Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

eli - zdradź mi swój sekret usypiania. bo mój wieczorem to uśnie normalnie, ale w dzień tylko na rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ W pierwszym wagonie olbrzymie słonie. Dalej żyrafy... lisy... niedźwiedzie... Na samym końcu pyszny tort jedzie... Zające z miną uśmiechniętą wołają: \"Dziś jest Twoje święto Bartusiu \" Jadą do Ciebie życzenia... jadą.. od Agus7 i Sebusia ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 Zycze Ci szczescia tak wielkiego jak ogrom nieba. Slonca, ktore pomimo zla i okrucienstwa tego swiata Dzien po dniu wstaje i obdarza nas cieplem swoich promieni. Duzo wzlotow i szalenstw, Dobrych madrych i oddanych przyjaciol, Cudownych uczuc ktore zawsze trafiaja w odpowiednie miejsce i do Odpowiednich ludzi. Wytrwalosci by kazdy dzien byl lepszy od poprzedniego Oraz aby nieosiagalne cele staly sie zdobyczami codziennosci I jeszcze jedno : abys milosc czerpal z nieskonczonego zrodla! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla ewci26 życzy agus7 i Sebek 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus ja nie mam żadnej tejemnicy :) Ja nie powiedziałam, że on sam zasypia tylko, ż enie mamy problemów z usypianiem. Zwykle kłade się z nim a on sie przytula i zasypia, gdy nie moge się z nim położyć ( mąz odsypia nockę) nosze go na rękach, ale gdy włożę go do łózeczka i przy nim posiedze usnie sam. tylko po co jak mozemy sie poprzytulac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wysłałam Wam fotki Wiki z urodzinek i kilka robionych w dzień po.Jeśli niechcący którąś pominęłam to jak możecie prześlijcie sobie nawzajem bo rzadko bywam na forum i wpadam tylko na chwilkę dlatego nie będe wiedziała która z dziewczyn nie dostała zdjęć bo czytania zawsze mam strasznie dużo i przyznam się że tak pobierznie czytam co mniej więcej się dzieje. Natalka, Alessandro i Bartuś-wszystkiego Najlepszego z okazji pierwszych urodzinek-żeby uśmiech nigdy nie schodził Wam ze ślicznych buziaczków! 🌻 🌻 🌻 Buziaczki dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia- super te zdjęcia, ale najbardziej słodkie było zdjęcie Juleczki jak śpi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto dostał zdjecia ewuni 21? ja nie dostałam. jak ktos dostal to niech mi przesle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌼❤️🌼❤️🌼 Bartus wszystkiego naj, duzo zdrowka i prezentow oraz udanej imprezy:) zyczy Jokas z Oliverekiem ❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Czytam ale nie pisze bo nie mam sily. Chorubsko mnie trzyma i koniec. Musze sie pchwalic, ze moje dziecko zaczyna powoli sie uczyc mowic. Ostatnio mnie bardzo zaskoczyl otoz... Robilam saladke w srode i oczywiscie, zeby may byl spokojny i dal mi cos zrobic to od czasu do czasu dawalam mu cos do jedzenia:). jadl chetnie i byl grzeczny. Pozniej ze mna jeszcze trche zjadl. oczywiscie mama ciagle glodna zajrzala do lodowki i pare lyzek skrobnela jeszcze a maly stanal i powiedzial \"am\". Super uczucie bylo to uslyszec. Fakt ze przy kazdym jedzeniu mowilam mu, ze teraz bedziemy am robic i chyba sobie to tak zakodowal. Kiedys wam pisalam ze chodze w czwartki na spotkania z innymi dziecmi i ich matkami. Dzieci sie tam bawia, matki plotkuja. A moje dziecko caluje dziewczynki. Bawil sie bawil i nagle wstal przyciagnal dziewczynke i dal jej buzi. Wszyscy oczywisci padali ze smiechu. Nie wiem co mu sie stalo. Owszem daje mi buzi, ale nigdy nikomu innemu:). To taki maly podrywacz. Kiedy idziemy na sacer i spotkamy kogos przechodzacego to on macha papa. To dziecko normalnie jest malym podrywaczem ha ha:) zauwazylam rwniez, ze bardzo obserwuje drugie osoby i prosto w oczy dluzszy czas sie patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny, na wstepie przesylam ogromne buziaki wszytskim rocznym już dzieciaczkom : Kubusiowi, Wiktorii, Natalce, Allessandro no i oczywiście dzisijeszemu solenizantowi- Bartusiowi:)Duzo duzo