Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

wreszcie przede wszystkim wszystkiego najlepszego dla lipcowych dzieciaczków i sierpniowych rodziców ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D emilce wyszła dolna dwójka mamy razem 8 zebów a więc to był tydzzien wykluwania się zęba, czyli noce nie przespane takie właśnie miałam wczasy:( emilka bardzo ładnie mówi baba, mama, dziadzia,tata, dzieli na sylaby i tak wyraxnie mówi a na kurke woła koko nie dostałam zdjęc od violkam i od elcik, wiec jakbyście mogły to mi prześlijcie ale jeszcze nie zdarzyłam obejrzec pozostałych zdjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wróciliśmy niedawno, mam stertę prania, rozpakowywania, więc poczytam Was jutro. Ale jutro jeszcze szczepienie :( Urlop był bardzo udany :D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo fasolki Martyna tez tak czasem miewa ze miedzy posladkami ma takie czerwone w rowku i krwawi, ale nigdy nie pomyślałam ze to wina jakiejś alergii. Kto to wie. Nigdy nie miała zadnej wysypki. Zarłoczna ta Julka jak tylko myśli o jedzeniu :Dha:D ha Odkrywa przyjemności ludzkiego zycia:D Ja od kiedy zaszłam w ciążę przestałam jeść takie rzeczy jak chipsy hamburgery frytki hot dogi czy zapiekanki. nie pijam nawet coli. czasem mam nawet ochote, ale tylko czasem. jak sobie tak pomysle to to wszystko jest tuczące, a ja jakoś nie jestem szczuplejsza niz 1,5 roku temu, mimo ze tego nie jem. powinnam troche pocwiczyc, ale do tego potrzebuje mobilizacji. do tanga trzeba dwojga, a u mnie tak jest z ćwiczeniem. sama nie umiem i nie chce mi sie. co tu duzo gadac, leń jestem i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gorąco Wiolkam, czekamy na relacje z wakacji wasze maluchy mówią co nieco a ta moja nic a nic. Sylwek miałaś wczasy z nocnymi imprezkami z Emilką. Pewnie dawała koncerty. Mojej misi też wychodzą ząbki. Górne obie czwórki i dolne obie piątki. poza tym to ma górne jedynki i dwójki i dolne jedynki. robi sie tego dużo. chciałam zapytać o jedno. Myjecie ząbki maluchom? Bo ja mam taką szczoteczkę co sie zakłada na palec. Dentystka mi powiedziała, ze mogę kupić paste do zebów dla niej NENEDENT w aptece. tylko nie jestem pewna ze to dla takich maluchów co nawet nie wypłuczą. jestem ciekawa jak Michałek naśladuje szafe co skrzypi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pralką okazało się ze na dole jak jest taki otwór na scieki to tam była moja poduszka ze stanika i blokowała, a teraz działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mję ząbki taką normalną szczoteczką, tylko jest malutka i pasty nie używam, jak pójdę do lekarza to zapytam, a chyba pójdę jutro bo mała ma coągle katar i to dosyć duży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz sylwek pisałam już ze to zośliwość martwych. Emilka ma ciągle ten katar co przed wyjazem??????? to lepiej do lekarza sie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, no zapomniałam na śmierć Ci odpowiedzieć o tej różnicy:D:DP:D Ale mam nadzieję, ze mnie zrozumiesz;):D:D:D Po co mi oddawałaś tego gościa?! Co??? Mam nadzieję, ze Tobie już lepiej chociaż;) Mati był żywioł straszny i nie do opanowania, zresztą on do dzis jest taki raptus; złagodniał sporo od kiedy się Julka urodziła i jest delikatniejszy i ciut bardziej rozważny, ale i tak go energia rozpiera:D:D:D Julka jest grzeczniejsza, ale nie jest takim aniołkiem, co to potrafi się pół dnia w skupieniu bawić samodzielnie:o Najchętniej bawi się w ganianego:) Wczoraj, jak wróciłam z pracy, to dzieciaki spały (no bo Mati z tą gorączką), no i Julka w sypialni, a Mati w gościnnym, do którego były zamknięte drzwi; no i myślę, ze zgadniecie, gdzie Julka najchętniej udawała się po przebudzeniu;) Pod te drzwi własnie i waliła w nie rączką, aż szyba drżałą:o Więc ją łapałam na ręce i zanosiłam gdziekolwiek, byle najdalej, a ona w śmiech i jak tylko dotknęła stópkami podłogi to dalej pędem pod te drzwi:o A jak zobaczyła, ze lecę za nią to jeszcze piszczała, ze szczęścia:D:D:D Jak już się Mati obudził, to biegała do tej szafki w kuchni:o Ząbki jej myję czasem, a najczęściej, to ona sie bawi szczoteczką , jak jest w kąpieli. Ale i tak nie dorównuje w tym mateuszowi, który ostatnio swoją szczoteczką do zębów robil pianę w muszli:o:o Jak mu powiedziałam, ze to przeciez