Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

eli flowers nie łapcie mnie dosłownie za słowa \"chyba za dużo chcecie\" tak napisałam i oznacza to ze wg mnie - obojętnie czy tak zaproponowała agus czy wszystkie pozostałe- taka ilość zdjęc sprawi że album będzie zbyt obszerny i przez to nudny. Ale obiecuję sie więcej w ogóle na ten temat nie wypowiadać. Masz rację Flowers dla mnie tez żadna różnica ile wyślę czy 5 czy 10. Ale nie kazdy wyśle dużo i potem bedzie sytuacja ze jedna wyśle łącznie 5 a inna po 5 na kazdy temat i z albumu o wszystkich dzieciach zrobi się album na przykład o Adulku thefly. Ot takie moje zdanie. Ale jak weszłam między wrony to będę krakać tak jak one ;) co oznacza dostosuje się do ogółu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do cukinii Eli to my dodajemy do leczo albo robimy placuszki - plastry cukinii w cieście nalesnikowym albo takie jak ziemniaczane tyllko zamiast ziemniaków - cukinia albo pół na pół. Mi osobiście najbardziej smakuje jako placuszki ziemniaczane. Inne przepisy polecam w wyszukiwarce google lub innej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thefly ale Ty się na mnie nie wkurzaj. napisalam tylko, że to propozycja Agus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Flowers moja mała tez mało przybywa na wadze nawet bardzo mało,fakt nie mam w domu takiej precyzyjnej wagi a na szczepienie idziemy dopiero w październiku ale mój starszy synio tez szczuplak więc i Natuś chyba taka będzie.Tak samo jest też kiedy ząbkuje niewiele wtedy je i tez krztusi sie kawałkami czyli tak jak twój Bartuś. Eli odnośnie cukini to tak jak radzi Thefly nie wiem czy kupujesz TELE TYDZIEŃ bo w najnowszym numerze Beata Tyszkiewicz proponuje dania z cukini.W sprawie albumu to ja bym nawet przyznała racje Thefly moze trochę mniej tych zdjęc powysyłajmy bo rzeczywiscie moze to być nudne w końcu znamy sie tylko z netu a wciąż jesteśmy dla siebie obce.Nie zrozumcie mnie źle ale tak mi sie napisało moze tylko po np.2,3 zdjęcia na każdy temat a już bez tych z kazdego m-ca bo to własciwie się moze pokrywać ale ja tez dostosuję się do ogółu. Chyba zaraz się posypią gromy na mnie już się zaczynam bać chyba wszystko wymarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tehfly mam nadzieje, ze sie nie gniewasz, ze sciagnelam od ciebie ten sliczny albumik ze zdjeciem, tak mi sie pdobal. Od eli tez jeden siagnelam:9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ilości zdjęć to rzeczywiście może lepiej niezbyt dużo. Będzie bardziej przejrzyście. Flowers mój Pawełek też miał problemy z sisiakiem, jakiś czas temu rozpisywalam się na ten temat a Eli znalazla nawet kilka stronek. Ja \"poruszalam\" mu siusiaka delikatnie w wodzie ale za każdym razem troszkę mocniej. (samo ładniej schodziło) i po 2 tygodniach skórka mu sama bardzo ładnie się zsuwa. Myślę że Wam też się uda. Mi nie było łatwo ale są efekty. Powodzenia. A jak się zaczerwieni to bardzo cienko posmaruj Sudocremem. Co do wagi to każdy maluch rośnie swoim rytmem, moje dzieci są zawsze w \"górnej granicy normy\" czyli raczej pulchne ale ja się tym nie martwię. W dzieciństwie byłam pulchna a teraz jest ok, więc nie ma co wariować. Sprawdz jeszcze na sitkach centylowych i porównaj wagę i wzrost, może to cię uspokoi. Ewcia mam nadzieję że Tata szybko wróci do zdrowia i nie będzie potrzebował tych drogich leków. Co do cukini to jest pyszna smażona jak kotlety schabowe w panierce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech kobity:))niech agus7 napisze w koncu ile mamy przeslac fotek,ostateczna dacyzje i wtedy jej przeslemy taka ilosc jaka ona zechce:)) eli Bartek ma 73cm i nadal zero zeba :) Dzisiaj