Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

a jak to się robi?? normalnie sobie wstukujesz, czy to się szyfruje samo? dlaczego nikt mi nie chce zdradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, bo się zaraz zmierzę linikją i ci podam ile mam ponad 100 w dupsku i padniesz z przerażenia Ale właściwie co to ma za znaczenie, dopóki można czasem ukryć;) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obraziłaś się chyba co??????.....eeee zapomniałam to Robert u was jest nabuhondozorem :D:D:D:D:D POWIEDZ ŻE SIE NIE GNIEWASZ....... ALE CO MNIE WKURZYŁAS TO WKURZYŁAŚ....... chudzinko!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obraziłam się;) jeden nabuhodonozor wystarczy;):D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to się robi?@$#%%$$% prosto naciskasz shift i u gury masz 12345678 i jak naciskasz shift to masz !@#$%^&* i już a z Milo idziemy 16 do lekarzq to najwyżej zrobimy baania i zobaczymy a uspokojć go trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciej żebym ja ci podała......ile mam w dupie...:(:(:(:( no...... a i tak ci nie wierzę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie piszecie brzydkich wyrazów:o Szkoda, bo chciałam spróbować, jak by jakiś brzydki wyraz wyglądał, po automatycznym zaszyfrowaniu:D:D:D Mam nadzieję, że się coś wyjaśni, po tych badaniach Elcik, a jeszcze większą nadzieję mam, ze w końcu traficie na jakiegoś lekarza z powołania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, jakby chciała coś w jej obecności popisać do was, to włazi pod stół i ciągnie za kable od kompa, więc nawet nie próbuję:o Ona uwielbia tam wchodzić, więc jej nie prowokuję:D Znaczy nie siadam przy kompi, jak ona jest w pobliżu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no i jak mam się uczyć?? Wiercą za moim oknem że własnych myśli nie słyszę.... ...amamem...mnie jednak nie wzięło...była, jak na razie jedna, to co zwykle codzienna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przerw: : o [ kwiat ] [ serce ] [ usta ] [ cool ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pospała, ze hej! A sama zasypia, czy przy Twojej pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę okno myć...w kuchni nie wiem po co ,ale idę .....za chwilę będzie pewnie padać u nas.........:(:(:( taka barowa pogoda to się cieszę mamo zuzki ze cię minęło i ze zrobiłas pod względem konsystencji ładnego klocuszka:D:D:D:D:D:D HIHIHIHHIHIHIHHI pa ja zmykam miłego popołudnia zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na reku przytulana ale teraz juz sie bawi a ja mam tyle sprzatania ze hej apropo tego co mówisz o Twojej figurce to ja mam tyłek jak szafa i nogi jak kiełbasa surowa (taka na zalewajke), góra jest ok i kosci na wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myj, amamen, myj, może zabierzesz mi ten deszcz:o weź go sobie, jak chcesz;):D:D:D To ty jednak nie jesteś chora:) Całe szczęście:) Skoro myślisz o myciu okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, Mysia Pysia, chociaż ty mnie rozumiesz;) Też byś chciała, jak ta dziewczyna z reklamy vichy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież jestem chora i to bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! od urodzenia......:D:D:D:D:D Aska ty masz nazwisko na literę....Z a ja na S.....HHIHIHIIHHIHIHIHIHIHIIHIHI bo jakiś facet na gg wypisuje że kocha Aśkę Z :D:D:D MÓJ BY WCALE NIE WPADŁ ŻEBY TAKI OPIS SOBIE ZROBIĆ DZIS GO OPIEPRZĘ ZA TO...ZE TAKI NIEPOMYSŁOWY teraz to idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten facet, to Robert mam nadzieję;) Ciekawe:O Ala, lepiej nie idź:) Wypadniesz jeszcze, albo co:o mnie ten deszcz nie przeszkadza tak bardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Miłosz chce na spacer na rowerku a tu takie chmury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze bym chciała tak z siebie z rzucic skóre, ale to mozliwe tylko na reklamie vichy ja popełniam czasem okropne błedy. myle literki i czasem szybko pisze. wiec was bardzo za to przepraszam i prosze o wyrozumiałosc. poniewaz wolno pisze wiec pisze to tylko raz mam nadzieje ze zapamietacie ze to nie specjalnie tak bazgrze jak kura pazurem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee nie jest źle ..przed chwilą była babka dać Niki zastrzyk...przygotowania do zastrzyku trwały dobre 15 minut:O:O:O:O:a jaka igła , a boleć nie będzie, a niech pani zrobi szybko......potem siku poszła i siedziała 5 minut....ale na siłę ją wzięłam i już jest po:D A POTEM STWIERDZIŁA ŻE TY MAMA MASZ RACJĘ ŻE ABY CHWILKE ZABOLAŁO:o:o:o:o normalnie szok z tą Nikolą:D:D:D:D:D ALE MIŁE TO AYA SAMA PRZYZNASZ......jak mąż tak wypisuje no nie?????????? dziś mój dzwonił i znowu powiedział że jestem jego ulubioną żoną:o ale niech będzie chociaż to ;) ostatnio ma takie powiedzenie....:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, rzeczywiście łatwiej dać zastrzyk maluchowi, niż przedszkolakowi:D:D Jak toto już kombinuje, zeby odwlec tę chwilę:D:D I tak, ze bez histerii się obyło:) Julka śpi, a Mati czeka, aż mu komputer zwolnię:O Mysia, ty się nie przejmuj pisownią:) To tylko ja przesadziłam, bo dłużej mi czytanie zajmowało tego co napisałm niż samo pisanie, ale w domu mam malutkączcionkę i nic nie widzę, także ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okno umyłam teraz będę czekać na deszcz....żeby tradycji stało sie zadość:(:(:( drzwi balkonowe mam całe umazane od Nadii , bo łazi toto wszędzie i mi paćka.....i lustro w sypialni też.:(:( no ale...trzeba jakos przeżyć........:( więc pójdę jeszcze drzwi myć i prasowanie mam jeszcze .......jak ja nienawidzę prasować......buuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobić zastrzyk przedszkolakowi to pestka w porównaniu, zeby ten zastrzy zrobić mnie aha. a jesli chodzi o prasowanie to Sylwek sie zaoferowała ze wyprasuje, tylko musimy jej wysłać. Sylwek a góry dziękujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejka strony znowu otwierają się w żółwim tempie.... viola ty rzeczywiście zabalowałaś...............:D ...... pod jaki sylwek adres??????????? tylko zaznaczam mam tego dużżżżżżżo...:D:D:D TEGO PRASOWANIA RZECZ JASNA......... mamy jechać tego 15 nad morze z Nadią.....ale teraz z takim choróbskiem, to się zastanawiam.......:( a w dodatku sztorm szaleje na morzu:( nie wiem czy jechać czy nie???:O:O:O...pogoda nie nastraja do wyjazdu.....:( ale ponoć najlepsze powietrze jak jest sztorm...:):):)...hm hm hm pewnie znowu w poniedziałek zadecydujemy...jak zwykle na ostatnią chwilę:):):) mysiu tak się boisz zastrzyku????? ależ nie ma czego...chwilka bólku i...po sprawie......:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomniałabym spytać.......co aya z tym wąsalem??????:) zdecydujesz się na wosk? a miałaś już kiedyś woskiem depilowane? ja się nie nadaję bo mam uczulenie:(....Boże jak będzie tak zimno to w czym ja pójdę na ten ślub????????? w kożuchu chyba....:O i na co ja tą kieckę kupowałam???:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×