Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Gość emelle
Flowers24: W uroczystym dniu zaślubin Życzymy Młodej Parze, By im życie dało wszystko, Co może dać w darze: Szczęście, pogodę w miłości I uśmiech wiecznej radości! :-))) Trzymam kciuki jutro, będzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia30
Witam!!! karenka dostałam, dostałam !!!!! Dziekuję. Śliczny chłopiec. Do kogo jest podobny? Napisz czy dostalas moje :) Dzisiaj wekowalam jabłuszka na zime :) to jedne z niewielu owocow które bedę mogla jesc jak bede karmiła piersią ( jej jak ja chce karmic piersią!!!) Witam nowe forumniczki :) bardzo mi miło Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwio kochana nie moglas nic ode mnie dostac, bo mnie od wczoraj nie udalo sie tego wyslac :( :( :( :( Majaca nadzieje dostalam Twoje zdjecia.Dziekuje! Twoj Mateuszek jest cudny. Taka pszczolka do przytualania :) :) Nie wiem dlaczego bez problemu moge odebrac zdjecia a nie moge ich wyslac! Ja sie lacze z netem przez komorke i owszem jest to wolne polaczenie ale czhyba nie az tak zeby nie udalo mi sie zdjecia zaladowac na serwer. Nie poddaje sie, bede probowac Flowers trzymama za was kciuki. A na nowej drodze zycia wszystkiego co najlepsze, duzo milosci, zdrowia i wzajemnego zrozumienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowers24: z okazji ślubu!!!! Dużo szczęścia; a trosk żadnych Dużo dzieci bardzo ładnych Dyrektorski stały dochód piękną willę i samochód!!! :) i dużo,dużo,dużo miłości!!!! odemnie,męża,Mateuszka i dzidzi!!! 🌼 ❤️ witam nową mamę (monia 23)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yalu
Flowers - wszystkiego najlepszego z okazji ślubu ! Trzymam kciuki już teraz żeby wszystko poszło gładko i odezwij się jak ochłoniesz :) Dziewczyny dzięki za zdjątka - super wyglądacie a pszczółka Mateuszek poprostu rewelacja :D i może i ja się wreszcie zmuszę i pstryknę jakieś zdjęcie z brzuszkiem to podeślę Wam bardziej aktualne ... oh jak ja nie nawidzę robić sobie zdjęć!!! no ale trudno - dla sprawy spróbuję ;) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yalu
i sorki za byka ... oczywiście nienawidzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia30
Witam Flower - wszystkiego co najleprze na nowszej drodze życia :) Baaaardzo dziekuje za zdjecia :) Jeśli chodzi o moj brzusio to mam juz 118 cm, normalnie jest wieeelki. W przyszły piątek ide do gin, juz nie moge sie doczekac, ciekawa jestem ile ta moja Stokrotka waży hihi Pozdrawiam i do kolejnego przeczytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA23
HEJ ŚPIOSZKI!!! Siedze sobie w pracy i tak stasznie chce mi się spać ale na szczęście ostatni miesiąc już pracuje.Mam pytanie czy któraś z was też jeszcze pracuje?Mi juz jest ciężko najbardziej na kregosłup narzekam bo jak to w biurze -praca siedząca.Pozdrowionka i całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Flowers 24 najlepsze życzenia z okazji ślubu i dużo ,dużo zdrowia.Sylwia 30 dziękuję za informacje o aparacie może też skorzystam z tej strony internetowej.Agus 7 masz rację jeśli nasi mężowie chcą stracić te chwile,które już z tym dzidziusiem się nie powtórzą to ich sprawa ale dla nas to jest przykre.Ja to odbieram tak jakbym przestała być dla niego atrakcyjna mój mąż jest teraz na urlopie i żeby się czymś zająć ,to wziął się za malowanie pokoi .Witam również nowe forumowiczki Monie i Olę na kiedy są wasze terminy,jeśli któraś z was będzie się dopisywać do tabelki to może i mnie dopisze ,bo ja nadal tego nie umiem robić komputer mamy od niedawna.Mój termin na 05 10 spodziewam się córeczki której być może na imię będzie Ewelina jeszcze się zastanawiam ja jestem z woj. łódzkiego a kilogramy które nabyłam to 12. Jeśli któraś z was mnie wpisze to stokrotne dzięki a jeśli nie to