Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Będzie mi trudno Sylwek pogodzić to wszystko...ale zobaczymy jak będzie....na razie przestaję myśleć...bo się wykończę..... Amamen....jesteś kochana!!!! Zresztą wierzyłam, że rano będziesz....bo co jak co napisałaś jakie kwiatki ale koloru nie wymieniłaś...a to przecież też ważne :P... Żartuję...ale lepiej nie łykaj nic czego nie znasz....... Ja dzisiaj połamane tango jestem....oglądałam ten film w końcu do 2:20....a potem miałam cyrk w bloku... Sąsiedzi z klatki obok i z 4 piętra wyrzucali garki przez okno!!! Huk był niesamowity bo to wszystko się biło jak już spadło... Wywalili chyba całą zastawę....słoiki pozakręcane na dodatek więc jak sie biły to był jeszcze lepszy huk....Chyba wszyscy wylegli na balkony.... Dziwne nie??? Mnie to normalnie zamurowało!!! I te krzyki pani która mieszkała pod nimi...Bogdan co Ty robisz co??? No wywala talerze myślę sobie...ale tak z niczego? bo awantury zadnej nie było w tym domu...tylko wszystko za okno siup :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładne przejscia miałaś moniko w nocy, a zuzia sie nie obudziła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia spała jak zabita...zresztą w pokoju po drugiej stronie..... I całe szczęście...bo jakby mi obudził małą a ona cały dzień nie spała...to....wwrrrr... Ale swoja drogą ciekawe ludzie mają pomysły no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Z czwartku na piątem Miłosz dostał wysokiej gorączki ok.39 w piątek lekarz i badanie krwi i moczu wyszły dobrze w nocy niemiał gorączki a dziś znowu lekarz kazała go obserwować i prawdopodobnie to czwurki chcą się wykluć i z tąd ta temperatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcik...to niech szybko wychodzą te czwóreczki... I temperatura niech znika.....jeszcze taka wysoka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek...pisałaś wczoraj o tej dziewczynie.. Znałaś ją??? Narkotyki....ja zacofana może jestem....ale nawet na oczy nie widziałam..... A Zuzia dziś śpi i śpi....Ale nie chrapie jeszcze :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya..... Tajemnicza ta Twoja godzina powrotu ok.-iej, Znaczyć może wiele to sie sprecyzuj hihihih... Dobra lecę bo sama ze sobą piszę...... Mam dzis pyyyyszny obiadek........ Kluseczki ziemniaczane z twarożkiem i boczusiem i kapustka... Znacie to???? Mniam...znowu się objem jak swinka :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, pyszny ten Twój obiadek mamoZuzki :) A ja dziś robię zrazy po grecku (pierwszy raz z niesprawdzonego w dodatku przepisu) :classic_cool: Nie wiem czemu to się zrazy nazywa bo to z mięsa mielonego :O A może zraz to jest po prostu mięso z czymś w środku? :O Bo tu do środka wkłada się fetę. Jak będzie dobre to Wam dam przepis :) Sylwek, my wykonujące zawody związane z wysokim poziomem etyki :D :D :D musimy się pilnować. Lekarz i nauczyciel nie mogą pracować w zawodzie jesli sa karani. Mój tata jest dyrektorem w podstawówce i w tamtym roku miał taka sytuację, że nauczycielka, która wiele, wiele lat pracowała w tej szkole dostała wyrok za sfałszowanie migawki (u nas tak się nazywa bilet okresowy na autobusy i tramwaje). Chyba nawet nie za sfałszowanie tylko pokazanie nie swojej. No i tata musiał ją zwolnić. A jej zostało pół roku do przejścia na wcześniejszą emeryturę. I nie wiem jakie są jej losy ale jeszcze wiele lat będzie