malemu pokazywalam jak chodza pieski:),mowie,moze zalapie i bedzie bral sie za raczkowanie,niby cusik probowal,ale dupke mial za ciezka i bach na podłoge:))a potem trening chodzenia i cosik zalapywal i jak tata przyszedl z pracy to dal ladnie pare zołnierskich krokow:)pisze zolnierskich bo tak smiesznie nogi unosil wysoko:))) eli postaram sie luzniej podchodzic do tej wagi malego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megji siusiuak zaczerwienil sie juz po wizycie jak lekarka mu poruszyła,ja robie mu w kapieli ale reka sie slizga i niewiem czy robie w koncu dobrze czy zle,ale zaczelam mu mowic,ze szukamy ptaszka i nie burzy sie tylko pozwala sobie dotknac.Ja nie uzywam sudocremu,ale nivea w blaszanym pudełeczku takim bialym i tym mu czubeczek smaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megji daję bebiko 2 R. Wiecie co, nigdy nie sądziłam ze się w ten sposób temat albumu rozwinie- , że będzie za dużo zdjęc a więc będzie nudny bo przecież się nie znamy.... Jestem w lekkim szoku. I nie zamierzam tym zdaniem wywoływac kłotni. Zwyczajnie jestem zaskoczona i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
•Sylmag.... 10.09..KUBUŚ..🌻..2700..50cm 11M 9600.. 87cm..3z •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA.🌻.3050..56cm 10M 7350.68cm..4z •Ania30.... 29.09 NATALKA..🌻..3200..53 cm 10M 7300...69cm..3z •Karen ka..29.09 ALESSANDRO.🌻..3520..52cm 8M 9300...74 cm..1z •Flowers24 30.09 BARTEK..🌻..2900..53cm..8M 8600 ... 73cm..0z •Laura7 ....03.10 NADIA..🌻..3800..53cm 10M 8900...76cm..6z •Eli.......... 08.10 KAMIL..🌻..3850...56 cm 10M 9300..73cm...8z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK.🌻.3480.56 cm 9M 7790.68,5cm.2z •Emelle..... 10.10 KAROL..🌻..3190...53 cm 10M 9100…………2z •Thefly...... 10.10 ADAŚ..🌻..3340..52 cm 8,5M 9000..70cm..4z •Jokas.......10.10 Oliver..🌻..3000..50cm 10M 9385..75cm..8z •Mama szczęściara.10.10.Michałek.🌻..3950.57cm 9,5M 9750.73cm..2z •Delphi31... 11.10 NATALKA..🌻..3300..53 cm 9M 7500..72cm..2z •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK..🌻..3300.52 cm 8M 8000 65cm..3z •Waga 77.. 16.10 FRANEK..🌻..3470 ...55cm 10M 7500..75cm..2z •Maggie7000..20.10 NATALKA 🌻 .. 3700.. 55 cm.10 M 9200..72 cm..6z •Sylwia30.. 21.10 KALINA..🌻..4100...63 cm 9,5M 11400..77cm..2z •Frezja 73.. 23.10 KONRADEK..🌻..3550..60 cm 6M 7075..70cm..2z •Megji…… 23.10 PAWEŁEK..🌻.. 3360..35 cm 6,5M 9150..2z •Ona24..... 24.10 LAURA..🌻..3080...50 cm 5,5..6900...70 cm..3z •Celebre23..24.10 LAURA..🌻..4010..53cm 7,5M..ok. 11000 82 cm..6z •asia_20... 25.10 ARTUŚ..🌻..4240...60 cm 9,5M 12700…86cm..8z •Dota28.... 26.10 KONRADEK..🌻..3480...60 cm 8M 7900..73cm.6z •ewcia26.. 30.10 JULECZKA..🌻..3000...57 cm 8,5M 8500..6 z •stysia 74.. 04.11 ZUZANNA..🌻..3620..54 cm 8M 9300. 75cm..8z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowers U mnie jak się do młodego lekarka dorwała to leciała mu krew, myślałam że ją zabiję, zreszą powiedziałam jej co o tym myślę. Mi też nie szło, taki malutki :) . A poważnie to dopiero po kilku dniach nauczyłam się jak mu to robić... a to wcale nie było łatwe. To dobrze że mu czymś smarujesz, ale jak będziesz delikatna i systematyczna to bez bólu i zaczerwienienia po kilku dniach zobaczysz efekty. Nam się udalo. Eli ja bardziej myślałam że przy moich umiejętnościach będę przesyłać te zdjęcia przez miesiąc :) tylko o to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam może , że chodzi mi o to, że ja nie traktuję was jak jakies obce osoby z netu, bo pisuję z wami juz nie od wczoraj , zwierzam się wam a wy zwierzacie się mi. Znam wasze dzieci ze zdjęc i mi się od dawna nie mylą, nie mylą mi się twarze ani imiona, wiem , które jest czyje i jak ma