Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

no i gdzie wy wszystkie polazłyście?????????co??????????????? mysia dostałam jedno zdjęcie:( aby i słabo w dodatku widac Martynke:( a ja wam wysłałam kilometrowego maila ...wiem że mnie zabijecie; no ale chciałam wam duuuuuuuuużo zdjęc wysłać , bo ponoć lubicie oglądać.....a ja już wtakim wieku jestem że nie wiadomo jak długo jeszcze będę żyć więc troche sobie na mnie popatrzcie....hihihihhihihihihhihihih bo ....no nigdy nic nie wiadomo:D:D:D:D:D:D ten mój mąż ogłupiał znowu z tymi rybami ....na serio wkurzył mnie tak, że sie do niego nie odzywam...a co....niech wie......brrrrrrrrrrrr że jest nienormalny......mamy jechac nad morze a on na ryby jedzie sobie jakby nigdy nic właśnie !!!! dziewczyny macie rację ,po weselu jest niewyspany wstał o 11 wieczorem dziś przyjechał późno i wstaje jutro o 4 i niby przyjedzie ok 12 no wścieklizny dostanę przez niego.......już mi piana wychodzi z buzi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym mailu jest jedno jeszcze zdjęcie z tamtego wesela z 6 sierpnia:):):) no i co?...hm ja też uważam że za długo ją trzyma tym bardziej że dostała zastrzyki...:( no to powinno jej przejśc bo nikola już nie ma od razu po zastrzykach ja przeszło rozwolnienie:( szkoda ze mamy fasolki nie ma:) ona by coś doradziła na pewno:( wracaj ...potrzebuję twojej diagnozy karolciu!!!!!!!!!! mamo zuzki co robisz jeszcze???????o tej godzinie.......????? mój mąż właściwie to jedzie dziś za 4 godzinki ....no normalnie mną trzęsie...ja rozumiem że to hobby ale k.........@#$%^&*&^%$#@ . bez przesadyzmu!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecie mówię że jest kilometrowy.... dopiero idzie....a do ciebie daleko ..........on piechotą się wybrał......:):):) więc długo pójdzie.....ależ wysłałam jakbym mogła nie wysłać.....a właśnie przyślesz nam jakieś foty?????Zuzi i twoje????????plisssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne........ Zaraz się zabieram.....za wysłanie.... Nie mam wszystkich adresów to podeślę Tobie ok? A jak zbiorę...to będę wysyłać juz do wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, a mój znasz pysiaala@wp.pl :):):) wysłałam drugiego właśnie:) maila rzecz jasna aha zapomniałam że pieknie Asiu wyglądałaś....taka jesteś dostojna, a nie to co ja:O.........\'\'lotum\'\' jak dzik i potem wyglądam na zdjęciach upocona i nieelegancka.....:) ale co tam.....ja tak już mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i zmniejszam fotki, tamta to byla tylko proba, nawet nie wiem ktore to zdjecie. ot tak na chybił trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sobie pogadałam z mamą zuzi :):):) i mam jej fotki!!!! fajna z niej babeczka i jakie ma małe maleństwo ❤️!!!!!!!!! i fajnego mężusia.......;)..hm hm hm a teraz jeszcze wam wysyłam drugi raz maila tego kilometrusa... bo tamtego nie można było wysłać........bezsensu..... mysiu do mnie nic jeszcze nie przyszło:(...... buuuuuuuuu może będą rano.....:)jak wyślesz.....no nie???? no i napiszcie mi czy doszły obydwa......ok? ok ide tez spać dobranoc... mysiu ty pewnie jeszcze walczysz z tymi fotkami co????? wysyłaj jak leci..........;) byle by doszły:):):)paaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysiu Martynka jest prześliczna........a ten błysk w oku!!!!!! temperament chyba po tatusiu..........jejka no taka ciemna.....po prostu pieknusia jest!!!!!! a jaki ma usmiech powalający! i taka wydaje sie byc radosna!!!! a ty fajna laska jesteś.....