11M 9600.. 87cm..3z •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA.🌻.3050..56cm 10M 7350.68cm..4z •Ania30.... 29.09 NATALKA..🌻..3200..53 cm 10M 7300...69cm..3z •Karen ka..29.09 ALESSANDRO.🌻..3520..52cm 8M 9300...74 cm..1z •Flowers24 30.09 BARTEK..🌻..2900..53cm..8M 8315 ... 72cm..0z •Laura7 ....03.10 NADIA..🌻..3800..53cm 10M 8900...76cm..2z •Eli.......... 08.10 KAMIL..🌻..3850...56 cm 10M 9300..73cm...8z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK.🌻.3480.56 cm 9M 7790.68,5cm.2z •Thefly...... 10.10 ADAŚ..🌻..3340..52 cm 8,5M 9000..70cm..2z •Jokas.......10.10 Oliver..🌻..3000g..50cm 10M 9385..75cm..8z •Mama szczęściara.10.10.Michałek.🌻..3950g.57cm 9,5M 9750.73cm..2z •Delphi31... 11.10 NATALKA..🌻..3300..53 cm 9M 7500..72cm..2z •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK..🌻..3300.52 cm 8M 8000 65cm..3z •Waga 77.. 16.10 FRANEK..🌻..3470 ...55cm 10M 7500..75cm..2z •Sylwia30.. 21.10 KALINA..🌻..4100...63 cm 9,5M 11400..77cm..2z •Frezja 73.. 23.10 KONRADEK..🌻..3550..60 cm 6M 7075..70cm..2z •Megji…… 23.10 PAWEŁEK..🌻.. 3360..35 cm 6,5M 9150..2z •Ona24..... 24.10 LAURA..🌻..3080...50 cm 5,5..6900...70 cm..3z •Celebre23..24.10 LAURA..🌻..4010..53cm 7,5M..ok. 11000 82 cm..6z •asia_20... 25.10 ARTUŚ..🌻..4240...60 cm 8M 13000…86cm..8z •Dota28.... 26.10 KONRADEK..🌻..3480...60 cm 8M 7900..73cm.6z •ewcia26.. 30.10 JULECZKA..🌻..3000...57 cm 8,5M 8500..6 z •stysia 74.. 04.11 ZUZANNA..🌻..3620..54 cm 8M 9300. 75cm..8z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Troche dzisiaj jakos cichutko i pusto. Dostalam dziewczyny moja miesiaczke, wiec sie wszystko wyjasnilo. Ulzylo mi troche, bo to byloby troche za wczesnie na drugie dziecko. Zabrakloby mi rak do wszystkiego. Od razu wzielam tablete antykoncecyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Wczoraj wszystko nam sie wykasowało na kom.dzisiaj od nowa muszę wprowadzać nawet tu na forum musiałam do mojego ania30 dodać x bo zapomniałam hasła i to co napisałam poszło donikąd,ale to cały czas ja nie jakaś nowa. Jokas to dobrze że wszystko sie wyjasniło,która jeszcze z was dziewczyny nie miała po tej ciąży okresu czy ja zostałam sama,czy to aby nie zadługo? Eli dobrze ze napisałas o tych wrastajacych włoskach bo ja miałam własnie o to zapytać a zapoimniałam no cóż przemyślę jeszcze sprawę ale ja to mam hopla na punkcie tych włosków. Agus to sporo będzie tych zdjęć nawet nie wiem czy ja tyle będę miała. Flowers ja myślałam ze wszystkie babcie są cool,ale chyba się myliłam a z opiekunką to trzeba uważać,moja znajoma zatrudniła taką młoda dziewczynę która przez cały dzień przed telewizorem siedziała a dziecko w brudnych ciuszkach,uklejonych od jedzenia latało. A może któraś z was wie jak można odzyskac w kom. strony ulubione,bo tez zniknęły a najgorsze to to że męza wszystkie budowlane poszły.. To kończę-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokas a juz myslałam, że będziemy Ci gratulować! Bo dziecko to zawsze szczęscie. Ale nie dziwię Ci się, że teraz bys nie chciała. I przy tym jedyym jestco robic i na nic nie ma czasu.Ale ja i tak długo czekac nie zamierzam. Chyba. No zobaczymy jeszcze jak mi się będzie z męzem układac. Ale na dzien dzisiejszy sądze, że gdzies tam za rok może będziecie mi juz gratulowac. Agus myslę, ze dobrze by było abyś przypomniała jeszcze raz jakie tam mają być dokłdnie tematy do tego albumu. Czy taki \" mama i ja\" tez będzie? Myslę , że warto je przypomniec to będzimy miały juz jasnośc jakie zdjecia przygotować. Swoją drogą to dużo tych zdjec będzie. Przypuszczam, ze ten album to dopiero będzie