Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

no właśnie, trochę dziwne te zasady, niech sobie kasują te obraźliwe topiki dziewczyn pokroju Monikas, co to innych obrażają. Właśnie powiedzcie mi co jest w tej coca coli, że się ją piję jak jest jakieś zatrucie, czy coś. Koleżanka też używa dla swoich dzieci, przy takich samych objawach jak Mati i za pierwszym razem na wiadomość, że daje dzieciom colę, to się bardzo zdziwiłam... co ten napój ma takiego leczniczego w sobie??? No ja właściwie to grzeszę że narzekam, niejeden chciałby mieć moją wypłatę, a tu trzeba rodzinę za 600zł wyżywić, u mnie oczywiście nie jest źle, mamy co jeść, w co się ubrać i dziecko i ... kota... :D czyli jest ok!!! obiecuje ze sie poprawię i juz nie bede narzekać. Amamen... wiesz... dobrze że mówisz, to ja już nie będę przesyłać Ci takich zboczonych maili, bo jeszcze mi się dostanie od Twojego Piotrusia... :D :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chcę pytać wprost..ile wy zarabiacie...ale po prostu tak mnie to zastanowiło....kiedyś był taki topik za ile żyją ludzie na miesiąc...i były różne wypowiedzi....jeden powie że 2 tys. to mało a inny powie że to kupa forsy....tak już niestety jest :(..... Mcdzia zapomniałam ci napisać ,że trochę mnie pocieszyłaś tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za wcześnie wysłałam [zły pocieszyłaś mnie tym , że też przed czasem posżłaś do komuni....:D viola przysyłaj mi koniecznie takie maile!!!!!!!!!!!!!!! nie rób mi tego!!!!!!!!! ja muszę TAKIE COŚ oglądać przecież.....:) a moim starym się nie przejmuj....ten typ tak już ma :D:D:D aha i niech tylko spróbuja wykasować nas topik!!!!!!! my tyle stron (już67 :) ) napłodziłyśmy a oni chcieliby nas ot tak sobie nas skasować??????nie zgadzam się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya z tymi zabawkami to wlasnie tak zrobiłam, wywiozłam trochę do rodziców tzn wziełam z sobą bo teraz jestem \"w domu\". Mamo Fasolki ja właśnie m.in. przez tę skazę przestałam karmić piersią już w drugim miesiącu, bo sama jem dużo nabiału. Teraz ma wysypkę ale to raczej nie z nan-u, nie jestem w stanie upilnować zeby nie jadł wszystkiego czego nie może, całe szczescie ze ta wysypka nie jest swędzaca tzn nie zauwazyłam zeby się drapał. A na nutramigen to on jest już za duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale się oczytałam:) najlepsza historia to Nikola w I komuni:):):):)ta dziewczyna to ma pomysły, ale jak patrzę na te dzieci w przedszkolu to się nie dziwię one mają takie pomysły, ze głowa boli gtulacja dla Nadii za pierwsze kroczki i dla Oliwii, ze sobie tak super radzi:):) tak piszecie o tych dochodach, ale jakbyście wiedziały ile my mamy dochodu na miesiac (ok.2000) to byście się dopiero załamały, a do tego ja jescze pracuje tylko do konca czerwca to potem zostanie tylko połowa:( mój mąz pracuje w firmie budowlanej przy produkcji styropianu, ale jego ta praca kompletnie nie fascynuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedaleko naszej miejscowości przydarzyła się bardzo tragiczna sytuacja (może nie powinnam pisac, ale mnie to bardzo przejęło) przed domem w oczku wodnym utopiła sie dwuletnia Amelka, próbwali ją ratowac po wyciagnieciu ale niestety się nie udało, nie weim dokładnie jak to się wszystko wydarzyła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek ten wypadek to naprawdę przerażające, my mamy oczko wodne i to dość głębokie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza sytuacja finansowa nie jest najgorsza nie mam co narzekać, jest napewno lepiej niż przed rokiem wtedy to było cięzko, ale rodzice pomogli i jakoś udało nam się wybrnąć z dołka. Teraz jak już wspominalam mąż prowadzi prywatną firmę, zajmuje sie zakładaniem internetu drogą radiową i