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam idę teraz do koscioła, ale póxniej będe ala prześlij mi zdjecia zuzi twoje obejrzała sa swietne, mąż też ogladał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałyście napisać czy doszły obydwa maile:(:(:( bo nie wiem czy tego długaśnego wysyłać czy nie???:O:O:O wiecie co? ta sraka to jeszcze dodatkowo chyba na zęby ......zaciska usteczka i jest taaaaaka marudna.... cały czas dziś piszczy!!!!!!! jak na złość normalnie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen doszły dwa maile. tylko myslałam ze to jakis powazny kilometrus. moj to dopiero ma kilomety, tzn 2 maile wysłałam i sie sastanawiam czy dwa nast. słać bo wam zapcham skrzynki. nie za duzo tych fotek jak na raz? Amamen fajna babka z Ciebie, ale nie dorównasz chyba swojej Nikoli. Ona to dopiero dama. No wiem, starosc nie radosc, no i trzeba ustąpic miejsca młodszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiu Pysiu...dostałam maile... Śliczna Twoja Martynak...no ale to sama wiesz :) ...i w ogóle...jak pooglądałam zdjęcia te co dostałam...to eleganckie babki jesteście... Ja to normalnie ginę :( Ale nie smęcę... Spadam za jakiś czas... I długo mnie nie będzie.... 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭[beksa ...będziecie tęsknić??? No powiedzcie że tak......buuu 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 Może wrócę na weekend.....to się zobaczy..... Trzymajcie się.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Zgłaszam reklamację!Nie dostałam zdjęć ani od Mamyzuzanki ani od Mysi Pysi! Proszęwyślijcie miii.... Amamen ależ wnętrza! Toż to był bal a nie welese? Agdzie to było w Koninie? Co to za sala? Jeśli tak to tylko 30km. od domu moich rodziców!!!A Niki, no cóż brak słów, wyglądała wspaniale a fryzura niesamowita! Aya świetna ta kiecka, też chyba podobną włożę na wesele, na które idę za tydzień...Nie mogę się doczekać tych tańców. Na swoim to dużo tańczyłam, ale była w amoku i nic nie pamiętam:D Meteor widzę wyzdrowiał, dobrze dobrze... aculek sobie pojechał a my z Jaśkiem się relaksujemy. Jaśkowi wychodzą zęby i strasznie marudzi. Przez to znowu nie chce łazić. zrobi parę kroczklów co jakiś czas i na tym koniec...Za to Jacek dziś spadł z motoru i się poobcierał. Teściowa zrobiła histerię i już podejrzewała złamania, ale na szczęście się nic nie stało. Ja też się chwilkę przejechałam, ale jakoś nie przypadło mi do gustu. Spadam do Jaśka. Dziewczyny ślijcie zdjęcia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy słac wam inne fotki czy nie.:O pa pa Mamo Zuzki. odpocznij troche. jasne ze potesknimy za Tobą ;) co tu dzisiaj nikogo nie ma😠, co sie dzieje. cały dzień w kosciele siedzicie czy co ;) jak nie ma Aya i Amamen to juz nikt sie nie odzywa na tym kafe ;) ;) ;) :D :D wiecie co, ja tu juz nie długo zabawie z wami :( 😭😭😭. to dlatego, ze internet mam tylko na 2 miesiące 😭, w promocji Neostrady, a te 2 miesiące po woli sie kończą😭. nie wiem jak wy, czy bedziecie za mną tesknić, ale mi bedzie was bardzo brakowało😭. Lubie z wami gadać, nawet jak czasem ktos cos palnie bez pomyślunku, jak raz sie zdarzyło Amamen;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem:) chwilowo;) Jakoś nie mogę się odrobić, nie dawno wyszli goście, tacy przyjezdni weselni, no i dopiero co skończyłam myć podłogi, bo Julka się szwęda