CUDO! I na pewno przepiękna pamiątka. Ania 30 co testujesz? Może podpowiem? Chcesz czarnego nicka? Kamil spi własnie w swoim nowym spiworku. Za duzy dla niego jednak. Mogłam wziąc mniejszy. Zobaczymy jak będzie mu się spało nocą. Czy będzie się umiał w nim obracać. A dzis mam rozmowę z potencjalną nianią. I chyba tą nianią zostanie bo to osoba polecona- u znajomych dwa lata się dzieckiem zajmowała a właściwie zajmuje bo do konca sierpnia. Tak w sam raz bo ja od wrzesnia chce aby się małym zajmowała zeby się poznali i rozpacz była mniejsza. Boże jak ja bym chciała aby to była prawdziwa opiekunka z powołaniem i sercem do dzieci. Nie wiem jaka jest bo to mąz rozmawiał z tamtym męzem koleżanki. A wiadomo jak się chłop z chłopem dogaduje ... Wiem tylko, że \"oni nie narzekają\". Wyczerpująca informacja biorąc pod uwagę, że podobno rozmawiali ze sobą 40 minut. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli moja mama tez wychowala jednej rodzinie dwojke dzieci i teraz tez ja polecili znajomej,teraz ma5latka,byla z nim u mojej siostry i maly chcial isc na hustawki a moja mama ,ze nie siedz na pupie,potem byl glodny i chcial chleba siorka ma tylko z nasionkami razowy a on mowi,ze nie lubi takiego na to moja mama,ze ma jesc i koniec bo innego niemaja,siorka mowi,ze przedtswila sie mu po imieniu a moja mama zbulwersowana ze jak tak nie mozna masz mowic pani.A potem mowila siostrze,ze zaluje ze go wziela ze soba....moze ja jestem nie dzisiejsza i tak sie teraz dzieci wychowuje,w kazdym razie mi jest zal tego chlopca, i wstyd,ze to wlasnie moja mama tak go wychowuje,ja z dziecinstwa zapamietalam,ze gdy szlam do mamy i mi sie nudzilo i chcialam sie z nia pobawic to wysylala mnie do pokoju i mowila ze mam sie sama czyms zajac,dlatego staram sie wychowywac mojego synka inaczej niz moja mama,zeby potem niemial takich wspomnien jak ja. No ale wiecej nie bede Wam narzekac bo mi glupio i niechce Was nastawic negatywnie do opiekunki,ostatnie zdanie aby napisze,ze przy pierwszym wychowywaniu dziecka moja mama byla inna,wydaje mi sie,ze zmienila sie po smierci taty i z wiekiem stracila cierpliwosc. Zycze udanych opiekunek z powolania:)ja bede gluwkowac za rok co dalej z moja praca. agus7 tez jestem za tym abys dokladnie przypomniala tematy albumu:) Dzisiaj umowilam sie na wiyte do lekarki Bartusia wiec bede miala w koncu nowe dane do tabelki:)A tymczasem znikam robic obiadek :) acha,eli tez jestem za wejsciem na chat,ale w godzinach kolo 20:30-21:00 bo wczesniej Bartek mi nie pozwoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie chciałam zapytac o spiworek Eli bo planuję uszycie. Tak tak przypomnij Agus spis tematów do albumu prosimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thefly tam na nózki jest długi i luźny ale tam może być. Niestety jest tez za luzny tu u góry a że ma lekką gumkę w pasie to tak trochę za duzo tego materiału tu u góry . Po prostu za duzy jesti tyle. Spal w nim jednak jedną drzemkę. Wypowiem się po nocy. Za półtorej godizny przychodiz ta niania. Jestem zestresowana. Nie mogłam spać. To straszne , ze trzeba takie małe dziecko zostawic komuś zupelnie obcemu pod opeikę! Napiszę wiecozrem moje odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Tu Eli. Sprawdzam dlaczego nie możesz wejść . Zaintrygowało mnie to hasło przy pomarańczowymi nicku i robię mały test..