musiała pracować w innym zawodzie :( Aya, Ty znowu mi się śniłaś :D :D :D :O Miło się z Tobą rozmawiało :) Byłyśmy razem na czymś w rodzaju szkolenia z pracy pomieszanego z rekolekcjami :D :D :D Amamen, bo ja Ci wierzę, jeśli mówisz, że masz dużo w biodrach lub , że przytyłaś ostatnio, tylko chodzi o to, że zupełnie tego nie widać :) Super wyglądasz i to miałam na myśli mówiąc, że wymyslasz problemy :) A te granatowe lamówki przy fartuchu też już mi się podobają :) W całkiem białym wygląda się starsznie blado. Pasują mi zresztą do granatowego stetoskopu i chyba nie wyglądam jak pielęgniarka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Fasolki ja z chęcia na przepis reflektuję...ale dokładny bo ja kulinarny tłumok jestem i muszę mieć wyłozone wszystko jak ma być... Mama mi zostawiła kiedyś przepis na fasolową i napisała kilka listków laurowych....no i dzwoniłam kilka to ile??? 3, 5, 7, czy więcej????? Takie mam dylematy.... Wyglądasz profesjonalnie....jak prawdziwa pani doktor!!!! I szkoda, że u nas nie będziesz pracowała.... Brakuje w naszej przychodni lekarzy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasji ani nie widziałam ani nie czytałam i chyba mnie nie ciągnie. Teraz czytam \"Wahadło Foucaulta\" Umberto Eco. To też o templariuszach jak Kod Leonarda tylko zupełnie inaczej napisane, moim zadaniem z wielka klasą. Szczerze mówiąc ze zbyt wielką bo tchnie niekiedy nudą, trochę to przeintelektualizowane jak dla mnie, no i wielu słów nie rozumiem :D :D :D :O A czytałyście może książkę \"Mag\" Johna Fowles\'a? Super ciekawa, wprost rewelacja - wszystko poza zakończeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie czytałam Maga.... I zakończenie Kodu mnie też rozczarowało.... Ale Cyfrowa Twierdza mi sie podobała.... Anioły i Demony męczyłam długo... Teraz czytam lekkie rzeczy żeby odciążyć głowę... Myślę że zacznę Trudnego trupa Chmielewskiej.... Ma fajne książki....chociaż najbardziej uśmiałam się czytając Wszystko Czerwone...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam dużo książek Chmielewskiej \"Wszystko czerwone\" również :) To było już dawno i niewiele pamiętam. Miałam fazę na Chmielewską, potem na Agathę Christie, ach to były czasy.... Z taką beztroską mi się kojarzą :) A Maga naprawdę polecam, to jedna z bardziej wciągających książek jakie czytałam. Mam teraz drugą książkę tego autora \"Hebanowa wieża\", zabiorę się za nią jak skończę to nieszczęsne \"Wahadło Focaulta\". Dziewczyny, polecajcie ciekawe książki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Fasolki to ja polecam Izabelę Sowę i jej książki: Smak swieżych malin, Cierpkość Wiśni i Herbatniki z jagodami, lekkie bardzo i fajne...I Gleann Meade Pajęczyna kłamstw... A tak w ogóle to uwielbiam Musierowiczową...ale pewnie czytałyście jako nastolatki....I wracam do niej od czasu do czasu....No kocham rodzinę Borejków...Wszystkie części mam i żadna mi się nie znudzi nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i Mamo Fasolki dzięki za Twoje polecenie... Nie słyszałam ale sie rozglądnę za tymi pozycjami........