wszędzie z jedzeniem, a to jakiś biszkopcik, a to z butelki trochę popodlewa podłogi, no i się wszystko lepi:o Bardzo będziemy teśknić, a nie możesz potem znowu wziąć neostrady w promocji??? A może jest sieć u ciebie, tak jak u mnie i wtedy to tylko 40 zł miesięcznie i nie ma ograniczeń;) Było super, jak już pisałam, Mati wyszalał się za wszystkie czasy:) Ale już po ósmej chciał, zebyśmy go zawieźli do domu, bo był wykończony:o I tak do ósmej to prawie Roberta nie było, bo ciągle za czymś jeździł, albo kogoś przywoził, odwoził, zawoził, więc byłam lekko wkurzona, ale po zawiezieniu Mateuszka mogliśmy zacząć szaleństwo:D:D Po północy musiałam już tańczyć bez butów:o bo mi tak dały w kość, ale uwielbiam tańczyć bez butów:D:D:D Amamen, ja zdjęcia to robiłam chyba zanim zaczęliśmy tańczyć, bo potem już zupełnie o tym nie pamiętałam:o Poogladam teraz zdjęcia, o ile doszły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotarły wszystkie zdjęcia, niektóre nawet po dwa razy;):D:D Ależ Martynka jest śliczna i rzeczywiście urodę ma egzotyczną nieco:) No i ty też super wyglądasz, Mysiu Pysiu, więc juz nie marudź nic o pupach:D:D:D Zuzia też cudna, taka kruszynka i tez ma piekną mamę, no i tatę niczego sobie:D:D Amamen, aale ssuper ten pałacyk, zameczek czy cokolwiek to było:) Ekstra miejsce na wesele:) I Ty też świetnie wyglądałaś, a tej twojej burzy włosów to normalnie nie przezyję:o dlaczego ja mam takie makarony:o:( Pieknie wyglądałaś w tej sukience i w tym białym ubranku też, tak delikatnie:) A Niki to królewna prawdziwa, a ta jej fryzura to dzieło sztuki:) Masz jednak talent, ale i materiał tez odpowiedni:D:D:D Jesteś bardzo tolerancyjną żoną, ja bym z tymi rybami nie wytrzymała, jakby mi tak jeździł bez przerwy:o Ale pewnie Robert też ma wady, które dla innej byłyby niestrawne;):D:D Czy wszystkie wasze koty są czarne?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotarły wszystkie zdjęcia, niektóre nawet po dwa razy;):D:D Ależ Martynka jest śliczna i rzeczywiście urodę ma egzotyczną nieco:) No i ty też super wyglądasz, Mysiu Pysiu, więc juz nie marudź nic o pupach:D:D:D Zuzia też cudna, taka kruszynka i tez ma piekną mamę, no i tatę niczego sobie:D:D Amamen, aale ssuper ten pałacyk, zameczek czy cokolwiek to było:) Ekstra miejsce na wesele:) I Ty też świetnie wyglądałaś, a tej twojej burzy włosów to normalnie nie przezyję:o dlaczego ja mam takie makarony:o:( Pieknie wyglądałaś w tej sukience i w tym białym ubranku też, tak delikatnie:) A Niki to królewna prawdziwa, a ta jej fryzura to dzieło sztuki:) Masz jednak talent, ale i materiał tez odpowiedni:D:D:D Jesteś bardzo tolerancyjną żoną, ja bym z tymi rybami nie wytrzymała, jakby mi tak jeździł bez przerwy:o Ale pewnie Robert też ma wady, które dla innej byłyby niestrawne;):D:D Czy wszystkie wasze koty są czarne?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapmniałam jeszcze dodać, ze całeśzczęście, ze nic do tego gorsetu nie znalazłam, bo prawie połowa pań była w kreacjach z gorsetami, w dodatku bordowych:D:D:D Wprawdzie nie ma cos takiego wielkiego znaczenia dla mnie, ale i tak rozśmieszył mnie ten zbieg okolicznośći:D:D:D Ale widziałam, ze na weselu u Amamen, jakoś tak bardziej na luzie były panie poubierane, zadnego gorsetu:D:D Za to panna młoda się przynajmniej wyróżniała;) Wyslę wam jeszcze zdjęcie naszej panny młodej i roztańczonego Mateusza(szkoda, ze zdjęcie nie oddaje jego wygibasów:D) i