zdrówka, miłości, tony zabawek i fantastycznego dzieciństwa:)!!! Tygrysica, Eli-dziękuje Wam bardzo za zyczenia. Jesteście super!!!! U nas bez wiekszych zmian-dzień jak co dzień. to co chciałam wam napisac to to ,że przezyłam ostatnio koszmar. Zresztą-o ile pamietam pare z Was miało ostatnio podobne przygody i pamietam ze jak too czytalam to gorąco mi sie robilo. Az tu spotkalo i nas. Juleńka sie dusiła. znalazał w sypialni taki plastikowy podwójny guzik od posścieli i go połknęła. utkwił jej w gardle i nie mogła złapac oddechu. Waliłam ja po plecach, przewróciłam do góry mnogami i dalej waliła, to trwało tak bardzo długo. próbowałam wyjąc jej ten cholerny guzik palcem ale sie nie dalo-za głeboko juz był. robilam chyba wszytsko zeby wytrząść to gówna z gardła mojej córeczki. nagle widze a Julci oczka przewróciły się białakmi do góry i zaczeła "odlatywać", omdlewała. złapałam ja za nogi i zbieałam z nią po schodach jednoczesnie uderzając o plecki. Słuchajcie bylam świecie przekonana ze odbiję małej płuca albo co najmn. nogi ze stawów powyrywam. Ale udało się. na samym dole na klatce guzil wypadł. ale j adalej pedzlam przed siebie tzn. do przychodni którsa na szczescie jest tuz za naszym blokiem. Lekarz zbadał mała i powiedział ze wszytsko jest okniunia nie niedotleniła się (chyba), kazał ja obserwować ale Jula po chwili juz tak zaczeła krzyczec z niezdowoloenia ze doszlismy do wniosku ze chyba zadnego uszczerbku nie poniosła;) Tak czy siak-2 dni do siebie dojśc nie moglam. Dziewczyny to był koszmar i najgorszemu wrogowi tego nie życzę. Pani dr powiedziala ze mielismy duzo szczęscia bo hjak wiadomo to sa sekundy... jeszcze tego dsamego wieczoru obeszlam cale mieszkania na czworaka w poszukiwaniu malych przedmiotów, wyznietalam nawet te które wg mojego męża nie zmieszcza sie do buzi Juli, opróżnilam z iebzepiecznych "narzedzi" wszytskie dolne szuflady które nasza córa potrafi otworzyć. no i nie spuszczam jej z oka bo oczywiście wszytski wydarzenia ieszczęścliwe zdarzają się tylko wtedy gdy akurat ja jestem z Julą i to sama. Brrrrr-jakieś licho sie uwzięło. a z dobrych newsów: moja niuńka tez ładnie mówi: mama, tata, dziadzia, baba, papa i am am a ostatnio namietnie "nie" do tego kręcąc odpwoiednio główką. Cudnie to wygląda. Zaczeła tez stawiac pierwsze kroczki-pierwsze postawiła w kierunku swojej cioci :)Wczoraj zrobila tez dwa w moim kierunku ale tylko dlatego ze trzmalam w ręku ciastko. Bez ciastka nie chciala i już:) Wybaczcie ze nie ustosunkowuje się do Wadszych wypoeidzi ale dawno już nie bylam na forum i po prostu nie wiem co pisalyście a na tyle stron czytania nie mam po prostu czasu.dzisiaj ide na wieczór panieński i jeszcze musze się "zrobic",a przedtem sprzatnąć i zawieść córe do rodziców. Koncze bo jula nie daje mi pisac papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 Dla Bartusia pozbierać bym chciała wszystkie życzenia które każda z Was pisała :) szczególnie zdrowia chłopczyku malutki ........ ( i tu brak rymu więc ....) niech w życiu zawsze pomagają ci krasnoludki :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 a dla Ewci26 - Wszystkiego naj, niech córa zawsze przysparza Ci same radości a życia dostarcza same przyjemne niespodzianki 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia 26 własnie się popłakałam czytając o tym wydarzeniu. Dobrze, że się dobrze skończyło. mam nadzieję, ze zadna z nas juz nie będzie miała takich przygód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli -masz już te zdjęcia od ewuni, bo ja ci chciałam po południu przesłać ale mały niestety mi nie dał. jokas - faktycznie z niego mały podrywacz !!!! ewcie 26- faktycznie przeżyłaś koszmar, ja strasznie boję się takich sytuacji bo przecież teraz jestem sama w domu z Sebkiem, i jakby tak coś ... To ja przecież nie wiem co zrobić. Ale mam nadzieję że go upilnuję , przynajmniej się staram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus doszły zdjecia Ewuni. Fajna pannice