trudno też się nie pogniewam.Pozdrawiam ciepło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! sylwia 30- ja też chcę przynajmniej spróbować karmic piersią , i czy to na serio trzeba trzymać taką dietę . Jeszcze nie doczytałam o tym w książkach Wiecie co a z tymi Waszymi zdjęciami to też sie troche pokręciło bo ja Was rozpoznaje po nickach a dostała od konkretnych osób, w pierwszej chwili zgłupiałam ale dałam sobie radę/ Mnie też się bardzo pszczółka podobała !!! ania30- mój mąż chodzi do pracy ale każde wolne chwile spędza przy swoim hobby albo dorabia kasę na swoje hobby , tak więc czasami widzimy się tylko przez 5 min przy obiedzie a potem wieczorem (czasami późnym) a przychodzi zmęczony że nie chce mu się nawet gadać . I dzisiaj znowy kłótnia !!!! flowers24- Wszystkiego naj !!!! I napisz jak będzie po !!!! ewcia26 - powiedz mi dziewczyno czy wypróbowałaś tą ligninę i jak ma się zachowywać woda , bo mnie się to dziś znowu zdarzyło a tych papierków nie kupiłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................... ..TERMIN...... PŁEĆ....KG..NABYTE...Miasto..imię •Mamuśka z czwórką .......................................................... •Ewunia21..............01.10.2005................................Warszawa •Marzenka27...........01.10.2005............................................. •Izonka.................03.10.2005............................................. •Etkapetka.............05.10.2005....córka........11..........Bydgoszcz •Ania30.................05.10.2005....córka....12.......lodzkie...Ewelina •Ania....................07.10.2005.............................................. •Pati25..................07.10.2005.....................................Lublin •Nimbla.................08.10.2005.............................................. •Siostra 22............08.10.2005........Córa75%.... 3.........Wrocław •Tinker Bell............09.10.2005...............................Warszawa •Karen ka.............. 09.10.2005......syn ...........7 ........Wlochy •Thefly.................09.10.2005......synek........8.......Siedlce...Adaś •Sylwa..................10.10.2005.............................................. •Sylwia30...............10.10.2005......córcia......11.......Lubin..Kalina •Monia23.............10.10.2005............................................... •Yalu....................11.10.2005......synek....14.........Kraków •Flowers24.............11.10.2005.....synek.......7.........Gostyń •Maggie7000................11.10.2005.............7........................ •Sylwia26................12.10.2005....synek......8.5.....Warszawa •Eli......................12.10.2005......synek.....11....Ostrołęka..Adaś? •Mająca nadzieje....12.10.2005......synek......9....Toruń...Mikołaj?? •Emelle.................12.10.2005......synek....10.....Kraków...Karol •Nika-26...............12.10.2005....................3..................... •Sylmag ................13.10.2005......synek......6......Radom (Jakub) •Zuzanna 31...........13.10.2005............................................ •Marlag..................14.10.2005 ...............3,5 ....Warszawa •Molka 75...............14.10.2005..........................Kraków •Rusałka78..............14.10.2005......................................... •Atas....................15.10.2005.............................................. •Edit 31...............16.10.2005......corka..........6......Trojmiasto •Agus7..................17.10.2005....synek.......10,7.......Katowice •asia_20..................17.10.2005...synek........8.........Katowice •Niunia20...............17.10.2005..........................Katowice •Ola23....................17.10.2005......................................... •Lui27....................18.10.2005...................................... •Frezja 73........20.10.2005.