Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Już czwatry raz zabieram się za pisanie tego posta i juz oczywiście zapomniałam o czym chciałam napisać Ciągle ktoś mi tu włazi! chyba się zamknę od wewnątrz! Najpierw: wszystkiego najlepszego dla Mysi Pysi❤️❤️❤️, pociechy z Martynki i dużo dużo szczęścia🌻 Sukienka kosztowała 189 zł (teściowa dała mi 200zł na ten cel, więc się zmieściłam:D:D) Taka wymarzona to była z paskiem w talii i szersza na dole, ale taką widziałam tylko w którymś avanti i kosztowała prawie tyle, co zarabiam na miesiąc:o:p:( Ni i byłą w różowe grochy:) Przecudna:) Amamen, to zaopatrz się w tę smectę i gastrolit (on uzupełnia elektrolity, które się traci przy wydalaniu góra i dołem;) ) i na prawdę pomaga; zapewne niedługo już z nami posiedzisz, ale życzę, zeby nie było starsznie, bo pamiętam, jak mnie zwaliło z nóg:( Mam nadzieję, ze jutro będzie lepiej i zrób zastrzyki Niki też, bo się będzie męczyć okropnie:o A co do ...zapomniałam, co to mamy podnosić:o No w kazdym razie przez ostatnią noc nic z tych rzeczy, bo jak już pisałam padłam nieprzytomna:D No chyba, ze nie czułam;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mcdzia oj ciężko z tym choróbskiem 😭 hmm no co....grupowy sex miałaś na myśli pewnie?????? no aya jedynie by sie nadawała chociaż ja też, bo mnie też fascynują kobiety.........:O jedna taką widziałam na wczasach i podsłuchiwałam sie jak rozmawiała z mężem.....ach te ruchy ten wdzięk.....:) piekna zbytnio nie była ale zadbana i miała to coś , ze własnie tak na nia patrzyłam i podsłuchiwałam....:O ale nie mogłam sie powstrzymać..........i wtedy pomyślałam że jestem bi.........eeeeee chyba nie co?????? aya jak to zinterpretować? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mcdzia oj ciężko z tym choróbskiem 😭 hmm no co....grupowy sex miałaś na myśli pewnie?????? no aya jedynie by sie nadawała chociaż ja też, bo mnie też fascynują kobiety.........:O jedna taką widziałam na wczasach i podsłuchiwałam sie jak rozmawiała z mężem.....ach te ruchy ten wdzięk.....:) piekna zbytnio nie była ale zadbana i miała to coś , ze własnie tak na nia patrzyłam i podsłuchiwałam....:O ale nie mogłam sie powstrzymać..........i wtedy pomyślałam że jestem bi.........eeeeee chyba nie co?????? aya jak to zinterpretować? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już czwatry raz zabieram się za pisanie tego posta i juz oczywiście zapomniałam o czym chciałam napisać Ciągle ktoś mi tu włazi! chyba się zamknę od wewnątrz! Najpierw: wszystkiego najlepszego dla Mysi Pysi❤️❤️❤️, pociechy z Martynki i dużo dużo szczęścia🌻 Sukienka kosztowała 189 zł (teściowa dała mi 200zł na ten cel, więc się zmieściłam:D:D) Taka wymarzona to była z paskiem w talii i szersza na dole, ale taką widziałam tylko w którymś avanti i kosztowała prawie tyle, co zarabiam na miesiąc:o:p:( Ni i byłą w różowe grochy:) Przecudna:) Amamen, to zaopatrz się w tę smectę i gastrolit (on uzupełnia elektrolity, które się traci przy wydalaniu góra i dołem;) ) i na prawdę pomaga; zapewne niedługo już z nami posiedzisz, ale życzę, zeby nie było starsznie, bo pamiętam, jak mnie zwaliło z nóg:( Mam nadzieję, ze jutro będzie lepiej i zrób zastrzyki Niki też, bo się będzie męczyć okropnie:o A co do ...zapomniałam, co to mamy podnosić:o No w kazdym razie przez ostatnią noc nic z tych rzeczy, bo jak już pisałam padłam nieprzytomna:D No chyba, ze nie czułam;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mcdzia oj ciężko z tym choróbskiem 😭 hmm no co....grupowy sex miałaś na myśli pewnie?????? no aya jedynie by sie nadawała chociaż ja też, bo mnie też fascynują kobiety.........:O jedna taką widziałam na wczasach i podsłuchiwałam sie jak rozmawiała z mężem.....ach te ruchy ten wdzięk.....:) piekna zbytnio nie była ale zadbana i miała to coś , ze własnie tak na nia patrzyłam i podsłuchiwałam....:O ale nie mogłam sie powstrzymać..........i wtedy pomyślałam że jestem bi.........eeeeee chyba nie co?????? aya jak to zinterpretować? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już czwatry raz zabieram się za pisanie tego posta i juz oczywiście zapomniałam o czym chciałam napisać Ciągle ktoś mi tu włazi! chyba się zamknę od wewnątrz! Najpierw: wszystkiego najlepszego dla Mysi Pysi❤️❤️❤️, pociechy z Martynki i dużo dużo szczęścia🌻 Sukienka kosztowała 189 zł (teściowa dała mi 200zł na ten cel, więc się zmieściłam:D:D) Taka wymarzona to była z paskiem w talii i szersza na dole, ale taką widziałam tylko w którymś avanti i kosztowała prawie tyle, co zarabiam na miesiąc:o:p:( Ni i byłą w różowe grochy:) Przecudna:) Amamen, to zaopatrz się w tę smectę i gastrolit (on uzupełnia elektrolity, które się traci przy wydalaniu góra i dołem;) ) i na prawdę pomaga; zapewne niedługo już z nami posiedzisz, ale życzę, zeby nie było starsznie, bo pamiętam, jak mnie zwaliło z nóg:( Mam nadzieję, ze jutro będzie lepiej i zrób zastrzyki Niki też, bo się będzie męczyć okropnie:o A co do ...zapomniałam, co to mamy podnosić:o No w kazdym razie przez ostatnią noc nic z tych rzeczy, bo jak już pisałam padłam nieprzytomna:D No chyba, ze nie czułam;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen chyba nie jesteś bi, skoro na podpatrywaniu i podsłuchiwaniu poprzestałaś:D:D To się jakoś inaczej nazywa:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejżałam przypadkiem kawałek operacji żylaków😭😭😭, dobrze, ze na siedząco, bo mi się miękko w kolanach zrobiło:o Ble... Mam nadzieję, ze jak zacznę łykać, to co Mysia pisała i się smarować, to nie będzie mnie to czekało:o Buuu... Już wiem, zostanę znowu ratownikiem i będę przez całe dni pływała, bo to ponoc pomaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya jakim znowu ratownikiem??????:O:O:O byłaś ratownikiem kiedyś????? eeeee nic nie rozumiem..... co tu tak cicho babule?????? wszystkie maja na gadu, że zaraz wracają a to zaraz trwa juz godzinę ......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O witaj, Elcik:) Jednak się pojawiasz:);) No i jak nocki Milo? zaakceptował na dobre rozłąkę? Amamen, ja zapomniałam Ci odpowiedzieć (co na pewno cię nie zdziwi;) ), po co idę z Matiom do ortopedy: no z tymi jego krzywymi kulaskami;) Kiedyś już chodziłam, ale jakaś ta lekarka nie teges była:o teraz ide gdzie indziej i już się boję, bo na pewno zaleci mu gimnastyke korekcyjną, a Mati w domu z nami nie chce ćwiczyć, a jak już robi cos, to nie dokładnie:o czyli bez sensu, no i mu sie nudzi, a ja pomysłów na taka gimnastykę nie mam :( A zmierzam do tego, ze godzina gimnastyki w tym centrum pediatrii, gdzie idziemy kosztuje 10 zł, jak sobie przeliczyłam, ze ze dwa razy w tygodniu, to...no tego właśnie się boję:o Kolejna sumka;) Amamen, czy Ty żyjesz jeszcze?? Czy już cię dopadło na dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, żyjesz~! Całe szczęście:) Byłam kiedyś ratownikiem, ale jak sobie uświadomiłąm, było to...bagatelka...10 lat temu:o Jajku, alez ja stara jestem:( Już trzy razy po 10 lat przeżyłam:o Niepokojące:o :D:D:D:D Amamen, nie poddawaj sie tej grypie! Walcz!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj żyję jeszcze.......nie jest źle wzięłam Aviomarin...........:D...Niki przestała już....Nadka śpi...taka biedna słaba, mizerna 😭 biedne maleństwa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mogę moich postów czytać Jak ja mogę tak niedbale pisać Obiecuję poprawę: będę pisać pomału:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Ja już poprasowałam! Koniec na dziś, jutro cd, bo znowu robię pranie. Poza tym Jasiek nieźle dziś kupkuje, w koszu mam już trzy bomby nuklearne. To takie dobre dla niechcianych gości, zamknąć okno i otworzyć kosz na Jasia zużyte papmersy...znikam więc i idę na przymusowy spacer do zsypu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walczę aya walczę szable mam przygotowane:D.......szykuje sie do walki:D......ochraniacze mam od Niki od tych rolek....więc przygotowanie mam dobre...tylko jeszcze obmyślam strategię :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, z