Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Gość celebre 23
a i gratuluje 200 stronki, oby więcej takich bo fajnie powymieniać sie doświadczeniami, jesteście kochane, że piszecie mimo iż nawało obowiązków jest ogromny niekiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thefy sprzataczka w sejmie zarabia marne grosze, więc lepiej mieć dużą emeryturke i siedzieć z wnukami:) Agus koniecznie w góry weź nosidło, bo my nie mieliśmy i teraz mam takie muskuły, że mogłabym iść boksować:) Eli bardzo się cieszę że jest wszystko ok. Widzisz a Ty się tak martwiłas. Dziewczyny mam pytanie do kiedy dzieciaczki można kapać codziennie??Bo my ze Stefankiem bardzo to polubiliśmy. I jeszcze ostatnio słyszałam że takich dzieci jak nasze tzn. chodzi mi o wiek, nie powinno sie karmić w nocy. Czy myślicie że jak Stefcio wstaje raz w nocy na cyca to jest bardzo źle dla jego ząbków?? Dobranoc kobitki.Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysicooo mówi się, że dzieco powyżej 6-tego mieisąca z reguły nie wymaga juz karmienia. kamil nie jada w nocy odkąd przestałam karmić piersią czyli od powłowy sierpnia. A wczesniej tez nie jadł tylko \"ciamkał\" zeby łatwiej zasnąć. Jak ma zabki , a ma to grozi mu pruchnica. A co do kapieli - to dlaczego myslisz, że jest jakiś okres do którego mozna kąpać dziecko codzinnie? Jak chcesz to możesz go zawsze codzinnie kapac i możesię tak kąpac do konca zycia. :) Kamilek nie jest kąpany codziennie (choc staram się) bo teraz wykąpac go to prawdziwy wyczyn a jak jestem sama w domu to nie mam ochoty ani siły na takie atrakcje. Waga 77 wysłałam zdjecia Yalu. Znów zaczęłam dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ •Sylmag.... 10.09..KUBUŚ..🌻..2700..50cm 11M 9600.. 87cm..3z •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA.🌻.3050..56cm 10M 7350.68cm..4z •Ania30.... 29.09 NATALKA..🌻..3200..53 cm 10M 7300...69cm..3z •Karen ka..29.09 ALESSANDRO.🌻..3520..52cm 11M 11300...79 cm..3z •Flowers24 30.09 BARTEK..🌻..2900..53cm..10,5M 8600 ... 73cm..1z •Laura7 ....03.10 NADIA..🌻..3800..53cm 10M 8900...76cm..6z •Eli.......... 08.10 KAMILEK..🌻..3850..56 cm 11M 9520..73cm...8z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK.🌻.3480.56 cm 9M 7790.68,5cm.6z •Emelle..... 10.10 KAROL..🌻..3190...53 cm 10M 9100…………2z •Thefly...... 10.10 ADAŚ..🌻..3340..52 cm 11M 1050..72cm..4z •Jokas.......10.10 Oliver..🌻..3000..50cm 10M 9385..75cm..8z •Mama szczęściara.10.10.Michałek.🌻..3950.57cm 9,5M 9750.73cm..2z •Delphi31... 11.10 NATALKA..🌻..3300..53 cm 11M 8000..75cm..6z •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK..🌻..3300.52 cm 8M 8000 65cm..5z •Waga 77.. 16.10 FRANEK..🌻..3470 ...55cm 10M 7500..75cm..2z •Maggie7000..20.10 NATALKA 🌻 .. 3700.. 55 cm.10 M 9200..72 cm..6z •Sylwia30.. 21.10 KALINA..🌻..4100...63 cm 9,5M 11400..77cm..2z •Frezja 73.. 23.10 KONRADEK..🌻..3550..60 cm 6M 7075..70cm..2z •Megji…… 23.10 PAWEŁEK..🌻.. 3360..35 cm 10,5M 1030..2z •Ona24..... 24.10 LAURA..🌻..3080...50 cm 10,5..7500...70 cm..5z •Celebre23..24.10 LAURA..🌻..4010..53cm 7,5M..ok. 11000 82 cm..8z •asia_20... 25.10 ARTUŚ..🌻..4240...60 cm 9,5M 12700…86cm..8z •Dota28.... 26.10 KONRADEK..🌻..3480...60 cm 8M 7900..73cm.6z •ewcia26.. 30.10 JULECZKA..🌻..3000...57 cm 8,5M 8500..6 z •stysia 74.. 04.11 ZUZANNA..🌻..3620..54 cm 8M 9300. 75cm..8z ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, czekałam na mój tysięczny post aby tu jakiś super post napisac , jakis wyjątkowy a tu patrzę juz mam 1005 Kiedy ja tyle nastukałam? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj Agus, skoro jest \" mama i ja\" oraz \" ja i mój tata\" to może zróbmy jeszcze \" moja cała rodzinka\" bo przecież niektórzy mają tez rodzeństwo i fajnie by było aby taki maluch miał na pamiątke tez rodzenstwo w swoim albumie. Takie zdjecie \"moja rodiznka\" zawierałoby wszystkich. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