na imię, wiem ile zjada, cyz robi kupę do nocnika i ile ma ząbków ;). I ja inaczej do tego podchodzę. Ja z przyjemnościa obejrzałabym zdjęcia waszych dzieci niezaleznie od tego ile by ich było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli juz nie musisz teraz tylko przy okazji wpisz w tabelce Bartkowi 10,5M :) Mnie tez to troszke zdziwilo,dla mnie album nawet jakby bylo po 10fotek jednego szkraba to by nie bylo nudą,bo ja zdjecia moge godzinami ogladac,i hmm... jakby to ujac....znamy sie inaczej bo przez internet ale jest juz to dosc dlugi czas,piszemy sobie o dobrych chwilach i o kłopotach,widzialysmy juz sie na zdjeciach,ja uwazam,ze sie znamy i album napewno bedzie ciekawy:) a jezeli ktos uwaza,ze to bedzie nudne to niech nie bierze udzialu,przeciez to dobrowolna decyzja i nikt nikogo nie zmusza na sile do brania w tym udzialu. Dzisiaj pokazywalam tez malemu jak sie dmucha,bo chcialabym nauczyc go do roczku dmuchania swieczki,ale patrzyl na mnie jak na idio...:))i chyba nici z naszej nauki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megji licze,ze i u nas obejdzie sie bez chirurga,bo od znajomej slyszalam jak wyglada taki zabieg wiec bede sie starac,zeby nas to ominelo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak patrze na tabeleczke i wszystkie dzieciaczki maja juz zabeczki:) a u nas 0z...ciekawe kiedy u nas pojawi sie ząbeczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'taka ilość zdjęc sprawi że album będzie zbyt obszerny i przez to nudny\" - tak to ja napisałam i masz rację flowers zastanowię się czy brać w tym udział . Ja miałam zamiar nie oglądać tylko sama ale pokazać męzowi rodzinie znajomym i za rok i za 5 i za 10 lat a wtedy uwierzcie nie bedzie ciekawiło ich po 10 zdjęc jakiegoś dziecka tylko pomysł albumu jako całości a więc śmieszny dowcipny zabwany ujmujący wzruszający przekrój przez cały pierwszy roczek. A oglądac mega ilości zdjęc to każda moze swojego dziecka w domu a nie uszczęślwiać na siłę innych ot takie moje zdanie. Spójrzcie na to z tej strony a nie czepiacie się każdego mojego słowa \"nudne\" mogłam zastapić jakimkolwiek innym montoonne nużące nieciekawe itp .itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale zrobiło się niemiło :( a przecież chodzi o miły album. Dogadajcie się proszę szybciutko, i bez sprzeciwów to rozkaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megji nic się nie martw dogadamy się :D najwyżej jak dostanę album to sobie go skrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia30
Ania30 wroce jeszcze do sprawy depilatora, moja kolezanka powiedziala, ze ona depiluje sie jak wypije dwa piwa :) moze to jakis sposob ;) A moze aby lepiej sie poznac zorganizujemy jakies spotkanie? takie blisko roczku, tzn. w październiku? Czy to moze glupi pomysl...? Sama nie wiem... U nas niestety w miare przespane noce to tylko marzenie. Mała budzi sie co godzine a to smoczek jej wypadl a to jesc chce. Wczoraj jej mleczko zagescilam kleikiem ryzowym, myslalam, ze pospi przynajmniej 2h a tu buuuuu pobudka po godzinie. Najgorsze, ze ona jak sie budzi to placze, nie mam pojecia co tej mojej Nusi jest. Jestem taka niedospana a rano musze wstawac do pracy, kurka wodna... No dobrze juz nie marudze, przeciez to dziecko ma swoje prawa a ja musze to przezyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też Was nie uważam za obce i na pewno nie o to dosłownie chodziło ani30, jeszcze nie tak dawno rozwodziłysmy się nad tym jak dobrze że siebie tu mamy i możemy pogadać o wszystkim :) ale nie ukrywajmy że tak naprawdę nie da się porównać przyjażni netowej z przyjaźnią z koleżanką z bloku obok czy z liceum i tak naprawde jakby któraś