(ew.14.10) synek konrad...10..Szczecin •Delphi31.............20.10.2005..........................12...Lublin •Happy 30............22.10.2005.............................................. •Roxa....................22.10.2005............................................. •Ona23 .................23.10.2005.....corka....10 ..Bad Urach..LAURA •Kra .....................24.10.2005.............................Zielona Góra •Angelique..............25.10.2005..................1....................... •JaninaB ...............26.10.2005.............................................. •Miśka30.................26.10.2005..............................Warszawa •ewcia26.................28.10.2005.................4............Białystok •Meliska ................30.10.2005..................1...............Kalisz •Dota28..................30.10.2005................6............Jaworzno •Adamisia................31.10.2005.................3....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ania 30 dopislam Cie do tabelki :) Monia 23 i Ola 23 - Was rowniez, ale oprocz terminu porodu nie doszukalam sie zadnych danych. Mam nadzieje ze nic nie pomylilam. Jesli tak to dajcie znac a szybciutko poprawie. :) Pzryslijcie mi swoje zdjecia prosze!!!! Ja dostalam tylko od majacej nadzieje. Czekam na reszte. Moich zdjec ktore mam w komputerze nie udalo mi sie wyslac, bo sa za duze (albo ja sie nie znam) Jednak dzisiaj moj maz dal mi w prezencie aparat cyfrowy i jak naucze asie go osblugiwac to moze z nowymi zdjeciami pojdzie latwiej. Oby! serena29@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia30
haj! :) agus7 - ja bardzo ale to bardzo karmic piersia. Wiem, że nie mozna w tym czasie jesc owoców pestkowych, tak wiec ja zaprawilam sobie na ten czas kilka sloikow z truskawkami no i jabluszkami (podobno te owoce najmniej szkodza dziecku ale pewna nie jestem) karenk ka - przeslalam Ci zdjęcia :) ola23 - ja na zwolnieni jestem od siudmego tygodnia ciązy, tylko czasami wpadam do firmy i robie porządki w papierach bo zostawiłam samych faceci wiec jest jeden wieeeelki balagan. Dziewczyny czy wy też macie taką obsesje na temat tego aby karmic maleństwo piersia? Ja normalnie :) jestem opetana na tym punkcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delphi 31
Witajcie:)Bardzo dziękuję za ciepłe przyjęcie.Macie rację nie ma co panikować na zapas,życie i tak jest stresujące a wyobrażanie sobie własnej apokalipsy do niczego dobrego nie doprowadzi tylko zaszkodzi Delfinkowi :) Od kiedy wiem że jestem w ciąży tak nazywam swoje maleństwo. Koleżanka nazywała swoje Dino (od dinozaura) ciekawe czy Wy nazywacie w jakiś ,,inny'' pieszczotwliwy sposób Wasze maleństwa. Wczoraj powtarzałam badanie na krzywą cukrową po raz 3. Niestety znowu wynik jest podwyższony norma jest do 100 ja mam 116. Jednak za Waszą radą podchodzę do tego ze stoickim spokojem. Od tygodnia nie jem żadnych słodyczy, a ja jestem taki łasuch ech:( Za to powiem Wam że jabłko smakuje teraz jak delicja, może bardziej wyczuwam teraz cukier w owocach? nie wiem. W poniedziałek idę do diabetyka i zobaczymy co zrobimy z tą moją cukrzycą. Yalu jeśli chodzi o drogi moczowe miałam zapalenie i lądowałam w szpitalu. Za 1 razem ból od strony nerki taki że nie mogłam ani stać a ni siedzieć. Podali mi kroplówkę i antybiotyk. Miałam także liczne bakterie w moczu i ciągłe parcie na pęcherz. Za 2 razem ból brzucha, parcie na pęchęrz, wyszło też białko w moczu i liczne bakterie. Kuracja furaginem i no spą.W obu przypadkach miałam usg nerki, która okazała się poszerzona przy średnicy kielicha górnego.Pani doktor powiedziała że takie jest położenie płodu że uciska nerki i może tam być łatwość zbierania się bakteri czyli infekcje. Podobno infekcje dróg moczowych są bardzo częstą dolegliwością w ciąży.U mnie przy cukrzycy dodatkowa skłonność do tego typu historii. Jeśli są leczone to nie ma większego zagrożenia nieleczone są groźne. Flowers 24 -gratulacje:) Oby to był jeden z najpiękniejszych dni w Twoim życiu, bo najpiękniejszy prezent juz dostałaś - Twoje Maleństwo:) Pozdrawiam Wszystkich bardzo ciepło, miłego wieczorku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yalu
