Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

aya ja sobie to tłumacze zabkami, bo strasznie pcha raczki do buzi, czasami wydaje mi sie ze sobie palce odgryzie:O aha rzeczywiscie przesypiała nocki od 5 miesiaca, nic ci sie nieubzdurało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pEWNIE TYLKO PZTRZEĆ, JAK ZACZNIE ODPYCHAC tWOJE RĘCE PRZY CHODZENIU I BĘDZIE CHCIAŁA CHODZIĆ SAMA:D:D Sorki za tego caps lock, jakoś go tak włączam:o pamiętam, ze Mati nie chciał smoczka, ale on za to przy zasypianiu ssał rogi poszewek i całą jego pościel miałam zniszczoną, bo tak intensywnie ssał, że dziury sie robiły:o No i właściwie nie wiem, co jest gorsze:o Ale to jego ssanie pościeli mnie do szłu doprowadzało:o:o A Julkę ze smoczkiem, jakoś moge przezyć;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pewnie minie, Sylwek;) U mnie jest już lepiej odkąd pojawiło się kilka trzonowych;) Te trzonowce są bardziej kłopotliwe w wykluwaniu niż przednie, bo przy tamtych był tylko ślinotok, a teraz nie mogła bidulka spać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziasła ma właśnie takie rozepchane, napuchniete a emilka zasypia, jak juz kiedyś wam pisałam, z lewym kciukiem w buzi, a prawa ręka kreci sobie włosy ja tez sie boje czy bedzie miała potem proste ząbki od tego kciuka, a nieraz to i pół dłoni ssie, musiałam jej smarowac codziennie riwanolem, bo jej sie normalnie rana robiła, tak ze do krwi i potem strupki miała, byłam z tym u lekarza nawet bo sie bałam, zawiązywalismy reke bandazem ale to nic nie dało bo ona odwijała, ale teraz jest lepiej, tylko riwanolem jej smaruje prawie codziennie raczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czytałam że lepiej smoka dawać niż dziecko ma kciuka ssać, bo smoka można wyrzucić a kciuka nie. No to Mati miał pomysły :D - dobre! Tak słyszałam że te dalsze ząbki gorzej sie wykluwają :(. To jak Oliwia ciężko przechodzi jedynki i dwójki, bo od dwóch miesięcy ma napuchnięte te dziąsła i dopiero teraz się przebijają, to co będzie później???:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiadomo jak bedzie violkam, sama widzisz ze u kazdego dziecka jest inaczej, moze ona akurat te dalsze zniesie lzej:D dokłladnie kciuka nie da się wyrzucic i nawet zawijanie czym kolwiek nie pomaga:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Dostałam zdjęcia Violkam i bardzo dziękuję:) Jak byłam u ropdziców to nie wzięłam smoczka dla Jasia i próbowałam Go odzwyczaić. Było ciężko, bo On miał wielką potrzebę ssania i domagał się co chwilę cyca, albo palce wkładał do buźki. A jak wrócilićmy do domu to od razu znalazł smoczek pod łóżkiem i z wielką radością go ssał. Tylko boje sie o jego zgryz. Pediatra powiedziała, żeby Go jak najszybciej odzwyczaić bo się jedynki wypychają. Teraz daję mu tylko w nocy, jak się przebudzi, a rano wyrzucamy dyda razem z Jasiem. Ale brakuje mu tego ssania, wczoraj znalazł smoczek od butelki i ssał namiętnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Wyrzucamy tylko dyda, Jasia nie:) Oj coś mam niż intelektualny. Jadę zaraz wyrobić sobie nowe dokumenty. Zrobiłam sobie zdjęcie, które średnio mi się podoba, ale co tam...trudno, nie będę wyrzucać w błoto następnych 40zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam Miłoszka, śliczniutki chłopak i taki duży, twoja nowa fryzurka Elcik tez ładna:D:D:D a te grzyby u Ali to szok, ja uwielbiam zbierac grzyby, zreszta mój małzonek równiez, ale w górach trafilismy ze nie było grzybów o bylismy troszke zawiedzeni:( w niedziele mój meżulek zamiast isć z nami na spacer to pojechał z tesciami na grzyby byłam troche zła, ale to jego ulubiona sprawa tak jak rybki mezulka Ali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia ależ mnie rozbawiłaś tymi mailami!!! Fajny ten mecz był :D ! Dziewczyny widziałyście?? No i Ci przystojniacy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Madziu wyglada tak ze Jasia tez wyrzucacie hihihihih smiac mi sie zachciało jak to przeczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero w domu będę mogła obejrzeć, bo takiego programu co trzeba tu nie mam:( za to widziałam tę kobietę na plazy i oczu od niej nie mogłam oderwać:D:D:D Też mi się chciało śmiać z porannego wyrzucania Jasia:D:D ze smoczkiem w dodatku:o:D:D:D Mcdzia, te zdjęcia jak Ci zeskanują to i tak sa malutkie i nic nie widac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Aya to Ty jesteśna gg ? Roboty na tony a leń