chciała to wcale nie musi pisac prawdy tylko bajdurzyć co się da. \"Kochac to nie znaczy zawsze to samo\" jak śpiewa De mono :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia30 a moze to przez ząbki u nas wyrżneły sięgórne jedynki i same problemy - pobudki z płaczem kilkakrotne, biegunka, ogólne adulkowe rozżalenie. A co do spotkania to szczerze ci powiem że my z eli też o tym rozmawiałysmy na gg, tyle ze ja myslałam dość dalekowzrocznie bo aż o następnych wakacjach, kiedy jest sezon urlopowy i moze więcej by nas przyjechało. Na forum e-dziecko takie spotkanie dość niedawno odbyło się w Wildze - ośrodku wypoczynkowym za Warszawą. Tyle że u nich było przysponsorwane przez gazetę Dziecko dostali takie fajne koszulki z nickiem mamy i imieniem dziecka. Relacja była w którymś numerze Dziecka może widziałyscie? a teraz to bym sie bała na to spotkanie przyjechac że mnie za te kręcone kudły flowers i Eli przez album wytarmoszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli kogoś uraziłam moimi wczorajszymi wypowiedziami to bardzo przepraszam.Nie chciałam nikogo urazić. Mam nadzieje, ż enie macie mi za złe. Juz taka jestem, ze co w mysli to na języku i juz miałam w zyciu prze zto kłopty . Raz nawet myslałam ze mnie z roboty wywalą jak kierowniczce powiedziałam co myslę ;) Ale była wtedy afera ... Az mnie wsyzstko boli jak sobie przypomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
No wiedziałam ze się gromy posypią ale Thefly bardzo dobrze to ujęła nie jestesmy takimi koleżankami ze szkoły czy z pracy i właśnie o to mi chodziło ale przecież każda zrozumiała to inaczej.Agus się nie odzywa czyta pewnie to wszystko i myśli sobie że jak już coś ustalimy to ona dopiero sie odezwie,albo ma tego dość.Właśnie tak z Thefly uważamy,że oglądanie zbyt długie moze byłoby męczące,ale oczywiście ile osób tyle zdań,kazda przeciez w domu ma fotki swoich dzieci,które można oglądac dowoli a tu chodzi o takie pamiątkowe zestawienie tego roczku,to będzie fajne ale w rozsądnej wielkości.Nie chodzi o to że mamy się kłócić bo życie jest za krótkie żeby tracic czas na takie spory,my z Thefly napisałyśmy ze dostosujemy się więc nie ma sprawy. Sylwia no zaskoczyłaś mnie z tym piwem bo ja jedno to moze bym dała radę wypić ale dwóch to nie.Jeśli chodzi o spotkanie to nawet fajny pomysł tylko jestem ciekawa czy co do miejsca byśmy sie dogadały a mnie samej z dzieckiem to mąż by napewno nie puścił ale ja tez myślę że jeśli wogóle to może w przyszłym roku jak dzieci podrosną,ale to rzecz jasna odległe plany.To na tyle spokojnego wieczoru i przesp[anej nocki wam zyczę moje forumowe kolezaneczki-pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat albumu juz sie lepiej nie wypowiadam,szkoda czasu na klotnie:)) Co do spotkania fajny pomysl,ale tez uwazam,ze lepiej za roczek jak dzieciaczki podrosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam się zrzec roli mamy tabelkowej. Proponuję zrobić głosowanie i wybrac nową tabelkową mamę, która będzie tu czesto bywac i będzie z forum na bierząco. Ja nie będe w stanie wywiązywac się z obowiązków dlatego muszę zrezygnwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli co sie stalo, zawsze taki dobry humor a dzisiaj tak troche nerwowo, czy tylko mi sie tak wydaje? Musze przyznac, e sie ogolnie niezbyt ciekawy klimatsie zrobil z tym albumem. Ja sie nie wypowiadam, bo nie wiem czy w ogole bede iala na wszystko zdjecia :) U mnie tez jakos nerwowo Oli strasznie niespokojny, nie chce sie sam bawic, na spacerach placze, wiec tragedia. Jedynie co o sie w koncu poprawiala to pogoda i bylo dzisiaj bardzo sonecznie. dobrej ncki zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×