Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

no widzę własnie, że jakieś zmiany robią, a już się chciałam złościć 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzam czy też bedę na czerwono ;) Michał szaleje, ja sprzątam :classic_cool: Wczoraj wieczorem posprzątałam kuchnię, a dziś duży pokój (jestem w trakcie). To takie podepresyjne sprzątanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pewnie prawdziwe katharsis przeżyjesz, mamo fasolki:D:D:D Ale potem, jak ulga, jak wszędzie czyściutko;) Ja mam wenę do sprzątania ewidentnie wtedy, jak mam chandrę:o No i pomaga, jak nic;) Ładnie tak, na pomarańczowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech...było - minęło; a było tak kolorowo:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas niedługo imieniny mojego męża, co prawda sprzątałam wszystko jak miałam urlop, ale teraz też by sie przydało... ale tak mi się nie chce. A co tam... brudno nie mam, poczekam do urodzin Oliwki i wtedy sie przyłożę :D w końcu to ważniejsze święto będzie ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojutrze mam się stawić w Urzędzie Pracy, a gdzies zgubiłam tą kartę, co trzeba zawsze mieć ze sobą :O Liczyłam, że znajdę przy sprzątaniu, ale niestety. Może wiecie, czy można bez tej karty? Przecież mnie nie zabiją jak powiem, że zgubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zabiją Cię mamo fasolki, przecież każdemu może się zdarzyć, nie? a idziesz się tylko podpisać, czy będą Ci coś proponować, tak jak ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabić nie zabiją, ale jak trafisz na jakąś zołzę, to Ci krwi napsuje:o Jak zwykle wszystko zależy od chęci osoby, na którą trafisz:o Może jeszcze się znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Wróciliśmy ze spaceru, potwornie gorąco...no i wiecie co..zapomniałam w końcu tego mleka zrobić, jak sobie nie zrobię listy zakupów, to tracę głowę w supermarkecie.Ale kupię jutro. To mleko jest od roku, ale ja jestem zdesperowana, musi w końcu Jasiek pić jakieś inne mleczko niż mamine. Tylko, że drogie jest strasznie...ale teraz promocja:) Amamen ależ też wypaliłaś, gdyby Nadia umiała czytać...Nie ma co porównywać, obie są ślicznośći dziewuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 KaJek - to kwiatki dla Bartoszka z okazji jego pierwszych Urodzin, które zdaje się dziś obchodzi :D:D:D Życzę dużo zdrówka i wszystkiego naj....... ❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 to nastepny będzie Jasiu ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę tylko podpisać ;) Teraz jak odpisuję, to nie muszę wpisywać pseudo, tylko już jest. Fajne to nawet i to, że można od razu zobaczyć ostatni wpis też mi się podoba. Niech zmieniają, niech zmieniają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wasze dzieciaczki tez tak póżno zasypiają, Bartuś ostatnio strasznie nie może sie uśpić ale tylko wieczorem w dzień zasypia normalnie to pewno przez tą pogodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Też dołączam do życzeń dla Bartoszka:) Ty to Violkam masz pamięć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem przeciw mam nadzieję, ze to się skończy w miarę szybko Macie jakieś specjalne przepisy na tort dla roczniaka? Dopiero zaczęłam się nad tym zastanawiać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Bartoszku wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś czytałam jakiś przepis na torta bezglutenowego, ja jednak chyba poproszę teściową żeby mi upiekła, bo ona robi dobre. Sama też mam na koncie kilka udanych tortów, np. sama robiłam na naszą pierwszą rocznicę ślubu, teraz jednak nie będzie mi się chciało samej robić. No chyba że mnie coś najdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Bartoszku