administrowaniem siecią (to akurat robi ze wspólnikiem).i jak na informatyka przystało cały czas spędza przed komputerem:( co jest najczęstszym powodem naszych kłótni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Amamen za zdjęcia:) Śliczne masz córunie;) Zresztą wiesz sama:);):D Wczoraj przez godzinę ogladałam te zdjęcia i w końcu kafeteria przestała mi działać więc musiałam iść spać:o Mati już ma się lepiej:) Ja też nie wiem o co chodzi z tą coca colą, bo do tej pory nie stosowałam, ale już kilak razy słyszałam o podawaniu jej w przypadkach zatruć:o Mati już nie może się doczekać wyjazdu i co chwila pyta mnie za ile dni jedziemy:D:D Straszna ta historia z Amelką:(:( Aż się nie chce wierzyć:o Nawet nie wyobrażam sobie, jak to możliwe:o I mam nadzieję, ze się nigdy nie przekonam; wprawdzie dzieciaki mają różne pomysły, ale jakim cudem takie maleństwo znalazło się samo przy oczku wodnym😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, jakie duuuuże te zdjęcia....... jeszcze mi się nie otworzyły.... ale zaraz zobaczę Twoje córunie, może za godzinę :( :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za zdjęcia dziewczynki super i ta altana niczego sobie :D A nasza sytuacja finansowa ma wiele do życzenia mogło by być lepiej Miłosz wczoraj poszedł spać o 22:30 szok zawsze do 20:00 wytrzymywał i padał w łóżeczku ale to chyba zęby bo górne dwujki się przebijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Hej! Amamen dzięki za zdjęcia, Jasioo wczoraj aż z zachwytu cmokał na wodok Twoich córeczek:) Sylwek straszna ta historia, jednak dziecko to trzeba ciągle pilnować, jeju wyobrażam sobie co przeżywają jej rodzice:( Ja nauczyłam Jaska zchodzić z kanapy, robi to tak komicznie, że mogłabym to obserwować godzinami. Najpierw wychyla się jakby szacował jaka jesto odległość do podłogi, a potem przekręca się na brzuch i ustawia tyłem do krawędzi i zsuwa nóżki, aż dotkną podłogi. Wiecie co ja nie narzekam na naszą sytację finansową, chociaż czasem bym chciała. Wtedy sobie myślę, że nie mamy najgorzej... Mamy w sumie ok.2000 i jakos sobie radzimy. Najwazniejsze, że nie musimy wynajmować mieszkania w Warszawie, bo to olbrzymie koszty. Czasem pomagają nam rodzice, a to zafundują nam paliwo, a to dają wałówkę. Pocieszam się faktem, że jak pójdę do pracy to wyjdziemy na prostą. Coś jest z ta coca-colą, jak miała grypę żołądkową to miałam potworną ochotę na coca-colę mimo iż na wszystko inne reagowałam odruchem wymiotnym. No i faktycznie pomogło, a lekarka stwierdziła że to bardzo pomaga w zatruciach. A tak wogóle to nie przepadam za coca-colą. Kajek a ja tylko zamieszam Ci w głowie z tym mlekiem kozim. Mój kuzyn ma skaze białkową i on pija kozie mleko. Więc pewnie każdy indywidualnie reaguje na nie. Ja wczoraj dostałam od znajomej hodującej kozy serek i jogurty. jogurty dobre, ale ser ma taki specyficzny kozi smak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale dzisiaj duchota, ta pogoda jest niemożliwa obejrzałam te zdjęcia od amamen dziewczynki sš kochane, a Nikola to ma takš iskrę w oku, ze się nie dziwie ze ona takie nr wywija:):):) a ogród, altana to jest super, zawsze marzył mi się taki ogród, a trawa wyglšda jak dywanik, swietna:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Zapomniałam napisać, że kupujemy wózek Jasiowi. Używana spacerówka bebeconfort, w bardzo dobrym stanie. Ofertę wyszperałam na forum gazety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, co tak puściutko? Wszystkie pewnie na spacerkach, bo pogoda piękna:), a Violkam pewnie ciągle zdjęcia od Amamen otwiera:D:D:D:D:D Tylko ja siedzę i chcę pogadać, bo chwilowo mam luz, a tu nic:o:( W końcu mamy lato:) co mnie nastraja optymistycznie a propos tego wyjazdu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednego maila tylko dostałyście????? hmmmmm dziwne....... słyszałam o tym wypadku w radio....straszne....my też mamy głębokie to oczko....na drugi rok musowo musi być założona siatka! aya nie śmiej się...zaraz wam wyślę ale zmniejsze..jeśli dostałyście tylko jednego maila..........Boże co za narzekające baby.....:D :D:D:D:D :p :p :p pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i???????? ja wróciłam ze spaceru.....NADIA cały czas chrapała......a teraz jej chciałam dać obiad a ona dalej śpi......