tymi pieluchami to jest rzeczywiście niezły smrodek:o czasem, jak mi się nie chce iść na śmietnik i zostawię worek z pieluchami pod drzwiami, zeby je wziąć rano, jak będę szła do pracy, to jak wychodzę na klatkę, można się przewrócić:o szczególnie w upał:o I pomimo tego, ze w kilka worków to wkładam i szczelnie zawiązuję:o Dobrze, ze sąsiedzi mają drzwi daleko od nas, bo by się tak nie dało:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, a Miłosz w nocy tak śpi że jesteśmy niewyspani chociaż wczoraj zaszalałam z Bogdanem i wieczorem i dziś rano, a on się budzi z krzykiem nadal. Zaraz będe karmić bestie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, a Miłosz w nocy tak śpi że jesteśmy niewyspani chociaż wczoraj zaszalałam z Bogdanem i wieczorem i dziś rano, a on się budzi z krzykiem nadal. Zaraz będe karmić bestie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, z tymi pieluchami to jest rzeczywiście niezły smrodek:o czasem, jak mi się nie chce iść na śmietnik i zostawię worek z pieluchami pod drzwiami, zeby je wziąć rano, jak będę szła do pracy, to jak wychodzę na klatkę, można się przewrócić:o szczególnie w upał:o I pomimo tego, ze w kilka worków to wkładam i szczelnie zawiązuję:o Dobrze, ze sąsiedzi mają drzwi daleko od nas, bo by się tak nie dało:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha teraz już wiem....ale on bardzo ma te nózie takie?????? tzn. Mati???? nie wygląda wcale .....że takie ma....ty ratowniczką?????? no proszę proszę............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dość, że piszę pomału i uważnie, to jeszcze wysyłam tak dokładnie, że wyskakuje po dwa razy:o Elcik, a łatwo go potem uspokoić, czy długo płacze? Ciekawe dlaczego tak się dzieje, no nie? Żaden lekarz nic nie wyjaśnił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela no to pięknie pięknie...szalejcie na całego!!!!!! na nas stare babusie nie patrz, bo my już niewiele możemy wykrzesać z siebie.....i w dodatku ta sraczka......:D:D:D:D ryzyko jest zbyt duże.....hihihihihihihhiihi ale plus że podnosisz frekwencje........:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież mu nigdy nie robiłam zdjęć, żeby uwidocznić krzywiznę jego stópek:D:D:D Bardzo ma, bardzo, wręcz tak, że jak nie chodzi w butach ortopedycznych, to mu się zwykłe buciki tak jakby przewracają do środka:o nie wiem, jak wytłumaczyć:o Takie rozczłapane po wewnętrznej stronie się zaraz robią:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya to spróbuj nie tak z namaszczeniem......a sukienke kupiłas pewnie dlatego , że przestałaś zaglądać do dziecięcych:D JA TO MUSZĘ ZAWSZE MYŚLEĆ ZA CIEBIE:D:D:D:D:D chuda jestes aż za chuda.....przytyj trochę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też się dziwię, jak to się mogło stać (to, ze byłam;) ) :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, dupę to ja mam taką, ze musiałam specjalnie modele poszerzane wybierać, żeby zmieścić:o O nożnych parówach nie wspomnę:o A co najgorsze, jak przytyję to tylko w dolnej części:o A obojczyki ciągle na wierzchu:o Chciałabym tak zrobić, jak ta dziewczyna z reklamy chyba vichy, co tę wstrętną skórę z pupy zdejmuje😭😭 Próbowałam, ale sie nie da;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale swoją drogą, to ja wolę zaglądać do dziecięcych, odkąd mam córkę:D:D:D tak, że wiele się nie pomyliłaś:D:D:D W tym sklepie, gdzie byłam wczoraj, na szczęście nie było działu dziecięcego;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to trezba się przyłożyc aya! i ciągnąć z całej siły......:D:D:D:D] TY TO ALE MNIE WNERWIASZ!!!!!!! chuda jak szkapa a mi tu pierdy opowiadasz wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr widziałam twoją dupę i masz chudą jak szkapa!!!!!!!!!!!!!!!!! wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ale jestem zła na ciebie!!!!!!!!!!!!!! ja to mam zwały tłuszczu ociekam wręcz smalcem a ty mi tu #$#*$#$*@*&#@ jak Elcik:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×