Cześć, Ja nie mam obsesji co do karmienia piersia - podchodzę do tego tak, że życie pokaże - jak będzie to możliwe i wszystko będzie w porządku to będę karmić, a jak nie to trudno. To co napisałam wcześniej o tej diecie to usłyszałam od jednej położnej i z własnego doświadczenia oraz kilku innych mam wydaje mi się dość sensowne. To wszystko zależy chyba jednak od dziecka - jedne noworodki dobrze przyjmą nawet bigos zjedzony przez mamę czy owoce cytrusowe (też znam osobiście taki przypadek - mama od początku jadła wszystko a dziecku nic nie było), a inne wysypie i dostaną kolek itp. atrakcji po byle czym i męczą się dziecinki...(a z nimi mamy bo trzeba wtedy wyeliminować wszystko co może powodować alergię z diety)... nie wiem ... chyba z tym trzeba iść trochę na wyczucie i dietę dopasować do własnego dziecka ... bo z jednej strony szkoda się męczyć z dietą jak nie ma potrzeby, a z drugiej nie można narażać też dziecka na cierpienie (kolki) i alergie .... Delphi - super nazywasz Maluszka :D. My na naszego mówimy zwykle Bączek ale jak się urodzi to zostanie standardowym Misiem ;) Oj nieciekawie u Ciebie z tymi nerkami ... no i ta cukrzycą. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze! Trzymam za to kciuki. Kończę bo mnie moi Mężczyźni wołają. pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Karenka dziękuję ci bardzo za dopisanie mnie do tabelki i to we właściwym miejscu.Agus 7 a jakie to hobby ma twój mąż czy pożyteczne przynajmniej,jeśli nie chcesz nie musisz oczywiście odpowiadać.Ja mojego pierwszego synka karmiłam piersią i to nawet dość długo wiem że trzeba naprawdę uważać z jedzeniem unikać grochu,kapusty,cebuli,cytrusów,napojów gazowanych,kawy, coli,alkoholu.Na początek najpewniejsza jest kanapka z wędliną na obiad zupa jarzynowa,kompoty właśnie z truskawek i jabłek,powoli można wprowadzać jogurt na początku naturalny serek waniliowy i mięso pieczone typu schaby kotlety z surówek też lepiej zrezygnować a zastąpić buraczkami i marchewką.Moje piersi są już takie nabrzmiałe a brodawki tak wyrobione przez synka że hej. dziewczyny te z was które spodziewacie się pierwszego dzidziusia przygotowujcie swoje brodawki albo dajcie tę pracę partnerom będą zachwyceni-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj natrafiłam na te stronke i jeżeli mnie przyjmiecie to bardzo chetnie sie przyłącze mam termin na 15.10.2005 na USG lekarz powiedział ze to Girl w domu mam juz 4,5 letniego chłopca wiec bardzo sie ciesze ze bede miała parke, zaczynam powoli kiepsko sie czuć ze swoja waga przytyłam 9 kg ale zawsze byłam bardzo szczupła i troszke mi juz zaczyna byc cieżko, ostatnio mam tylko obsesje zeby tylko dzidzka była zdrowa czy tez macie takie obawy i jak sobie z nimi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj *Maju*!!!!!!!!!! fajnie że do nas trafiłaś! skąd jesteś??? mnie też czasami nachodzą takie myśli ale zaraz staram się myśleć o czymś innym żeby się niezadręczać!!! hej wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam 20 km od Lublina mam 32 lata, chciałabym jeszcze was zapytac czy chodzicie do pracy , ja narazie postanowiłam chodzic bo leżąc na kanapie chyba strasznie by mi sie dłużyło a tak spotykam sie z ludzmi mam obowiazki i chce byc do konca aktywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!! ania30- hobby mojego męża i najważniejsza