(obudziła się i przyniosłam ją do domu wywaliłam tą słynną kupę :D) a ona dalej bach i śpi :0:0:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, ja dostałam trzy maile:) I nie narzekam:) Tylko następnym razem zmniejsz je troszkę:o ...chociaż co Ci będę mówić, skoro sama o tym zapominam:D;) A w tym zdjęciu w białej sukni to się zakochałam po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia, a fotkę tej spacerówki masz? Jak masz, to przeslij;) Ale to spacerówka, czy parasolka taka jak u Emilki? Bo my nad moprze abieramy właśnie parasolkę po Mateuszu, ale nie jestem do niej przekonana:o Tzn, czy będzie jej wygodnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no.... widzicie jak ja dzisiaj pracuję... ??..jak mróweczka. Już Wam wcześniej napisałam coś ale musiałam skasować bo dziś mieliśmy awarię programu 😠 Amamen, dom piękny, ogród jeszcze piękniejszy, altanka super, gratulacje dla męża i Ciebie bo przecież kwiatki to Twoja zasługa. Nieźle sie napracowaliście oboje... A dziewczynki to Ci takie rosną laski.... takie słodkie, Nikolę to tylko fotografować, zresztą Nadię też!!! Śliczne masz te dziewuszki. Niki slicznie wygląda w tej białej sukience, jak do I Komunii Św. ...zresztą-przeciez już była :D:D:D Aya, ciesz się z pogody, oby tak się utrzymało przez Twoje wczasy!!! życzę Ci tego! Zapomniałam co miałam jeszcze napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... no o Oliwii... jak ona śpi teraz 😠 😠 kręci, się wierci przez całą noc, znowu pije po 2 razy mleko w nocy, jak nie 3 bo jak wychodzę do pracy to Paweł jej jeszcze raz daje, głodomorkowi małemu. Kiedyś to raz piła herbatkę a raz mleko a teraz cwaniara przez sen czuje że to herbata, wypluwa i wierci się dalej dopóki jej się mleka nie da. Wczoraj piła soczek z butelki trzymając sama, a jaka była zła jak jej chciałam trzymać 😠 Aya, czy Julka nie ma już kłopotów z zaparciami, bo kiedyś o tym pisałaś i stanęło na tym że śliwki jej podajesz. Nadal dajesz jej codziennie? Bo Oliwia to normalnie tak się męczy jak ma zrobić, boję się żeby jakiś hemoroidów nie dostała :O:O:O Zaczęłam dawać jej te śliwki bo po syropku podejrzewam że brzuszek ją bolał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze coś ... - czy Wy też widzicie na górze naszego forum reklamę bielizny??? niedosyć że te kobiety piersi mają fajne, których u mnie brak :( to jeszcze ta bielizna, taka fajowska, a te pupy to pewnie jakieś podretuszowane :O Mogliby to już zmienić... Czy ja się dziś czepiam??? ... :O chyba tak - dostałam ochrzan od szefowej... tak to jest jak człowiek jest za dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście już nie ma zaparć, ale co drugi dzień dostaje obiadek, albo zupkę ze śliwkami; Ja do tych własnoręcznie gotowanych tez sliwki dodaję;) No i tez sama trzyma butelkę z piciem:) Słodko to wyglada, no nie? taki samodzielny boboas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz mam reklamę allegro, ale te pupcie i piersi, to rzeczywiście suuuper:o pocieszam się, ż ena pewno są retuszowane;):D Ale teraz już mam bielizne:) Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Amamen ja dostałam 3 maile, ale otwierałam wczoraj chyba godzinę :D :p Z tą Coca Colą na zatrucia, to ja jestem raczej