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 30 rzeczywiście nie można wejsc jako ania30 ( bez spacji) bo widocznie ktoś zarezerwowal nick ( nick czarny) ale Ty zawsze byłaś ania 30 ( ze spacją) - nick pomaranczowy a pomaranczowe nie są na hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pdzwiam was dziewczyny, ze potraficie zostawic z opiekunka. To napewno nie jest dla was takie latwe. Eli napisz jak tam odczucia z rozmowy z opiekunka. Historia z ciaza zmienila poglad u moego meza i prawdopodobnie od stycznia bedziey sie starac o drugie dziecko. Ciesze sie, bo czuje sie lepiej jak dziecko jest planowane bo oboje tego chcemy i oboje oczekujemy. Oliver bedzie wtedy mial prawie dwa latka to bedzie troche lzej, mam taka nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokas no to świetnie! :) Opiekunka- hmmm... no chyba będzie musiała być. Innych poleconych nie mam a całkiem \" z ulicy\" nie wezmę. Dziewczyna młoda- w moim wieku, za rok wychodzi za maz. Opiekuje się dziemi od 6 lat, raczej długoetatowo (2- 3 lata), spokojna, skromna, cicha, niesmiała a przynajmniej takie sprawia wrażenie. Nie powaliła mnie na kolana ale też mnie nie zniechęciła. Wrażenie ogólnie nijakie. Ale umówiliśmy się co do pieniędzy i tego, że zacznie od września zeby Kamil mógł ją poznać. Na poczatek będzie robić wszystko ze mną, patrzeć co ja robię, uczyć się itp. Stopniowo będę go przyzwyczajać, później po mału zostawiac go z nią na chwilę. Mąz planuje ,tzn ja planuje że mąz weźmie 2 tygodnie urlopu na poczatek października zeby ten okres przyzwyczajania Kamila do nowej osoby był dłuższy. Kamil zachowywał sie typowo tylko, że widze, że zaczyna sie wstydzić ( to nowość). Jak go wzięłą na ręce rozpłakał się- typowe. Po kilkunastu mintach jak się jej poprzyglądał znów wzięłą go na ręce i już było dobrze- tez typowe. Niewiele da sie stwierdzić po półgodzinnej rozmowie , wiecej będe mogłą powiedzieć we wrzesniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_20
Cześć dziewczyny:) Sto lat mnie nie było ale jestem u teściów więc napiszę w skrócie co u nas. Artuś na razie sam nie chodzi i jeszcze chyba troszkę będzie trzeba na to poczekać, ale jak go złapię pod rączki to tak biega że trudno go utrzymać. Na razie też nie raczkuje, ale muszę go pochwalić bo robi pięknie siusiu i kupkę do nocnika już jak pierwszy raz go posadziłam to nawalił niespodziankę:) Zaczyna się podciągać np łapie mnie za spodnie i wstaje. Jest strasznie pogodny bez przerwy się śmieje umie robić papa i przybija piątkę. Mówi tata baba papa dada a mamę woła tylko jak płacze:) ale jeszcze nie wie że tata to tata a baba to baba. Je moim zdaniem dużo rano wcina 180mleka z kaszką za 4 godziny je zupkę nie wiem ile bo sama mu gotuję tak do kreski na swoim talerzyku za trzy godziny je brzoskwinię albo jabłko za 2 godzinki mleko i znowu za 4 godz mleko 210 tyle dostaje na kolację bo jak mu dawałam mniej to budził się w nocy i płakał. Najprawdopodobniej od września wracam do pracy ale z opiekunką nie mam problemu bo z Artusiem będzie babcia i jestem spokojna bo wiem że znią będzie mu dobrze. Ciężko będzie mi go zostawić na cały dzień no ale pociesza mnie to że nie będę musiała myśleć czy ma dobrą opiekę. Podaję dane do tabelki mały ma 12700 spadł na szczęcie trochę z wagi jak zaczął się więcej ruszaći nadal ma 8 ząbków:) Kupiłam mu ostatnio szczoteczkę i pastę i bardzo mu się szorowanie ząbków podoba:) No to by było na tyle spróbuję jeszcze jutro coś napisać. Bardzo dziękuje za zdjęcia maluchów choć nie ma mnie na forum to skrzynkę przeglądam często:)Acha i dzięki Eli za album oglądałam jest super:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jokas- ja tez myślę że na drugie baby jest za wcześnie, ale jakby było to i tak dałabyś spobie radę, zresztą nie miałabyś wyjścia. Ja na całe szczęście (w tym moim nieszczęściu) nie muszę uważać. Ale chciałabym żeby Sebuś miał kiedyś rodzeństwo. ania30 - przyślij tyle zdjęć ile masz, eli - fajnie że chociaż masz opiekunkę z polecenia bo ja nawet nie wiedziałabym kogo o to spytać. Życzę ci żeby okazał się idealna !!! A tak naprawe to zobaczysz w wrześniu jak zaczniecie częściej razem przebywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
