Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

ciesze się ogromnie to mamy dwie Moniki.........mysię i mame zuzki...:) viola ty meliniaro....gdzie się włóczysz.....Pawuś wrócił to dawaj go tu zaraz mu wszystko powiem jaka ty niedobra ....zostawiłas nas:p i poszłas w miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie to się jest??????? komisja jest wnerwiona żadnych raportów nie widzi.....oj baby gdzie jesteście ?na życiu erotycznym ?czy jak........????????:O:O:O mama zuzki to chociaż udaje że się uczy .......:D......hihihihhihihihi i trochę pogada ze mną;););) a sylwek też ze mną pogada...bo ona rozumie że mi się nie chce prasować...a wy to już nic mnie nie rozumiecie...:(:(:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zwariowałam... Do kota mówię...chcesz papusiu? i wodzinkę teś ci zmienię... O matko...dziecinnieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... amamen widzę, że mamy problem... Wszyscy śpią??? A co tam...ja na razie się mie uczem :P Mam dość...pomożecie zdać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne:D ja eż miałam rachunkowosć w liceum napewno ci sie uda:D a kiedy egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż powinien już być 😠 a przede mną prasowanie ręczników :O:O Aya - sukienką to zrobisz wrażenie na każdym! Napewno! Kocur jest śliczny MamoZui, a jaka to rasa? Mója kicia tez uwielbia leżeć na kartkach, gazetach. Oliwka śpi już od 21.00 Dziś miała tylko 1 drzemkę 2 godzinną więc teraz szybciej padła. Byłam u 2 koleżanek, z Oliwią tylko u jednej - u jej koleżanki, 7-miesięcznej Martynki i jestem w szoku - to dziecko stoi już na nóżkach i drepta trzymane pod paszki ! A jak protestuje bo nie chce siedzieć! :O Mąż pewnie wróci padnięty to nici z seksu :( Ale ja wyrozumiała żona wybaczę mu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violkam...to moje notatki z finansów. hihi Zawsze poleguje na notatkach. A kiedy czytasz książkę leżąc na brzuchu to usiadzie na niej włażąc pod sam nos :) sylwek egzamin 23 sierpnia ( finanse a póxniej rachunkowość)...ale jeszcze są 4 inne...zaczełam od finansów... Violkam jesteś :D amamen się martwiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj viola jesteś....a ja tak się zamartwiałam...:O wróciłas z tych łajzów........hm hm hm .......powściągliwa jesteś jakaś......:o nie poznaję cię nie poznaję......ok nie będę zgłaszać nigdzie że się szlajasz po nocach;););) nażarłam się za przeproszeniem jak ......krowa kiszonki:D:D:D....bleeeeeee już nie mogę normalnie........brzuch mi zaraz pęknie......:o:o:o mamo zuzi gdzie ten topik ?ja niemogę znaleźć:o stara jestem czy coś.....:O albo niedowidzę:O podaj mi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzimy w lipcy 2005.... Ostatni wpis z 17.31...bodajże :) Na drugiej stronie... A jesteś a już myślałam że kolacyjka Cię zmogła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie nic mnie nie zmogło;) jestem i znalazłam sama...nie mogę cię znależć ...tam....;) oczywiście....dotarłam do 40 chyba strony ale pół okiem przeleciałam kto by tam chciał czytać takie kilometrowe posty.......bezsensu........aż się odechciewa...... ty dołączyłaś chyba później tak?....... dziś sobie postanowiłam...1. nie żreć wieczorami.... 2.jutro prasować.........! 3. jutro prasować!!!!!!!!! 4. jutro prasować......:O nooooo to byłoby na tyle z tych postanowień.....hihhihihihihih nie ale serio ja musze to w końcu wyprasować ...żeby to było jedno pranie to jeszcze ale tego jest wielki stos!!!!!!!!!!! Matko! ok już was nie męczę moim prasowaniem.....ale i tak muszę to wyprasować :O nie mam wyjścia.....:O ide bo przyszedł jakiś facet do męża i się nadzierają ( czyt. krzyczą szeptem) pod oknem ...idę ich uciszyć.... aha komisja jest barrrrdzo zawiedziona..... bardzo:(:(:( dobranoc.....mamo zuzki ...bo ty pewnie jeszcze jesteś.......:p zgadłam?