Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

U nas nawał pracy potrwa jeszcze jakis czas niestety:( Dostałam nową pracę i od tego weekendu bedę uczyła budownictwa w prywatnej szkole. I tym oto sposobem bede zarabiac prawie tyle kasy, co na etacie. Ale czasu przez najblizszy miesiac mieć nie bede. tygrysicaaa wspołczuje przezyc, Kondzio tez sie czasem zaniesie, ale dopiero od kiedy ukończył 7 miesięcy. Pomaga klepanie po pleckach i mówienie do niego. w wolnej chwilce dopisze co u nas nowego, a musze iść do przychodni, żeby go zważyć :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megji pisała , że zwolniła swoją nianią ( tzn dziecka nianię ;) ) po jednym dniu bo była sztywna jak słup soli . Moja tez wyluzowana nie jest. Martwiłam się i miałam duże obawy bo widziałam dystans w jej relacjach z małym. Zastanawiałam się czy to była słuszna decyzja.... dziewcyzna jest skromna, cicha spokojna, prosta i ... zimna.Takie wrażenie odnosiłam. Z drugiej strony rozumiem ją bo sama jestem nieśmiała i miałam zawsze problemy w takim początkowych relacjach z ludzmi bo moja niesmiałosc mnie hamowała, krepowła... Gdybym sama miała iśc do jakiejs rodziny do domu i zajmowac sie ich dzieckiem pewnie tez bym wyluzowana nie była, nie umiałabym sie odnaleźć. Miałam duże wątpliwości..... ... a teraz mały ucieka przed nią na kolanach z piskiem , okrzykami radości i \"ognikami \" w oczach a ona goni go na kolanach po całym mieszkaniu jakby miała 5 lat :) . Kamiś ją baaaardzo polubił. Zabiera go na spacery, on idzie bez sprzeciwu, na spacerze zasypia, później wracają bez marudzenia, wchodzą - mały uśmiechnięty, radosny :) Nie wiem jeszcze jak to będzie jak będa zostawac sami i będzie musiałą go uspić ale widze, że go do siebie przekonała wiec pewnie im dłużej będzie przychodizc tym będzie lepiej. Mam taką nadzieję.... Na dzien dzisiejszy jestem zadowolona i mam nadzieję, że nigdy nie będe musiała tu narzekac . Widocznie dziewczyna musiala poznac małego, nas, zorientowac się jacy jestesmy, jakie będa nasze z nią relacje, oswoic się ze wszystkim i zapoznac z małym i była bardzo zachowawcza. Na dzień dzisiejszy ciesze się, że dałam jej tą szansę. tfu tfu tfu ( żeby nie zapeszyć! ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli fajnie,ze trafilas na dobra nianie i jestes zadowolona:)No i co najwazniejsze ,ze Kamilek ja polubil i zaakceptowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że ja znów ostatnia na forum. Zrobiłam wkońcu na obiad zupkę jarzynową i racuchy z jabłkami. Nie wiem czy dobrze zrobiłam, że dałam maluchowi troche. Zobacze czy go wysypie czy nie.Dodam że robiłam je pierwszy raz i wyszły dobre. Eli ciesze się że jesteś zadowolona z niani, bo wkońcu będziesz jej powierzać Kamilka pod Twoją nieobecność. Dota a to Ty jesteś jakiś inż. budowlany?? Miłej nocki kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek wczoraj dostałjakieś plamy czerwone na szyi i na dekolcie-znowu się martwię i muszę iść do lekarza.....nie miał gorączki bo tak bym pomyślała że to ta rzydniówka o której pisałyście.... Eli na stronie Nestle jest napisane że był jakiś konkurs ale tegoroczna edycja się zakończyła a że trzeba było zbierać kody kreskowe to możemy profilaktycznie zbierać kody bo może nam się w przyszłym rok przydadzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga pewnie to uczulenie bo przy trzydnówce to jest bardzo