Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

a no to pozawalałam Wam skrzynki głupimi mailami:) miłego czytania i oglądania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem:) Było mega nudno💤💤, ale siedziałam na przeciwko dyrektora, więc wiecie;):D:D:D chociaż tyle:D:D:D Mamunia, a mnie tez wysłąłąś? Bo mam pustki w skrzynce:(:(:( A tak chciałam obejżeć coś fajnego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie zasnęłam, bo na szczęście miałam biegać do komputera i im jakieś pismo płodzić;) to mnie uratowało:D:D:D:D A co do szczebelków, to Julce nawet ochraniacz nie przeszkadzał we wkładaniu między nie nóg i rąk! Nie mogę na to patrzeć:o Jak już uśnie, to muszę ją jakoś potem z tych szczebelków wyplątywać:o a ona i tak w nocy robi swoje z uporem maniaka:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya ja mam coś ale z przekleństwami :O masz głośniki w pracy? chyba że w domu odtworzysz, ale nie przy dzieciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya, przepraszam, nie wpisałam Cie do listy, ale już naprawiłam swój błąd i sforwardowałam Ci wszystko co do jednego:) :) :) siadaj i czytaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to aya ma zapchana skrzynkę bo ja jej też zaczęłam wysyłać :O:O:O a wyślę Wam też coś tylko nie słuchajcie przy dzieciaCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę w końcu do domu:) Oczywiście połowy rzeczy w pracy nie zdążyłam zrobić, ale przecież jutro też jest dzień;):D:D:D Postaram się odezwać jeszcze i dzięki za maile, poczytam w domu;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja sie juz zegnam i znikam:) milego czytania, moze uda mi sie jutro tu zajrzec, jak bedzie troche luźniej w pracy pozdrowionka, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia ten e-mail pt. yoga mnie rozwalił :D:D:D NIEZŁE!!! Ja też się żegnam - znikam do domciu, ale jeszcze zakupy po drodze ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie najbardziej podobało się to z tortami:) takie cudności:) No i minki Oliwii tez ładniutkie:) Fajnie wygląda z tymi dolnymi jedynkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie są wszyscy :O ??? My wróciliśmy z ogródka i zaraz będziemy jeść a potem kąpać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jedno juz spi, a drugie zaraz będzie;) a ja może zajmę się stopami:D swoimi rzecz jasna;):D:D:D acha, ja nie dostałam filmiku o technologiach w biurze:( Przeslecie mi?plisssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie słuchałam tego motylka, i byłam przekonana, ze w łazience nie słychać, ale oczywiście Mati usłyszał, co nie trzeba, i się bardzo zainteresował dlaczego ktos tak ciągle k...mówi:o:o No to pewnie od jutra przez parę dni będzie to jego ulubione słówko:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślę, że w sumie dobrze, ze Julka śpi, bo pewnie też by jej się spodobało, a mama by jutro zawału dostała:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę sobie pooglądać jakiś film, co go Robert przyniósł:) Mam nadzieję, żee będzie lepszy od tego wczorajszego;) No i nogi do miednicy:D:D:D Miłego wieczoru wszystkim:) Jak mnie potem mąż dopuści, to sie jeszcze odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Znalazłam opiekunkę dla Michała :D Kamień spadł mi z serca :D Znamy ją od wielu lat,jest bardzo miłą, inteligentną osobą i ma 15 miesięcznego synka Szymka. U niej mama i teściowie nie pracują, jej mama mieszka parę minut drogi od nas, więc Monika będzie przyjeżdżać do Michała czasem z Szymkiem, czasem Szymek pójdzie do babci a czasem zostanie w domku z drugimi dziadkami. To jest idealne rozwiązanie po prostu! Michał będzie miał kontakt z innym chłopaczkiem, no i będzie z