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe...zgadłaś... :P Ale powoli zmykam... Może jeszcze poczytam...haha ale nie finanse tylko ten topiczek :) Jestem na 15 stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Zuzki ucz sie ucz, ale nie przesadzaj, bo co za duzo to nie zdrowo. pobaw sie wiecej z tym cudem kotem. to persik prawda? Aya masz super kiecke, mówie Ci. udał Ci sie zakup. jednak było warto poszukac. wiolkam, a ty co tak łazisz? co? lepiej bys mnie ze sobą zabrała, bo juz mam dosyc. tylko dom sklep i lekarze. ah no i kosciółek amamen, a Tobie to juz chyba lepiej jak sie tak nazerasz. moze to wcale nie grypa zolądkowa? a dziewczynki to juz lepiej sie czują???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaak lepiej im już.....Nadia mleko wypiła i śpi, a Niki zjadła sałatkę z pomidorów i też jej nic nie jest...bo śpi:):):):) mówisz że ja chora nie jestem?????:O znaczy się że jestem symulantka tak .....jestem bardzo chora...każdy byłby chory gdyby tak żarł na noc jak ja:D......:O:( na serio muzę przestać.......:( zaczyna mi byc wszystko ciasne...:(:(:( aż wstyd przy was...takich szkapinach..........ja taki kaban!!!!😭 WYZWAŁAM MEZA BO DARŁ SIĘ POD OKNEM JAK SZALONY I RECHOTAŁ JESZCZE gupi on...... teraz mnie woła bo sam niby nie zaśnie.......:o on jak dziecko......:O dziś będe prasować obiecuję...ale ja zawsze tak nawijam o tym prasowaniu tu na tym topiku jakbym głupia była....:O macie mnie pewnie dość..... dobra! to dziś poprasuję i nie będę nawijać ok???????...nodobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak...a Wy sobie gadacie a ja czytam topik :) Jestem na 70 stronie. Finanse porzuciłam na razie bo już mi się w głowie nie mieszczą... Mysiu...to persik, prawda. Polulałam go trochę bo miał jakis płaczliwy wieczorek dzisiaj. Teraz śpi...na mojej podusi...ale go nie wywalam. Sama jestem a z nim mi raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać Dobranoc... Hehe jutro dam Wam spokój bo mnie nie będzie..wieczorkiem... Kto pełni dyżur????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle melduję się raniutko:) Jestem głądzitka:) Nawet zdecydowałam się na depilację woskiem pach...brrr... ale mam andzieję, że nie odrosną tak szybko, jak po zwykłym goleniu:) Nie wiem, czy tez tak macie, ale ja na drugi dzień juz mam takie czarne kropki i właściwie powinnam się golić codziennie, ale jak robie odstępy, to potem jakoś tak mniej podraznioną skórę mam:o Gdybym mogła, to bym usunęła na zawsze te włochale ( i inne też;) ) Wczoraj przyjechał brat z bratową i myśmy się zajmowały kosmetyką i plotami, a Michał czytał Mateuszowi bajki przez godzinę:D:D:D Ale dał się wciągnąć:D:D:D No ale jak się jest najulubieńszym wujkiem, to w końcu zobowiązuje:D:D:D Robert wrócił przed 22-gą i był zmierziony i nie chciał ze mną gadać, więc skwapliwie poszłam spać, bo snu nigdy za wiele:D:D:D Amamen, mam nadziję, że to już koniec choroby u was w domu:) Monika, ty robisz podyplomowe zarzadzanie finansoami, tak? Ja tez to zrobiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam, że mam pisać pomału:o przepraszam:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, Wy wszystkie macie zwierzatka, tylko ja nie:( Bo Robert nie lubi:( Chciałabym miec kotka, Julka na pewno byłaby zachwycona, moż euda mi się namówić Roberta na gwiazdkę na taki prezent:D:D Napiszcie mi mniej więcej, ile utrzymanie takiego zwierzaka kosztuje miesięcznie? Szkoda, ze mój mąż jest taki twardogłowy w niektórych przypadkach😭😭😭 A kota można ze sobą zabierać w podróż? Pewnie mozna, co? Tylko to troche kłopotliwe, bo w takim pojemniku na kota, to chyba nie byłoby mu wygodnie np. przez dwie godziny jazdy:o Myslę tu o wyjazdach w góry:o Teściowa tez nie lubi zwierząt, więc jakbyśmy wyjechali, to sie nie zaopiekuje:( Musze to jeszcze przemyśleć, ale jest jeszcze brat z bratową:o Hmmm...zaświtała iskierka nadziei:D Napiszcie, czy te kotki to bardzo kłopotliwe są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć aya!!!! wstałam właśnie......:) muszę sie wziąśc...wiecie za co;) więc mnie nie będzie:(...ale widzę ,że mały ruch dziś mamy;) hmmmm kot w domu jakoś nie wyobrażam sobie......lubie oglądać i podziwiać u kogoś;)....a tym bardziej pies....:O no jakoś no nie wiem......taka już jestem i już....a lubię zwierzęta przecież.....:O ale nie mogłabym trzymać ich w domu:) ja na serio idę bo jutro wesele......więc na pewno nic nie zrobię ..jutro;)...aha Nadia ma jeszcze rozwolnienie:( ale myślę że jej przejdzie.......smecty nie chce pić:( tylko daję jej ten nifuroksazyt czy jakoś tak:O...miejmy nadzieje że bvędzie już ok...... miłego dnia babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam się spytać i nie masz uczulenia AYA???? po tym wosku??? a wąś co??? zlikwidowany?????czy jeszcze zostawiłaś na hodowlę troszkę? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam uczulenia, Ludka ma talent w \"rwaniu\" widocznie:D:D:D No i pod nosem mam pierwszy raz w życiu gładziutko:D:D:D Jak te pachy nie odrosną szybko, to może się następnym razem na okolice bikini odważę;) Jak ja bym chciała nie mieć kłąków! Amamen, ale chyba przyznasz, że dziewczynki byłyby posiadaniem zwierzaka zachwycone:) Ja nigdy nie lubiłam kotów, znaczy sie bałam, ale własny to raczej nie jest groźny;) A z psem wydaje mi się, ze jest więcej kłopotów: wychodzenie na spacer o świcie, w deszcz i mróz i takie tam, a kotek się załatwia do piachu;) Ale gdybym miała dom, to i na pieska bym się zdecydowała:D:D:D Oczywiście wydzielając mu miejsce na działce do załatwiania potrzeb, zeby nie zapaskudził wszystkiego:D:D:D Miłego prasowania, jak już się tego podejmiesz;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy kota Kacpra ma kuwete w łazience i chodzi nadwór ale ostatnio wziełam się zaniego i go odrobaczyłam, weterynarz za płotem więc czemu nie zkożystać teraz go jeszcze zaszczepie przeciw wściekliźnie a dodam że jest kastrowany i jest czyściutki. Mamy też psa ale wolała bym suczke bo są czyściejsze nie leją na wszystko. No i chodzą gdzie chcą po ogrodzie, ale naszczęście piaskownica jest przykrywana.Ja kocham zwierzęta i nie wyobrażam sobie beznich życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ my mamy dwa koty i dwa psy:):):) ale psy są w kojcu i są wypuszczane a koty łażą po dworze :);) Nadia jak zobaczy kota to biegnie galopem:D:D:D a do kojca podchodzi i wcale się psa nie boi;) aha mam takie ścierki do mycia okien....miałam za 50zł (jedna!) z takiej jakiejś firmy...zapomniałam nazwy:O i są super...ale rewelacja są te z viledy....kupiłam dwie 9 zł chyba i jedną myje brud a drugą scieram do sucha.....samą wodą...no rewelacja......są lepsze od tych drogich;)...hihihihihihihihihih wy też myjecie samą wodą?????? pewnie tak, aby ja taka za murzynami....:O niepotrzebnie wydawałam kasę na płyny do mycia szyb...... i 4-5 razy jak myłam okno to sie tak jakby mazało( od tych płynów) ale teraz jak myje samą wodą już któryś raz , to jest super....i nawet zauważyłam jak popada deszcz to nie ma takich wielkich kropów na szybie;) po tych ścierkach :) no to idę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, a ja myślałam, ze Ty będziesz prasować:o ale widocznie wolisz mycie okien:o Robert kazał mi definitywnie odesłać Ci Alzheimera, no i gdzie ja go znajdę😭😭, jak on się w najmniej oczekiwanym momencie zawsze zjawia:o:p No to mnie dobiłaś, amamen, bo miałam cień nadziei, ze może nie tylko ja nie mam futrzaka:o A tu tylko! No tak, ale mam Roberta;) A Milo nie robi krzywdy Kacprowi? Znaczy, czy Kacper jest wystarczająco szybki, zeby umknąć i się nie mści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego wcześniej mi nie powiedziałyście o tych ścierkach??????? aya zapomniałam ci powiedzieć że to super jak nie masz uczulenia....ale takie dziwne uczucie pod tym nosem...no nie??? nie ma meszku...;)...i nie masz nic czerwone???:O ja miałam i w dodatku prawie dwa tygodnie:O:O:O:O...uffffff to pieknie wyglądasz na pewno, taka gładka;)...i jeszcze ta sukienka....ach....Robert będzie na pewno zazdrosny;) a do kogo wy idziecie na to wesele...bo zapomniałam:O teraz idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myję psikaczem;) Mam takie ściereczki, ale jak mam brudne okna, to samą wodą nie wystarczy, mimo wszystko:( A często mam, bo ich mycie nie jest moją pasją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, zapomniałaś, czyli już Ci go odesłałam;):D:D Idziemy do siostry Roberta:D:D:D No a w czy, Ty w końcu pójdziesz? Bo ma nie być zbyt ciepło, niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×