obrzydliwe, to stwierdził, ze robił to tym drugim końcem, a nie tym, co się do buzi wkłada:D:D:D:D:D Sylwek, to nie wypoczęłaś za bardzo, niestety:o Długo ten katarek nie przechodzi:( Mam nadzieję, ze wkrótce będzie lepiej:) Ja czasami mam ochotę na pizzę, albo hot dogi:) Ostatni byliśmy w Mcdonaldsie na takim deserze z ciastkim ciepłym i lodami, i to ciastko, to nie to samo, co kiedyś:( Miałam wrażenie, jakby było tyle co wyciągnięte z oleju po frytkach:( Fu:o Ochyda! Z Mcdonaldsa lunie tylko shake(czy jak to się pisze) waniliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że miało być\'\' lubię\'\'...aya :D ja też lubie shaka mniam mniam......... witam violę!!!!! zanim się pozbierasz i nas poczytasz to ci jeszcze ciut zejdzie.........;) ja jak wróciłam i was czytałam, to ze zrozumieniem, więc czytałam powoli i z namaszczeniem..:D:D:D:D:D sylwek dobrze że to tylko poduszeczka:D czyli pralka nie była zepsuta;) no i życzę szybkiego powrotu do zdrowia Emilce!!!!!❤️ aha dostałam dziś!!!!!!!!!!więc się może wykrwawię do soboty ,a jeśli nie , to i tak będą to resztunie!!!!! hurrrrrrrrra!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie myję jej ząbków i też jest ok;) ;) ;) ale niedługo jak będzie miała więcej rozumku , to myślę że jej zafunduję szczoteczkę.......:D mam prasowanie.......:O podrzucić komuś??????:O:O:O:O jejku czuje sie fatalnie, ale z drugiej strony się cieszę że nie przypadło to w piątek........wczoraj modliłam się żeby mieć cykl 26 dniowy.....i mnie Pan wysłuchał!!!!:):):):): ja sie zachowuje jak dziecko.:O ale sie barrrrrrrdzo cieszę bardzo bardzo ....;) idę na kawke jak przyjdę maja byc wpisy ! umowa stoi??????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam byłam u lekarza, ale oczywiscie nasz pediatra oddelegowany chwilowo do innej przychodni i była inna lekarka niezbyt miła oczywicie i stwierdziła ze to moze jakaś alergia, dała jej syrop i krople do nosa, zapytała czy emilka kicha to ja mówię ze nie, a tu jak ja rozebrałam to ona apsik i lekarka do mnie jak to nie kicha jak kicha, i wyszłam na jakąś głupia i do tego stwierdziła że jej oko lewe ucieka, a przeciez jej nie uciekało i kazała obserwowac , albo isć do okulisty a wiec znowu sie zaczeło zycie codzienne a moze któreś z waszych dzieciaczków miało tak z okiem to napiszcie u mnie tez góra prasowania:( ja lubie prasowac, ale bez przesady nie tak duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, ja bym nawet poprasowała, zeby się rozgrzać, bo tu strasznie zimno...brrrr... Sylwek, Julce oczka trochę zezowały, a teraz to tylko do zdjęcia:D:D:D A tak normalnie to już nie:D:D Ale lekarka powiedziała, ze do końca pierwszego roczku to powinno ustąpić. Poczekaj może na szczepienie, to w 13 - 14 miesiącu i jak przyjdzie Wasz pediatra;) Skoro on wcześniej nie zauwazył, to może to nic takiego. A Ty zauważyłaś? Czy tylko ta lekarka? No i całe szczęście, ze z pralką to nic poważnego, bo jakby ją trzeba było od was znosić, to współczuję temu, kto by miał tego dokonać:o No widzisz, Amamen, Ty mogłaś zapytać o wywołanie okresu (wtedy się najlepiej nawalić:D:D:Dponoć;) ), a nie na wstrzymanie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Oj Sylwek, raczej nie wypoczęłaś bidulko. Mam nadzieję, że z Emilką jest już lepiej. O ile dobrze pamiętam to mój brat miał uciekające oko i samo mu przeszło. Ale może lepiej idź do okulisty, bo te 20 lat temu (kiedy mój brat był mały) to pewnie przywiązywało się do tego mniejszą uwagę. Ja Jaśkowi myję ząbki. Najpierw miał taką szczoteczkę z canpol babys (kupiłam w komplecie trzy), a teraz ma taką małą dziecięcą. Pastę mu kupiłam bez fluoru. Nakładam malutko i najpier mu szoruję ząbki, a potem on sam sobie grzebie w buzi. Uwielbia to i zawsze jak chcę mu zabrać szczoteczkę jest bardzo niezadowolony:)Myslę, że nic mu nie będzie jak połknie trochę tej pasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Oj zapomniałam przywitać Violkam.Miłego prania i prasowania...mi też a props nazbierało się co nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwek....to może byc poważne ale nie musi...to uciekające oczko:( u Patrycji tak właśnie było, tylko że jej oczko zezowało tak jak miała dwa latka....i okazało się że to wada wrodzona:( i będzie okularki nosiła już zawsze chyba.....zresztą lekarze nawet nie wiedzą czy można to zoperować....zez zniknął ale oczka się nie naprawiły:( jakby ci to wytłumaczyć najprościej....jak my mamy w oczach takie coś okrągłego to Patrycja ma to spłaszczone.....i to ujawniło sie dopiero po dwóch latach, jak jej to oko zaczęło uciekać......ale wiadomo , że u Emilki może to być zupełnie coś innego....niektóre dzieci zezują i im to przechodzi........wybierz się do okulisty zrobią jej badanie kompterowe i będziesz wszystko wiedziała....