osobą, która ma superowe podejście do dzieci, a my mamy do niej pełne zaufanie bo znamy ją ja chyba 9 lat a Artur jeszcze dłużej. Chyba się upiję z radości :D ;) W jakim ja stresie żyłam, juz go do żłobka oddać chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej byłam dzisiaj u mamy:0 i u fryzjera, troche sie podciełam i mama połozyła mi farbę byłam u kolezanki i cykla nam jedno zdjecie to wam przesle:) bede teraz oglądac wszystkie maile, bo troche duzo tego;) i muszę porządek zrobic bo jeszcze troche i mi nic na skrzynke nie wejdzie emilka tez kompletnie nic nie chce mi jesć tzn. obiadów, działa na nia jedynie to ze mówie jej że dziadek przyjdzie do nas to wtedy szybko zjada, nie strasze ja dziadkiem tylko mówie że przyjdzie dziadek zobzaczyc jak emilka je, a chlebka to wogóle nie zje, je wedline, jajko, pomidora ale chleba sie nie tknie, a w górach to strasznie wcinała tak jej smakował teraz mam na głowie impreze roczkową i mysle co mam jeszcze kupic, co przygotować, jutro bede myła okna, bo moze wreszcie przestanie padac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to swietnie karolciu, ze udało ci sie znaleść opiekunkę:D:D:D:D to rzeczywiscie superowe rozwiazanie, doswiadczenie i rówieśnikto naprawdę super:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec tak, amamen pojechała i sobie od nas odpoczywa. pewnie sie swietnie bawi. i oby tak było. ciekawe tylko czy Nadii juz przeszła sralucha. Elcik , a Milosz to juz duzy facet. witam Mame Fasolki i Mamunie. Mamuniu dawno Cie nie było jak tam zdrówko i samopoczucie? Z tym przepisem na pizze to trafiłyście w temat bo my tu planujemy na jutro jakąś małą pizze zrobić Martynka na szczescie juz od dawna nie je w nocy, wiec wam szczerze wspołczuje. a odzwyczaiłam ją właśnie herbatką. wiesz Wiolkam moja tez lubi sobie popukac głową o szczebelki. czasem tak mocno, ze zapłacze. a jak poczuje ze z tyłu ma jakis mebel to tez tak puka głową do tyłu i sie uderza. te dzieciaki to normalnie sa pajace. Mamo Fasolki gratuluje znalezienia niani dla Michałka. ja myslałam o daniu małej do złobka jak juz znajde prace, ale chyba jednak moja mama z nią zostanie. Martynka nie lubi zupek. zjadła chetnie tylko taką warzywną zageszczoną kaszą manną. pomidorowej tez nie chciała. nie wiem jak w nia wepchnąć warzywka. po prostu nie chce i juz. jak mam ją karmic to mi sie odechciewa, bo ona ucieka , aj ją gonie. a jak juz siedzi to sie tak wygina ze omało mi dzisiaj nie spadła z fotelika (takiej małej pufy z oparciem, bo my nie mamy fotelika do karmienia). nie ma was widze. pewnie jestescie zajete. Mamo Fasolki, a ty to jeszcze jedziesz? a daleko od łodzi, ze tak czesto przyjezdzacie? taka lekko ciekawa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec tak, amamen pojechała i sobie od nas odpoczywa. pewnie sie swietnie bawi. i oby tak było. ciekawe tylko czy Nadii juz przeszła sralucha. Elcik , a Milosz to juz duzy facet. witam Mame Fasolki i Mamunie. Mamuniu dawno Cie nie było jak tam zdrówko i samopoczucie? Z tym przepisem na pizze to trafiłyście w temat bo my tu planujemy na jutro jakąś małą pizze zrobić Martynka na szczescie juz od dawna nie je w nocy, wiec wam szczerze wspołczuje. a odzwyczaiłam ją właśnie herbatką. wiesz Wiolkam moja tez lubi sobie popukac głową o szczebelki. czasem tak mocno, ze zapłacze. a jak poczuje ze z tyłu ma jakis mebel to tez tak puka głową do tyłu i sie uderza. te dzieciaki to normalnie sa pajace. Mamo Fasolki gratuluje znalezienia niani dla Michałka. ja myslałam o daniu małej do złobka jak juz znajde prace, ale chyba jednak moja mama z nią zostanie. Martynka nie lubi zupek. zjadła chetnie tylko taką warzywną zageszczoną kaszą manną. pomidorowej tez nie chciała. nie