a u nas dzis pobudka o 9.15!!! ale tak juz sie chyba nie zdarzy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od urodzenia kapie malego codziennie,byly dni,ze go kapalam co dwa dni i maly sie przebudzal,byl niespokojny,a jak kapie go codziennie to tak sie nauczyl chyba,ze juz ma spac na dobre i ladnie spi:) eli moze byc taki temacik,mi nie przeszkadza:)wogle to musze sie wziasc za wybieranie fotek,tylko jakos ten czas tak ucieka.... Dzisiaj na weekendzik przyjezdza moja siostra z rodzinka,wiec sie ciesze,ze maly bedzie mial towarzysza do zabawy:)lubie jak tak razem sie bawia:) U nas ladna pogoda,a mieszkanko wczoraj wysprzatalam,wiec mam zamiar pospacerowac troche:)trzeba korzystac ze sloneczka,bo nie wiadomo ile jeszcze bedzie takich pogodnych dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli pytałam o tą kąpiel tak z ciekawości. Zawsze się mówi że niemowlaka trzeba kąpać codziennie więc byłam ciekawa kiedy to się zmienia. Ja popieram nowy temacik. Mieliśmy dziś jechać z moją teściową do Kamieńczyka do babci, ale dupa z tego wyszła, bo teść kupił 10kg grzybów. Teraz teściowa siedzi i je robi. Ja mam zamówione 5kg ogórków na wtorek i będe robić kiszeniaki i po żydowsku.Odezwe się późnym wieczorkiem.Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda , że się tu dyskuska nie nazwiązała na temat tych dwóch linków które podesłałam wam na 199 stronie o przełamywaniu dzieci. Ciekawa jetsem co o tym myslicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Tygrysica ty taka młoda kobietka a tyle różnych przetworów potrafisz zrobić ,dzieci mają swoje przyzwyczajenia i jesli Stefanek pije w nocy mleczko to myślę że nic wielkiego się nie stanie ząbkom napewno bardziej zaszkodziłyby słodycze. Eli to dobrzeże wszystko się wyjaśniło,niech Kamilek szybciutko zdrowieje podoba mi się tez pomysł do albumu ja i moja rodzinka czyli fotkę z rodzeństwem,nawet kiedyś o tym myślałam,bo np. zdj. jak ja byłam w ciąży to nie mamy bo nie mieliśmy jeszcze wtedy cyfrowego. Szukałam dzisiaj w sklepie jakiegoś ciuszka dla małej na przyjęcie urodzinowe ale nic nie udało mi się kupić nie chcę typowej sukienki bo mała nie chodzi a na czterech będzie paradować z pampersową pupcią spodobała mi się taka tunika z fikuśnymi spodenkami ale nie było rozm. To chyba na tyle -pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli ten temacik o przelamywaniu dzieci....ja bylam w szoku,podobnie jak ty!w zyciu o czyms takim nie slyszalam,nawet od ludzi starszej daty,w zyciu by mi nie przyszlo na mysl,ze dziecko moze byc przelamane itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga super że Franek już tak świetnie sobie radzi i że ze zdrowiem już ok Eli ja o tym przełamywaniu dzieci to tak z przymrużeniem oka czytałam tzn. nie zastanawiam się nad tym mocno bo nikt w moim bliskim i dalszym otoczeniu o niczym takim nie słyszał i nie mówił jednak gdybym cos takiego podejrzewała to na pewno nie oddałabym maleństwa do nastawienia u jakiegoś wątpliwego specjalisty bo nawet w \"błahej\" sprawie zawiodła mnie protegowana ortopeda a co dopiero przy czymś takim znaleźć dobrego specjalistę. Nie sądze żeby przy delikatnym obchodzeniu się z noworodkiem mogło by coś takiego się zdarzyć. No i proszę to jednak \"tylko\" 3-dniówka to całe szczęście ufff Kamilek ale nastraszyłes forumowe ciotki. Tygrysicaa - kąpiele Stefanka małego alergika jezeli nie będą długie (pare minut wystarczy) to mu nie zaszkodzą na pewno i nie wysuszą zbytnio skóry. A co do karmienia nocnego to niestety ja też się martwię bo on nie budzi sę tylko dla samego \"Ćmoktania\" ale po to żeby otrąbić 180ml mleka ok 3-4 rano a ząbki niestety to odczują. Ale na pewno trzeba uważać z wszelkimi cukrzonymi pokarmami typu kaszka soczek nocą. Ja mam zamiar po skończeniu magicznego 12 mc-a próbowac z tym skończyć oszukując go wodą. Ot to tyle wiecej napisałam wcześniej ale niestety moja pchła podeszła i pod koniec wyłączyła kompa. No to teraz i ja mam ten problem tygrysicaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sprzataczką to ja ze wzgledu na baczenie na naszych synów chcę być :) a nie ze wzg na kasę :) po co mi kasa jak syn będzie premierem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thefly racja :D Waga dzięki za \"oczkowy \" komplement :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że to trzydniówka, Thefly my to stwierdziłyśmy bez pudła, więc myślę że można by otworzyć jakąś prywatną praktykę :) więc jak jakiś maluch znowu zachorujre (oby nie) to my Wam go zdjagnozujemy... w kierunku trzydniOwki :). Kończę bo idę na imprezkę..Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus7 odnośnie nosidełka to my bardzo polecamy!!! kupiliśmy jak jechaliśmy nad morze i naprawdę się przydało!!!no a teraz używamy też często-jak idziemy na zakupy albo na krótki spacer i nie chce nam się wyjmować wózka a wiem ze Franek nie będzie właśnie spał to też bierzemy nosidełko...nasze nosidełko jest firmy Vaude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem chora. Złożyło mnie na dobre. Z nosa leci a temperatura- 35,4. Pewnie się Klusek zarazi bo chyba nie ma możliwości aby tego uniknąc:( Boże oby nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysica- czemu piszesz do kiedy można dzieci kąpać codzieniie, to jest jakiś wiek kiedy nie można tego robić. My kąpiemy się codziennie i Sebek to bardzo lubi, to jest nasz wieczorny rytuał. I czasami dosypuję mu do wodu Kalium a czasami ma kąpiel z herbal balneum , i skórę ma ok . A dosypuję mu tego tylko dlatego że to już kupiłam i trzeba wykorzystać, a poza tym jak ma jekiś krostki to pomaga. UWAGA - DODAJĘ TEMAT \"MOJA RODZINKA\" eli - pierwsze słyszę to tym przełamywaniu dzieci, artykuły twoje przeczytałam , były dla mnie szokiem ale sama nie wiem co o tym myśleć I znowu życzę zdrówka dla mamuś i dzieciaczków !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thefly witaj w klubie wyłanczanego kompa:) Eli o tym przełamywaniu nie słyszałam wcześniej. Słyszałam natomiast że przystawiając prawy łokieć do lewego kolanka i na odwrót sprawdza się czy nie jest dziecko przestawione jak to powiedziała babcia mojego męża. Megji a co to za imprezka?? Eli życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia. Agus bo ja nie pamiętam czy Sebuś ma AZS?? I znów kończe dzień na forum. Spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Też przeczytałam ten artykuł o przełamaniu,tak jak pisze Tygrysica sprawdza się czy dziecko może złączyć na przemian rączę z nóżką w mojej rodzinie dawno temu był taki przypadek wiecie jak to kiedyś było dzieci pilnowały dzieci ,ten chłopczyk bardzo płakał przy przebieraniu ,przy braniu go na ręce i nastawiała go taka osoba która umiała to robić,tak opowiadała mi kiedyś babcia,chłopak wyrósł i był zdrowy,ale to dzialo się z 60 lat temu teraz jest inaczej,dawniej były na wszystko inne metody albo związane z dziećmi różne zabobony.Kiedyś opowiadała mi jedna starsza pani ze,kiedy dziecko ma kolkę to uderzało się je różdzką z brzozy poświęconą podczas bożego ciała,ja nigdy tego nie zastosowałam bo moje dzieci kolki nie miały. A wogóle widac ze wszyscy na spacerkach-pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻Delphi 31🌻🌻🌻 Wszytskiego najlepszego z okajzi urodzin! Zyczę Ci radości z córy, niech mała zdrowo rośnie i się rozwija dostarczajac mamie radości i uśmiechu każdego dnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delphi - wszystkiego najlepszego, czego sobie tylko zamarzysz - oby się spełniło:)!!! 🌻 i to tyle, Konradkowi ida dolne 4, a tatki nie ma w domu, więc histeria powszechna :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli Ty to jesteś:) zawsze pamiętasz o wszystkich :) Dota również wielkie dzięki:) Nie rozpisuję się bo jestem w trakcie spożywania winka urodzinowego mniam mniam nawet Natulka chciała się napić:) ale hola hola przez najbliższe parę lat nie spróbuje tej ambrozji:) zdrowie was wszystkich i naszych Elfów to juz 32 latka błakam się po świecie , wierzyć sie nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia30
Delphi życzę zdrówka, radości, życzę aby kazdy dzień był lepszy od poprzedniego aby nad Tobą i Twoimi bliskimi zawsze świeciło słońce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delphi - najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrówka , szczęścia i miłości oraz uśmiechu na codzień życzy Agus i Sebek tygrysica- na całe szczęście Sebuś nie ma AZS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 Delphi i my się dołączamy z życzeniami także 🌻 🌻 🌻 wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń pociechy z córy a także odnalezienia swojej właściwej połówki bo wierzę że gdzies tam na Ciebie (a właściwie Was) czeka :) i niech nigdy ale to nigdy nie zabraknie Ci tej siły wewnętrznej jaką nam tu reprezentujesz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delphi wszystkiego najlepszego. Dużo zdrówka, szczęścia, radości i pociechy z dzidzi.🌻 🌻 🌻 🌻 Sylwia dziękuję za fotki.Kalinka ma piękne oczka, jak dorośnie chłopcy nie dadzą jej spokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu nie dostałam zdjec :( tym razem od Sylwi :( Buu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×