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Musierowicz nie lubię. Czytałam może dwie jej książki i nie podobały mi się. A z tych co wymieniłaś żadnej nie czytałam, pospisuję sobie i będę na nie polować w bibliotece lub na allegro. A ta tajemnicza godzina powrotu Ayi to druga w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Hej dziewczyny walnięte w pozytywnym sensie:D Dobrze piszę? Amamen łączę się w bólu, bo też jestem chora i mam nadzieję, że nie zarażę Jaśka. Temperatury nie mam, ale mam zakitowany nos, obolałe wężły chłonne i łeb mi pęka-ale to chyba od zatok, bo zatkane. wogóle czuję się nienajlepiej. Mamosasolki świetnie wyglądasz w tym faruszku:) Póki co możęcie wykorzystać Go w sypialni:) Tylko, żeby się nie podarł przy np. ławicy:D Sorki za te żarciki, tak jakoś kosmate myśli mnie nachodzą:) Byliśmy dziś na pikniku na Polach Mokotowskich. Jasiek głaskał konia, skakał w gumowym pałacu, karmił kaczki i usiadł za kierownica wielkiego wozu Ratownictwa Metra Warszawskiego. A potem poszliśmy na obiad do takie arabskiej osławionej w Wawie knajpki. Zjedliśmy podobno cos pysznego, nie wiem bo nie czuję smaku. Popiliśmy jogurtem, a od szefa kuchni za pomylenie zamówienie dostaliśmy prawdziwej tureckiej kawy, czyli gorącej jak piekło, czarnej jak noc i słodkiej jak miłość czy jakoś tak...A Jasiek się ubrudził tak niesamowicie, że musiałam Go szorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
http://www.bata.pl/catdetail.php?&catItem=13&selId=&action=&techId=&brandId=&size=&price=&art_number=&a_page=8&tipslist= ja takie buciki kupię Jaskowi na jesień, wczoraj oglądaliśmy w Bacie i są fajne i zapinene z boku na suwak, więc łatwo się je wkłada. Ja polecam ,,Przedział dla pań'' Anity Nair, bardzo mi się podobała ta książka. Opowiada kilka historii z życia Hindusek w różnym wieku jadących w tym samym przedziale w pociągu. A te opisy potraw, aż mi slinka leciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia, Artur też ma takie pomysły na wykorzystanie fartuszka :D :D :D Amamen, ja dopiero teraz doczytałam, że przeze mnie o mało nie zeszłaś z tego świata ;) Myślałam, że Twoje pytanie o leczenie dotyczy Nadii i Ci odpisałam, a Ty pytałaś jak leczyć siebie. Na przeziębienie to nie bardzo można coś poradzić :( WItamina C 1000mg, Calcium, jakiś Coldrex lub Gripex, w razie potrzeby krople do nosa, coś na gardło do ssania. Rozgrzewające herbatki z lipy, malin, czarnego bzu i odpoczynek w łóżku. Z tym ostatnim chyba najtrudniej :) Ja jak jestem chora to biorę to co wszyscy, rewalcji żadnych nie mam niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia, ja też rozważałam kupno tych bucików, ale Michałowi bardzo się pocą stópki, a te buty nie są ze skóry. WYbrałam mu takie, które mają skórkę i na wierzchu i w środku. A Waszym dzieciakom pocą się nóżki? To są nasze buty: http://www.bata.pl/catdetail.php?&catItem=13&selId=&action=&techId=&brandId=&size=&price=&art_number=&a_page=1&tipslist= jest błąd na tej stronie, na bucikach jest oznaczenie, że w środku mają skórę a nie jakiś tekstyl :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Fasolki a jak wyszedł ten obiadek i te zraziki????? Ufff...dziewczyny u Was też tak duszno??????? U nas nie ma czym dychać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, na suchy kaszel kup sobie Thiocodin - hamuje odruch kaszlowy, tylko bierz zgodnie z ulotką, bo w przypadku tego leku robienie sobie jaj może być niebezpieczne. Nie wiem czemu to akurat jest bez recepty :O A jeśli masz mokry kaszel to Flegamina. Dziewczyny wracajcie do zdrowia szybciutko i nie pozarażajcie dzieciaków. Kurować mi się tam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzi stópki zaczęły się pocić....zauważyłam wczoraj.....i woli bez skarpetek polegiwać.....więc jak zaczyna marudzić to ściągam jej skarpetki i jest spokój.