wysoka temperatura zwykle przez 3 dni a potem jak spada jest wysypka na całym ciele a nie plamy. Kamil miał pełno drobnych krosteczek najpierw na pleckach i brzuchu później dodatkowo troche zsypalo mu twarz, lekko nogi i rece i po 2 dniach zeszło. Przed chorobą przez 2-3 dni w ogóle nie chcial jesc i był marudny a trakcie chroby duuuzo spał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie kobietki, że wasze pociechy wstaja w nocy:) Mój zanim sie odezwie, to już w łóżeczku jest na czterech, albo siedzi lub wstaje zanim d niego dobiegnę. A wczoraj w nocy przeszedł sam siebie. Budzę się nad ranem, bo mi coś nie pasuje i co widzę? Konrad stoi przy mnie na podłodze i łapki wyciąga, żeby go do łóżka wziąc. Prawdopodobnie zszedł z łóżka i nie wiem czy się bawił czy po prostu od razu zapragnął wrócić do mnie. Tak mi łazi po nocach bestyja:), bo od połowy nocy śpi z nami, te czwórki nie daja mu spać spokojnie, a przy cycu usypia:( A tak w ogóle to raczej na 99% mamy dziewiatego zęba! Eli możesz wpisać przy okazji. Co do pytania o moje wykształecenie to owszem jestem inżynier budowlany a do tego magister ekoniomii. Ech i tyram za marne grosze:( ale to lubie:) Konkurs Nestle trwa do 31 pażdziernika. Trzeba zebrać 5 kodów kreskowych z odpowiednich produktów a potem napisac historyjkę z podróży z dzieckiem. ech musze kończyc, bo mój miauczek nie dahje mi tu pobyć z wami :( miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzisiaj znowu walczyli przez dwie godziny od 12:30 do 2:30,probowalam sposobu eli i kladlam go do siebie do lozka,ale to na nic wtedy maly przekrecal sie na brzuch,walil reka w poduszke i wolal tatattatata,przekladalam go do wozika przejechalam przez prog 200razy bo tak sobie liczylam,patrze na niego i mysle,ze spi,przekladam go do lozeczka i po chwili slysze ze sie wierci,pomyslalam,ze pewnie juz siedzi,obracam sie a on stoi zadowolony,w koncu poszlismy do kuchni i mowie moze jak wypije mleczko to zasnie,no i nic nadal wstawal no wiec znowu do wozika i jezdilam z nim 40minut!!!az odechcialo mi sie spac:)no ale w koncu zasnol,tragiczna byla ta nocka,a moj maz nic nie slyszal tylko spal jak zabity:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️……………………………….…. 🌻……………………………………....❤️ •Sylmag.... 10.09..KUBUŚ..🌻..2700..50cm 11M 9600.. 87cm..3z •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA.🌻.3050..56cm 10M 7350.68cm..4z •Ania30.... 29.09 NATALKA..🌻..3200..53 cm 10M 7300...69cm..3z •Karen ka..29.09 ALESSANDRO.🌻..3520..52cm 11M 11300...79 cm..3z •Flowers24 30.09 BARTEK..🌻..2900..53cm..11,5M 9100 ... 73cm..2z •Laura7 ....03.10 NADIA..🌻..3800..53cm 10M 8900...76cm..6z •Eli.......... 08.10 KAMILEK..🌻..3850..56 cm 11M 9520..75cm...8z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK.🌻.3480.56 cm 9M 7790.68,5cm.6z •Emelle..... 10.10 KAROL..🌻..3190...53 cm 10M 9100…………2z •Thefly...... 10.10 ADAŚ..🌻..3340..52 cm 11M 1050..72cm..4z •Jokas.......10.10 Oliver..🌻..3000..50cm 10M 9385..75cm..8z •Mama szczęściara.10.10.Michałek.🌻..3950.57cm 9,5M 9750.73cm..2z •Delphi31... 11.10 NATALKA..🌻..3300..53 cm 11M 8000..75cm..6z •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK..🌻..3300.52 cm 8M 8000 65cm..5z •Waga 77.. 16.10 FRANEK..🌻..3470 ...55cm 11M 8100..75cm..2z •Maggie7000..20.10 NATALKA 🌻 .. 3700.. 55 cm.10 M 9200..72 cm..6z •Sylwia30.. 21.10 KALINA..🌻..4100...63 cm 11M 12200..77cm..2z •Frezja 73.. 