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kończyłam pisać posta i mi Michał wyłączył komputer takim przyciskiem z tyłu, który zapomniałam pilnować WIęc napiszę tylko , że myję ząbki Michałowi takimi trezma szczoteczkami z Canpola, ale bez pasty. Za jakąś godzinę jedziemy i mam zamiar wyłączyć komputer, bo inaczej do wieczora się nie spakuę ;) Amamen to chyba pierwszy raz się cieszysz z miesiączki? :D Tak jak Viola przed wyjazdem. Pa pa, we wtorek lub poniedziałek znowu się pojawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej oczko nie uciekało, a jak mi pokazała to tez to zauważyłam, chwilami w domu widziałam ze tak patrzy ale myślałam ze poprostu tak jakos krzywo patrzyła bo często jej się to nie robiło, chyba zrozumiałyście o co mi chodzi, ale w razie czego moze przejdę sie do okulisty witam violkam❤️🌼:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i ja też zapomniałam:( Witaj Violkam:) 🌻🌻 Mcdzia, a jaką pastę, bo pamiętam, ze Mateuszowi kupowałam z chicco, była bananowa, albo truskawkowa, ale Julce jeszcze nie kupiłam, bo mam niejasne przeczucie, ze ona chciałaby więcej i więcej:o Mały żarłoczek:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to żegnam jednoczęsnie Mamę Fasolki:) Miłego wypoczynku🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya no nie nabijaj się proszę:):):) ale wiecie co????? powiem wam w sekrecie, że się barrrrrrrdzo cieszę!!!!!!!!!!!!!!!! bardzo bardzo bardzo!!!!! no :D:D:D:D:D mamo fasolki witam i paaaaa!!!! wracaj szybko!!!! masz rację cieszę sie jak głupia ....aż niezdrowo się cieszę...jak dziecko.....po prostu......:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prześlijcie mi zdjecia Oliwki z orczku bo nie mam plisssssssssssss obejrzałam wszystkie roczki:)dzieciaczki prześliczne, torciki tez:) teraz ja będe się szykowac do roczku;) ale nie wiem kiedy robic bo 22 wypada w poniedziałek i nie wiem czy w sobote przed 22 czy w nastepną, bo u nas tak sie mówi że urodziny robi sie jak juz dziecko skonczy rok, jakis taki głupi przesad, a co wy o tym sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROBI SIE WTEDY KIEDY PASUJE ....:D takie jest moje zdanie:)........ale ty możesz zrobić albo w tą sobotę przed albo po........:):):):):) obie opcje będą dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie jestem przesądna, Sylwek;) Ale jeśli jest taki zwyczaj i wam pasuje, to zróbcie po i już;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek, a co z tortem? robisz, czy zamawiasz? Albo zrób w poniedziałek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torta sama upieke, biszkopt i dwa rodzaje mas, a na góre kupię jakoaś ładna ozdóbke i oczywiscie świeczka a urodziny chyba zrobię przed 22 to tak jakoś mi lepiej pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie sylwek i problem z głowy....dziś Nadia mnie też irytuje........ jednak okres...........robi swoje;) idę bo płacze.....a wyrodna matka siedzi na kompie :(:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Ja kupiłam w aptece taką nenedent bez fluoru z xylitolem i żelem krzemowym o smaku pomarańczowym.Aptekarz powiedział, że nadaje się dla dzieci poniżej roku, bo kupowałam ją już jakiś czas temu. A wczoraj to Jasiek gwizdnął moją szczoteczkę i dobrze, że wsadził ją tylko do swojej buzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola ma jeszcze urlop czy już w domku jest????????halo!!!! viola ..czytasz nas?????? pewnie jeszcze nie........:( dalej przychodź i opowiadaj jak było!!!!!:):):) aya mówisz że Julka tylko o jedzonku mysli.....to ona sama do tej szfki biega???:D Nadia jak widzi jak ktos je, to jej język sztywnieje:D:D ale sama się nie domaga:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violkam pisała że idzie dzisiaj na szczepienie to penie później się pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×