nam tu wyrastają :) Alez marnu ruch u nas.... No tak... weekend. A ja siedze i oglądam cały czas ten serial. Straaaasznie wciągający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia26 - normalny horror przeżyliście, Adulowi w ostatnim momencie wyjęłam z ust kawałek kredki, spinacz biurowy, jarzebinę, kasztana, zakretkę od butelki uff jak to pisze to widzę żejakiś anioł naprawdę nad nami czuwa Eli - co to za serial? jakaś sensacja? czy obyczajowy? i gdzie to wytrzasnęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thefly Serial ten jest teraz puszczany w stanach Zjednoczonych ( druga seria) i jest tak wielkim hitem ( podobno). Hitem podobno byli tez \"Zagubieni\" ale mój mąz oglądał i jeden i drugi to mówi, że \"zagubieni\" w porównaniu z \"prison break\" to kaszana. Tyle wiem. Serial jets sensacyjny. Człowiek zostaje wrobionwy w morderstwo i siedzi w więzieniu stanowym czekając na egzekucję- krzesło elektryczne za zbrodnię, której nie popełnił. Wszystkie dowody wskazują na niego. Jego brat , który walczył o jego uwolnienie doszedł do wniosku, ze na zewnątrz nie jest w stanie tego uczynić i postanawia ... dostać się do więzienia aby uwolić brata. W najdrobniejszych szczegółach opracowuje plan ucieczki . Plan więzienia ma ukryty w tatuażach na całym ciele. Organozuje napad na bank i zostaje osadzony w tym samym więzieniu. W aferę zamieszany jest rząd i nawiększe szychy, które zrobią wszystko aby doszło do egzekcji. Niesamowicie obmyślony scecariusz, trzymanie w napięciu, nagłe zmieny akcji... Dziś sie nawet przy nim poryczałam ;) Jak konczy się jeden odcienk nie moge sobie odmówić obejrzenia następnego i tak dziś jest trzeci dzien odkąd zaczęłam oglądac a mam juz za sobą 15-e 45- o minutowych odcinków! :) A serial ściągnelismy z sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
oh ewcia jak to czytam to mam lyz w oczach...boze jak trzeba uwazac na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
ogladnelam wlasnie zdjecia wiki, nadii i julki i tak Wiki to prześliczna dziewczynka, ma piękne włosy i oczy.ładnie stoi, Nadii zdjęcia tylko dwa buuuu, więcej proszę więcej Julka to jest jak Laura bo wspina się po schodach sama aż do góry, w wózku na spacerze najlepiej by stała.ma też super długie włosy i jest łaniutka dziewczynka. a my dziś znowu na basen wiec potem lub jutro wyslę fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Dziekuje w imieniu Bartka za zyczenia:)to bardzo mile uczucie czytac od Was mile slowa:) Impreza nam sie udala,oczywiscie przeszlo mi w dzien przez mysl,ze baterie maga pasc i czasem moze nie byc zdjec,ale pare udalo nam sie zrobic,a chrzestny mial kamerke wiec nakrecil filmik:)Maly nie zdmuchnol swieczki tylko namietnie sie dobieral do torciku,najpierw stanol przed wyborem:ksiazeczki,rozanca,pieniazku czy kieliszku dorwal sie do kasyy:) ogolnie mial robaczki w pupce i trzeba bylo z nim kursowac po domu,ale byl grzeczny i wieczorem padl od razu ze zmeczenia.Oczywiscie foteczki Wam wysle jak maz wgra do kompa:) ewcia26 spoznionie zyczenia dla corci,tradycyjnie jak Wszyscy zyczymy zdrowka,pogodnych dni,spelnienia marzen,jak najmniej trosk i zmartwien,mnostwa prezencikow 🌻 (wspolczuje wam tego co przezyliscie,mozna sie niezle strachu najesc!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie jeszcze jakies pomysły na taki roczek? flowers podsunęłą wrózbę z wybieraniem przez dziecko przedmiotów. Może jeszcze coś znacie? Co przygotowujecie do jedzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Ewcia to straszne co was spotkało,dzieci wszystko potrafią znaleźć nawet jesli nam wydaje się że czegoś nie otworzą albo nie dosięgną.Boże nigdy więcej takich przezyć dla nikogo.Ewcia najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla Ciebie. Bartusiu dzisiaj składam ci życzenia,ponieważ wczoraj nie otwieraliśmy wogóle kom. ze względu na imprezkę,razem z Natalcią życzymy ci dużo zdrówka,pięknych prezentów,uśmiechu kazdegoo dnia na twojej