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiadek zamieniał się w kolację i jest właśnie w piekarniku :D Artur wrócił godzinę temu dopiero, więc czekałam z obiadkiem i jestem już taaaka głodna. Napiszę Wam jak wyszło :) MamoZuzki, a czy dostałaś ode mnie zdjęcia w fartuchu, czy tylko od Sylwek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to smacznego Mamo Fasolki.....ja jeszcze trawie obiad.... Mówiłam.....jak świnka....tyle zjadłam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie zgadłaś, mamo fasolki, bo wróciłąm o 22-giej:D:D:D Z rozpędu znowu zapomniałam num lock włączyć:D Jejku, tyle napisałyście, ze nie moge tego ogarnąć:o Ślicznie wyglądasz w białym fartuchu, mamo fasolki:) Tak na pierwszy rzut oka dałam Ci góra 16 lat:D:D:D Ale to komplement, a nie krytyka;) Masz jeszcze dużo czasu, żeby się zestarzeć:D Na tych pieczonkach jadłam przepyszne ciasta, które upiekły koleżanki ode mnie z wydziału, jak już wydębię przepisy i wypróbuję, to wam prześlę;) Wczoraj moja kumpela urodziłą synka, który ważył 4,4 kg i miał 55 cm:) Strasznie duży, jak dla mnie; Napisała mi po wszystkim podając tylko wymiary, godzinę i imię, więc nie wiem, czy rodziła normalnie, czy to była cesarka:o Acha, ssuper to zdjęcie marchewkowej Zuzi:D:D Monika, a ta franca, to ta w jeansach i granatowej koszulce? Bo ona taka podpadnięta, jak dla mnie:o:o ale może się myle:O Za to nie za bardzo wiem, która jest modelką:o:o Musze pobyć z Robertem, bo już wrócił i byłoby mu przykro, jakbym tylko przed kompem siedziała Pa🌻 Acha, dostałam @ pomimo zastrzyku i nie jakieś plamienie:o Nie wiem o co chodzi:o:o Zaraziłyście mnie po prostu!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya...ta w jeansach i granatowej bluzce to pożyczalska.... Też z niej gigant.... Jak urodziłam Zuzię i kilka dni później jeszcze taka słaba poszłam na bazarek po owoce to jak mnie zauważyła to wypaliła jednym tchem:....czeeść jak się czujesz pożycz stówę..... :O:O:O To jej hobby bo wg mnie kasy im nie powinno brakować.... Idę posprzątać albo coś...chociaż mam lenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie w tym cały problem, że ja wyglądam niepoważnie :O Jak gówniara a nie lekarz :O Jak kupowałam trochę ponad dwa lata temu sukienkę na wesele (miałam wtedy 23 lata), to pani w sklepie powiedziała mi, że bardzo ładnie wyglądam i że potem na studniówkę mi się przyda 😭 😭 😭 :D Robert wrócił , hmmmm , może jakiś seksik będzie ;) Stęskniona żonka i stęskniony mąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mamo fasolki:) za poradę lekarską;)....bedę sie stosować dizs dosżło kichanie i mąż naliczył mi 6 razy:O:O:O:O a staram się wstrzymywać przy Nadii i zmykam buzię i zatykać nos.......ale ona ma też katar już przecież:O:O:O a aya Julce juz przeszło? mamo zuzki fajna noc.......nie zazdroszczę ja byłabym wściekła jakby mi ktos zrobił pobudkę przymusową o tej godzinie a swoją drogą to ludzie nie maja wstydu wcale no nie/:O:O:O niech Miłoszkowi już wyjdą wszystkie zębole to będzie miał spokój z ta temp.! biedny! ucałuj go od starej amamen:D FAJNIE AYA ŻE IMPREZKA SIE UDAŁA i współczucia z powodu dostanie @ :O:O:O eeee to sie nie sprawdza w takim razie ten zastrzyk :( idę połajzować.....paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×