wiem jak w nia wepchnąć warzywka. po prostu nie chce i juz. jak mam ją karmic to mi sie odechciewa, bo ona ucieka , aj ją gonie. a jak juz siedzi to sie tak wygina ze omało mi dzisiaj nie spadła z fotelika (takiej małej pufy z oparciem, bo my nie mamy fotelika do karmienia). nie ma was widze. pewnie jestescie zajete. Mamo Fasolki, a ty to jeszcze jedziesz? a daleko od łodzi, ze tak czesto przyjezdzacie? taka lekko ciekawa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ze sie powtarzam i tyle miejsca zajmuje, ale cos mi sie nie wysyłało, a później to od razu podwójnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo fasolki to super wiadomość Mysia Pysia - Martynka ma włoskie pochodzenie, więc pewnie będzie jadła makaron!! :D Ja to poważnie mówię, Oliwia znowu nie jada żadnych owoców. Lubi rosół z makaronem pomidorową, lub spagetti z kurczakiem. Spróbuj może będzie jeść. Uciekam, chyba oglądniemy jakiś film, o ile nie zasnę pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga Violkam mała nie lubi makaronu i to tez jest problem. moze z jakimś czewonym sosem to by zjadła, ale nie jestem pewna. moze byscie mi dały jakies przepisy na wymyslne( i nie tylko) dania dla maluchów, bo mi brak pomysłów. dawałam jej jajko gotowane, ale nie za bardzo jej podchodzi, na miekko to samo, ale jajecznicy to jeszcze nie robiłam, jutro rano jej dam. zobacze czy lubi. z makaronem to jej dawałam pomidorówke, z ryzem tez nie chciała. powiedzcie mi czy moge jej dac ryz z cynamonem i z cukrem. ja jej nigdy nie daje dziwadeł, ale moze własnie dlatego nic mi nie je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia pysia, a już myślałam, ze nie wrócisz:( Na szczęście jesteś jeszcze :) Myślę, że możesz z cynamonem popróbować;) Julka już takie rzeczy jadła i nic jej nie było; wczoraj wcinała naleśniki z serkiem waniliowym i dżemem truskawkowym, uwielbia ziemniaki, no i nasze zupki, tylko trochę mniej doprawione;) Może spróbuj dawać Martynce normalne jedzenie, no tylko z mniejszą ilością soli;) Acha, no i rosól też jest super, ten makaron do wciągania dziubkiem, to już w ogóle rewelacja:D:D Świetnie, że znalazłaś taką opiekunkę, mamo fasolki:) I wcale nie musiałaś szukac daleko:D:D:D 💤💤 Julka się budziłaco godzinę:o No i popłakiwała, więc musiałam ja uspokajać:o Pewnie przez te czwórki:o Mam nadzieję, ze dziś będzie spała normalnie, bo jakoś tak strasznie trudno mi się skupić na czymkolwiek, po takiej nocce:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to współczucia Aya, ja się dziś w miarę możliwości wyspałam, oczywiście na filmie usnęłam, ale wstałam przed północą i dałam małej pić. Trzymało ją do 4-tej, potem Paweł wstał. A ja się dziś znowu upocona obudziłam :O A, miałam Wam napisać - Oliwia wczoraj usnęła na mnie :D - oparała się o mnie na łóżku, nie wiem jak jej było tak wygodnie, bo leżała między moimi żebrami a biodrami :O A jak mnie wczoraj załatwiła - byliśmy na ogródku i mama przyniosła maliny w takim małym przeźroczystym pudełeczku. Oczywiście nie zjadła ani jednej ale spodoibało jej się opakowanie więc zaczęła je otwierać i wysypała wszystie owoce na fotel. Wydawało mi się że wyzbierałam wszystkie, jednak nie :O usiadłam na jedną i zrobiłam wielką plamę na spodniach, więc do domu wracałam przewiązana bluzą :O Na szczęście sprało się bez pomocy Vanisha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.twojadieta.pl/dz.php Mysia Pysia na tej stronie podaj wiek dziecka, ale w ten sposób jak by nie skończyło roczku np. 28.08.2004 bo inaczej nic nie wyjdzie, ponieważ to przepisy do 12 miesięcy. Tam coś znajdziesz, poza tym wysłałam Ci trochę przepisów, może znajdziesz coś dla małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×