wszystkiego najlepszego z okazjii urodzin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki!!!! Ja tort kupiłam (wstyd sie przyznac) bo takich zdolności zeby upiec to niestety nie posiadam, no i to dekorowanie samemu to nigdy tak nie wyjdzie jak cukiernikowi:). już drugi raz to pisz bo ciągle jakies błedy mi wyskakuja widac cięzko pracują nad tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam zdjęcia z Batroszkiem chyba dziewczynki wpadły mu w oko bo dotykał paluszkiem monitora i wydał dziwne dzwięki cos w rodzaju hmhmhm czy huhuhu jakoś tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasem sama robię torty dla Mateuszka, ale muszę mieć wenę;) a wykonanie i tak nie to, co cukiernika:( Ale czasem lubię się pomęczyć:D Może znajdę jakiś mało skomplikowany przepis, to wam pokażę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co tu chodzi?????? :0 co to za rozwleczona strona??????? :0 gupie to co zrobili....bezsensu bardzo GUPIE! Nadia ma kolczyki ! moje serduszko zapłakało i .....przestało....a we wózku zaraz usnęła :D więc mamy już to za sobą.......:D :D :D ale dlaczego wy właściwie jesteście przeciw przekłuwaniu uszek? przecież potem będzie jeszcze gorzej....wiem to z opowiadań koleżanek...wielki płacz i matki , które trzymają na siłę swoje dzieci....:( serce się kraje....:( ja dla Nikoli miałam zamówiony u koleżanki , która jest cukiernikiem ,wielkiego krokodyla!!!!! pięknie to wyglądało, szkoda że nie mam zdjęcia....chyba na kasecie aby mam:( zupełnie coś innego.... a teraz to zamówię ze względu na to, że w tej cukierni robią torty śliczne i smaczne, np. dla maluchów w kształcie różnych postaci z bajek, jakie się tylko zechce :) i niedrogo....;) kajek no to mały podrywacz ci rośnie ;) skoro na widok dziewczyn wydaje takie okrzyki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale beznadziejnie zrobili oczy mnie bolą od czytania fujjjjjjjjjjjjj ja też uważam ze lepiej małemu przekuwac uszka, bo dziecko nie ma takiej świadomości, nawet na szczepieniach mi powiedziały ze dziecko to inaczej znosi niz dorosły a na torta to też nie mam jeszcze pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla Bartoszka buziaki i zdrówka duzo:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te modelki są obrzydliwe fujjjjjjjjj a Julka na huśtawce jest super i te oczęta sa przepiękne ja zawsze chciałam mieć takie czarne oczka:):):) coś nowego jadę na wczasy z moimi rodzicami i z emilką oczywiscie bo maż niezabardzo z urlopem, ale moze wpadnie na kilka dni jedziemy do ochotnicy to taka wieś koło szczawnicy w pieninach bo ja bardzo lubie góry i juz sie bardzo cieszę na ten wyjazd, ale to dopiero w sierpniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla Bartka!!!!! 🌻 ❤️ 🌻 jak się dołącza zdjęcia do tej galerii co ja sobie założyłam :0 no jestem niesamowity roźdźiw!!!! nie pamiętam hasła a oni twierdza ze zły mail podaję.. no do tej strony bobasy...........??????? fajnie sylwek że jedziecie!!!!! ja też bardzo lubie góry.....my sami jeszcze nie wiemy gdzie pojedziemy bo on wiecznie (mąż) nie ma czasu żeby coś znaleźć jak tak dalej pójdzie , to chyba nigdzie :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu wąsko :) sylwek klonują twoje wypowiedzi :0, jesteś na tej stronie i na poprzedniej :0 już zrobiłam ja dziś w gorącej wodzie jestem kąpana a net mi tak słabo chodzi i to dlatego.........moje serduszka już śpią,,,,Nikola przeżywa wycieczkę( w piątek jedzie) nie może się doczekać :D a jak oszczędzała na tą wycieczkę , żeby zebrać pieniążki;) hihihihihhihihihi aya ty pisałaś ze Mati juz am 27 kilów? Niki ma zaledwie 22 :0 taka z niej chudzina.... ajest przecież rok starsza.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×