•Sylmag.... 10.09..KUBUŚ..🌻..2700..50cm 11M 9600.. 87cm..3z •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA.🌻.3050..56cm 10M 7350.68cm..4z •Ania30.... 29.09 NATALKA..🌻..3200..53 cm 10M 7300...69cm..3z •Karen ka..29.09 ALESSANDRO.🌻..3520..52cm 8M 9300...74 cm..1z •Flowers24 30.09 BARTEK..🌻..2900..53cm..8M 8315 ... 72cm..0z •Laura7 ....03.10 NADIA..🌻..3800..53cm 10M 8900...76cm..2z •Eli.......... 08.10 KAMIL..🌻..3850...56 cm 10M 9300..73cm...8z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK.🌻.3480.56 cm 9M 7790.68,5cm.2z •Thefly...... 10.10 ADAŚ..🌻..3340..52 cm 8,5M 9000..70cm..2z •Jokas.......10.10 Oliver..🌻..3000g..50cm 10M 9385..75cm..8z •Mama szczęściara.10.10.Michałek.🌻..3950g.57cm 9,5M 9750.73cm..2z •Delphi31... 11.10 NATALKA..🌻..3300..53 cm 9M 7500..72cm..2z •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK..🌻..3300.52 cm 8M 8000 65cm..3z •Waga 77.. 16.10 FRANEK..🌻..3470 ...55cm 10M 7500..75cm..2z •Sylwia30.. 21.10 KALINA..🌻..4100...63 cm 9,5M 11400..77cm..2z •Frezja 73.. 23.10 KONRADEK..🌻..3550..60 cm 6M 7075..70cm..2z •Megji…… 23.10 PAWEŁEK..🌻.. 3360..35 cm 6,5M 9150..2z •Ona24..... 24.10 LAURA..🌻..3080...50 cm 5,5..6900...70 cm..3z •Celebre23..24.10 LAURA..🌻..4010..53cm 7,5M..ok. 11000 82 cm..6z •asia_20... 25.10 ARTUŚ..🌻..4240...60 cm 8M 12700…86cm..8z •Dota28.... 26.10 KONRADEK..🌻..3480...60 cm 8M 7900..73cm.6z •ewcia26.. 30.10 JULECZKA..🌻..3000...57 cm 8,5M 8500..6 z •stysia 74.. 04.11 ZUZANNA..🌻..3620..54 cm 8M 9300. 75cm..8z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tematy czyli z każdego miesiąca i potem : - urodziłem się - jadę samochodem -w domku -pierwsza kąpiel -Spię -jem -chrzest -boże narodzenie w wózku -ulubiona zabawka - mój pierwszy dorosły posiłek -spacer -wielkanoc - wakacje -ząbekpierwszy leżę na brzuszku siedzę robię smieszne minki\" ja i moja mama takie mniej więcej będą, jak będę już towrzyła a jeszcze coś mi wpadnie to wam napiszę. Jak na razie to prośze was po potwierdzenie wzięcia udziału i przysyłanie zdjęć. Na razie wiem że udział wezmą eli i thefly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POPRAWKA BO JESZCZE TEMAT STOJĘ tematy czyli z każdego miesiąca i potem : - urodziłem się - jadę samochodem -w domku -pierwsza kąpiel -Spię -jem -chrzest -boże narodzenie w wózku -ulubiona zabawka - mój pierwszy dorosły posiłek -spacer -wielkanoc - wakacje -ząbekpierwszy leżę na brzuszku siedzę stoję robię smieszne minki\" ja i moja mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_20
To jeszcze raz ja dziewczyny przeczytałam parę stronek do tyłu ale nie bardzo rozumiem są 2 albumy? I Eli i Agus? Proszę wyjaśnijcie mi to bo nie wiem a nie mam kiedy czytać kilkuset postów wstecz. Ja dostałam album od Eli o co chodzi z tym wysyłaniem płytek do Agus? Jesli Agus robi drugi album to napiszcie mi coś o tym acha i Agus prześlij mi proszę twój nowy mail bo ostatnio przez przypadek go usunęłam jak trzeba wysłać jakieś inne zdjęcia niż do Eli to znać. Przepraszam że jestem nie w temacie ale niestety nie mam internetu w domu i nie mogę być na bieżąco na forum dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×