23.10 KONRADEK..🌻..3550..60 cm 6M 7075..70cm..2z •Megji…… 23.10 PAWEŁEK..🌻.. 3360..35 cm 10,5M 1030..2z •Ona24..... 24.10 LAURA..🌻..3080...50 cm 10,5..7500...70 cm..5z •Celebre23..24.10 LAURA..🌻..4010..53cm 11M.. 11600 80 cm..8z •asia_20... 25.10 ARTUŚ..🌻..4240...60 cm 9,5M 12700…86cm..8z •Dota28.... 26.10 KONRADEK..🌻..3480...60 cm 8M 7900..73cm.6z •ewcia26.. 30.10 JULECZKA..🌻..3000...57 cm 8,5M 8500..6 z •stysia 74.. 04.11 ZUZANNA..🌻..3620..54 cm 8M 9300. 75cm..8z ❤️……………………………………..🌻………………………………...….❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
gdzie sa wszyscy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie,co to za cisza..??? My dzisiaj spedzilismy czas na placu zabaw i wyslalam Wam wlasnie najnowsze fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
wlasnie ogladalam bartusia na zdjeciach, no super, bo laura np w wannie bawi sie szamponami czy jakimis kosmetykami.a i ladne macie osiedle iplac zabaw.nowe chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celebre to nasze osiedle to pol stare i pol nowe,my miekszamy w tej starej czesci ale lubimy chodzic w te nowsze bloki,bo tak duzo zieleni,z dala od ulicy i do tego troche chustawek:) maly z konewki probuje lapac wode i patrzy z zaciekawieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli - super że Kamilek już j dorosłe jedzenie. Sebek jeszcze jest daleko, jak weźmi za duży kawałek to się krztusi. ania30 = nie wiem jaki poradnik jest z nestle , ale to pewnie ten sam. szkoda że to tylko część. chyba sięę skuszę na całość. a z tym przewodnikiem to faktycznie też kiedyś wypełniałam jakąś ankieę i też dostała wiadomość że segregatorów zabrakło. Ale nie skojarzyłam że to jest w zamian. Jeśli to chcecie to ja obserwuję nowe konkursy, więc jak tylko sie pojawi jakiś dla dzieci to wam tu wkleję link. eli - fajnie z tą nianią, oby tak dalej !!! zdjęcia super !!! Mały model !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus7 moj tez sie krztusi,wogle cyrki z tym jedzeniem,biszkopta potrafi wladowac calego i ladnie zje,a maly makaronik czy marchewka go zakrztusi i czesto zwymiotuje i takie mamy jedzenie. jak bedziesz wiedziec o jakims konkursie to wklejaj,wklejaj:))ja tez jak cos bede wiedziec to Wam przesle:) http://www.jelp.pl/ tu jest tez konkursik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konkurs http://slask.miastodzieci.pl/konkurs.php/kid,145.html PO ROZUM DO MRÓWEK Nagrody w konkursie to: - 4 zestawy: plecak+książeczka - 10 zestawów: koszulka + książeczka Nagrody ufundował dystrybutor filmu - firma Warner Bros Polska. FILM \"PO ROZUM DO MRÓWEK\" W KINACH OD 22 WRZEŚNIA!!!! zobacz stronę filmu www.porozumdomrowek.pl Ant Bully jest ekranizacją książki Johna Nickle’a, przedstawiającą historię niesfornego chłopca, który zalał swoim pistoletem na wodę kolonię mrówek. Za karę w magiczny sposób zostaje skurczony do rozmiaru owada i skazany na ciężką pracę w ruinach. Konkurs trwa od 2006-09-18 do 2006-09-24 1 odp niszczyciel tlko żeby brać udział w konkursie trzeba się tam zarejestrowć pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem. Czytam i tez ubolewam, że nas tak mało i takie milczące. Agus tak mów nam o konkursach. Mnie interesują zwłaszcza te typu pampersa co się zbierało kody. Zawsze jak trafiam na jakis konkurs, ciekawy link czy mam cos dotyczącego dzieci np piosenki czy wierszyki, ksiązki to od razu się z wami dzielę. Flowers zdjecia bardzo fajne. Super wygląda w tych dzinsowych spodenkach . :) Celebre u nas tez w kąpieli najfajniejsze zabawki to kosmetyki które otwiera zębami. Mało nas tu na tym forum zostało :( A ja za parę dni do pracy. Możliwe , że to mój ostatni wilny weekend bo w przyszłą sobote może będe juz pracować. :( A może zwerbujemy do naszego grona jakies nowe mamuski i zwiększymy tu ruch? Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któras z mam odstawiła juz dziecku smoczka? Ja na razie nie planuję bo czeka nas teraz trudny okres- mama wraca do pracy a dziecko zostaje z nianią i smoczek będzie jak najbardziej \" na fali\" wiec to zły moment. Ale za jakis czas jak juz się sytuacja unormuje to chyba bed e próbowac. A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
laura smoczka potrzebowala tylko przy zasypianiu, jak juz zasnela to wypluwała i tak jest do dzisiaj, tylko wieczorami.wiec my to tak narazie zostawimy. ostatnio kupialam malej danonki jak jej smakowaly!! Eli ty też danonki podajesz chyba no nie? a laura juz sie nie krztusi, nawet odtatnio farsz z golabka zjadła.tak do 8 miecha to sie nawet biszkoptem krztusila, teraz sie nauczyla juz wszystko grysc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
dzis wieczorem wysle fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podawałam danonki ale się złych opini naczytałam więc przestałam. Przez pewien czas dawałam mu serek zrobiony przeze mnie - twaróg +mleko modyfik + cukier + ewentualnie owoce lub cynamon - zmiksowane. Teraz juz czasem podaję normalne serki waniliowe , jogurty naturalne ale raczej nie chce ich jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodac- mój syn to typowy facet- mięsożerca. On tylko mięcho i mięcho by jadł :D No i owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od czasu do czasu jak ktos malemu przyniesie to daje danonki,a tak to przewaznie Danio waniliowe xxl bo male serki mu nie starczaja. co do smoczka to ja mam tylko do spania,bo niestety nie zasnie jak niema,ale potem wypluwa i czasem sie dopomina w nocy a czasem spi bez smoka,chcialabym zeby i na noc nie musial,ale niewiem jak go oduczyc bo kiedys probowalam nie podawac do spania i byl wielki placz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowers u mnie do spania smoka chce koniecznie ( czasem w wózku uśnie bez). W nocy spi ze smokiem , gdy wypluje to po przebudzeniu od razu go szuka. jak nie znajdzie płacz. Niestety jest uzalezniony od spania ze smokiem. To moja wina. Pewnie będzie z tym problem. Dziś miałam taką pobudkę, że mały zbudził się ( nad ranem spał ze mną) , usiadł i wkładał mi palce w oczy a jak otworzyłam oczy to strasznie się rechotał, że to niby takie smieszne było ;) Mam do was pytanie: nie orientujecie się kiedy jest taki wiek , że dziecko rozumie juz , że jak podejdzie na skraj kanapy to moze spac ? Mój leci na oslep i musze go pilnowac bo spadałby co chwilę. Widze, że niektóre z waszych maluchów juz potrafią same schodzić. Chciałabym aby Kamil zrozumiał, że to niebezpieczne. Kiedy to nastąpi? Czy wasze dziei umieją układac wieżę z klocków czy z innych przedmiotów? Podobno to wazny moment w rozwoju i dziecko piwnno opanowac ta umiejętnośc do 20 miesiąca. Własnie gdzies wyczytałam. Kamiekl juz buduje i z klocków i wszelkich podełek. Ale największa radochę ma jak mama buduje a on burzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×