Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

AYA NIE PROFESJONALNĄ BO TO ja DOPROWADZIŁAM JĄ DO PORZĄDKU TYLKO MOŻE BARDZIEJ PRECYZYJNA !!!!!!!!!!!!! ale co będziemy sie kłócić o parę kropeczek w prawo czy w lewo????:p hihihihihihhihihihihihhihi :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy sie umówiły te dzieci z wagą, ale moje to w pampkach były ważone, więc moze ciuuut mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysłałam Wam przepisy na pizzę. Pochodzą ze znanej pizzerii ;) Ale jak by co to nie ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Viokka chodziło o zdjęcia Mamuni...niestety nie dostałam. A wiecie ja wczoraj wyrwałam się do teatru z koleżanką, a Jas został z tatusiem i babcią i oglądali mecz:) Ale fajnie było i siedziałam tuż obok Krzysztofa Zanussiego:) Wróciłam to Jasiek rozrabiał na całego i bawił się pustą puszką po piwie.Ale potem to...komisja będzie zadowolona...było super i to dwókrotnie! Powiedźcie czy Wasze dzieci też tak gryzą? Jasiek mnie ciągle atakuje zębiskami...Lazi po mnie i klepie mnie po twarzy, po prostu niesamowity jest. A jego ulubione miejsce do jedzenia to stół kuchenny. Uwielbia tam siedzieć, podpija mi z kubka, a dzis to zjadł z 10 plasterków żółtego sera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy sie umówiły te dzieci z wagą, ale moje to w pampkach były ważone, więc moze ciuuut mniej:) CHCIAŁAM WYSŁAŚ POSTA, ALE MNIE WYWALIŁO:( mam przepisy na pizzunie:) dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie miałam, ale już wszytko ok;) zaraz zobaczę te przepisy, już mi ślinka leci:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya przestań mi tak robić !,jak nie prąd to brak dostepu nie podrywam ci męża! przysięgam!!!! bądź dla mnie bardziej łaskawa:O:O:O o wysłało sie poprzednie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gdzież bym śmiała, Amamen!! To z prądem to tylko raz mi się udało:D:D A Roberta możesz podrywać;) Bylebyś tylko mu nie pisała co ja tu na niego się skarżę;) Tak to gadajcie sobie ile wlezie:D:D:D Ja na prawde tolerancyjna jestem;) ja tak wg powiedzenia: kto jest bez grzechu....niech pierwszy rzuci kamieniem;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mcdzia to wzór do naśladowania!!!!!! słyszysz aya i viola???????? a nie - wy aby w kimono i potem że frekwencja niska:D KOMISJA JEST BARDZO ZADOWOLONA!!!!! ja rozumiem że to klub seniora ale dajcie spokój dziewczyny , tak osiąść na laurach????kto widział takie rzeczy!!!!!??????? no żeby mi to sie zmieniło....komisja nie ma ostatnio co notować:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya ty zaraz byś się chciała kamlotami rzucać:O:O:O:O:O jejka....co to sie porobiło :D:D:D:D:D no to skoro mam twoje przyzwolenie to od jutra zaczynam.........;) ale ja nie skarżę.....już!!!! jestem bardzo grzeczna...zreszta znasz mnie , to wiesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, odpukać, jeszcze nie odkryła radości z gryzienia:o Ona jak gryzie, to tylko, zeby połknąć potem:D:D:D więc boję się, czy bym to przeżyła:D:D:D Acha, zapomniałm napisać, ze ten tort wczoraj był śmietankowo - jagodowy i jak tylko zobaczyła w drzwiach Roberta z tortem, to już nie odtępowała tortu na krok:D:D:D No i tylko MNIAM< MNIAM wielkim głosem wołała:D:D:D Musiałam jej uwage odwracać, zeby doczekać, aż dziadki przyjdą:D:D A potem wsunęła prawie cały mój kawałek:o Ale za to, jak jej babcia dała milky waye, to nie wiedziała, na szczęście, ze one są do jedzenia:D:D:D Jeszcze jej nie daję innych słodyczym tylko ciągle biszkopty i herbatniki, no i ciacho, jak się trafi okazja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, cześć piorun Czemu tak dawno Cię nie było?? Tak przynudzamy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może Wam jeszcze mojego podeślę na te pogaduchy, co? będzie trochę swiętego spokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia, strasznie zazdroszczę tego wyjścia do teatru:) Tak dawno nie byłam:o MOże kiedyś pogadam z jakąś kumpelą, a Roberta zostawię w domu;) czemu na to wcześniej nie wpadłam? A co to za sztuka była? I jaki ten Zanussi jest na żywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ i 👄👄👄👄👄 dla pięknych pań. I pozrowienia dla dzielnych mężów waszych. A co do przynudzania ;) czasami wam się zdaża:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nam nie podsyłaj mamuniu:D TERAZ JEST MODA NA ZAMIANĘ...!!!!!! aya zdecydowała że sama zostaje...Robert idzie do mamy fasolki, Robert sylwek do mnie a ty wybieraj z reszty....hhihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się pochwal, Amamen swoją przenikliwością i oświeć nas;) Nie daj się prosić:) Rozumiem, ze gadałaś z piorunem na gg;):P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya skąd wiesz????????? :D:D:D EEEEE ty to nic nie rozumiesz ?to taka podpucha aby ;););):D A JESLI CHODZI O DZIELNOŚĆ NASZYCH MĘŻÓW DROGI PIORUNIE TO CO KONKRETNIE MIAŁEŚ NA MYŚLI???????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież nie zawsze musimy pisać z polotem:D:D:D Samo życie w końcu:D:D:D Ale się staramy jak możemy nie przynudzać, naprawdę;):D:D:D Rozumiem, ze domyślasz się tylko, ze jesteśmy piękne (słusznie zresztą;)):D:D Ale zawsze miło, tylko skąd Ci przyszło do głowy, ze nasi mężowie są dzielni:O:O Hmmm Rozumiem, ze to intuicja:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeno to tak nie chce oddam na przechowanie, ale nie chcę nic w zamian a raczej nikogo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a na temat sexu to żadna sie juz nie wypowie! dostałyście reprymendę od komisji i co? nabrały wody w usta? no słucham słucham.... viola ,aya...... no dawajcie..........co macie na usprawiedliwienie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm intrygujący ten piorun...........hm.......skąd wie że nasi mężowie......no tak.....ja stawiam że to jeden z mężów........i wiem czyj on jest:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehehehe amamen, a ja to sie apropos dopiszę do tej listy, gdzi ci, co się im nawet nie chce nogi podnieść:) :D ehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, ja cię bardzo przepraszam, no postaram się coś w tym temacie podziałać, jak kogoś znajdę interesującego:D:D:D No bo skoro mi zabieracie męża, to jakoś tak:o:o no wiesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież pisałam Amamen że spadło mi libido :( Mcdzia już wysłała Ci zdjęcia. Co do gryzienia to Oliwia na razie swoje łóżeczko gryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, znowu blefujesz, amamen, ale niech Ci będzie;) jak już odgadniesz, to choć daj znać na gg, skoro nie chcesz dekonspirować pioruna:D:D:D Zmykam już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne panie - bo napewno piękne jesteście!!! (czy któraś ma coś przeciw?) A co do dzielnych mężów to wystarczy przeczytać kilka ostatnich stron:D:D;)(solidarność plemników przezemnie przemawia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×