przeciw. Uzasadnienie stosowania jest takie, że to płyn wieloelektrolitowy, ale z drugiej strony bardzo słodki i może sam w sobie srakę wywołać, to znaczy to się wtedy nazywa biegunka hiperosmolarna. A jak Mati się czuje? Mam nadzieję, że lepiej. Michałowi idzie chyba szósty ząbek. Nawet mi się nie chce pisać o tym. Wczoraj ni emogłam z nim wytrzymać do tego stopnia, że wzięłam sobie walkmana na cały regulator i zajmowałam się nim ze słuchawkami na uszach bo już nie mogłam słuchać tego marudzenia. Żal mi go strasznie, ale coś mi nerwy puszczają. jakiś mam gorszy okres, nawet do Was mniej piszę. Dziś też marudzi i nie chce spać. Help! Z takimi wypadkami jak z tą Amelką najgorsze dla mnie jest to, że często moznaby dziecko uratować, gdyby ktoś umiał udzielić fachowo pomocy. Właściwie każdy ma taki obowiązek. Zwykle o udzielaniu pierwszej pomocy myśli się w kategoriach pomagania obcej osobie na ulicy. Ale nieszczęście może spotkać w każdej chwili kogoś z rodziny i wtedy co? Wyrzuty sumienia do końca życia, że można było, a się nie umiało. Jesli chodzi o zarobki, to my bardzo różnie w zależności od tego jaką mąż akurat ma pracę. Jak pracował dla Intersoftu to było w sumie 2.500, a teraz od dwóch miesięcy mamy tylko 1000 zł z tego stypendium doktoranckiego. Yaray do Was wracam tzlko dam mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no to przepraszam was ja wysłałam jeszcze jednego :0....bo myslałam że aby jeden doszedł....te akurat zmniejszyłam :p juz tak nie gadajcie......bo aż się czerwienię...:0:0:0 więc przyślijcie mi fotki bo ja też godzinami mogłabym ogladać....:D Viola współczuje na te zaparcia Oliwce :( jak chcesz dam ci Nadię tego małego osrusa :D wtedy też byś narzekała, że tak rąbie w pieluchy....bo wszędzie gdzie jesteśmy to ona zaraz kupę sobie robi :0:0:0 jakby nie mogła w domu przed wyjściem..:0 a u nas po staremu ze spaniem.....juz mamy dwie dolne dwójki ,razem 8 zębów! aya nawet nie wiesz jak ja ci zazdroszczę że JUŻ!!!! jedziesz!!!!! Piotr chce zrobić tak że tydzień w jednej miejscowości a drugi tydzień gdzie indziej.....:) dziś ma zarezerwować....zobaczymy... a moja Nadia nie trzyma jeszcze butelki.....wyobrażam sobie jak to fajnie musi wyglądać...takie małe łapki......❤️ ale póki co kładę jej małą poduszkę i ma podparta tą butelkę i nie muszę jej trzymać.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też do gotowanych zupek dodawałam śliwek, ale przyznam ze jak mi się skończyły to zapomniałam o nich. Czyli jednak... Muszę tego pilnować, wczoraj było już lepiej, ale jeszcze się męczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy? to są namalowane....albo skorygowane.....tera takie cuda techniki....czego to ludzie nie wymyślą.......:D:D:D Nikt nie ma takiej pupci :0 to niemożliwe...więc nosy do góry!!!!!!!! hahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć czuje się już lepiej, tylko rano zdążył wypić sok marchewkowy z lodówki na pusty żołądek (pewnie go Robert nie upilnował), zanim mama przyszła i go mdliło; Boże, ja czasem mam dość mówienia temu staremu koniowi co ma robić, a czego nie! To tak, jakbym trójkę dzieci miała! Ale spokój, przede wszystkim spokój...ufff...już się nie wkurzam...;) No, Mamo Fasolki, ze mną też nie najlepiej ostatnio:o nie wiem dlaczego:o:( Wczoraj w nocy, jak się Julka obudziła i nie chciała wżaden sposób zasnąć, to musiałam wyjść do innego pokoju:o Ale się okazało, ze w tamtym pokoju było tak głośno od tramwajów i samochodów i jeszcze jakieś erki jeździły, ze i tak nie mogłam zasnąć, a poza tym sumienie mnie gryzło:o, więc wróciłam dosypialni:O Śmiać mi się z tego teraz chce:D:D:D czasem mam wrażenie, ze przydałby mi się krótki urlop od wszystkiego: pracy, męża i dzieci też:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×