ślicznej bużce. U nas imprezka bardzo fajnie się udała,postaram się wysłać wam szybko zdjęcia.Natalcia wybrała kluczyki samochodowe,jako drugą książeczkę do nabożeństwa a jako trzecią łyżkę,no cóż każda kobietka jest przecież w jakimś stopniu kucharką. Eli u nas dań było dużo oprócz tortu,były lody,5 ciast,dania na ciepło i przystawki,ale niektórzy urodziny dziecka wyprawiają tylko na słodko,my wyprawiamy tak tylko roczek,kolejne urodzinki będą już skromne. Eli ten film musi być naprawdę ciekawy bo to co opisałaś brzmi bardzo interesująco,może kiedyś go zdobędę. Narazie uciekam bo mała szykuje się do kąpieli,dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania30 dziekuje za zyczenia:) U nas jest taka tradycja z tym wybieraniem przedmiotow,widze,ze u Ania wybiera sie cos innego.My zapraszalismy tylko skromnie na kawke,ale w sumie do slodkiego zrobilismy jeszcze zakaski,zeby to alkocholu mieli co zagryzac,impreze mielismy na 16ta,ale wszyscy tacy punktualni,ze zaczelo sie o 17tej!Wlasnie wybralam pare fotek i Wam podesle,niestety jak pisalam wczesniej bateryjki nawalily wiec nie ma z czego wybierac tych zdjec,ale zawsze jakas jest pamiatka,lepsze to niz nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 30 to dziwne rzeczy się u was losuje. A jak wybrała kluczyki to co to oznacza? Będzie kierowcą? Co miała jeszcze do wyboru? Flowers a Ty mówiłas o ksiązeczce. Al o zwykłej czy tez do nabożenstwa? Chyba nie bo przeciez był różaniec.... A ja jutro do pracy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli ksiazeczke jakas zwykla kladziemy.Udanego pierwszego dnia w pracy,oby szybko godziny zlecialy! Dzieki Wszystki za fotki,dzieciaczki sa super,szybko rosna i sa bardzo wesole:) Megji tylko od Ciebie dostalam pustego emeila bez zalacznikow:( Fotki z roczku wyslane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak lukam na tabeleczke i za dwa dni swietuje mala Nadia od Laury7 :-),a potem mamy malego Kamilka w kolejce:)fajnie jak mozemy wspolnie swietowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie często tu zaglądam ale serdeczne życzenia dla wszystkich świętujących maluchów :D A mamusie pozdrawiam. My mamy święto 23 października :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki mamo a może zechcesz do nas częsciej zaglądac? Zapraszamy! Tak, my świętujemy za tydzień :) A ja własnie oglądam 17 odcinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli - opis filmu mnie zainteresował. A skąd go ściagnęliście ? Czy trzeba za to płacić ? Bo ostatnio chciałam popatrzec na odcinek magdy m bo ja nie patrzałam na dużo odcinków, więc już dałam sobie spokój i chciałabym obejrzeć cały film od początku i za ta przyjemność się płaci. Poczekam aż poleci powtórka w tv. A ja na roczek przygotowuję mały wystrój, tzn kupiłam słomki do napojów ze słonikami, serpentyny, balony i czapeczki. Oprócz tego chyba pokuszę się o zrobienie napisu takiego wiszącego happy birthday albo sto lat . Chcę żeby było świątecznie !!! I eli życzę ci jutro miłej pracy !!! i żeby czas ci szybko zleciał!! ja tez jutro wracam po urlopie, ale najgorsze jest to że za dwa tygodnie przestanę wychodzić wcześniej z pracy !!!! buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia i Wikcia tak śliczne że gdzies tam w środku tesknota za córeczką się odzywa we mnie.... Hmmm a jaki pyszny ten Bartusiowy torcik musiał być :D My do imprezy 1 roczku mamy jeszcze 9 dni, narazie rozdaję zaproszenia własnoręcznie zrobione z tamtym wierszykiem, planuję na słodko 10 paź a 15 paź z obiadem dla drugiej tury. W ogóle październik mamy mocno wydarzeniowo-imprezowy. Np. wczoraj byłam na koncercie Musica Sacra, jutro 50 urodziny mojej mamy, w środe z Adulem do nefrologa a w czwartek mąż ma integracyjny wyjazd z pracy. No a w sobote będą wielkie porzadki przed urodzinami Adula. A co u nas dalej będzie w październiku to na bieżąco będę się spowiadać bo dużo by mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×