miłość życia (zawsze mówił że ja jestem na drugim miejscu) to motocykl. Mam nadzieję że oszaleje na punkcie maleństwa i troche go to ostudzi. A w tej chwili wszyscy mu mówią że skończy mu się to jeźdżenie jak się urodzi dziecko , co go na pewno wkurza i stara się wykorzystać ten czas póki jeszcze może. Szkoda że nie popatrzy wtedy na mnie , bo ja już z wielu rzeczy musiałam zrezygnować , on na razie z żadnej. a jak przygotowac te brodawki do karmienia ? i jak mam to zrobić sama bo mój mąż niechętny ? witamy maju!!!! Ja zdrowiem dzidzi staram się nie przejmować . PRZECIEŻ WSZYSTKO MUSI BYĆ DOBRZE !!!!! Staram się pozytywnie myśleć na przyszłość ! Może to jest przywilej mam które rodzą po raz pierwszy bo jeszcze nie wiedzą co je czeka, ale staram się nie zamartwiać. Wczoraj weszłam an allegro bo od czasu do czasu oglądam sobie rzeczy dla dzieci i kupiłam materiał na pościel dla mojego skarba. Umię szyć więc sama sobie uszyję to co chcę i jeszcze zaoszczędzę , bo pościel z ochraniaczem kosztuje ok 40-50 zł a ja materiał kupiłam za 27,00 . Więc jak ktoś choć trohcę umie szyc to polecam !!! Nie umię się doczekać tego materiału !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 23
Hej dziewczyny!!! Do Karenka, u mnie to będzie prawdopodobnie córeczka ale bliżej będę wiedziła dopiero we wrześniu, u mnie nabyte kilogramy to już 15 na +. Zdjęcie postaram ci przesłać. Bardzo dziękuje wam za cieplutkie przyjęcie do waszego grona, ja już nie mogę sie doczekać mojego maleństwa, to jeszcze całe 2 miesiące. Pozdrowionka dla wszystkich;;;;;;;;;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yalu
Powitania dla nowych Mam - super, że dołączyłyście :D Agus - świetny pomysł z tym szyciem - napewno wyjdzie super a Dzidzia będzie miała niepowtarzalną pościel :) i aż żałuję, że nie mam tu maszyny do szycia bo bym sama spróbowała ... chociaż nie bardzo umiem ... ;) (tzn. umiem bardzo niewiele) Z tymi brodawkami to ja szczerze mówiąc nie wiem jak wygląda przygotowywanie bo nigdy tego nie robiłam ... ale może jednak warto tak jak pisze Ania bo ja poprzednio z samego początku trochę ucierpiałam ...ale potem było już dobrze. My właśnie kupiliśmy łóżeczko - turystyczne tak jak zamierzaliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni... i tym samym najgorsza część wyprawki za nami. Musimy dokupić jeszcze trochę ciuszków i te wszystkie akcesoria kosmetyczne, ze 2 butelki do karminia (na wszelki wypadek) itp. Najgorsze, że nie wiem co będę tu potrzebować do szpitala dla siebie i dziecka - próbowałam się dowiedzieć o rzeczy typu bielizna jednorazowa, podkłady itp. ale pielęgniarka nie wiedziała o czym mówię .... super! No nic kończę bo za bardzo nie mam weny o dziwo ;) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Powitania dla nowych mam.Agus 7 motocykl to rzeczywiście bardzo kosztowne hobby i nadodatek niebezpieczne pewnie jak mu coś nie po nosie to wsiada na motor i tyle go widać.Mój z kolei wsiada w samochód i musi się gdzieś przejechać.Jeśli chodzi o przygotowanie brodawek to mam na myśli wyrabianie samych czubeczków palcami bądż pocieranie ręcznikiem powoduje to że dziecku łatwiej jest uchwycić taką brodawkę.Ja po urodzeniu synka pokarm dostałam dopiero na trzecią dobę,synek spadł za dużo na wadze i był sztucznie dokarmiany.Kazali mi masować piersi aż pokarze się pokarm w nocy po długim masowaniu koszulę miałam całą mokrą od mleka płakałam z radości.Oczywiście u ciebie może nie być takiej sytuacji i lepiej żeby nie było, ale uwierz mi miałam przez to dużo stresu wszystkie mamy z mojej sali nakarmiły swoje dzieci i mogły odpoczywać a mój synek był głodny i płakał ja czułam się bezradna.Wszpitalu po porodzie cały czas każą przystawiać dzieckodo piersi aby pobudzić laktację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Nie