idę spać, bo już chyba nigdy się nie wyśpię:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam:) Dobranoc💤 Już nie gadam sama z sobą;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤💤💤 miało by Pa Mam nadzieję, ze się jeszcze dyskusja nie kończy na dziś i będę miała co jutro w pracy poczytać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie było dziś bo nie miałam dostepu....:( przeciążenie chyba było :O a dlaczego nie będzie cię mysiu???????:(:(:( ja nie chcę zebyś sobie poszła od nas 😭 tak na zawsze sobie chcesz iść???????????? nie rób nam tego......:( wymyśl coś...proszę...... no i jasne że będziemy tęsknić za toba mamo zuzki:) tylko wracaj prędko do nas!~!!!!!!!!!! aya no Mati szalał na całego!!!! Nikola wytrwała, tak jak tydzień temu na tym weselu, do 2 w nocy !!!!! usnęła potem jak kamień........:) ni i aha aya były też babki w gorsetach ,część było bardziej na luzie ubranych , a część sztywniaków......hihihihii...taka sztuczna elegancja...no bo się akurat te osoby za bardzo nie bawiły, były bardziej nastawione na to, aby ich kreacje podziwiać;););)..... mężuś był na rybach wiadomo że nie do 12 tylko do 18 ,wiem że trudno będzie to mu wybić z głowy, nawet już nie próbuję:( niech coś też ma z tego życia :) a skoro to aż tak bardzo lubi, no to trudno....dziś mi powiedział, że ryby to jego druga miłość po mnie, Nikoli i Nadii:O:O:O i prosił mnie ,żebym mu nie zabraniała tego:O i co ja mam zrobić??????!!!!!????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomniałabym wysłałam wam fotki Nadii ,na których jest taka mizerna od tej sraki....:( i przez tą jej chorobę nie wiem czy pojedziemy nad morze:(:O co mówicie ? chyba lepiej nie jechać no nie??????/ a nadal robi takie kupy, że ma je na pleckach i całą muszę ją przebierać:O:O:O...a poza tym trzyma ją już tydzień.......:(:( jutro dam jej jeszcze jagód.....i pojadę do lekarza...ale innego.....poradzić się....:( może jakiś zastrzyk znowu musi dostać???? bo się odwodni przecież!!!!!!!!!!a ten antybiotyk nic nie działa!!!!!!! mcdziu w Koninie było tydzień temu wesele i nie mam jeszcze zdjęć , aby te dwa co Niki niesie obraczki i tańczy:) a teraz to wesele było w pałacu w Pawłowicach ( niedaleko Leszna)......na mnie też zrobiły wrażenia te wnętrza:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że jestem nudna z tą sraczką Nadii, ale ja nie wiem kompletnie co robic:O:O:O:O jestem załamana:( boję sie że coś jej sie stanie............że będzie musiała iść do szpitala:( 😭 dobranoc ...nikogo nie ma...:( pa...rano się pewnie zlecicie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, a spróbuj dawać jej lacidofil, albo trilac; nie pamiętam dawkowania, ale trzeba chyba pół kapsułki lacidofilu wymieszać z łyżeczką wody i dawać dwa, albo trzy razy dziennie:o Na ulotce powinno pisać, ale do lekarza też idź;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się na posterunku, ale necik szwankuje i nie wiem czy się to do Was wyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj oglądnęłam część zdjęć, muszę teraz dokończyć. Aya wyglądałaś szałowo na weselu! Obydwoje bardzo eleganccy, ale z Ciebie chudzina, buźkę masz taką szczuplutką. A Amamen miała przysłać swoje zdjęcia a tu jest tylko jakaś laska co ma tyłek jak ziarnko pieprzu, a Amamen mówiła że ma dupę jak szafa x-drzwiowa, no i nie mogę jej znaleźć na tych zdjęciach :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×