Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NocnySmutas

Prezerwatywa

Polecane posty

Gość NocnySmutas

Tak sie zastanawiam, czy mozliwa jest 'wpadka', mimo tego ze prezerwatywa NIE pekla?? Czy moze dojsc do zaplodnienia, gdy prezerwatywa jest poprawnie uzyta?? Tak sobie teoretyzuje.. Mimio iz nie jestem juz taki mlody, to nie mam zbyt duzego doswiadczenia w tej kwestii, wiec prosze na mnie nie krzyczec...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz zajebisty sposób
spędzania wolnego, proponuje zamiast Tak sobie teoretyzować, jebnąć se w łeb przepraszam za wulgaryzmy ale naprawde mnie poniosło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram
wypowiedz poprzednika inni niech juz nic nie pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salatkagrecka
mój partner i ja też używaliśmy tylko gumek (Durex, Elite lub Extra Safe)przez 5 lat i nigdy nie mielismy żadnej wpadki z gumkami, a kochalismy sie w kazdy dzien, rowniez płodny i do konca...ale oczywiście , zdarzyć się zawsze może- i zawsze miałam "pod ręką" Postinor by zażyć o razu w razie czego. Liczy się wprawa...najlepiej kiedy zaczyna się stosowac dopiero [najwięcej wpadek w pierwszym roku stosowania], zabezpioeczac sie dodatkowo np.nie wspolzyc w dni plodne,lub poczatkowo uzywac pigulek (jeśli dziewczyna może) no i..nabierac wprawy;) wszystkie pęknięcia to niestety....ale w 99% wina uzytkownika;) ja odstawiłam tabletki po kilku latach..i....libido wrocilo do normy, odzyskałam radosc zycia ;) pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×