dokończyłam mojej myśli zatem dziecku łatwiej jest uchwycić brodawkę taką trochę odstającą niż płaską częste ssanie nawet na sucho spowoduje że pokarm szybciej się pojawi dziecko będzie się najadać ,przybierać na wadze i co za tym idzie szybciej będziemy jako mamy w domuPielęgniarki mówiły mi tak trzeba było wcześniej o tym pomyśleć a nie teraz się użalać bo ja ciągle pytałam kiedy u mnie będzie pokarm.Może tylko ja miałam taką sytację nie wiem ale to o czym napisałam napewno nie zaszkodzi a może pomoże najlepiej te zabiegi wykonywać w samej końcówce bo ponoć drażnienie brodawek może wywołać skurcze ale to juz też sprawa indywidualna tak jak ciąża każda z nas inaczej ją znosi.Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli moge cos doradzic w sprawie tych brodawek ...ponieważ mamusia juz jestem od 4,5 lat a teraz zostane nia po raz drugi to ja czesto masowałam sobie palcami brodawki i lekko przydyszałam az pojawiała sie tzw. siara i zauważyłam ze im wiecej je przyciskam tym wiecej produkuje sie tej substancji same spróbujcie na poczatku nie bedzie prawie nic ale jak jednego dnia wykonacie to samo kilka razy za kazdym razem bedzie tego wiecej...przynajmniej u mnie sie tak dzieje ale nie uchronilo mnie to od bólu przy karmieniu miałam łzy w oczach jak dzidzius brał sie za jedzonko , pociesze was jedynie tym ze trwało to nie dłuzej niż 3-4 dni potem karmienie to była dla mnie ogromna frajda i przyjemnosc i teraz juz sie nie moge tego doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggie7000
Ja również witam nowe forumowiczki. Fajnie, ze jest nas coraz więcej. *Maja*- odnośnie tych obsesyjnych myśli o zdrowiu brzdąca- też je mam, i często mnie one zadręczają- czy oby wszystko jest ok, czy dzidzia jest zdrowa, czy poród będzie bez komplikacji itp. Staram się je takie myśli odpędzać, bo one bardzo stresują. Ola23- ja tez jeszcze pracuję i też w biurze. Narazie mnie to tak nie męczy, i nawet nie wiem co miałabym robić w domu- chyba tylko bym jadał i spała, a to mogłoby się źle skończyć dla mojej figury:) Narazie kręgosłup też nie dokucza, jedynie zgaga, ale mleko pomaga. Flowers24- wszystkiego njalepszego na nowej drodze życia. W wolnej chwili napisz jak było itp. Agus7 i Sylwia 30- ja też bardzo chcę karmić piersią, jeszcze nie wiem jak to jest, bo to pierwsza dzidzia, ale sądzę, ze to wspaniałe i niepowtarzalne uczucie!! Dziewczyny kiedy dzidzia powinna się odwócić łebkiem do dołu? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia26
czesc dziewczyny, witam szczegolnie te nowe!! Bylam w piatek u swojej gin ,jak sie okazalo wszystko jest w porzadku szyjka sie nie skraca,badania ok,takze jestem spokojna ale mimo to tez mam jakies obawy zreszta chyba jak wszystkie kibiety w ciazy,tak sobie myszle ze to jeszcze 2 miesiace i zobaczymy nasze malenstwa,ja sie nie moge doczekac,najchetniej to bym caly czas biegala po sklepach i kupowala ciuszki itp.rzeczy.W sobote kuplismy wozek i jestem taka zadowolona bo taki jak chcialam gleboki, pozniej zmienia sie na spacerowke i jeszcze mozna na nim zamocowac nosidelko,w komplecie byla jeszcze torba i parasolka,moj maz to sie ze mnie smieje,ze ja to bym najchetniej juz wyszla z tym wozkiem na spacer,ale jeszcze mi troche rzeczy brakuje ale reszte mamy kupic pod koniec sierpnia poczatek wrzesnia Yalu- ja tez przywiozlam sobie lozko turystyczne ze Stanow oczywiscie graco,i tak sie zastanawiam,bo chcialam z niego korzystac jak maly bedzie wiekszy ale tak mysle moze od razu i wtedy nie kupowac drewnianego co o ty myslisz,a tak wogole to co tam za wielka woda. Flawers,wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia23 wpisuje coreczke najwyzej po wrzesniowym USG poprawimy NICK................... ..TERMIN...... PŁEĆ....KG..NABYTE...Miasto..imię •Mamuśka z czwórką .......................................................... •Ewunia21..............01.10.2005................................Warszawa •Marzenka27...........01.10.2005............................................. •Izonka.................03.10.2005............................................. •Etkapetka.............05.10.2005....córka........11..........Bydgoszcz •Ania30.................05.10.2005....córka....12.......lodzkie...Ewelina •Ania....................07.10.2005.............................................. •Pati25..................07.10.2005.....................................Lublin •Nimbla.................08.10.2005.............................................. •Siostra 22............08.10.2005........Córa75%.... 3.........Wrocław •Tinker Bell............09.10.2005...............................Warszawa •Karen ka.............. 09.10.2005......syn ...........7 ........Wlochy •Thefly.................09.10.2005......synek........8.......Siedlce...Adaś •Sylwa..................10.10.2005.............................................. •Sylwia30...............10.10.2005......córcia......11.......Lubin..Kalina •Monia23.............10.10.2005.........corka.......15................ •Yalu....................11.10.2005......synek....14.........Kraków •Flowers24.............11.10.2005.....synek.......7.........Gostyń •Maggie7000............11.10.2005..................7........................ •Sylwia26................12.10.2005....synek......8.5.....Warszawa •Eli......................12.10.2005......synek.....11....Ostrołęka..Adaś? •Mająca nadzieje....12.10.2005......synek......9....Toruń...Mikołaj?? •Emelle.................12.10.2005......synek....10.....Kraków...Karol •Nika-26...............12.10.2005....................3..................... •Sylmag ................13.10.2005......synek......6......Radom (Jakub) •Zuzanna 31...........13.10.2005............................................ •Marlag..................14.10.2005 ...............3,5 ....Warszawa •Molka 75...............14.10.2005..........................Kraków •Rusałka78..............14.10.2005......................................... •Atas....................15.10.2005.............................................. •Maja....................15.10.2005.....corka.....9..............Lublin.... •Edit 31...............16.10.2005......corka..........6......Trojmiasto •Agus7..................17.10.2005....synek.......10,7.......Katowice •asia_20..................17.10.2005...synek........8.........Katowice •Niunia20...............17.10.2005..........................Katowice •Ola23....................17.10.2005......................................... •Lui27....................18.10.2005...................................... •Frezja 73........20.10.2005.(ew.14.10) synek konrad...10..Szczecin •Delphi31.............20.10.2005..........................12...Lublin •Happy 30............22.10.2005.............................................. •Roxa....................22.10.2005............................................. •Ona23 .................23.10.2005.....corka....10 ..Bad Urach..LAURA •Kra .....................24.10.2005.............................Zielona Góra •Angelique..............25.10.2005..................1....................... •JaninaB ...............26.10.2005.............................................. •Miśka30.................26.10.2005..............................Warszawa •ewcia26.................28.10.2005.................4............Białystok •Meliska ................30.10.2005..................1...............Kalisz •Dota28..................30.10.2005................6............Jaworzno •Adamisia................31.10.2005.................3....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×