mnie dopadł i w związku z tym praca idzie powoooooli...... Gaduły z WAs kiedy ja to przeczytam. Napiszcie ile razy w ciągu dnia spią Wasze pociechy , ola nie może sie zdecydowaćraz czy 2 razy dziennnie.ZAtem albo jest za mało wyspana i nie moze wieczorkiem zasnąć ze zmęczenia albo jest wyspana i teżnie może zasnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem na gg, może znowu brat włączył kompa w domu, a wtedy automatycznie się loguje na gg;) Julka śpi zazwyczaj dwa razy jeszcze, ciekawe jak długo:o Rano koło 9-tej i po południu koło 15-tej, a potem koło 19-tej zasypia na noc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia też ma 2 drzemki, ale u niej codziennie inna godzina ;) Ostatnio spała w dzień 3,5 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka jak śpi rano 1,5 godz. to jeszcze popołudniu spi tez 1,5h , a jak usnie tak jak dziś o11 to spi 2-3 godz. i wtedy popołudniu nie idzie spać a zasypia w ranicach 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pod wrażeniem maili od mamuni!!!! wielkie dzięki!!!!! jak ja byłam wpatrzona w ten mecz....jeden jedyny mecz który mnie zainteresował w życiu:D:D:D:D:D:D A TA BABKA Z TYMI DONICAMI MNIE ROZWALIŁA:D szok dosłownie!!!!!!!!!!! skad wy macie takie fajne rzeczy?????dzieki ,że nie zapominacie o straej amamen i mi przysyłacie:D JA NADII TEZ DAJĘ SMOKA ALE TYLKO DO SPANIA( DO ZASYPIANIA )POTEM ONA SAMA WYPLUWA przez sen......:) a śpi ...no wiecie ,,,dużo :):):)i to dwa razy dziennie teraz , bo jakis czas spała tylko raz dziennieale za to po 4-5 godzin:):):) wiecie co ? ja to nie wiem ze mam dzici:D:D:D IDĘ GOTOWAĆ PAPU I SPRZATAĆ DALEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHA TEN Z PUDEŁKA CZEKOLADEK TEN SPOD 13 JEST MÓJ....:D zarezerwowałam go sobie ;) MOGŁAM??????? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i fajnie że ten mecz był w zwolnionym tempie pokazany, można było zrozumieć o co chodzi ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę już, muszę się dziś spieszyc, bo do tego gina:o Ciekawe co z tą nadżerką:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya to Ty idziesz w sprawie nadżerki :O:O? Napisz koniecznie co Ci gin powiedział. Powodzenia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Przyślijcie mi maila od Mamuni...niestety nie dostałam, a ciekawość mnie zżera o co chodzi z tym meczem itp. :)Lecę do urzędu. Wypad się przesunął, bo Jasio usnął jak niedźwiedź na jesień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia wysłałam wszystkie ;) Niech się ten dzień skończy już, bo zasnę nad klawiaturą... Amamen się wzięła za sprzątanie, ma wenę dziewczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciłam:) Nadżerki nie mam:) I chwała Bogu, bo nie wiem, skąd bym wzięła 200 zł, albo lepiej na zamrażanie:o Ale oczywiście zapomniałam poprosić o cytologię:o Ale mam nadzieję, ze skoro nie ma nadżerki, to nic złego się nie dzieje;) Pójdę za dwa miesiące po erceptę na zastrzyk, to sobie wtedy drukowanymi literami na dłoni zapiszę \"CYTOLOGIA\" :D:D:D Zjem obiadek i zmykam do parku, bo tam mama z dzieciakami poszła;) Pewnie dopiero będę mogła zajrzeć wieczorem, jak je już poukładam spać:) Ale się amamen zawzięła z tymi porządkami:o Oby jej nie zaszkodziło tylko:o:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wysłuchałam tej rozmowy telefonicznej, Aya - często tak macie? :( normalnie ogarnęło mnie współczucie dla tego pana co rozmawiał z tą kobietą, a ona - rzeczywiście chyba niespełna rozumu :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
O rany, ale super maile...było co oglądać:) Ja wróciłam z urzędów i udało mi się wszystko pozałatwiać i jakie panie urzędniczki miłe i fachowe. Jasia ogarnął diabełek. Własnie zbił mi mój śliczny talerzyk, a potem zaczął rzucać drożdżówkami. Chyba egzorcyzmy się przydadzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co. Odwaliłam numer dzisiaj. zapomniałam isc do przychodni.nie moge wiec dopisac Martynki do listy. Przepraszam. Dzis rano zdałam sobie sprawe , ze mała nie obudziła mnie w nocy na herbatke. i dopiero dzisiaj zdałam sobie sprawe, ze wczesniej to robiła. Pisałam wam kiedys ze nie budzi mnie w nocy, a jednak to robiła. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D HHHHHHHHHMmmmmmmmmmmmmmmmmmmm........ I co mi teraz powiecie????? Pewnie, ze wiekszego oszołoma nie ma wśród nas. A ja tylko przyznam wam racje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×